Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
kadaka kolumn
 
kadakajupp 20. märts 2015, kl 18.12
mis selles halba on? kas tv ees tundide kaupa andunult perzetamine on kuidagi aktsepteeritavam?

tead, ise on parem vihelda, kui sa vihtlemist just huupi kloppimiseks ei pea.
 
kadakajupp 20. märts 2015, kl 18.14
ma ei ole müügiks, seega pole ka hinda, mida kruvida.
 
kadakaoks 20. märts 2015, kl 18.19
Müügiks? Milleks peaks saunakaaslase kellelegi maha müüma? Väike siider, mõni hõrgutis laual ja siis igaroju oma koju, peaks olema sauna idee, minu arvates.
 
alu 20. märts 2015, kl 18.22
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ma ei ole müügiks, seega pole ka hinda, mida kruvi
> da.


Okei. Aga eeldatavasti sul on silmad suu kulmud, keskkoht ja tagumik. See, et neist ükski ei tutvu, pole enam põnev ja nagu isegi näed, on teema ammendumas.
Parem mõtle välja millisel tingimusel tutvud ja kogu asjal on uus jume:-)
 
kadakatupp 20. märts 2015, kl 18.24
jupsik, mõni mees on juba valmis saunavihaks kehastuma, et ainult sinuga sauna saaks. ehk hiljem ka jalamatiks, et magamistoauksest sisse lastaks...
minu arust ei ole parem üksi vihelda, tangot tantsida, tupehimusid rahuldada, elumerel seilata. tuleb lihtsalt õige partner valida.
 
kadakajupp 20. märts 2015, kl 18.26
tead, ma ei kirjutanud vahepeal siia teemasse mitu nädalat, vajuski teine vaikselt soiku. aga siis kaevas üks sariküsijana tuntud kasutaja selle välja uuesti, jumal teab, miks.

minu poolest võib teema vabalt ammenduda, polnud see algseltki ju tutvumiseks mõeldud, vaid pigem ajaviiteks ning ka viisakaks läbustamiseks.

kadakaoks - müügiteema oli alule vastuseks. aga siidrit ma ei joo, pealegi sobib õlu sauna paremini.
 
kadakajupp 20. märts 2015, kl 18.27
tupsik - ei ole hetkel nii õigemast õiget, et tahaks jagada end. aga ausalt, vihelda meeldib mulle üksinda rohkem, mul on oma tehnika, teine ei taju löögi tugevust nii hästi lihtsalt.
 
kadakatupp 20. märts 2015, kl 18.33
jupsik, kahju siis. kevad tulemas ju koos niiskete mätaste ja ööbikulauluga.
ma lähen hüppan vanni lõõgastuma nüüd.... vanas eas äraarmumine pole naljaasi.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati kadakatupp 20.03.2015 18.43.
 
kadakaoks 20. märts 2015, kl 18.36
Saunaõlu sobib mullegi paremini, eelistus on heledal ehk pilsneri tüüpi variandil aga sinule võin ka guinessi välja kougita, ma ei näe mingit probleemi. Juht on mul olemas ja tutvuks kagu Eestis või muudel sinule sobilikel platsdarmidel üle Eesti.
 
kadakajupp 20. märts 2015, kl 18.37
pole vaja kaasa tunda, ma ei oska seda hetkel küll puuduseks pidada.

aga ma sätin ka varsti sauna, see on samuti mõnus rituaal. ja annaks jumal, et mul enam vanuigi ei tuleks pähe ära armuda :D

/ma muutun siis kentsakalt totakaks/
 
kadakajupp 20. märts 2015, kl 18.38
ma eelistan premium-tüüpi vähesema humalaga õlut, aga tutvuda ei soovi ja saunakaaslaseks on sõbranna, kelle juurde ma saunatama lähen.
 
kadakaoks 20. märts 2015, kl 18.41
Niisiis? Helista palun mulle, ma ei ole ju lõpmatuseni siinses keskkonnas. Ei saab ju alati öelda;) Tänan.
 
kadakajupp 20. märts 2015, kl 18.48
ma ei käi saunas netist leitud sisuliselt võõraste inimestega ometigi ju.
 
kadakakoks 20. märts 2015, kl 18.57
Hei hopsti. Seda ma ei mõelnudki, et saunas peavad olema ainult ihuliikmed? Sorry, aga äkki võiks tutvuda ennem?
 
kadakajupp 20. märts 2015, kl 19.00
milleks, kui ma tegelikult tutvuda ei soovi ja saunakaaslast ega ka muud kaaslast ei otsi?
 
