Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
silmalaugude korrigeerimine
 
Helen 08. veebruar 2014, kl 21.09
Ma jälle helistasin dr. Malvale, et konsultatsiooni aeg kinni panna ja tahtsin ainult silmaalustest kottidest lahti saada. Malva ütles, et ta lõikab kõigepealt ülalaud ja poole aasta pärast alles alalaud, sest siis jäävad alalaud ilusamad. Samas on kirurge, kes lõikavad korraga
 
heliga nõus 09. veebruar 2014, kl 08.45
...sest neid kirurge huvitab ainult raha.
 
hmh 09. veebruar 2014, kl 15.53
Millegipärast Malva nimi käib väga palju viimasel ajal selle opiga seotud teemadest läbi, nagu teiste juures enam ei käidakski.
Kui Sul on ainult alalau rasvapadjakestest vaja lahti saada ja nahka pingutada pole vaja, siis Sulle sobiks see protseduur, mis tehakse laseriga silmalau seestpoolt, et väljast haava ei jää. Aga Eestis vist ei tehta.. Kui on nahka ka vaja lõigata, siis jääb lõikejoon väljapoole ja sobitatakse kokku ülalaugude haavajoonega. Käisin ülalauge tegemas, siis kirurg rääkis nii ja ütles, et varem-hiljem tulevad paljud tagasi alalauge tegema. Koos muidugi saab ka, kuid ei tea kas ise tahaks. Topelt verevalumid ja paistetus ning alalau lõikuse tüsistused on raskemad.
 
hmh- le 10. veebruar 2014, kl 15.57
Malva on vist kõige produktiivsem :) Kelle juures sa käisid ja kuidas rahule jäid?
 
teadmiseks 10. veebruar 2014, kl 18.34
Dr.Maleva on ainuke kes on paberitega ILUKIRURGIKS õppinud.Teised arstid kes teevad nn.iluoperatsioone on kirurgid ja siis juurde õppinud .
 
to: teadmiseks 10. veebruar 2014, kl 18.49
Mare Malva töötab osalise ajaga tavlises Soome polikliinikus ja teeb ikka neid kergeid oppe, lõikab sünnimärke ja silmalaugude operatsiooni võib ja oskab teha iga silmakirurg.

Soomes hinnatakse, teda kui keskmisise tasemega arsti.
 
teadmiseks 10. veebruar 2014, kl 19.11
ma lihtsalt tahtsin seda öelda,et tema ainukesena on õppinud ilukirurgiks.Võib ennast nimetada ilukirurgiks.Teistel arstidel eestis seda õigust pole.See mis tööd ta teeb või kuidas teeb seda ma ei tea.Ei ole tema tehtud ühtegi tööd näinud.Kuigi olen teiste arstide tulemusi näinud ja ka ise opereeritud.
 
Helen 11. veebruar 2014, kl 07.29
nii nagu igal alal, on hea käega kirurgegi suht vähe. Siin on mitmed kirjutanud oma opist. Kuidas olete rahule jäänud ja kas oskate kedagi soovitada?
Muide, Helsingis on hetkel ülemiste laugude opp 960 eurot, ei mäleta mis kliinik see oli.
 
to Helen. 11. veebruar 2014, kl 17.47
Elan IdaVirumaal ja sealses keskhaigla silmaosakonnas lasknud ka ülemised laud korrigeerida.Olen VÄGA rahul!Seepärast soovitan siiralt võimaluse korral siia tulla,kuigi hiljuti sel teemal säna võttes keegi nimetas mind valetajak,kui kui ütlesin,et arme ja mingeid valgeid triipe pole.Ja maksab see opikene 6oo euri.
 
