Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
kadaka kolumn
 
küsimused 13. aprill 2015, kl 18.23
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kui külas olle
> s öeldakse, et tunne end nagu kodus, kas siis olek
> s siiski viisakas jalad lauale panna, valjult peer
> etada ja diivanile riietes magama jääda? kodus sed
> a mõningad kindlasti teevad, aga kas ka külas...

miks sa siis peeretad teemaväliselt siin foorumis, see pole sinu foorum ja peaksid siin käituma viisaka külalisena, mitte aga nagu sina.


> no nii, kohe tul
> eb sada uut ja napakat küsimust selle teksti kohta
> ...

vastuolulised vastused ei ole usutavad ja ei lähe vastusena kirja.

> ahjaa, kui ma täna mingit asja ei soovi, ka
> s selle soovimine homme on keelatud või välistatud
> ? - see siis tutvumise kohta. vot tuli niisugune s
> oov ühe teemas kirjeldatud inimesega kohtumiseks,
> selleks foorum ju ongi või ei?

seega sul tekkis kevadel tutvumise soov ja ennem seda polnud?

mis eesmärk oli enne siin foorumis ja sellel blogil?
 
kadakajupp 13. aprill 2015, kl 18.23
kuule, saabas - reeglite osas oli piltlik puust ja punaseks näide, lugeda ikka oskad?
teemasid on siin igasuguseid, tutvumisteemasid, niisama arutelu teemasid, näiteks see miniseeliku oma jne.
see, mis formaadis teema on või millise ülesehitusega, pole ju oluline. või on siin kuskil kirjas reeglid, et teema peab olema just nii - või naasugune?
 
enese õigustajale 13. aprill 2015, kl 18.30
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kuule, saabas - reeglite osas oli piltlik puust ja
> punaseks näide, lugeda ikka oskad?

sinu aju tekitas piltliku näite, et külas peaks käituma eri reeglite järgi, näiteks tutvusfoorumis ei tohiks teemaväliselt tuhandeid postitusi teha ja kinos ei tohiks popkorni üle teiste visata, olgugi et paar püsikast pubekat selle heaks naljaks kiidavad. Seega tahad öelda, et sa pole jälginud elementaarseid viisakuse reegleid?
Kui sa ei järgi ise reegleid, siis miks kamandad ja õpetad teisi reeglitega jne?


> teemasid o
> n siin igasuguseid, tutvumisteemasid, niisama arut
> elu teemasid, näiteks see miniseeliku oma jne.
>
> see, mis formaadis teema on või millise ülesehitu
> sega, pole ju oluline. või on siin kuskil kirjas r
> eeglid, et teema peab olema just nii - või naasugu
> ne?

kas õigustad püsikate siinset solkimist? Arvad, et tutvujate teemad on aktiivselt üleval ja tutvujate teemasid sõltlased ei solgi? Eksid. On olemas elementaarsed viisakuse reeglid, näiteks vastava teema jaoks on vastav alamfoorum. Sinu blogi polnud tutvuse eesmärgiga vaid Lolli alamfoorumi sisuga. Samuti püsikate tuhanded postitused siin pole tutvujatele mingi kasu vaid ainult 10-le püsikale narkokasu.
 
Sid 13. aprill 2015, kl 18.47
Kui mõne inimese haigus traagiline poleks, siis oleks see selle füüreri laamendamine siin isegi naljakas. Kuidas võib ikka inimene NII pime olla, et palki oma silmas tähele ei pane. Aga kuna haigete üle naermine pole kohane, siis soovitan ma sel füüreril kohe tutvuma hakata või kus kurat siit foorumist kaduda. :D
 
kadakajupp 13. aprill 2015, kl 18.48
Sündmuskoht – kohvik suvalise linna suvalisel tänaval
Tegelased – ahistav trollija, kohvikukülastaja, paarike nurgalauas.