kadakakoks 20. märts 2015, kl 19.04
Mees annab paremaid obadusi, ei muud, joome tõmmu hiidu ja naudime leili. Võtan kadakavihad ise kaasa! Ja juttu jätkuks kauemaks...(mul on ka autojuht saunahuviline, ta on ka minu kitarrilemmik..)
 
kadakajupp 20. märts 2015, kl 19.07
ma ei soovigi neid huupi sihitud obadusi :D. ja tume õlu ei maitse mulle, meenutab suusamääret. kadakas on hea, kui lehtuuga segada, näiteks tamme, pärna, kase segusse mõned oksad torgata. puhas kadakaviht teeb täpiliseks, nagu sõelapõhja, katsetatud ;).
 
kadakaoks 20. märts 2015, kl 19.22
Sama siin, olen pilsner tüüpi ehk heleda õlle austaja. 1 X aastas olen guinessi ka proovinud. Niisiis ma hakkan sõitma, anna mulle koordinaadid telefoni teel. Autojuht võtab kidra ise kaasa, salmik on ka ligi, eüe laulud etc
 
kadakaoks 20. märts 2015, kl 19.27
eukalüptiviht on ka ligi, täpsustuseks.
 
alu 20. märts 2015, kl 19.29
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tupsik - ei ole hetkel nii õigemast õiget, et taha
> ks jagada end. aga ausalt, vihelda meeldib mulle ü
> ksinda rohkem, mul on oma tehnika, teine ei taju l
> öögi tugevust nii hästi lihtsalt.

Päris naljakaks kisub. Jupike vihtleb saunas ja iga õieti antud matsuga kordab endale, et mai tutvu, segune, sõbrune, etc. Üksiku ja tugeva inimese teraapia vist:-)
 
kadakaoks to alu 20. märts 2015, kl 19.32
Mis siin naljakat on? Saunalised vihtlevad ja lähevad laiali, saun ikkagi ei muud.
 
kadakaoks 20. märts 2015, kl 19.40
Pagan tydrukud on vist juba saunas ja vihtlevad omapäi...teaks kuhu suund hoida, Võru-Põlva...`?
 
kadakaoks 20. märts 2015, kl 20.12
Oushet oleme eksinud vist teelt, vaja oleks juhtnööre muidu keerame otsa ümber. Andres Roots ruulib täiega...ehh tydrikud teid võtaks, aidake eksinud lõpuks teele...
 
lollipopu3 20. märts 2015, kl 20.33
viige blogi Lollifoorumisse üle. ilma irooniata.
 
kadakaoks 20. märts 2015, kl 20.37
Jah ma räägin enda väljavalituga sellel teemal kui ta minuga tutvuda ei kavatse. Vabandan väga teie ees lollipopu3. Mina siin ei taha üldse olla aga tema ei taha tutvuda ja mis mul üle jääb kui siia piiluda vahel.
 
kadakaoks 20. märts 2015, kl 20.38
Oleme Kanepis, kuhu edasi, ohh naised...
 
eku 20. märts 2015, kl 20.42
jupats, ma täna ei saa. oma naine on juba nädal aega tugevas kiimas ja mu liige on tööst vähe hell. vaatame järgmine nädalavahetus, ehk naisel läheb vahepeal kiim vähemaks.
 
doktor 4 20. märts 2015, kl 21.16
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tead, ma ei kirjutanud vahepeal siia teemasse mitu
> nädalat, vajuski teine vaikselt soiku. aga siis k
> aevas üks sariküsijana tuntud kasutaja selle välja
> uuesti, jumal teab, miks.


miks sa selle blogi üldse tegid?


>
> minu poolest võ
> ib teema vabalt ammenduda, polnud see algseltki ju
> tutvumiseks mõeldud, vaid pigem ajaviiteks ning k
> a viisakaks läbustamiseks.
>


kas tunnistad, et oled läbustaja oma tuhandete tutvusväliste postitustega?


> kadakaoks - müü
> giteema oli alule vastuseks. aga siidrit ma ei joo
> , pealegi sobib õlu sauna paremini.


räägi veel endast.
 
rahu doktor 4 20. märts 2015, kl 21.51
ärge teda segage jumala eest praegu,ta ei saa ennast reeta sõbrantsi ees leiliruumis,äkki keegi saab teada veel et ta põhilise aja veedab siin meestega kiimeldes
 
eku 20. märts 2015, kl 21.53
mängib siin süütukest jah. aga tal on ka plusse - näiteks on tal väga ilusasti pügatud tutt, karvad ei kõdista nina. ja hambad ei ole üldse teravad.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!