Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
silmalaugude korrigeerimine
 
helenile 16. veebruar 2014, kl 09.02
Kus ja kelle juures Tiina Park neid oppe tegi? See mutt ju läks liiale.

Iga opiga on riskid, sellest ka arst eelnevalt informeerib.

Muidugi on suur vahe, kas arst vastutab või ei. On siis parem sinu arvates käia ebaõnnestunud nägu peas ja olla õnnetu.... ja pane kasvöi oma vara panti, et minna vigu parandama.
 
niisama jutt 16. veebruar 2014, kl 10.56
Ebaõnnestunud iluoppidest räägitakse palju ja kui näiteks internetist infot otsida, tuleb neid jamasid välja väga palju. See võib jätta petliku mulje, sest need, kellel kõik on hästi (ja ka armid näos paranenud märkamatuks), ei pasunda sellest kõvahäälselt igal pool. Neid ei märkagi, sest tulemus on ilus ja loomulik. Tänavapildis vaatad, et lihtsalt ilus inimene. Nähakse rohkem neid, kellel on tulemus liialdatud ja see mõjutab inimeste arvamust. Eestis on Tiina Park kõigil silme ees, kuid kindlasti on palju neid naisi, kellel kõik on hästi. Halb tulemus sõltub ka inimese enda ebarealistlikest ootustest. Mõtlemiskoht on ka see, kas arst on kohustatud tegema kõik nii, nagu klient nõuab (ja maksab) hoolimata sellest, et tulemus võib jääda ebaloomulik?
 
viimasele 16. veebruar 2014, kl 14.54
Ei, ei see niisama jutt küll ei ole.

Neid "ilusaks lõikaijaid" on palju ja järjest juurde aga tuleb, peamine ikka klient enda juurde meelitada ja rahad talt kätte saada, siis juba teine asi, et näe, sul see ja see viga....miks siis kohe ei öelda, et see ja see viga küljes ja ma sind aidata ei saa/ei oska.
 
to viimasele 17. veebruar 2014, kl 21.52
Keegi sind vägisi enda juurde ei meelita ja rahasid ka ei võta.Käid ikka konsultatsioonil ära ja ise otsustad.
Jutt praegu silmalaude operatsioonist,said aru.Mis see ja teine viga,et aidata ei saa ja oska.Kui midagi pole kommenteerida, siis ärankommenteeri või räägi konkreetselt mis sul halvasti läks ja kelle juures käisid.
 
alumised või ülemised laud 18. veebruar 2014, kl 15.33
Millised oleks parem enne opereerida või pole vahet?
Teie arvamus, kel on kogemusi
 
kui 18. veebruar 2014, kl 15.42
vaja opereerida mõlemaid,siis koos.On soodsam ja istud üks kord kodus verevalumitega.Kui narkoosiga teed,siis üks kord narkoosi saada parem kui kaks.Kuigi praegune narkoos on nii hea,et mingit rasket ärkamist pole,aga narkoosi hind tuleb ka kaks korda maksta.Kui isegi raha ei arvesta,siis taastumine üks.
 
g 18. veebruar 2014, kl 16.23
alalaugudest ei tea, kuid ülemiste jaoks küll narkoosi ei tehta. kohalik tuimestus. võiboola kui koos tehakse, et siis on narkoosiga.
 
kui 18. veebruar 2014, kl 18.30
tahad siis tehakse nii üla- kui alalaugude operatsioone narkoosiga.
 
küsiks 18. veebruar 2014, kl 19.02
kas keegi on käinud dr.Mart Helme juures?Mis lasite teha ja kuidas rahule jäite?
 
küsiks 18. veebruar 2014, kl 19.04
oi,oi panin nime valesti ikka dr.MART ELLER!
 
jah 18. veebruar 2014, kl 20.13
Käisin Elleri juures. Noor arst. Millises haiglas tahad lasta opereerida?
 
küsiks 18. veebruar 2014, kl 21.08
tahaks lasta ülalaugusid opereerida.Vaatasin ,et teeb jah erinevates kohtades,kuid see pole olune kus vaid kuidas tulemus.Kiidetakse teda palju,kuid ta üldkirurg ja need kiitused vist rohkem tervise probleemidega.
 
jah 18. veebruar 2014, kl 21.34
Ma arvan, et see nii lihtne operatsioon. Mina näen väga loomulik välja, tegi opi alles jaanuaris. Nädal olin paistes ja sinikates, teisel nädalal oli kerge paistetus ja läksin tööle. Kusjuures keegi pole aru saanud. Kannan prille ja silmadel on küll kergem olla, ei väsi enam tööpäeva lõpuks.
Nii et normaalne.
 
küsiks 18. veebruar 2014, kl 21.41
kus sa lasid teha ja kui palju maksis?Kas lasid narkoosiga või ilma?Siis kõik hästi kui oled rahul.Õiget tulemust näed alles 6 kuu pärast.Olen korra lasknud lõigata ja nüüd oleks uuesti vaja.
 
stiina 19. veebruar 2014, kl 18.14
to: jah

Ära aja siin udu, kui sa tõesti oleksid opil käinud, siis poleks seda soolapuhumist siia kirjutanud...ET KEEGI POLNUD ARU SAANUD, ET OLIN OPIL käinud!?
 
jah stiina 19. veebruar 2014, kl 21.41
Mul sõbrannel ka 2 nädalat hiljem ei olnud midagi näha.Minul kadus,aga viimane verevalumi täpp näost alles kuu aja pärast.Kõigil on erinev.
 
viimasele totule 20. veebruar 2014, kl 10.01
Ära aja kägu, no ära aja kägu, et Su sõbrantsil kohe võlukepi väel ja kohe kahe nädalaga kadus kõik ära!!!!
Esiteks arst annab 2 nädalat haiguslehe, et sinikad/kollakad värvid näo pealt ära kaduksid ja tavaliselt soovitab veel võtta 4 nädalat puhkust, et kõik normaalselt taastuks...ja ikka õiget tulemust saad näha alles 6 kuu pärast.

