Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
kadaka kolumn
 
kadakajupp 22. november 2014, kl 14.53
irw... supp, kas sa viina jood klaasist või toobist, kui pead naisi ilusaks jooma?

ja jäta meelde, ma ei ole peletis ega ka inetu mitte, seega oleks viinakulu olematu. aga vat mulle meeldib siin istuda.
 
supp 22. november 2014, kl 15.13
kui ma naisi ilusaks jooma hakkaksin, oleksin kohe teises ilmas - ma niipalju viina välja ei kannata.
ja muideks, jäta meelde, ma ei joo...ei õlut, ei viina.
et ise naistele kabedam paista, võtan vahel veini. see teeb liigesed liigendid paremaks, elu tuleb sisse, põsed lähevad roosaks ja tuleb hea uni.
 
kadakajupp 22. november 2014, kl 15.22
N-atsetüül-glükosamiin ja omega rasvhapped ning metüülsulfonüülmetaan ehk msm on liigestele kordades kasulikumad, kui alkohol. aga eks sa ise tead paremini. ja tegelikult paistaksidki siis kabedam, kui naine selle veini ära jooks :D.
 
supp 22. november 2014, kl 15.29
sina tead paremini, üldse sa oled tark.
krt kiidan sind siin taevani, aga sina hoiad mind ikka kuival. kuivik!
 
kadakajupp 22. november 2014, kl 15.30
ei meenu, et oleksin teinud diili kiitmise eest natuuras tasuda :D.

vaba valik, võid ka sõimata. pole oluline, mis siin keegi minust arvab.
 
supp 22. november 2014, kl 15.34
muidugi ei meenu.
loogiline oleks võlg tasuda, mitte niisama kiidetud saada. ma ei ole kallis, üks-kaks õlut piisaks, muidu läheb tolmama.
 
kadakajupp 22. november 2014, kl 15.49
ahsoo, alles olid veinijooja, nüüd juba läheb õlu kah?

mis võlasse puutub, siis igasugune krediit on kahepoolne ja vabatahtlik otsus, kui sina oled omavoliliselt otsustanud kreeditoriks hakata, siis ma ei kavatse võlga tasuda :).
 
supp 22. november 2014, kl 16.00
oh dziisas, ma räägin, ei joo õlut. ma olen kuival, niisutada oleks vaja, tolmama läheb.
maigaad, kas on mõni asi millest sa aru saad?

auvõlast oled midagi kuulnud...ah, teadagi ei.
 
kadakajupp 22. november 2014, kl 16.05
supp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> muidugi ei meenu.
> loogiline oleks võlg tasuda,
> mitte niisama kiidetud saada. ma ei ole kallis, ü
> ks-kaks õlut piisaks, muidu läheb tolmama.


noh, see on üsna üheselt mõistetav, aga ilmselt on siin sada suppi, kes on erinevate eelistustega. ja võla osas olen endiselt samal arvamusel.
 
supp 22. november 2014, kl 16.09
üks supp on. aga ka nuuli- ja piimasupp kasutavad ainult lõppu. täna on nad klassiga loomaaias. loomulikult tahad sa mind, paksu, tummist, lihakat, niiet ka püsti seisaks...lusikas.
 
Tarts 22. november 2014, kl 16.27
Supp, olen kadakaga mõnda aega deitinud ja isegi ratsutamas käinud ja võin öelda, et selle keerutamisega teda ära ei räägi. Talle meeldivad rohkem otseohesed mehed, kes härjal sarvist haaravad.
 
supp 22. november 2014, kl 16.30
on muidu kobe tädi või? näib minust kuskil 10a vanem, kardan, et mul ei tõusegi.
 
kadakajupp 22. november 2014, kl 16.32
:D :D - kadakas ei ole mitte kunagi mitte kellegagi siit foorumist kohtunud ega kavatse seda teha ka edaspidi.
aga hea teada, et fantaasiapuuduses te ei vaevle :D.
 
kadakajupp 22. november 2014, kl 16.34
kuulge kodanikud - spekulatsioonide vältimiseks teatan umbes kolmandat korda, et olen 36 ning kellegi erektsiooniprobleemid mind ka väga ei huvita.
 
supp 22. november 2014, kl 16.36
ära valeta kadekas, teame teid.

