Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
kadaka kolumn
 
kadakajupp 10. mai 2015, kl 22.30
kui sa soovitusi kamandamiseks pead, siis see pole minu probleem. ära loe ega kirjuta, kui ei meeldi.

mul ei ole mingeid "asju, mis ei ole õiges paigas", pole tarvis end projitseerida meelevaldselt teisele isiksusele.

hmm, aga põnev oleks teada, mismoodi ja mille alusel sa mu eetikat ka hindad? niisama tühipaljas väide ongi ainult tühipaljas väide.
 
tõuk, tiibadega 11. mai 2015, kl 07.06
aru ma ei saa, mida see pidevalt rahulolematu käib siin lugemas ja kilomeetriseid 'analüütilisi' vastulauseid kirjutamas? kui riideid ei jaksa osta, et vahel arvuti tagant õue minna, siis pole probleemi. korraldame annetuse ja toome kohale. mis suurus siis selga läheb ka?
 
Sid 11. mai 2015, kl 09.56
Tiivuline, mis sa arvad, et seda hullu lastakse vabalt väljas liikuda? Mina seda küll ei usu, pigem on ta riided kindlalt lukutaga ja ise ta vaid pidžaamas ja hommikumantlis koridoris ringi paterdamas. Kuskilt ta aga internetti varastab ja siis siin lõugamas käib.
Pigem võiks korraldada ühiskülastuse tema vaatamiseks, ma arvan, et läbi tugevdatud klaasukse võiks see isegi ohutu olla. :)
 
kadakajupp 11. mai 2015, kl 10.28
inimesel on missioon - kraaksuda iga mu kommentaari peale, enamasti sama teksti. tüütu..

sid - palju peale makstakse, et sedasorti meelelahutuse aega tahaks kulutada? ;)
 
kle tropp 11. mai 2015, kl 11.21
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>
> hmm, aga põnev ol
> eks teada, mismoodi ja mille alusel sa mu eetikat
> ka hindad? niisama tühipaljas väide ongi ainult tü
> hipaljas väide.


sul on ropendava külamoori jutt, järelikult ka vastav eetika.
 
kadakajupp 11. mai 2015, kl 11.31
jäägu sulle su arvamus.

mingi masohhism sunnib sind seda ikka lugema, eks?
 
kokkuvõte 11. mai 2015, kl 11.39
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> jäägu sulle su arvamus.
>
> mingi masohhism sun
> nib sind seda ikka lugema, eks?


Kadaka ja P blogid on ebatavaline normidest kõrvalekalle, mis esmalt sunnib lugema hämminguga, seejärel sunnib võtma ühe võimalikest küpsetest positsioonidest:

a) eemalduma portaalist, põhimõte "targem annab järele".
b) kutsuma üles norme järgima

Osa leiab, et P ja Kadaka blogi võiks lõpetada. Mulle aga tundub, et need võiks tõsta kuhugile Solgiämbri foorumisse.
Erinevalt P-st, ei põhjenda Kadakas blogiga seonduvaid eesmärke ja asju, mistõttu tegu on laustrollimisega.
 
kadakajupp 11. mai 2015, kl 13.17
mhh... lk nr 1 lugemine on ilmselgelt üle jõu käiv ettevõtmine. eks sa läbusta siis edasi.
 
to kadakajupp 11. mai 2015, kl 13.28
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mhh... lk nr 1 lugemine on ilmselgelt üle jõu käiv
> ettevõtmine. eks sa läbusta siis edasi.


selle lehekülje kohta on korduvalt öeldud seisukoht ja jõutud sinnamaani, et see lehekülg ei vasta küsimusele nagu ka sinu "tutvuskuulutus" ei vasta ega kvalifitseeru tutvumise kuulutuseks.

Läbustamisega tegeled sina, kuna kõik, mis siin teemas toimub on läbu, kogu teema on läbuteema, mis tuleks tõsta tutvusfoorumist välja nagu ka P blogi tuleks tõsta välja.