Ära aja tõesti kägu, kui ikka mitte midagi ei tea!
 
kuule viimane totu 20. veebruar 2014, kl 19.02
jah antakse 2 nädalat haiguslehte,kuid 4 nädalat puhkust ei soovitanud mulle arst isegi peale suurt näo ringlõikust.Jah selleks päris paranemiseks kulus 4 nädalat,kuid ei pidanud kodus istuma.Olen kõik ise läbi teinud nii,et ära tule siia sõimama.Nagu ütlesin on inimesed erinevad.
 
totu jah 20. veebruar 2014, kl 22.10
ülalaugude opi järel minnakse usas tööle juba nädala pärast. 4 nädalat puhkust 2-nädalase haiguslehe järel on ilmne liialdus. kui on nii lõigatud, et arm jääb lauvolti, siis ei ole kahe nädala pärast midagi näha, inimene ju kasutab lauvärvi ka.
 
erinevad kogemused 21. veebruar 2014, kl 16.16
Lugesin ka enne opile minekut siit ja sealt.Eks ta ole, inimesed erinevad ja kellel kuidas läheb,seda näeb ikka aja möödudes.
Op. läks hästi.Ei mingit kartust.Valu ei tundnud, alumiste laugude opereerimisel oli pisut ebamugavustunne kohati.
Väljanägemine on esialgu muidugi, et parem ära peeglisse vaata.Samas koguaeg tahan vaadata, kas hakkab juba paistetus ja verevalumid kaduma.Aga see võtab ikka aega.Külmakotte vaja peal hoida ja puhata rahulikult.
Tulemusest räägiks hiljem.
 
to: totu jah 21. veebruar 2014, kl 18.12
ära aja abordikliinikut ega ilukliinikut segi.

Usa-s paljud naised täna sünnitavad ja homme juba tööl.
 
nõuanne 21. veebruar 2014, kl 22.45
16:16, kui sul verevalumid ei kao, siis mine ravikosmeetiku juurde. mulle tehti mingit maski, mis pani vere liikuma ning mõne päevaga olid verevalumid paranenud. see tõesti toimib.
 
täitsa loll nõuanne 22. veebruar 2014, kl 07.02
Milleks tal minna kosmeetiku juurde, kui ta ilukirurgi valve all ja seda 6 kuud.
 
to erinevad kogemused 23. veebruar 2014, kl 21.50
ütle palun, kelle juures sa käisid alalaugude lõikusel? Endal tuleb ka see tee ette võtta, aga alalaugude opp on tunduvalt keerulisem kui ülalaugude. Kas sul oli kohalik tuimestus? Tahaks ka, et kõik õnnestuks.
 
einevad kogemused 23. veebruar 2014, kl 23.23
Mul oli Tartus,kirurgideks Terje Arak ja Mart Eller.
Kohaliku tuimestusega nii ülemised kui alumised laud.
Suhtumine oli meeldiv, kirurgid professionaalsed - rääkisid, mida tegid ja vahepeal viskasid nalja :)
Loodame, et ilus tulemus saab.
Õnnestumisi kõigile, kel plaanis op.!
 
anne 52 a 24. veebruar 2014, kl 07.56
Ma teinud nii ülemised kui ka alumised laud ja juba teist korda.

Esimest korda tegin 40-lt Tallinnas,arst Tatjana Raie, siiamaani veel lõikab, teist korda 52-lt ja Soomes.

Eestis on vaja AINULT raha ära võtta, pärast igasugused vabandused, et me pole ju jumalad ja jne....
Soomes vastutab arst oma töö eest.

Nüüd plaanis teha kaelale ja allavajunud põskedele.Arst ikka Soomest.
 
no 24. veebruar 2014, kl 15.55
ma ei tea kuidas Soomes tehakse alalaud enne ja ringlõikus(alla vajunud põsed ja kael)pärast.Eestis tehakse need koos.Ja mina küll ei usu,et kui ütled Soomes,et ma lõikusega ei ole rahul ja siis tehakse tasuta uus lõikus.Samuti ei ole kohe kindlasti Eests viletsamad arstid.Väga paljud soomlased käivad siin iluoperatsioonidel.
 
to erinevad kogemused 24. veebruar 2014, kl 21.17
aitäh, nendest nimedest on palju abi. Sa käisid siis Maarjamõisas opil? Kui see saladus pole, siis kui kalliks kogu opp läks?
 
erinevad kogemused 24. veebruar 2014, kl 22.31
Maarjamõisas saab ka, seal on kallim.Gildi 8, kesklinna polikliinikus on odavam - alumised laud 520 eurot ja ülemised 450 eurot.Esmalt tuleb registreeruda dr.Terje Araku vastuvõtule ja kindlasti perearstilt saatekiri kaasa.(Kui mõni silmaarst aga suudab tõestada, et vajate seda operatsiooni,kuna silmalaud segavad normaalset nägemist, siis on ehk võimalus haigekassa abile)
Arvestage, et esmaseks konsultatsiooniks dr.T.Araku juurde võib järjekord olla mitu kuud.
 
viimasele 24. veebruar 2014, kl 23.36
kas lõikasid kaks kirurgi? Kuidas see siis käib,et üks lõikab ülemised ja teine alumised laud?Või üks ühe silma ja teine teise silma.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!