Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
kadaka kolumn
 
kadakajupp 19. märts 2015, kl 12.37
kas sulle tundub, et mida rumalamad ja mõttetumad su küsimused on, seda targem sa tundud? loe oma kopeeritud lõikude juurde kuuluvat teksti, leiad kindlasti vastuseid.

demagoogia ja analüüs ei ole sünonüümid, muide. ja küsimustele ainult küsimustega vastamine tundub ka pisut infantiilne.
 
elifant 19. märts 2015, kl 12.56
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kas sulle tundub, et mida rumalamad ja mõttetumad
> su küsimused on, seda targem sa tundud? loe oma ko
> peeritud lõikude juurde kuuluvat teksti, leiad kin
> dlasti vastuseid.
>
> demagoogia ja analüüs ei
> ole sünonüümid, muide. ja küsimustele ainult küsi
> mustega vastamine tundub ka pisut infantiilne.

aga sa ära küsi siis vaid vasta viimased 3 küsimust ka ära, milleks taas niikaua keerutada ennem.
 
kadakajupp 19. märts 2015, kl 13.02
milleks neid küsida üldse, ah?
 
väike närvi 19. märts 2015, kl 13.07
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> milleks neid küsida üldse, ah?

kui sa juba 2 tk ära vastasid, siis polnud sulle tähtis ju põhjus?
Kui soovid põhjendust, siis võta ntx selline, et määratleda sinu diagnoos ja ravi.
Imelik, et keerutad nagu väike närvihaige kuniks lõpuks ikka äravastad.
 
kadakajupp 19. märts 2015, kl 13.29
vastused on endiselt tekstis olemas, loe, kui huvitab. mis eriala arst sa siis oled ka, et lausa neti teel diagnoosid ja ravid?
 
eku 19. märts 2015, kl 13.34
rahu! kadakas pole lihtsalt meest katsuda saanud, ta okkad torgivad. mina panin küll punuma kui käsi hakkas püksi serva vahele trügima.
 
kadakajupp 19. märts 2015, kl 13.48
irw, järgmine unistav eeldaja :D.
 
eku 19. märts 2015, kl 13.53
ei mäleta või, süütke!
ise veel ütlesid, tahaks kordki elus püksi vaadata.
 
jama 19. märts 2015, kl 14.47
Kadaka kolumn on siirdunud õige kummalistele radadele. Siin on selgelt näha, mis mõttetusi inimesed genereerivad, kui neil midagi teha pole.
 
kadakajupp 19. märts 2015, kl 15.14
pean viimasega paraku nõustuma, sorts objektiivset enesekriitikat on alati värskendav.
 
eku 19. märts 2015, kl 15.39
tõepoolest. eriti kevadel, kui päike paistab, ajada iba, mis ei puutu soojätkamisse, on puhas vanamuttide ajatapp.
 
kadakajupp 19. märts 2015, kl 15.41
mis sina, eku siin siis teed? ja eks ma püüan tööandjale selgitada kontori õue kolimise vajadust :D. aga nüüd panen asjad kokku ja lähengi välja, poodi ja trenni. jätkake seni ilma minuta.
 
eku 19. märts 2015, kl 17.39
käid sa endiselt sületantsutrennis? ma ei ole siiani aru saanud, kas see sind siis natukenegi alt imelikuks ei aja.
 
kadakajupp 19. märts 2015, kl 19.12
ei ole iialgi üheski tantsutrennis käinud, seega ei oska arvata, mis teil seal imelikuks läheb või ei lähe.
 
eku 19. märts 2015, kl 22.34
kes viitsiks kadakajuppi sealt kohast vähe harida?
 
kadakaoks 20. märts 2015, kl 13.16
püksi ja küll ka temal kihelema hakkab, printsess herneteral tuleb ju kuidagimoodi üles äratada, ei ole võimalik, et üks naine nii tuim saab olla.
 
kadakanoks 20. märts 2015, kl 13.35
ma vaatasin - kinni on kasvanud.
 
teadja(kohalik noks) 20. märts 2015, kl 13.36
aga kadakas on täna hoopis linnas, arstil on.
 
alu 20. märts 2015, kl 13.51
Muig. Tahaks näha seda pilti, kui jupike seisab mõne kõva püksivaataja ees. Et palju siis vaatajast ka tegijat on:-)
 
kadakajupp 20. märts 2015, kl 14.26
jajah, vahest võib tööd ka ilma delfita teha, ninatargad :D.

ja mul pole kalduvust oma emotsioone või mõtteid valimatult jagada, nimetage seda kuidas tahate.
 
alu 20. märts 2015, kl 15.39
Kõlab uhkelt, pole midagi öelda. Nagu oleks terve nädala töö reede ennelõunaga ära tehtud:-)
 
kadakajupp 20. märts 2015, kl 15.44
kus sa tead, võib-olla ongi nii? tegelikult oli tõesti kiire hommikupoolik ja lõuna - tüüpiline reede, kus kõik arvavad heaks kogu oma nädala tegemata tööd lõpetada ja siis oi seda siblimist, helistamist ja kirjutamist.
 
alu 20. märts 2015, kl 15.47
Ega ma teagi midagi. Pole ju kunagi tööl käinud ega midagi teinud. Arvasin lihtsalt, kui vaadata neid kontoris tööl käijate nägusid:-)
 
eku 20. märts 2015, kl 16.00
mitte kiiret kähkukat siis lõunaks ära tegid? ühe või rohkem?
 
kadakaoks 20. märts 2015, kl 16.52
ja kuidas siis reedeõhtuse jalakeerutusega jääks? töö pole jänes, kuigi ma mõistan sind, eks lambaliha tahaks ju vahhel ikke süvva nagu seal kagu pool räägitakse;)
 
kadakajupp 20. märts 2015, kl 17.24
töö on ammu tehtud, aga kooserdama kuskile pole plaanis minna - lähen sauna, kui olen kiire õhtusöögi valmistamise lõpetanud.
 
kadakaoks 20. märts 2015, kl 17.41
Aitaks selga vihelda ja keha nuhelda. Ma ei usu hästi, et üks meesterahva vihtlemine sulle mööda külge jookseks? Mis täna siis plaanis, jälle lammas?

Palibei
 
kadakajupp 20. märts 2015, kl 17.51
ei, hakklihaga tomatisupp kõiksugu lisanditega. ja vihtlemisega saan ise suurepäraselt hakkama.
 
kadakaoks 20. märts 2015, kl 18.07
Tänu sinule pean ikka siia piiluma. FO!!!;) Nii need sõltlased tekivadki. Mehe nuhtlust ei asenda miski ja parem ära väidagi muud;)
 
alu 20. märts 2015, kl 18.12
On ikka lambad siin küll koos. Hakkaks või saunavihaks ise, et jupikesele ligi saada. Muidugi on sel sedaenam stiimulit kõigega ise toime tulla ja oma hinda üles kruvida:-)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!