Stseen nr 1;
Ahistav trollija astub sisse, vaatab uurival pilgul ringi, kulm kortsus. Märkab aknaaluses lauas üht külastajat, kel tühi mahlaklaas ees ning kokkuvolditud ajaleht lauanurgal. Astub pikkade sammudega lauani, tõmbab käega läbi hõrenevate juuste ja köhatab...
Külastaja tõstab pilgu laua ääres seisjale ja jääb küsivalt talle otsa vaatama.
Ahistav trollija: „Mis passid siin, ah? Siin on kohvik, saad aru, tropp – KOHVIK! Normaalsed inimesed joovad siin KOHVI, mis eesmärgil sina tühja mahlaklaasiga siin oled, ah? Pervert!“
Külastaja sõrmitseb ilmselges segaduses olles oma klaasi, vaatab vilksamisi seinal olevat kella ja kohmab;“No ma siis hakkan minema või? See, et... ongi tegelikult kiire ja...“. Külastaja krahmab toolileenilt jaki, rabistab võtmetega ning sibab väljapääsu poole, Ahistav trollija kõrgumas ähvardavalt tema selja taga, näol rahulolev ilme. Saates külastajat silmadega ukseni, keerab ta end ümber, märgates nurgalauas teed joovat kudrutavat paarikest.
Mõni kiire samm ning juba seisab ta laua ees :“Nii-nii....“. Klopib võidunud varrukalt maha olematu ebeme, kiikab teetasse ja küsib:“Kas teiesugustele on vaja reeglid üle korrata? Siin on KOHVik, miks te teed joote, vastake kohe või lahkuge! Mulle ei meeldi säärane tänapäevane korralagedus, et igaüks tellib, mida heaks arvab. Miks te olete teed tellinud, kui on müügil kolme sorti kohvi? Miks te olete toole nihutanud, kui lauakate eeldab teistsugust asetust...ebanormaalsed inimesed olete!“
.... jätkub, võib-olla kunagi ja kuskil mujal
 
lugeja 13. aprill 2015, kl 18.50
sid, sinu jutt on sama hea kui lapse lalin.
kadakajupp, sinu kirjutis iseloomustab sind suurepäraselt, braavo!
 
kadakajupp 13. aprill 2015, kl 18.59
irww.. kas tõesti? :D. su arvamus iseloomustab sind sama hästi :D. kas doktori mängimine tüütas ära, et lugejaks hakkasid?
 
Sid 13. aprill 2015, kl 19.02
lugeja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sid, sinu jutt on sama hea kui lapse lalin.
> kad
> akajupp, sinu kirjutis iseloomustab sind suurepära
> selt, braavo!


Sulle ju öeldi, et tutvu või kao!
Lugemisega ka raskusi?

:D
 
lugeja 13. aprill 2015, kl 19.04
kadakajupp, sul on paranoia, võta midagi ette.
ma pole mingi doktor ega kunagi olnud.
näha, et siia kauaks jäämine mõjub tugevalt su ajudele.
 
sidile vastuseks 13. aprill 2015, kl 19.06
Sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> lugeja Kirjutas:
> ------------------------------
> -------------------------
> > sid, sinu jutt on s
> ama hea kui lapse lalin.
> > kad
> > akajupp, si
> nu kirjutis iseloomustab sind suurepära
> > selt,
> braavo!
>
>
> Sulle ju öeldi, et tutvu või k
> ao!
> Lugemisega ka raskusi?
>
> :D

kes ütles? sina või? ma peeretan selle peale.
 
Sid 13. aprill 2015, kl 19.06
lugeja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kadakajupp, sul on paranoia, võta midagi ette.
>
> ma pole mingi doktor ega kunagi olnud.
> näha, et
> siia kauaks jäämine mõjub tugevalt su ajudele.


Ikka veel ei saa aru?
Kasi tutvuma või tõmba siit nah..!