Miks pakub pinget selline läbustamine ja trollimine, selle psühhiaatrilist põhjust ei lase sa määratleda, ei vasta küsimustele, trollid ja põgened vastamisest.
 
kadakajupp 11. mai 2015, kl 14.15
pool sellest läbust on julgelt sinu oma ju? ja miks sulle pinget pakub mul sabas käia ja oma julki igale poole poetada?

on ikka probleemid mõnel - kellegi teema häirib nii, et sunnib kuude kaupa jaurama...

ahsoo... küsimustele ei pea vastama isegi mitte ülekuulamisel, ammugi veel kuskil foorumis. kui tahan, siis vastan, kui ei taha, siis ei vasta - lihtne.


(lollidele küsimustele vastamine pole mu meelistegevus)



Toimetatud 1 kord(a). Viimati kadakajupp 11.05.2015 14.17.
 
arst 4 11. mai 2015, kl 14.30
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> pool sellest läbust on julgelt sinu oma ju? ja mik
> s sulle pinget pakub mul sabas käia ja oma julki i
> gale poole poetada?
>
> on ikka probleemid mõne
> l - kellegi teema häirib nii, et sunnib kuude kaup
> a jaurama...
>
> ahsoo... küsimustele ei pea va
> stama isegi mitte ülekuulamisel, ammugi veel kuski
> l foorumis. kui tahan, siis vastan, kui ei taha, s
> iis ei vasta - lihtne.
>
>
> (lollidele küsi
> mustele vastamine pole mu meelistegevus)


Selline lapsik demagoogia ei anna õigustust normide rikkumiseks.

Küsimuste ignoreerimist ja vastamata jätmist ei tee tuhandete postitustega foorumi troll sellepärast, et küsimus on loll. Vaid sellepärast, et küsimusele vastamise korral satuks ohtu haigusloom sinu sees.

Võtame näiteks selle küsimuse, kus küsiti sult, et miks soovitad foorumi külastajatele ebapädevaid asju nagu postituse IP-aadressit kontrollida ja kuidas arvad, et see tehniliselt oleks võimalik üldse- siis seda küsimust ei ignoreerinud sa sellepärast, et see on "loll" vms, vaid sellepärast, et see tõestaks sinu ebapädevust ja see on egole põnts ja kõrvalefektina halvaks haigust. Sest haigus seisneb suures osas seisukohal, et oled kõigist targeim ja ülejäänud maailm on kindlasti alaväärtuslikum ja kehvem kui sina. Sellele haigusele leiad ka Wikipeediast teadusliku sõna, kui su IQ lubab niipidi otsida, et mõistet pole ette antud.
Lisaks ignoreerid paljusid teisi küsimusi, mis haiguslooma õõnestaks.

Loodetavasti oled üle saanud kustutamise tungist ja ei eemalde seda postitust oma kolumnist vaid mõtled järele :)
 
kadakajupp 11. mai 2015, kl 15.11
irw... ei viitsi ma küll hakata seda tegema, su läbu ei jaksa keegi kustutada. mine nüüd mõtle sina ka pisut - faktide üle, mida sa tõe pähe serveerid :D.
 
:)) 11. mai 2015, kl 15.14
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> irw... ei viitsi ma küll hakata seda tegema, su lä
> bu ei jaksa keegi kustutada. mine nüüd mõtle sina
> ka pisut - faktide üle, mida sa tõe pähe serveerid
> :D.


jätkuvalt kustutad ja teised püsikad samuti kustutavad.
ropendad, solvud, hüsteeritsed.
minu kõik faktid on põhjendatud ja vastuküsimused vastatud.
hetkel on bipolaane eufooria episood :)
 
kadakajupp 11. mai 2015, kl 15.22
sa mõtled maniakaal-depressiivset psühhoosi, mida sa põed?

ei ole hea mitu nädalat midagi kustutanud. ropendamine? hmm, kui krt välja arvata, siis muid roppusteks peetavaid sõnu väga ei kasuta. aga ma kah ei tea, mis reeglid teil seal palatis on.
 
irw 11. mai 2015, kl 15.22
"hetkel on bipolaane eufooria episood :)"

sul, jah:)
 
:)) 11. mai 2015, kl 15.26
irw Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> "hetkel on bipolaane eufooria episood :)"
>
> s
> ul, jah:)


> > ei hoopis sul.

