Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
kadaka kolumn
 
päevapäike 20. november 2014, kl 15.10
Ja valusat tõde on magus välja öelda, eks :)

Pooltäis klaasist ei jätku just paljudele,suhtumisest suurt ei olene...

* päeval pole häda midagi :)
 
Endine püsikas, 20. november 2014, kl 15.14
Kui klaasis on 90 % piiritus, siis jätkub sellest paljudele..
 
kadakajupp 20. november 2014, kl 15.16
suhtumine ei täida klaase, tõsi. aga ta laseb endal inimlikumalt toimida. minu jaoks on see tõde alati toiminud, ilma selleta ma siin praegu võib-olla ei kirjutaks. poleks suurem asi kaotus inimkonnale, küll aga mulle endale :D.
 
päevapäike 20. november 2014, kl 15.19
Jajaaa, väärtusetu juba teab oma väärtust :)
Kuid mõni eelistab vett... Piiritus janu ei kustuta :)
 
kadakajupp 20. november 2014, kl 15.22
hmm, miski vaevab päikese südant...
 
Endine püsikas, 20. november 2014, kl 15.23
Ei kustuta, aga paneb unustama janu, nagu ka töö ja kohustused.....
 
päevapäike 20. november 2014, kl 15.27
Novot... unustad... saab pooltäis klaasist tühi ja ärkad....abitute kaaskondlaste haleda kõhukorina peale...

Seega - töö ja kohustused siiski ennekõike :)
 
kadakajupp 20. november 2014, kl 15.28
see kõlas nüüd küll nii, et sul on tühjade kõhtudega lapsed laua ääres...
 
Endine püsikas, 20. november 2014, kl 15.32
Aga kui prioriteedid paigas, mille üle siis kurta..? pooltühja klaasi saab alati juurde valada, täis klaasi kohe mitte kuidagi..

* think positive, act negative, stay neutral..
 
kadakajupp 20. november 2014, kl 16.22
prioriteedid ei saa paika minna, sest väikesepalgaline ei jaksa kõrgeid väärtusi osta, totu :).
 
Endine püsikas, 20. november 2014, kl 16.53
Väärtustel pole hinda, nad kas on või ei ole...
 
kadakajupp 20. november 2014, kl 16.57
nagu näed, siis vist arvatakse olevat. väidetavalt pidi siin maailmas kõik ostetav-müüdav olema, oska ainult õige hind pakkuda.
 
Endine püsikas, 20. november 2014, kl 17.10
Mida saab osta-müüa, see on tarbimisväärtus..mida ei saa osta-müüa, see on püsiväärtus,
 
kadakajupp 20. november 2014, kl 17.18
tead, pole alati nii - üldjoontes see definitsioon sobib, aga lähevad kaubaks ka põhimõtted näiteks. eeldusel, et need üldse eksiteerivad ega muutu igahommikuse päikesetõusuga.
 
supp 20. november 2014, kl 18.13
kadakas, õhtust! mis kell koju jõudsid?
 
kadakajupp 20. november 2014, kl 18.24
ee...mis see siia puutub, mis kell ma midagi teen või tegemata jätan?

aga õhtust ka :).
 
supp 20. november 2014, kl 18.39
nii palju puutub, et kas supp oli veel soe või juba külm...
meie armastus hakkab otsa saama, tuhanded vaimustunud vaatlejad on oma kaifi kätte saand, plaanist on puudu veel kolm sotti. kümme kilo ma lubasin ja see on kohe käes.
 
kadakajupp 20. november 2014, kl 18.42
see on küll sinu personaalne plaanimajandus. ja kümne kiloni on veel ilmatuma maa minna, esialgu pole veel kilogi täis.
 
supp 20. november 2014, kl 18.46
vahet pole kelle.

aga mingi eesmärk võiks olla igasugusel tegevusel. siin ajauvaba teksti trükkimise eesmärk võiks siis olla vaatamiste kogumine.

minu pea küll muud eesmärki välja ei mõtle.
mina tulen ja norin, aga sellest saab ka siiber.
 
kadakajupp 20. november 2014, kl 18.48
ahsoo, ma arvasin, et sa pead silmas postitusi. ja teisalt - mis tähtsust sel on, kui mina olen otsustanud millegi ajuvabaga tegeleda? sa puhtalt altruismist püüad mind veenda selle tegevuse mõttetuses või mis?
 
kaks õltsi 20. november 2014, kl 18.52
kas kadakajupp peldikus käib ka ühes arvutiga? ööpäevaringselt levis siin, ära ei väsi?
 
kadakajupp 20. november 2014, kl 19.08
ööpäevaringselt? kuule, kui juba statistikat teed, siis adekvaatselt, eksole.


ee...ahjaa, kas ja kuidas minu internetikasutus sind personaalselt segab?
 
doktor 20. november 2014, kl 19.20
Patsient Kadakajupil on praegu maniakaalne periood, see asendub üsna pea depressiivsusega, sest paistab, et ta on pillide manustamisel kohati vastaline. Kaasajal kannab see psühhoosivorm küll peenemat nime, nagu obsessiiv-kompulsiivne häire, kuid väljendumine on sama.
 
kadakajupp 20. november 2014, kl 19.23
ei, sinu kirjeldus sobiks maniakaal-depressiivse psühhoosiga, mida kaasajal kutsutakse bipolaarseks häireks. obsessiiv-kompulsiivne häire on midagi muud.

doktor - kas hk leping ei kata enam mahtu või miks sa siin diagnoosimas käid?
 
doktor 20. november 2014, kl 19.26
Ainult patsient Kadakajupi edenemist käin uurimas.
 
kadakajupp 20. november 2014, kl 19.30
ahah ja kuidas doktor dünaamikat hindab?
kui arvestada eelmise diagnoosi ekslikkust, siis kõigepealt diagnoos ning edasi ravijuhised jms.
 
doktor 20. november 2014, kl 19.43
Agressiivsete patsientidega ma isiklikult ei tegele, liiati veel oma vabal ajal. Meie haigla on alati valmis teid, patsient Kadakajupp, tagasi võtma ja maandama, kuid senikaua, kui Delfi teid talub, sobib meile ka distantsilt teie jälgimine.
 
kadakajutt 20. november 2014, kl 19.48
Kuradi doktor sa mine ise õige puu otsa ja ripu seal pea alaspidi nagu orangutangu, siis saad ajud omale paika ka veel viimaks ehk.
 
kadakajupp 20. november 2014, kl 19.54
ma pole kunagi statsionaarselt haiglaravil viibinud, millist haiglat doktor silmas peab?
 
doktor 20. november 2014, kl 20.14
Mäluhäire on teie puhul loomulik. Jätkake tavapärast suhtlust.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!