Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
kadaka kolumn
 
kadakajupile 24. aprill 2015, kl 16.09
võta alu pakkumine vastu. seda iga päev ei juhtu,et see tyyp end vabatahtlikult tillist tõmmata laseb;)
 
kadakajupp 24. aprill 2015, kl 16.34
mida ta üldse pakub? ja mismoodi ma teda siis "tillist tõmbaksin"?
 
to jupp 24. aprill 2015, kl 16.42
pesed piud puhtaks võtad alul alukad maha ja haarad vembla pihku ja sikutad,anatoomiat koolis õppisid,siis võiks teada kus mehel urethra masculina asub.
 
kadakajupp 24. aprill 2015, kl 16.44
ma ei ole vastavasisulist ettepanekut (õnneks) kuskil näinud ning mul on oma ajaga parematki teha, kui käia mööda maarjamaad tille näppimas.
 
pupile 24. aprill 2015, kl 17.42
räägi veel inteligentselt.
 
jupile 24. aprill 2015, kl 18.47
ei leia seda kommentaari üles, kus alu oli nõus sulle isegi sulaseks tulema. vist hakkas kahetsema ja lasi ära kustutada.
 
kadakajupp 24. aprill 2015, kl 19.13
seda ma ei lugenud ilmselt, igatahes ei tule tuttav ette. sulast ka ei vaja - kuigi maakaevamise asemel võiksin vabalt midagi meeldivamat teha, näiteks spinatit ja redist külvata.
 
kas sa 24. aprill 2015, kl 19.19
kadakas oled saja aastane maaeit, kes suve läbi aiamaal küürutab, tagumik uppis?
 
kadakajupp 24. aprill 2015, kl 19.24
ei, 37 olen ja naudin aias tegutsemist. kas geelküünte disainimine hobina oleks kuidagi aktsepteeritavam? :D
 
kas sa 24. aprill 2015, kl 19.33
37ne ei aja ometi seda jura, mis sina ja elab oma elu mujal kui arvutimaailmas. 37 olid sa mitu aastakümmet tagasi?
 
kadakajupp 24. aprill 2015, kl 19.37
alates jaanuarist :D. mitukümmend aastat vanemad reeglina ei tea midagi arvutis elamisest. ja ma päris surnuks end siiski ei pea, sest kohe pean pirukale riivjuustu peale puistama ning sinu meelehärmiks istutasin rõdu võõrasemasid täis, jumalikud värvid ja vorm ;).
 
kas sa 24. aprill 2015, kl 19.40
ju elad siis üksi, et pole kellegagi rääkida, pead siin võõrastele aru andma, mida istutad või küpsetad.
 
kadakajupp 24. aprill 2015, kl 19.54
kui võõrad ei oletaks, siis ei annaks aru. tegelikult nimetatakse seda vestluseks, vist... mulle meeldib selline formaat - mulle sobival ajal ja kui kopp ette tuleb, siis saan sekundiga tegevust vahetada.
 
Sid 24. aprill 2015, kl 19.56
kas sa Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ju elad siis üksi, et pole kellegagi rääkida, pead
> siin võõrastele aru andma, mida istutad või küpse
> tad.

Kas üksi elamises on midagi halba? Või delfis kommenteerimises? Äkki on koguni oma tegemiste kommenteerimine kuidagi amoraalne?

*Tegelikult tutvun mina kadakajupiga ja ei ole siin miskit laiutamist võõral territooriumil!
 
kadakajupp 24. aprill 2015, kl 20.03
sid, mõttetu... kui keegi on enda jaoks mingid piirid kehtestanud, siis pole pointi tuuleveskitega võidelda :).

/kassale üks kena aedkannike, avardab meeli /
 
sina, sid 24. aprill 2015, kl 20.04
kobi oma vene muti seeliku alla ja ära prääksu siin.
 
Sid 24. aprill 2015, kl 20.13
sina, sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kobi oma vene muti seeliku alla ja ära prääksu sii
> n.

Alles sul oli häda, et keegi ei tutvu, nüüd kiunud siin, kui keegi tutvuda suvatseb. Aga avalikus foorumis omade reeglite kehtestamine pole ikka tervemõistuslikkuse staatust välja teeninud - proovi veel.