hmh 11. veebruar 2014, kl 19.18
Käisin ka Malva juures:D Tulemus on kindlasti parem kui enne olukord oli. Mis pani natukene mõtlema oli, et ta ei tee järelkontrolle, kuidas ta siis saab ise tagasisidet oma oppidest? Ja see, et ta käib teatud päevadel Eestis ja ülejäänud aja on Soomes. Kui mingi jama peaks peale oppi juhtuma, ma ei tea kuidas seda abi siis korraldatakse. Ütles küll, et talle võib igal ajal helistada. Inimesena on meeldiv ja sõbralik.
 
hmh-ile 11. veebruar 2014, kl 19.42
Mul koos opereeritud.See esiteks tuleb odavam kui narkoosiga teha.Pealegi üks kodus istumine.Alumiste laugude arme ei saa ju üldse näha jäädagi,sest need täiesti ripsmete all.Mul muidugi mingeid kotte ei olnud,võib olla kui on kotid siis lõigatakse teist moodi.
 
hmh 11. veebruar 2014, kl 21.05
Viimasele. Miks Sa alalaugude oppi siis tegid? Mul on jäänud selline mulje, et peamiselt nende kottide pärast tehaksegi.
 
hmh-ile 11. veebruar 2014, kl 22.04
Kui teha ringlõikus siis on vaja teha alalaugusid .Samuti teevad ka need kes tahavad kortse eemaldada.
 
Helen 12. veebruar 2014, kl 07.33
kui Ida- Virumaa keskhaiglas tehakse silmaoppe, siis tehakse ju teisteski haiglates, näit. Tartu silmakliinikus. Kas keegi on seda asutust külastanud sellel eesmärgil? Odavam oleks ta igaljuhul kui rahast rääkida. Miks me siis erakliinikutes käime, kus kõik on palju kallim? :)
 
helenile 12. veebruar 2014, kl 08.35
Sest eestlane on loll.
Paljud välismaal loevad raha ja lasevad iluoppe teha Tais jne.Tähtis on kvaliteet.

Nt. soomlased jälle kiruvad Eestis tehtud oppe, sest Eesti seaduste järgi, arstidd ei vastuta oma töö -tulemuse ees nagu Soomes.
 
ma ka 12. veebruar 2014, kl 14.17
Kas keegi dr. Kullamaa juures on käinud? Või dr. Pree?
Kuidas rahule jäite?
 
vaateväljad 12. veebruar 2014, kl 15.41
See test, millega määrata, kas haigekassa maksab või mitte, võiks olla ehk midagi niisugust?
http://www.silmaarstid.ee/stuff/patsiendile/vaatevaljad.pdf
 
Ma 12. veebruar 2014, kl 18.18
seal ju selge jutt klaukoomist.Iluoperatsioonil tegu üleliigse nahaga lau peal.Mul ühel tuttaval olid suured rasvapadjad ülemiste laude peal ja ta sai operatsiooni haigekassa poolt .Silmaarst tegi ja väga ilusad laud ei mingeid arme.
 
Ma 12. veebruar 2014, kl 18.22
pole uurinud mis ülalaude op maksab nüüd.Viiklepp oli üks odavaimad mõni aasta tagasi.Kosmeetik hirmutas ja ütles,et ärgu lasku Viiklepal teha,aga sõbranne lasi ikka ja ka väga hasti tehtud.
 
to Ma 12. veebruar 2014, kl 19.27
Ma, kui Sa tähelepanelikult oleksid lugenud, siis oleksid teada saanud, et vaatevälja uuringuid on mitmesuguseid ning arst määrab kliendile sobiva.
 
