Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
kadaka kolumn
 
kadakajupp 11. mai 2015, kl 18.11
siin ei ole kinosaal - kus on delfi naisteka foorumis reeglid kirjapanduna, mida tohib ja mida mitte? ehk siis milline määrus-reeglistik määrab ja lubab postituste teemad ning sisu?
 
vastus. 11. mai 2015, kl 18.23
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> siin ei ole kinosaal - kus on delfi naisteka foor
> umis reeglid kirjapanduna, mida tohib ja mida mitt
> e? ehk siis milline määrus-reeglistik määrab ja lu
> bab postituste teemad ning sisu?

Elu ei ole ega pea olema juriidiline kohtusaal, kus saab paragrahvide tasemel argumenteerida.
Sa oled ise koguaeg soovitanud teistel pöörduda vastavatesse alamfoorumitesse ehk teemas püsida. Näiteks peal IP-aadressi juttu hakkasid soovitama inimestel minna Arvuti alamfoorumisse.
Järelikult sa mõistad reegleid ja norme, sh seda et tuleb foorumitemaatikat järgida.

Kui sa mõistad reegleid ja norme, siis on loogikavastane küsida, et kuhu on normid ja reeglid kirja pandud. Sinu tegelikuks eesmärgiks on retoorika, trollimine jms-ne.
 
kadakajupp 11. mai 2015, kl 18.35
mhmh, et siis sinu arvates mina siin tutvuda ei tohi. ok, arvamus loetud ja kena päeva.
 
vastus. seansi lõpp. 11. mai 2015, kl 18.43
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mhmh, et siis sinu arvates mina siin tutvuda ei to
> hi. ok, arvamus loetud ja kena päeva.


Tundub, et kasutad viimase õlekõrrena lapsikut emotsionaalsust, mis tähendab, et patsient pole enam adekvaatne seansiga jätkama.

Kuhugile pole ega pea olema kirja pandud, kas sina tohid tutvuda või mitte, üldine norm on, et tutvujad tohivad tutvuda. Üldine enesestmõistetav norm on ka see, et kinos ei loobita popkorniga ja tutvusfoorumis solgiga.

Huvitav saab olema mitu korduvat kruvikeerdu tuleb lõpuks teha, et iga kord lähemale jõuda tutvusfoorumi eesmärgile? :)
 
kaastundlik 11. mai 2015, kl 18.54
endal keera kruvid peas kinni. logisevad nii, et varsti pudenevad laiali.
 
hahhaa 11. mai 2015, kl 18.59
kaastundlik Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> endal keera kruvid peas kinni. logisevad nii, et v
> arsti pudenevad laiali.


ise oled! pähh! :D
 
kadakas tutvub 90+ 11. mai 2015, kl 20.37
http://bit.ly/1Ha7iWP


Kadakajupp.
11. mai 2015, kl 20.04
tutvun inimesega, pikkus alates 2.10, iq alates 180, vanus alates 85.
pangakonto väljavõte ja iq-testi tulemused saata skaneerituna äsja tehtud e-mailile kadakajupp@gmail.com.

endast ei hakka kirjutama, sellest on juba terve piibel.
Vasta Tsiteeri

Swanz
11. mai 2015, kl 20.30
naine või emane reegilina ei salli lobisevaid isaseid ja soovivad isast paaritumiseks ja muudeks ülevateks tegevusteks.
esinedes aga võib emane eksitada, et ennast välja elada ja sellega oma positiivsust näidata. võib tekkida segasus kus emane ei taju enam piire ja talle endale võib tunduda, et tõe poolest soovib siin tutvuda.
tegelikud eesmärgid on aga teadmata veel seega jälgime edasi, ehk selgitab teema arendus midagi.
Vasta Tsiteeri

Albert
11. mai 2015, kl 20.34
Kas nüüd on 50+ nurgakese lagastamise kord? Te olete nagu vähktõbi, ajate oma sõrad igale poole laiali, tappes kogu vähegi elusa.
 
kadakajupp 11. mai 2015, kl 20.39
kust need viimased postitused pärinevad? ja miks need siin on?
 
jajah, 11. mai 2015, kl 20.41
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kust need viimased postitused pärinevad? ja miks n
> eed siin on?


kõrge IQ nuputab peagi välja, vajadusel vaata IP-d.
 