Mõgiseb siin ainult, rsk! :D
 
Sid 13. aprill 2015, kl 19.07
sidile vastuseks Kirjutas:
------------------------------------------------------
> kes ütles? sina või? ma
> peeretan selle peale.

Ega sa muud oskagi, kõik kohad su sitahaisu täis.
 
kadakajupp 13. aprill 2015, kl 19.08
oi lugeja, sel juhul äkki mõjub see ka sinu omadele, kui need olemas on? üleval paremal nurgas on punane ristike, klikka sellel ning kiire pääsemine on garanteeritud. ära minu pärast muretse, eks.
 
jupile 13. aprill 2015, kl 19.12
Kohvikuloo eest saad 10-st maksimumpallist 100:)))))))
 
lugeja 13. aprill 2015, kl 19.14
https://www.youtube.com/watch?v=PSKQ3ZNQ_O8
 
arst4 13. aprill 2015, kl 19.18
millest te järeldate, et doktor siin on hetkel?
 
Sid 13. aprill 2015, kl 19.20
lugeja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> https://www.youtube.com/watch?v=PSKQ3ZNQ_O8


Ajupeetusega oled või? Aru ei saa, et siin tutvutakse?



Kuradi vanatüdrukud lähevad kepipuudusest ikka täitsa lolliks. :D
 
Sid 13. aprill 2015, kl 19.22
arst4 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> millest te järeldate, et doktor siin on hetkel?

Kas see oli nüüd vajalik info? Millal sa tutvuma hakkad?
 
arst4 13. aprill 2015, kl 19.25
Sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> arst4 Kirjutas:
> -------------------------------
> ------------------------
> > millest te järeldate
> , et doktor siin on hetkel?
>
> Kas see oli nüü
> d vajalik info? Millal sa tutvuma hakkad?

ma arvan, et püsikad peletasid tutvujast Lugeja ära eelnevaga. Te muidugi ei usu oma paranoilises haiges elus, et see oli normaalne tutvuja, erinevalt teist. Mina see polnud, võin mürki võtta.

Esmalt vastake, miks teil on sellised paranoiad, seejärel vastan teie küsimustele ja ka eelpooltoodud esseele.
 
tohohh 13. aprill 2015, kl 19.28
<<<vot tuli niisugune soov ühe teemas kirjeldatud inimesega kohtumiseks, selleks foorum ju ongi või ei?<<<<<<

kas alu ja kadakas semmivad?
 
Sid 13. aprill 2015, kl 19.29
arst4 Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Esmalt vastake, miks teil on sellised paranoiad
> , seejärel vastan teie küsimustele ja ka eelpoolto
> odud esseele.

Sa pole ühelegi mu küsimusele vastanud, oma tutvumisteemat pole sa avaldanud, seega polegi sa siin tutvunud ja ei oma ka mingit õigust ühtegi küsimust esitada. Saad aru? Või peab puust ja punaseks tegema?

Millal sa tutvuma hakkad?
 
appiappi 13. aprill 2015, kl 19.41
Sid keeras täiesti ära?:P nagu papagoi korrutab ühte ja sama.
 
Sid 13. aprill 2015, kl 19.53
appiappi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sid keeras täiesti ära?:P nagu papagoi korrutab üh
> te ja sama.

Mul oli täna natuke vaba aega ja tuju hea, seepärast sai siin väheke kadakajupiga tutvutud, aga praeguseks vast aitab - homme jälle. :D
 