Ma 12. veebruar 2014, kl 23.04
Jah ei lugenud korralikult,kuid siis peavad need ülemised laud vaate välja väga tugevalt piirama.Siis inimene vast juba 80+.Kunagi nägin telekas saadet kus silmaarst sellest rääkis.Sel juhul ei tehta mingit ilu oppi vaid midagi lihtsalt,et inimene ikka liikuda näeks.Kuid loomulikult võib proovida,ehk õnnestub haigekassaga,kuid vähe usutav arvestades haigekassa olukorda.Sealt ei saa ka tõelised abivajajad korralikku arstiabi.
 
to Ma 12. veebruar 2014, kl 23.20
Arvatavasti nii on selle haigekassa rahaga. Kuid rääkige ka meiginippidest, kuidas peita ülalau arme, kui on veel punane? Jumestuskreem ja lauvärv koguneb selle joone juurde, päris ilma ka ei saa, alla vaadates on näha.
 
viimasele kommijale 13. veebruar 2014, kl 06.50
..algul peidad seda punast ülalau armi, pärast velget...kuni surmani ...seega koguge raha ja minge Soome ja laske teha laseriga.
 
laseri pooldajatele 13. veebruar 2014, kl 14.02
Lugege siit ja saage targemaks.
http://www.drmeronk.com/insidersguide/27.html
 
Ma 14. veebruar 2014, kl 17.08
üritasin nüüd seda linki" laseri pooldajatele"lugeda.mu ingliuse keel on suht vilets,aga nii palju kui mina aru sain siis vahet muud polegi kui verekaotus väiksem,ka armide kohta ütleb,et sama.kuid peale seda teksti mina küll ei julgeks laserit teha.Võib olla keegi oskajam toob need plussid ja miinused tekstist välja.
 
laseri pooldajatele 15. veebruar 2014, kl 00.08
peamisest said aru:) laseriga töötamiseks peab hea ja oskuslik käsi olema ja kui selline hea arst on, siis tal endal on vist mugavam. väiksema kogemusega tegija käes on laser ohtlikum. lõpptulemus on mõlemal meetodil sama, paranevad ühtemoodi. (nii 6 kuu pärast oli vist võrreldud). vahe on alalau puhul. kui laseriga tehakse lõige lau sisse, nii et välja armi ei jää. ma loen neid teemasid ja aru ei saa, mida laseri pooldajad tegelikult mõtlevad selle all, et "armi ei jää". too arst, kelle jutt see on, tegutses los angeleses ca 40 aastat ja tegi ainult silmi, palju korrigeeris ka teiste tehtud viletsaid töid. tema koduleht on internetis vist kõige põhjalikum silmaoppide kirjeldus patsientidele (mitusada lk igast aspektist). paar aastat tagasi ta läks pensionile.
 
oehh 15. veebruar 2014, kl 00.37
Palun rääkige iluopist, mitte meditsiiinilsel näidustusel tehtavast, mida maksab kinni haigekassa. Ma tahan minna ise ja oma raha eest, sest keegi mu kottide eemaldamise eest ei maksa.
Keda Eestis soovitate?
 
oehi-le 15. veebruar 2014, kl 16.37
Kõik oleneb, kui vana oled. Sest noorematel pole nö. rasva naha ja see tuleb ära eemaldada, kui ikka tahad ilus olla....niisama nahka pigutada on ime lihte ja maksta selle eest veel tonni ringis!!!!???

Mine ikka Soome, sest seal vastutavad arsti oma töö eest, praagi - siis mitte rahul olemise korral...teevad uuesti tasuta - ja seda ükski arst ei taha.
 
Helen 15. veebruar 2014, kl 21.11
pole see Soome mingi imedemaa- kui loed soomlaste komme suomi24, siis on seal täpselt nagu siin, on häid ja vähem häid. Ükskõik kus maailma otsas sa elad, pead ikka teadma kelle juurde lähed. Soperdajaid on igal pool. Mis puutub sellesse, et soome arstid vastutavad oma töö eest, pole see mingi lohutus sellele, kelle silmad on kihva keeratud. Rahaline kompensatsioon ei kompenseeri rikutud nägu. Ei usu, et ükski ilukirurg siin Eestis kellelegi tahtlikult käkki keerata tahab.
 
Helen 15. veebruar 2014, kl 21.14
ja kui see ületegemine nii kerge on, miks siis Tiina Pargil ikka selline ebaõnnestunud nägu peas on :) Raha seal nüüd küll probleem poleks
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!