*Ausalt öeldes ei ole ma oma särasilma seelikus näinudki, kahtlustan, et tal selline riideese garderoobist sootuks puudub. ;)
 
sidile 24. aprill 2015, kl 20.19
sa oled suur kopispets, sa otsi jupile see alu kommentaar ülesse, kus ta lubas kõik kadaka põllukivid paika veeretada.
 
kadakajupp 24. aprill 2015, kl 20.23
mul on ka seelikuid vähe, kleidid meeldivad rohkem, pole vaja nii palju riidekapi eest passides mõelda, mis ülemisse otsa sobitada.
 
peaasi et on topitav 25. aprill 2015, kl 00.53
no tomil on oluline, et moori küljes oleks auk, kuhu näpud sisse pista. alumises eesküljes ma mõtlen. miks see bvajalik on, teab küll tema ise.

minuarust sex käib siiski peenisega, aga kuyst tom sell nüüd siis laenama peaks.

nii siis tuleb näppusid toppida moori prakku..
 
abrelax 25. aprill 2015, kl 03.14
kle peaasi, et...
mis sul viga on? ah, mis ma küsin üldse, isegi mina oskan sulle diagnoosi kusagile maniakaal-depressiivse ja skisoidse vahepeale lahterdada. kas mööda linna käid samamoodi ringi nagu siin, st mingit vanameest nähes mõtled kohe - ahhaa, nilbik selline, vahib veel naisi kah raip ja riivatu tõbras, lähen õige äsan talle munadesse. no või kuhugi põlve piirkonda kui jalg kõrgemale ei paindu. ja kui kadakajupp läheb üle tee, korvike võõrasemadega käevangus, siis ka pistad üle tänava kisama, kuidas naised muudkui ostavad lilli kokku ja majandavad, selle asemel, et igal pool ja iga kell suvaliste poltidega tutvuda?
 
elu parim hetk 25. aprill 2015, kl 03.33
loodame, et eelkirjutajal oli elu parim hetk just äsja, tipphetk elus.mida meenutada ka surivoodil.
 
abrelax 25. aprill 2015, kl 03.46
tegelikult loodan surivoodil veel ühele elu tipphetkele - näha oma kirstu kõrval sind, ühes käevangus korvike võõrasemadega ja teises alu.
 
jääb ära 25. aprill 2015, kl 03.53
õnneks jääb ära. mu õnn näeb testsugune välja kui võõras emad korviga või ilma ja vanad elu äraraisanud alu taolised mehed. ma ei paneks selliseid meeste nimekirja.
 
abrelax 25. aprill 2015, kl 04.07
kindlasti on kusagil ka sinu õnn... aga siin oma vihamulli küttes võib see sul päriselus lihtsalt märkamata jääda. või siis ummisjalu põgeneda. suhtled sa küll nii nagu oleks su öökapiraamat - kuidas kaotada sõpru ja soetada vaenlasi.
 
eelmisele 25. aprill 2015, kl 04.09
ma olen abielus, nii et õnn on täiesti käegakatsutavas läheduses.
 
irw 25. aprill 2015, kl 04.11
alati ajavad naerma need isehakanud abistajad: kuidas ikka suhelda ja kuidas suhteid perssse saata.ja millal on seda nagu õige aeg teha, mõlemat.

ma saan täitsa ise hakkama, pole nagu mõtet energiat raisata, sul.
 
abrelax 25. aprill 2015, kl 04.30
ma seda kohe arvasingi, et sellisel toredal inimesel nagu sina on lausa meestehaarem kusagil kuuri all. kui hästi käituvad, lased mõne erilise lemmiku vahel isegi tuppa. tegelikult pole vaja õnne ja mehe vahele võrdusmärki panna. aga mis ma ikka seletan, õnne valemit tead ju minust paremini ja homme oled oma rehade ja ämbritega siin jälle platsis. ilmselt õnne otsimas. või siis eemale peletamas, kuna sul seda niigi liialt palju käes.
 
igaühele oma, abrelax 25. aprill 2015, kl 05.37
sa kulla abrelax ära nüüd teiste pärast ka oma pead vaeva. eks igaühel oma asi, mida siin teeb, aga sinu aramised ei huvita mind küll mitte. milleks?
pole ühtegi huvitavat moenti su tektides veel tabanud.

olen söönud ja olen saanud. ses mõttes võid palvetamise minu eest ära lõpetada.
 
kadakajupp 25. aprill 2015, kl 09.50
hommikust, sõnelejad! milline suurepärane ilm, võib vist rõdumööbli betoonist lahti ankurdada, sest uskumatult tuuletu on. :).
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!