Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
kadaka kolumn
 
kadakajupp 29. märts 2015, kl 13.34
mida sina siis siin kiibitsed, võta oma välimääraja ja tutvu. teemade mittesobivuse kohta kirjuta moderaatorile, mitte ära tooda siin tulpade kaupa kopipasteeti.
 
Nujah 29. märts 2015, kl 16.10
mis selles imeliku on kui me seda teada saame ? kahju või ? saame riieteta piltroboti kokku panna
 
kadakajupp 29. märts 2015, kl 16.16
kes need "meie" on, mingi trollide kommuun on loodud või? kui suvalised riieteta inimesed huvitavad, siis neid võib netis päevade kaupa jõllitada, vali sobiv lehekülg ja tuld.
 
+1+1+1 30. märts 2015, kl 10.21
Nujah Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mis selles imeliku on kui me seda teada saame ? ka
> hju või ? saame riieteta piltroboti kokku panna


+1
Sooviks samuti et las selgitab.
 
kadakajupp 30. märts 2015, kl 13.08
mingi suvaline stalker ei tule küll ette kirjutama, millele ja millal keegi vastama peab.:D.
 
kas 30. märts 2015, kl 13.17
on midagi mida peaksid häbenema, ülekaalu mõistavad siinsed mehed niigi aga äkki veel mingi luukere kapinurgas tolmumas....?
 
kadakajupp 30. märts 2015, kl 13.28
kui sa küsimustesse süvenenud oleksid, siis näeksid, et need on täiesti meelevaldselt kontekstist välja tõestetud teksti kohta. ahjaa, üks genitaalide välimääraja torgati ka nina alla - aga tõesti, pole minu stiil netiavarustes oma suguelundeid võrrelda. kaalu ja pikkuse osas olen mitmel korral vastanud.
 
muide, 30. märts 2015, kl 13.39
genitaalide põhjal saab inimese iseloomust paremat aimu, seega ära alahinda seda nina alla torgatud välimäärajat, torkaja teadis mida tegi.
 
kadakajupp 30. märts 2015, kl 13.40
vau, seda kunsti ma paraku ei valda, seega ei osanud aimatagi... irw.. ja mis tähtsust sel on, millise keegi arvab mu iseloomu olevat?
 
kadakajupp 30. märts 2015, kl 16.43
milleks seda teemad suva nime all kuskile teise rubriiki kopeerida?
 
raibe 30. märts 2015, kl 16.47
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> milleks seda teemad suva nime all kuskile teise ru
> briiki kopeerida?


milleks lõputult küsimusi küsida ja ise mitte ühelegi vastata?
 
kadakajupp 30. märts 2015, kl 16.48
mina ei ole see, kes siin lehtede kaupa totraid küsimusi küsib.
 
kadakajupp 30. märts 2015, kl 17.33
nentisin fakti, et pole küsimuste autor. aga sina oled ahistaja, psühhoterrorist klaviatuuriga.
 
Kaua võib? 30. märts 2015, kl 17.38
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> nentisin fakti, et pole küsimuste autor. aga sina
> oled ahistaja, psühhoterrorist klaviatuuriga.

jumal annab taas tiitleid. meil on väga lihtsad tutvusfoorumi kohased küsimused sulle, vastamise asemel solvad ainult.
tuhandete postitustega teemavälist kamandamist ja spämmi, Lollifoorumisse pole siiani oma bloogi tõstnud.

Kaua võib?
 
kadakajupp 30. märts 2015, kl 17.45
vaata, tee omale teema ja kirjuta seal, mis tahad. küsimusi stiilis "miks sa õhku ei vaja ja millised on sinu kehaosad" ei pea ma adekvaatseteks jah, samuti iga lause kohta ükskõik millise küsimuse esitamist. sina pole samuti vastanud, kes krt need müstilised "meie" on.

ma ei tutvu, see teema pole ka selleks ning ma vastan nendele küsimustele, millele soovin. suhtlemine on endiselt vabatahtlik, kedagi ei saa sundida vastama. ahistamine, mida sina praktiseerid, pole kindlasti tavapärane suhtlusnorm.
 
keegike 30. märts 2015, kl 17.47
Oh, jupike... sa oled ju mõistlik inimene, mille krdi pärast sa üldse vaevud mingite trollidega suhtlema ja vaidlema!? Kõrvalt vaadates paistab see täiesti arusaamatu ja suht naeruväärne ka. Hoia oma ajusid parem :)
 
kadakajupp 30. märts 2015, kl 17.56
keegike - ma olen sellele isegi mõelnud, vist harjumusest vaimupimedusega võidelda :D. lootuses, et äkki jõuab midagi ka kohale, aga tundub, et sedapuhku on tegemist donquihote`liku võitlusega.
 