.... 11. mai 2015, kl 20.43
Lollakad. Keegi on 50+ mingi libateema teinud ja nüüd jube õnnelik.
 
Kadakajupp. 11. mai 2015, kl 20.44
.... Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Lollakad. Keegi on 50+ mingi libateema teinud ja n
> üüd jube õnnelik.


reegel on, et reegleid pole.
(püsihaige)
 
arst 4 11. mai 2015, kl 20.48
.... Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Lollakad. Keegi on 50+ mingi libateema teinud ja n
> üüd jube õnnelik.


Sotsiopaatia korral on subjektil ükskõik, mis teistega toimub, sh vanuritega, ta hoolib ainult enda heaolust.
 
kiidan 11. mai 2015, kl 22.53
kas mõni taadu on juba äkki kirjutanud emaili peale 50+ foorumist?
Tore, et läksid õigesse foorumisse.
 
hälbega Kadakale 11. mai 2015, kl 23.11
kadakajupp
08. november 2014, kl 16.20
Registreerus: 6 kuud tagasi
Postitusi: 2,570
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mul pole plaaniski end õigustada ja vastan täpselt
> siis, kui soovin. vaimne hälve on juba mitmeid po
> stitusi tagasi tuvastatud, no mis sellest enam jah
> uda?


Aga kas hälve on pigem süvenenud või paranenud vahepeal?
 
küsimus tutvumise kohta 11. mai 2015, kl 23.15
kadakajupp
07. november 2014, kl 19.35
Registreerus: 6 kuud tagasi
Postitusi: 2,570
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ja siin ma ei tutvu (kr
> t, mitmes kord see nüüd oligi seda öelda?)


Kui sa oled eiteamitu korda öelnud, et sa ei tutvu, siis miks sa siin foorumis üldse figureerid?
 
jeah 12. mai 2015, kl 01.03
ise oled samuti sadu kordi kinnitanud, et tegelikult oled hoopis arstide konsiilium, siis miks sa tervisemuresse ei suundu?
 
kustutajale 12. mai 2015, kl 11.08
kadakas tutvub 90+ Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> http://bit.ly/1Ha7iWP
>
>
> Kadakajupp.
> 1
> 1. mai 2015, kl 20.04
> tutvun inimesega, pikkus
> alates 2.10, iq alates 180, vanus alates 85.
> pa
> ngakonto väljavõte ja iq-testi tulemused saata ska
> neerituna äsja tehtud e-mailile kadakajupp@gmail.c
> om.
>

see teema kustutati ka ära 50+ nurgakesest.
Kas kustutamine annab mõnu tunde nagu paberi rebimine?

:)
 
:)) 12. mai 2015, kl 12.26
jeah Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ise oled samuti sadu kordi kinnitanud, et tegeliku
> lt oled hoopis arstide konsiilium, siis miks sa te
> rvisemuresse ei suundu?


Lapsiku surnud ringi lahendamiseks olen pakkunud korduvalt alustada läbirääkimisi, kus arstina külmutan oma tegevuse koheselt kui vastutasuna patsiendid lõpetavad solkimise.

Küps inimene ei kasuta lahendusmeetodit "ise oled ka! vaata parem ennast. kes järgmise sõna ütleb, on loll.".
Selleks ka pakutud korduvalt alustada läbirääkimisi, kuid patsiendid pole sellega päri olnud.
 
:)) to :)) 12. mai 2015, kl 12.56
Mingi ebastabiilne idiikas räägib küpsusest:))
 
:)) 12. mai 2015, kl 14.30
:)) to :)) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mingi ebastabiilne idiikas räägib küpsusest:))


küps käitumine on psühhiaatrias levinud mõiste.

püsikate käitumine on ilmselgelt ebastabiilne ja häirib normaalseid inimesi.

seetõttu on alustatud raviteraapiaga ja see on patsientidele peakolusse uusi seemneid külvanud on.
Nüüd on huvitav jälgida, kuidas need seemned võrseid ajavad.