> sul hoopis!


Kui paljude sõpradega eelmisel nädalal suhtlesid?
(mäletan, et lasid kustutada eelmisel korral selle küsimuse)
 
kadakajupp 11. mai 2015, kl 15.33
mina või? kindlasti mitte, millist nädalat sa mõtled?

ok, võtame eelmise nädala - tööl ei jaksa kokku lugeda, kümme kuni mitukümmend kolleegi, kellega suhtleme ka mitte-tööalastes teemades. edasi läheb keeruliseks, kas suhtlemine tähendab külastamist või kvalifitseeruvad ka põgusamad episoodid?
 
vastus. 11. mai 2015, kl 16.02
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mina või? kindlasti mitte, millist nädalat sa mõtl
> ed?


kustutanud oled sa rohkelt ja eriti oma blogist ja seda on sulle juba varasemalt selgitatud, et kes muu ikka kustutaja on kui blogiomanik ise hüsteeria hoo ajal.

Küsid et millist nädalat mõeldakse "eelmise nädala" all? Selle all mõeldakse nädalat, mis eelneb praegusele nädalale.


>
> ok, võtame eelmise nädala

autist paraneb ja näeb ka sisu peale detailide- head paranemist. Päris haigena oleksid hakanud tõenäoselt üleeelmise aasta eelmisest nädalast rääkima.


> - tööl ei jak
> sa kokku lugeda, kümme kuni mitukümmend kolleegi,
> kellega suhtleme ka mitte-tööalastes teemades.


hämmastav, et haiged alati arvudega armastavad ennast toita. Üritatakse jätta muljet, et kui on sada kolleegi, siis on nende näol sada sõpra. Tegelikkus on, et heal juhul paar sõna vahetatakse töö ajal paari kolleegiga tööalaselt ja vabal ajal istutakse WC-s ja trükitakse kommentaare.

> eda
> si läheb keeruliseks, kas suhtlemine tähendab küla
> stamist või kvalifitseeruvad ka põgusamad episoodi
> d?


sul on IQ kuskil 104 kandis, mis on piisav et trollida ja mõista, kas räägitakse eelmisest hiljutisest nädalast või sajand tagasi olnud eelmisest nädalast. Sulle on esitatud sisulised küsimused, millele võiksid vastata, mitte aga trollivalt detailidesse sukelduda.

Näiteks sisuline teema, mida võiksid kommenteerida, on mõni postitus eespool olnud tekst, mis põhjendas, miks sa ignoreerid osasid küsimusi. See sisu seal põhjendas, et sinu enesevabandus "lollile küsimusele ei vasta", ei ole adekvaatne ja toidab haigust. Seda sa aga ei kommenteeri vaid põgened detailide maailma, et kas mõeldi seda nädalat või mitte, või et mida mõeldakse mingi muu detailiga.
 
kullake, 11. mai 2015, kl 16.30
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sa mõtled maniakaal-depressiivset psühhoosi, mida
> sa põed?
>
> ei ole hea mitu nädalat midagi kus
> tutanud. ropendamine?


aga miks sa kustutad kui su enda kõik postitused koos selle blogiga on mittevajalikud?


> hmm, kui krt välja arvata, s
> iis muid roppusteks peetavaid sõnu väga ei kasuta.
> aga ma kah ei tea, mis reeglid teil seal palatis
> on.

su postitusi vaadates, siis on üksiku külamoori tasemel väljendid. Sisulise poole peal aga veel hullem, näiteks alandad 90-aastasi vanureid pangaväljavõtte küsimisega, sülitad sotsiopaatiliselt ühiskonna normide peale.