kadakajupp 13. aprill 2015, kl 19.55
Stseen nr 2
Sündmuskoht – linnaliinibuss
Tegelased – Ahistav trollija, sõitja
Tolmune buss veereb laisalt peatusesse, pidurdades järsu kriiksatuse saatel - ukse lähedal seisev turukotiga mammi pobiseb midagi puude vedamisest, ohkab raskelt ja... põrkab väljudes kokku ukseava täitva takistusega. Mees, viiekümnendates, hõrenevad juuksed, võidunud impregneermantel - vaadates mammit nagu peapiiskop peltsebuli, trügib mees temast mööda ja võtab istet. Asetab enda kõrvaistmele portfelli oma kõige väärtuslikuma varaga – Normaalse Kodaniku Kümme Käsku. Köidetuna vasikanahka verega kirjutatult, tõeline reliikvia. Ainult tema oma, tema armas.
Sõiduk täitub inimestega, istekohad on juba hõivatud ning püstiseisjad püüavad oma olemist mugavamaks teha torude ja seljatugede rägastikus sobivat otsides. Ahistav trollija tunneb korraks põgusalt põske riivanud puudutust ning suunab pilgu häirija suunas, asetades käe kaitsvalt portfellile.
Ahistav trollija:“Mida te õige endale lubate, siin on ühiskondlik transpordivahend, sedasi teisi näppides rahuldate te mingit imelikku perversset tungi ju! Pöörduge arsti poole, see ei ole normaalne.“ Silmitseb korraks portfelli ja jätkab meetri võrra taganenud sõitjat pilguga puurides:“Kas teil veearve on makstud, on või? Mis te jõllitate mind, ma küsin, kas veearve on makstud? Ahh?“
Sõitja pomiseb üllatunult:“Vabandust, ma vabandasin juba... ee.. mis-mis.. te ütlesite? Veearve? Mis see teisse puutub?“
Ahistav trollija:“Vastake lihtsale küsimusele, kas teie veearve on tasutud?“
Sõitja:“Ku-kuidas kurat see teie asi üldse on? Kes te olete selline...?
Ahistav trollija:“Ahhaa... seda ma arvasingi, teil on arve tasumata ja sõidate sedasi bussiga? Mida te õige endale lubate, kas te annate aru, et se on vastutustundetu, lubamatu, karistatav?“
Sõitja:“Mismoodi veearve puutub siia ja miks te arvate, et see mul maksmata on või et ma üldse säärast teenust ostan?
Ahistav trollija:“Vat-vat, hakkab tulema... „ Muigab üleolevalt, patsutab portfelli ning jätkab:“Vaadake, sõltuvusest arveid mitte maksta on lihtne vabaneda, esmalt tuleb selleks... „
Buss peatub taas pidurite kriiksatades, sõitja kohendab salli ja astub välja, üle õla piiludes veendumaks kummalise onkli soovis teda mitte jälitada. Aga issanda teed on imelikud, eksole...
 
tõesti 13. aprill 2015, kl 20.25
ei ole vaimukas ega ammugi naljakas...
kindlasti leiavad nüüd kadakas koos sidiga, et see on minu probleem, et ma nii "peent" huumorit ei mõista.
mis teha, eks loll vist.
kadakajupp ja sid õnneks on targad, see on mulle suureks lohutuseks.
 
kadakajupp 13. aprill 2015, kl 20.30
eks vaata siis seda youtube linki, kui meel mõru - see võib-olla sobib su maitsele?
 
arst4 14. aprill 2015, kl 19.33
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> eks vaata siis seda youtube linki, kui meel mõru -
> see võib-olla sobib su maitsele?

tegu on loomaaias tehtud videoga, kellele ei meeldiks loomaaias? kas see video häirib?
mulle tundub, et psüikad peletasid paranoiaga minema normaalse foorumi külastaja ja see on maitsekas püsikatele. Kas nii?
 
kadakale 16. aprill 2015, kl 17.54
kas oled lespar?
 
kadakajupp 16. aprill 2015, kl 19.24
arstike, de gustibus non est disputandum, eksole ;).

issa ristike, kas siin on veel mingi reegel, mis seksuaalset orientatsiooni puudutab ning millega ma kursis ei ole, kadakale?
 
vanasõna 18. aprill 2015, kl 00.45
Müstika, millist verbaalset saasta ja mis kogustes suudavad inimesed toota....
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!