Näiteks on huvitav näha, kuidas püsihaiged kutsuvad üles tutvusteemas püsima. See on tore võrse :)
 
kadakajupp 12. mai 2015, kl 15.35
mida sina siin siis tolkned, oled püsikas või haige? kobi aga oma tutvusteemasse...oihh, sul ju polegi seda, käid siin ainult solkimas.


nii, anna nüüd tuld!
 
:)) 12. mai 2015, kl 15.39
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mida sina siin siis tolkned, oled püsikas või haig
> e? kobi aga oma tutvusteemasse...oihh, sul ju pole
> gi seda, käid siin ainult solkimas.
>
>
> nii
> , anna nüüd tuld!

sõnaline agressiivsus võib kasvada füüsiliseks.
minu roll on ravida.
 
kadakajupp 12. mai 2015, kl 15.47
hmm, su nigel kujutlusvõime tõesti küündis mõtteni, mismoodi see virtuaalselt füüsiliseks minemine välja näeb? humorist, sa tead ravimisest sama palju, kui siga astrofüüsikast.
 
:)) 12. mai 2015, kl 15.55
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> hmm, su nigel kujutlusvõime tõesti küündis mõtteni
> , mismoodi see virtuaalselt füüsiliseks minemine v
> älja näeb?


paljud vanasõnad selgitavad inimpsühholoogiat lahti. Näiteks "mis keelel, see meelel" on selline, et annab mõista, et kui inimene on agressiivne sõnades, siis see ongi osa tema isiksusest ja väga tõenäone on, et sõnaline agressiivsus kasvab üle füüsiliseks ründamiseks. Lisaks "kus suitsu, seal tuld" on taas psühhiaatriline, kuna selgitab, et kui juba inimesel on üks psüühikahaigus, siis on tõenäoselt ka teine.

> humorist, sa tead ravimisest sama palju
> , kui siga astrofüüsikast.


kas sul on lapsik soov põhjendamatult solvata ebameeldivaid asju ja inimesi? Lapsed narrivad õpetajaid täiesti alusetute põhjendustega, täiskasvanud inimene aga mõtleb adekvaatselt ja labiilset narrimist ei tee.

Ma arvan, et nii sina kui ka teised püsihaiged on tunnistanud ravi tõhusust siin, seetõttu ei ole alust arvata, et ravimeistril puuduvad teadmised.
 
kadakajupp 12. mai 2015, kl 16.36
ainus püsihaige ja psühhiaatrilise diagnoosiga oled siin paraku sina. mitte üheski teemas pole sul adekvaatset postitust - olgu siis tutvumis-või muu teema. sõimad, ahistad ja solvad kasutajaid, üritad oma sassis peakeses tekkinud kujuteldavaid norme integreerida. sa oled vist väga üksildlane oma kontrollihulluses egoga?

mul on sulle üks pakkumine - meditsiini nobeli preemiale kandideerimiseks võiksid doktoritöö kirjutada teemal "kuidas distantsilt virtuaalmaailmas määrata iq-d ning diagnoosida erinevaid haigusseisundeid".
 
:)) 12. mai 2015, kl 16.54
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ainus püsihaige ja psühhiaatrilise diagnoosiga ole
> d siin paraku sina.

kas selle eesmärk oli lapsikult narrida?
ütle lühemalt "oled pähh!" kui põhjendada ei suuda.
sinu jt püsihaigete tegevus on üldtuntud normide vastu ja see kahjustab teisi. Arstid, kes selliseid haigete keskel ravimisega tegelevad, paistavad pealtnäha samamoodi haigena, kuid ainult haige patsient või mõni laps võib narrivalt öelda, et üks hullude kamp kõik seal haiglahoones.


