Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
kadaka kolumn
 
kadakajupp 17. november 2014, kl 22.33
ehh, supp, ma nautisin mõnusat seebilõhna ja kuuma voolavat vett.
sõbrannasid mul tööl ei ole, on töökaaslased ja issand hoidku selle eest, et ma peale puhtuse ning parfüümi veel millegi järgi lõhnaksin.
 
supp 18. november 2014, kl 17.57
siis on sul ju vanatüdruku kopitand lõhn juures. kui see külge hakkab, siis on jokk, mehed ei taha enam. naine peab ikka mehe järele lõhnama.
 
kadakajupp 18. november 2014, kl 18.09
mehelõhnalist seepi pole kohanud veel. ja pole ka lugu, kui mehed ei taha - kopitanud lõhna pole küll täheldanud. lisaks armastan ma oma parfüüme kuritarvitada, seega pole kopitanud lõhn teemaks :D.
 
supp 18. november 2014, kl 18.14
no kui mina seal sinu kollektiivis oleksin, siis oleks kõigil kohe lõhnast selge - kus sa kohvipausi ajal käisid, kellega ja mida sa kähku tegid.
 
kadakajupp 18. november 2014, kl 18.19
kohvipausil käin kõrvaltoas töökaaslastega - ja nad teavad, et ma seal nendega istun :D.

et siis peaksin meeste parfüümi ostma või sperma seebi?
ja miks peaks kohvipausi ajal käima tegemas midagi, mis pärast seda mehe järele lõhnab?
 
supp 18. november 2014, kl 18.23
miks miks? aga sellepärast, et sa ei suuda vastu panna, see poeb sulle sisse, vallutab su käed-jalad ja aju, võtab silme eest mustaks ja põlved nõrgaks....ja sa veel küsid miks. oimaigaad, kuda sa nii eluvõõras oled?
 
kadakajupp 18. november 2014, kl 18.27
miks krt ma peaksin kohvipausi ajal kuskil seksimas käima? 20-30 minutit pole ka piisavalt pikk aeg. miks mitte neid põlvi nõtkutada vabal ajal?
 
supp 18. november 2014, kl 18.31
oh rikutud inimene, iga teema viib su mõtted seksini. mitu korda päevas sa seksile mõtled, millal sa viimati seksisid. kui sa näed sõna "seks", kas see mõib sulle erutavalt? seks
 
kadakajupp 18. november 2014, kl 18.36
millega sinu meelest siis kohvipauside asemel tegelema peaks, et tekiks tuntav mehe lõhn? ja ei vii iga teema seksini, ma pole siin varasemalt pooltki sõna poetanud seksist ja seksuaalsusest. pealegi oli sedasorti viitega teemaalgatus sinupoolne.
 
supp 18. november 2014, kl 18.44
ei no täitsa pael. mina seksist? tuntav mehe lõhn? sul on hea kujutlusvõime ikka, njaa.
mina mõtlesin, et pakuks sulle piparmündi kommi - need on mul alati taskus.
oh sind vallatut seksimürgeldajat.
 
kadakajupp 18. november 2014, kl 18.47
piparmündi komme armastas mu vanaema :D :D.

nii palju siis vanatüdruku lõhnast :D.
ja sinu steitment kõlas nagu lõunast seksi otsiva abielumehe unelm. aga kujutlusvõime puudumise üle ma tõesti ei kaeba.


P.S. ma ei söö komme, eriti hambapastamaitselisi.
 
supp 18. november 2014, kl 18.53
hommikune, lõunane ja õhtune seks on mul olemas. sinule mul aega leida pole võimalik.
aga mula tahaks ajada kah.
 
kadakajupp 18. november 2014, kl 18.59
supp, vale teema - seksiteema on olemas, kus pidi vastama küsimusele sageduse kohta.

ja tänan muretsemast, ma ei ole seksi siit otsinudki.
 
supp 18. november 2014, kl 19.02
mis sul selle muretsemisega küll on? eespool käiasid ka sama asja...mul sinust jummala pohh, aga su möla on hea ajaviide.
 
kadakajupp 18. november 2014, kl 19.13
mul ei ole sellega absoluutselt mitte midagi, lihtsalt harjumuslik reaktsioon siinsele "kõik teised teavad paremini, mida ja kuidas tegema peaks". ja minugi poolest sisusta oma kohvipause hambapas... see tähendab piparmündikommidega või tee turiseisu.
 
supp 18. november 2014, kl 19.27
tegelt oli see ju lõks, hiirelõks. panin juustu ja hiir läks närima, lõks kukkus kokku.
hiirel silmad peas on? on. aga ikka ronib sisse. moraal - hiir pole pime, ta on loll.
 
kadakajupp 18. november 2014, kl 19.34
tõesti või? mida sa siis teada said ning mida sa järeldad?

peale selle, et mu kohvipausi kestus on tavapäraselt 30 minutit ja vahest ka rohkem? ja loe mu vastuseid, mitte ära eelda.
 
supp 18. november 2014, kl 19.47
kuidas mida? panin ju kirja - hiir pole pime, ta on loll.
 
kadakajupp 18. november 2014, kl 19.58
ehk siis sa said teada midagi, mida sa ise kirjutasid ega miskit enamat?

ergo, mitte midagi uut ei selgunud - kui sinu eeldusi või oletusi selleks mitte pidada.
 
supp 18. november 2014, kl 20.01
nokkisin oma isu täis.

kalli musi ,kadakas.
 
kadakajupp 18. november 2014, kl 20.27
jajah, supike :). tubli.
 
supp 19. november 2014, kl 19.37
hei armas, kus oled?
 
kadakajupp- 19. november 2014, kl 19.41
Siin olen. Käisin sital korraks.
 
supp 19. november 2014, kl 19.42
selline kõnepruuk siis...kle mu armumine läheb niimoodi üle. palu vabandust!
 
See 19. november 2014, kl 20.07
pole ju õige kadakajupp...
 
sopp 19. november 2014, kl 20.09
mis sellel siis viga on?
 
kadakajupp 19. november 2014, kl 20.21
libajad on "big time boring" :D.
 
sopp 19. november 2014, kl 20.24
kes siin libab su arvates, armas?
 
kadakajupp 19. november 2014, kl 20.33
pool siinset kampa julgelt, rohkem ei tihka pakkuda.
 
sopp 19. november 2014, kl 20.35
pool? mina olen üks pool, sina teine. kumb siis?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!