Rahvas 30. märts 2015, kl 18.03
Nõuab tungivalt välimäärajast numbrit aga ausalt. Varsti tuleb ka rindade välimääraja, seega varu kannatust.
 
kadakajupp 30. märts 2015, kl 18.06
ei meenu, et mind oleks rahvasaadikuks valitud, seega ei võlgne ma rahvale ühtegi numbrit ega selgitust - kindlasti mitte kirjeldusi oma kehaosadest, eksole :D.
 
kamandajale 30. märts 2015, kl 18.53
miks lasid postitusi kustutada oma blogist kui esimesel lehel ütlesid, et blogis reegleid pole?

miks küsimustele ei vasta ja miks psühhoterrorit teed rahvale?
 
küsimus foorumi eesmärgi kohta 30. märts 2015, kl 20.41
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> selleks on teised foorumid ja nagu ma näen, siis o
> led sa nendega juba tutvunud. pole minu hobi parak
> u.

miks tutvusfoorumi esispämmerist mittetutvujast blogija ütleb, mille jaoks millised foorumid mõeldud on?

kas ei tundu kahepalgeline?
kuula minu sõnu, aga ära vaata minu tegu?
 
Sid 31. märts 2015, kl 10.51
küsimus foorumi eesmärgi kohta Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> kuula minu sõnu, aga ära vaata minu tegu?

Ma millegipärast usun, et kadakajupiga privaatselt tutvujaid ikkagi on. Ja kui mõni neist suudab end piisavalt huvitavaks kirjutada, siis küll ka jupike tutvub - ei maksa selle pärast põdeda. :)

Sinuga seoses kangastub mul aga üks nilbe vanamees, kes alati kohtudes tuli oma konksus kõvera sõrmega torkima ja ühtesid ning samu nilbeid küsimusi esitama, mis tema meelest naljakad olid. Mingi eriline tüüp onu heinosid, kes juba oma olekuga on vastikud, rääkimata labasest käitumisest.
 
kadakajupp 31. märts 2015, kl 11.49
sid, võin öelda, et ei ole keegi kirjutanud. korra oli ühel kodanikul probleem ja siis sai mõned read kirjutatud küll, aga mitte tutvumise eesmärgil.

see-eest on avalikus teenistuses olev grafomaani ametikoht täidetud, nagu sa näed.
 
kirjutamishull ehk grafomaan 31. märts 2015, kl 13.18
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sid, võin öelda, et ei ole keegi kirjutanud. korra
> oli ühel kodanikul probleem ja siis sai mõned rea
> d kirjutatud küll, aga mitte tutvumise eesmärgil.
>
>
> see-eest on avalikus teenistuses olev graf
> omaani ametikoht täidetud, nagu sa näed.

Aga miks sa tunned vajadust niipalju kirjutada et lausa grafomaan oled ja kas seda saab ravida?
 
küsin 31. märts 2015, kl 21.51
Mitu posti on vaja et olla grafo?
 
kadakajupp 31. märts 2015, kl 22.11
mitu korda on vaja öelda, et su funktsionaalne lugemisoskus sakib sajaga?
 
küsin 31. märts 2015, kl 22.26
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mitu korda on vaja öelda, et su funktsionaalne lug
> emisoskus sakib sajaga?

kas sul on peale grafomaaniku funktsiooni siin foorumis ka teisi huvisid?
 
Jaan15 31. märts 2015, kl 23.16
http://naistekas.delfi.ee/suhted/seks/kumme-fantastilist-fakti-su-kliitori-kohta-mis-seksile-uue-hoo-sisse-annavad?id=71134397

Ma sooviks teada kuidas see on võimalik , et nagu peenisega naine , kas naistel on lihtsalt pisem peenis pole nagu nii pikaks kasvanud ? Miks ta nimi on mingi kliitur mitte pisipeenis ? Õpetaja ütles küsi emalt , küsisin emalt ta ütles otsi netist seal pidi igal pool küsida saama.
 
kamandajale 01. aprill 2015, kl 08.11
Jaan15 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> http://naistekas.delfi.ee/suhted/seks/kumme-fantas
> tilist-fakti-su-kliitori-kohta-mis-seksile-uue-hoo
> -sisse-annavad?id=71134397
>
> Ma sooviks teada
> kuidas see on võimalik , et nagu peenisega naine
> , kas naistel on lihtsalt pisem peenis pole nagu n
> ii pikaks kasvanud ? Miks ta nimi on mingi kliitu
> r mitte pisipeenis ? Õpetaja ütles küsi emalt , kü
> sisin emalt ta ütles otsi netist seal pidi igal po
> ol küsida saama.

+1
Ootame kõiketeadjalt grafomaanilt vastust.
 
Huugo 8b 01. aprill 2015, kl 10.06
Jaan andis kontaktid,ütles siin saab plikade kohta asju teada,ma soovin teada kas saiakontsude söömine aitab plikal suuremaid tisse saada,meie õptajal on sellised et varjab veerand tahvlit ära aga minu pinginaabril piretil on nigu vistrikud,milles asi?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!