> mitte üheski teemas pole sul a
> dekvaatset postitust - olgu siis tutvumis-või muu
> teema. sõimad, ahistad ja solvad kasutajaid, ürita
> d oma sassis peakeses tekkinud kujuteldavaid norme
> integreerida. sa oled vist väga üksildlane oma ko
> ntrollihulluses egoga?

Arstide tegevus tuleneb haigetest- kui pole haigeid, siis pole ka arste.
Tore näha, et oled hakanud tutvusfoorumi kasutajate pärast muret tundma. See on progress.



>
> mul on sulle üks pak
> kumine - meditsiini nobeli preemiale kandideerimis
> eks võiksid doktoritöö kirjutada teemal "kuidas di
> stantsilt virtuaalmaailmas määrata iq-d ning diagn
> oosida erinevaid haigusseisundeid".


kuna oled ebapädev ja haige, siis on silmakirjalikud soovitused lihtsalt lapsik narrimine, trollimine, jms virrvarr, et kaitsta oma ego ja haigust.

Doktori diplomite ja -tööde osas oled juba selgituse saanud varasemalt. Igasugused ülikonnad, jäämäe pealispinnad, autistlikud detailid ja tegevused, diplomid jms ei oma mingit väärtust ega muuda kedagi tervemaks ega targemaks.

Võid olla smokinguga doktor, aga sisemiselt oled roojaste kätega haige, kes mõnitab vanureid ja eirab ühiskonna reegleid.

Sa ei peaks kahtlema ravi tõhususes, kuna see ravi on pannud sind isegi "tutvuma", järelikult on progressiivne ravi. Järgmise sammuna tekib sul reaalne soov tutvuda ja lõpetad solkimise. :)
 
kadakajupp 12. mai 2015, kl 17.06
ahh, ei viitsi mina hulluga vaielda. aga kao mu teemast ükskord, sittad siin nii, et meenub võrdlus augeiase tallidest. ma saan aru, et leidsid koha, kus oma haiget teksti toota, sest keegi kirjutab sellele vastu, aga aitab küll. see pole ei huvitav, naljakas ega teemakohane. lihtsalt inised ühte ja sama täiesti absurdset jura.
 
:) senasi lõpetamine 12. mai 2015, kl 17.14
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ahh, ei viitsi mina

vastus "c) ei viitsi" ei anna õigustust ega paranemist sulle. Sedalaadi vastus on silmakirjalik, kui sellele eelneb pikk meelepärane viitsimine. Kui viitsid pikalt tuhandete postitustega solkida ja mõnitada, siis ei ole raske viitsida vastata lihtsatele küsimustele.



> hulluga vaielda. aga kao mu te
> emast ükskord, sittad siin nii, et meenub võrdlus
> augeiase tallidest.

oled ropu suuga, banaalne, ebapädev, mõnitav ja sotsiopaatiliselt hoolimatu. Sedalaadi haiged peavad sageli end väga harituks ja targaks, arvavad, et nad on nii jumalikult targad, et võivad hobusetalli roojaga inimesi loopida.
Miks peaks kaduma keegi siit blogist, kui siin reegleid pole, mine loe lk 1.
Tundub, et oled emotsionaalselt räuskama hakanud ja tuleb seansi lõpetama hakata.


> ma saan aru, et leidsid koha,
> kus oma haiget teksti toota, sest keegi kirjutab s
> ellele vastu, aga aitab küll. see pole ei huvitav,
> naljakas ega teemakohane. lihtsalt inised ühte ja
> sama täiesti absurdset jura.

Mis osas on minu tekst haigem kui püsihaigete oma? Mis osas olen ma midagi valesti öelnud? Kas arvad, et oled püsikatega üheskoos targem kui arst?

:)
 
vend vahindra 12. mai 2015, kl 17.30
selleks, et sinust targem olla ei pea küll arst olema. piisab natukesest tervest mõistusest.
 
90 aastane taat 12. mai 2015, kl 17.33
vend vahindra Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> selleks, et sinust targem olla ei pea küll arst ol
> ema. piisab natukesest tervest mõistusest.


oled pähh! :D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!