Reeglid ja normid on väga lihtsad:
1. kinos ei loobita popkorniga.
2. tutvusfoorumis ei solgita ega veedeta aega.
 
kadakajupp 11. mai 2015, kl 16.31
kuule troll, sinu postituse point on peale õiendamise mis täpsemalt? sinu meelest on mul autism ja veel mingeid diagnoose, siis olevat ma nii-ja naasugune. ok, ütlesid ära, umbes mitukümmend korda. ära ei tüdine sellest ketramisest?


/päris lahe oleks oma kauaarvuti koos kuvariga wc.kabiini tarida, uks kindlalt kinni ei mahuks :D/
 
vastus. 11. mai 2015, kl 16.48
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kuule troll,

kui naine on ebapädevusele lisaks ka banaalne ja räuskab, siis on hüsteeria jt haigused kiired tulema.
Kaua sa inimesi trollideks ja troppideks kavatseb kutsuda?
Sinu terminoloogias oled sel juhul sa ise supertroll, kuna sa pole siin foorumis ühtegi teemakohast postitust teinud ja alalõpmata kasutad trollimise tehnikaid (demagoogia, detailidesse sukeldumine, retoorika, jne).
Kogu see blogi ja sinu tutvusteema on supertrolli hingetoit.



> sinu postituse point on peale õiendam
> ise mis täpsemalt?

sulle on rohkelt küsimusi esitatud, millele sa ei vasta aga küsid ise aina uusi küsimusi, et põgeneda vastamisest ja kaaperdada põhiteemat.
Vastus sinu järjekordsele uuele küsimusele on, et minu point on kehtestada normid. St, et lõpetada püsihaigete haigus, solkimine ja lasta normaalselt tutvujatel jätkata.


> sinu meelest on mul autism ja v
> eel mingeid diagnoose, siis olevat ma nii-ja naasu
> gune. ok, ütlesid ära, umbes mitukümmend korda. är
> a ei tüdine sellest ketramisest?
>

diagnoosi on raske määratleda, kuna sa ei vasta küsimustele ja pole aus. Seansi ajal on eeldus, et oled aus, sest vastasel juhul on ainult väga keeruka manipulatsiooniga eganõudvalt võimalik diagnoos määrata. Näiteks keerukalt pommitasime sind erinevate teemadega, et leida valupunkt (sõbrad, eelmine suhe), mis pani sind kustutama. Oleksid olnud aus koheselt, oleks kohe seda ise öelnud, nüüd aga läks aega ja saime püsihaige kustutama ilusti.
Vasta, mis soovitad inimestele IP-d uurida, kui seda ei saa teha- vasta sisulise vastusena, miks sellised soovitused sinu aju genereerib. Näiteks sisuline vastus võiks olla, et tunned, et kõik inimesed on rumalad ja negatiivsed erinevalt sinust ja sa oled kesimatu enda arvates.



>
> /päri
> s lahe oleks oma kauaarvuti koos kuvariga wc.kabii
> ni tarida, uks kindlalt kinni ei mahuks :D/


Kahtlen, et sul seal lõuna-eestis niivähe alternatiivne on, et leiduvad ainult jõusaal ja WC valikuvariandid.
Tihti olema pimedad võimaluste osas ja eriti haiguslikus mugavustsoonis olles. Lahendus on radikaalselt päevapealt muuta oma elu, öelda lahti haigusest. See avab uued võimalused, tekib nö uuestisünd. Näiteks internetist loobudes hakatakse rohkem töökaaslastega, poemüüjatega ja jõusaali treeneritega suhtlema ja haigus kaob, elukvaliteet paraneb.
 
kadakajupp 11. mai 2015, kl 16.54
tunnistan ausalt, et ei viitsinud kogu postitust läbi lugeda... niipaljukest märkasin, et faktivigu oli hulgim. ei viitsi neid parandada, arva, mis tahad. aga ära presenteeri seda arvamust iga jumala kui ühe mu postituse järel. isegi kui ma tutvumiskuulutuse teen, siis pead sa ilmtingimata ka selle kallal närima. see küll viisakas ei ole.