aga rahu, ei hakka mina puutüki pärast 4 tundi autoga sõitma sõitma. mul on üks puupulk 2 minuti kaugusel ja veel kaks 10 minuti kaugusel. saad ju aru küll, majandada peab ka oskama.
tänapäeva moesõna on logistika - ära sõida kepi pärast kauge maa taha vaid võta hulgi ja lähedalt.
 
kadakajupp 22. november 2014, kl 16.42
ei valetagi, milleks peaksin.

ee...minu poolest sõida kuhu tahad ja millal tahad - mina pole nende otsuste tegemisel küll kuidagi sõnaõiguslik ning veel vähem pakun kellelegi midagi.
 
supp 22. november 2014, kl 16.43
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kuulge kodanikud - spekulatsioonide vältimiseks te
> atan umbes kolmandat korda, et olen 36 ning kelleg
> i erektsiooniprobleemid mind ka väga ei huvita.

nonäedsa, ikkagi annad mõista, ega ma loll ole, et aru ei saa. muidugi huvitab sind erktsiooniPROBLEEMIDETA mees, sai nüüd see ka lõpuks ometi plangule üles riputatud.
mina teadsin seda oi kui ammu.
 
supp 22. november 2014, kl 16.44
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ei valetagi, milleks peaksin.
>
> ee...minu po
> olest sõida kuhu tahad ja millal tahad - mina pole
> nende otsuste tegemisel küll kuidagi sõnaõiguslik
> ning veel vähem pakun kellelegi midagi.

loomulikult sa ei paku. sa nõuad tervet meest. selgemini enam end väljendada ei saagi.
selge jupats, selge.
 
kadakajupp 22. november 2014, kl 16.51
irw...no kus see funktsionaallugemisguru ometigi on?

ok, ohkan ja kirjutan maeiteamitmendat ja ühtlasi loodetavasti viimast korda - ma ei otsi meest...ega naist ega suhet ega seksi, ei siit ega kusagilt mujalt. aamen.
 
supp 22. november 2014, kl 16.58
selgemast selgem!

ma hakkan nüüd sinu poole sõitma, ainult sa pole täpselt öelnud kuhu. kas peaksin libaka tegema, et sa aadressi anda saaksid?
 
kadakajupp 22. november 2014, kl 17.05
ma ei ole külalisi kutsunud ega ka oota neid. sõida sinna...ee, kuhu sa enne pididki minema?
 
supp 22. november 2014, kl 17.09
sina ütlesid, et sõida kuhu tahad ja millal tahad.
sina ütlesid, et siit, ega kuskilt mujalt sa meest ei otsi. ja veel palju asju ütlesid.

ja nüüd ma tulen ja toon sulle kõik koju kätte. 2h sinna, krõps, 2h tagasi. 22.00 olen kodus tagasi.

:D
olgu, sai kõvasti pulli täna, ja pulli pärast me ju siin sebime. teooria on läbi, vaatame praktilist poolt.
nägösh!
 
kadakajupp 22. november 2014, kl 17.11
tänan pakkumast, aga pole krõpsu tellinud :D.
 
lustakas 22. november 2014, kl 17.12
siia on laste mängunurk tekkinud? :D
 
supp 22. november 2014, kl 17.14
noh, eks sa peadki enne maitsma.

no olgu siis.

mõnipäev mürame jälle... vaata...meestel on mõned mured, pean minema.
;)
 
teadja 22. november 2014, kl 17.22
kadakas ära valeta, vanemad olijad siin teavad väga hästi sind ja mis mehed sind siit rahalt maha on võtnud.
 
kadakajupp 22. november 2014, kl 17.29
oo, kel siis on mind au tunda? huvitav, mina ei tea siit mitte kedagi ega pole isegi pilti näinud, v.a neid, mis avatariks on pandud. veel vähem on siin keegi mind rajalt maha võtnud... ohh teid, unistajad :D.

aga teadja, võid rahulik olla, kavatsen ka edaspidi virtuaalseks jääda, seega hoiad spekulatsioonidele kuluvat aega kõvasti kokku.
 
hingel, endiselt hingel 22. november 2014, kl 17.35
Minuga oled ju kohtunud. Eks siis ilmselt ka teistega.
 
kadakajupp 22. november 2014, kl 17.39
ahah - ja kellega on mul sel juhul au ning kus me kohtusime?
 
suur vembo 22. november 2014, kl 17.50
me küll näost näkku ei kohtunud, kuid kindlasti tundsid kui tagant sisenesi...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!