ja mis krdi seanss - tutvumisfoorumis ei viida ju ometi läbi mingeid seansse, see pole reegel ega norm :D.
 
krdi, krdi. 11. mai 2015, kl 16.58
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tunnistan ausalt, et ei viitsinud kogu postitust l
> äbi lugeda... niipaljukest märkasin, et faktivigu
> oli hulgim. ei viitsi neid parandada, arva, mis ta
> had. aga ära presenteeri seda arvamust iga jumala
> kui ühe mu postituse järel. isegi kui ma tutvumisk
> uulutuse teen, siis pead sa ilmtingimata ka selle
> kallal närima. see küll viisakas ei ole.
>
> j
> a mis krdi seanss - tutvumisfoorumis ei viida ju o
> meti läbi mingeid seansse, see pole reegel ega nor
> m :D.


edusamm on, et oled teiste püsihaigetega tutvumisfoorumi eesmärki sõnastama. Tore, et ütled, et tutvusfoorumis ei viida läbi seansse, peagi saame su ka ütlema, et tutvusfoorumis ei peeta blogi, ei tehta ebareaalseid tutvuskuulutusi, ei räägita tutvusvälist solki, jne.
 
Sid 11. mai 2015, kl 17.00
Jube, kuidas üks rõve saabas suudab ikka spämmida. :D
Lugema ei viitsi hakatagi, teades, mis ila ta alati ajab, aga foorumi solgib ta täiega ära ja vaevalt siia enam keegi tutvuma sattub.

*Jätkuvalt tutvun Kadakajupi mõtteavaldustega. ;)
 
kadakajupp 11. mai 2015, kl 17.03
oi ma ei või, ausalt :D :D. lubage siis küsida, mis vanusest alates tohib kontoväljavõtet küsida?

megairw@poemüüjatega suhtlema :D. kas keegi arvab, et ma praegu ei käigi poes ega suhtle müüjatega? jõusaali ei külasta, aga kas mõne muu spordiala treeneriga ka tohib suhelda?

ja ma lisan - mitte üheski foorumis ei ahistata teisi kasutajaid neil sabas sörkides ja igat sõna kommenteerides ja kiibitsedes.

aga ma annan selle andeks, ka ette ära annan andeks, sest ausaltöeldes pole mul ammu nii surmtõsiselt kirjutatud absurdset huumorit olnud au lugeda :).
 
vastus. 11. mai 2015, kl 17.32
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> oi ma ei või, ausalt :D :D. lubage siis küsida, mi
> s vanusest alates tohib kontoväljavõtet küsida?
>


konto väljavõtet küsitakse vastavates ärivaldkondades, kuid esmatutvumisel ei peeta seda kohaseks mitte ühegi vanuse puhul. See elementaarne eetikanorm on arusaadav tervetele inimestele. Näiteks võid minna ja küsida mõnelt oma sõbralt, mida ta arvab sellest, kui esmakohtumise eel küsitakse konto väljavõtet.

>
> megairw@poemüüjatega suhtlema :D. kas keegi a
> rvab, et ma praegu ei käigi poes ega suhtle müüjat
> ega? jõusaali ei külasta, aga kas mõne muu spordia
> la treeneriga ka tohib suhelda?
>

saan aru, et nende küsimuste sisu on sind õigustada ja eitada sulle mittekasulikke fakte. Ma arvan, etkui sa kõigiga suhtled niiväga, siis eksperimendiks mine küsi neilt pangakonto väljavõtet ja vaata, mida vastuseks saad.



> ja ma lisa
> n - mitte üheski foorumis ei ahistata teisi kasuta
> jaid neil sabas sörkides ja igat sõna kommenteerid
> es ja kiibitsedes.
>

Sellele on sulle korduvalt vastatud, et peetakse õigustatuks kasutada ebaausaid võtteid ebaausate inimeste vastu kui ausate meetoditega ei suudeta eesmärki saavutada.
Sa demagoogitsed, et sinu sabas sörkimine on ebaaus, kuid millist muud meetodit sa pakuks enda ravimiseks?
Nagu sa viimasel ajal oled hakanud ütlema- "see siin on tutvusfoorum"- siis miks sa seda blogi siin pead jne?
Sa käitud tutvusfoorumi eesmärgi vastaselt nagu kinos poppkorniga loopiv vandaalitseja.

> aga ma annan selle andek
> s, ka ette ära annan andeks, sest ausaltöeldes pol
> e mul ammu nii surmtõsiselt kirjutatud absurdset h
> uumorit olnud au lugeda :).


Tore kui postitusi ei kustuta ja hüsteeriat pole. Aga kas ei ole mõttes proovida natukenegi tutvusfoorumi, kino jm ühiskonna eesmärke austada?
 
kadakajupp 11. mai 2015, kl 17.37
tutvungi tutvumisfoorumis. kui minu viis sulle ei sobi, siis pole midagi parata.

poemüüjatega mul pole olnud siiani plaanis lähemalt tutvuda, seega ei huvita mind ka nende väljavõtted või misiganes parameetrid.

aga ära sina muretse minu pärast, mis sul sellest, kas keegi peab mu küsimusi kohatuteks või mitte.sinu arvamust ma juba kuulsin, korduvalt. minuga tutvuvad need, kes soovivad. kellele mu nõudmised ei meeldi, see ärgu tutvugu - seega milleks kogu see soe aur, ma ei taipa...
 
vastus. 11. mai 2015, kl 17.45
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tutvungi tutvumisfoorumis. kui minu viis sulle ei
> sobi, siis pole midagi parata.


Küsimus ei ole subjektiivses sobivuses või soovis, ega ka lollides küsimustes. Asi on teiste inimeste respekteerimises.


>
> poemüüjatega
> mul pole olnud siiani plaanis lähemalt tutvuda, s
> eega ei huvita mind ka nende väljavõtted või misig
> anes parameetrid.
>
> aga ära sina muretse min
> u pärast, mis sul sellest, kas keegi peab mu küsim
> usi kohatuteks või mitte.sinu arvamust ma juba kuu
> lsin, korduvalt. minuga tutvuvad need, kes sooviva
> d. kellele mu nõudmised ei meeldi, see ärgu tutvug
> u - seega milleks kogu see soe aur, ma ei taipa...


oled võrreldav vanu inimesi popkorniga loopijaga, kes õigustab oma tegu ja arvab, et kellele tema tegu ei meeldi, see mingu kinost minema.
 
kadakajupp 11. mai 2015, kl 17.51
kas ma peaksin oma eelistustest seepärast loobuma, et sinule need ei meeldi? unista edasi.

sa arvad, et mina olen nagu kinosaal, et siia sisenedes maksad ja mina hüppan? irw, ei kommenteeri nii lolli võrdlust :D.
 
vastus. 11. mai 2015, kl 17.59
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kas ma peaksin oma eelistustest seepärast loobuma,
> et sinule need ei meeldi? unista edasi.
>

ma ei unista ega taotle subjektiivsest omakasust, vaid üldtunnustatud elementaarsete normide austamist.


> sa
> arvad, et mina olen nagu kinosaal, et siia sisene
> des maksad ja mina hüppan?


Kinosaalis ei loobita popkorniga ega hüpata, sellised on elementaarsed normid ja neid ei leidu ega pea leiduma ÕS-is, need on tervetele mitte-sotsiopaatidele enesest mõistetavad asjad.

> irw, ei kommenteeri nii
> lolli võrdlust :D.


sa just tegid seda- kommenteerisid vastusega, mille sisu oli, et sinu ego ei paindu mitte kellegi soovitusi järgima, isegi kui eksid.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!