Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
defineerige edukas naine
 
alu 04. veebruar 2012, kl 22.38
edu ja edukust on tõepoolest võimalik mõõta ka nende sammudega, mida astutakse allakäigu trepist ylespoole. ilmselge, et ei kati, kersti ega anu pole siin võrdsed vastased nii mõnelegi delfitarile, kelle suu susiseb hambutust puremisest nimede väänamisel enam, kui mistahes laudanaisel. ja kuhu võib vaba käega heita topsijäätise nagu musta auku.

õujee, kolmas ja kylma võetud eesti!
 
Anja-Nanja 04. veebruar 2012, kl 22.52
-



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Anja-Nanja 16.03.2016 23.48.
 
hahahaha 05. veebruar 2012, kl 00.19
ilmselgelt ei saa rääkida enam katist kui armukesest, elavad ju kuus aastta juba koos. et paberid on korda ajamata, on küll piinlik, minu meelest jaan näitab üles kati suhtes lugupidamatust sellega. kuid armuke n ikka salanaine, keda oma naiseg akoos elades peidetakse. mitte ei kati poleks olnud armuke, muidugi oli, nii nagu evelingi, kuid nüüdseks on see nimetus siiski kohatu.

ja kui keegi siin räägib, et see ongi edukas, kes ise tunneb, et on, siis noh, jah, eks see võib ju olla ka ema tereza, kes ise nii ütleb, iseasi, kas teised ka nii arvavad.
 
irw 05. veebruar 2012, kl 00.25
mis näitaja see kuus aastat on? näitaja on se, kui naine ausaks tembeldatakse. siiani on ainus aus naine ses peres Kersti. kati sügagu mune või imegi kilomeeter m-i - ikka ausaks ei saa..:DDD
 
irw jah 05. veebruar 2012, kl 00.47
Mõne siinse kapsatünni ainuke loodetav tagatis võib tõesti "paber" olla. Enne ei anna isegi kätte, eksole. Juhul muidugi, kui mõni jaan ta umbjoobes juhtub ära võtma. Katil seda muret aga pole.
 
Anja-Nanja 05. veebruar 2012, kl 00.58
-



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Anja-Nanja 16.03.2016 23.47.
 
n. 05. veebruar 2012, kl 12.55
Tootsi ainus lugupidamatus Kati vastu on see, et ta ei suuda Kersti varandustest rohkem kokku ärida. Küllap Kati on ise ka väga rahul abielupaberite kehtivuse ja tema kena kodu olemasoluga. Või arvab keegi tõesti, et Kati tunneks end korraga palju õnnelikuma ja vääriliselt kohelduna, kui ta saaks selle sõrmuse sõrme ja peaks kuskile 2-toalisesse perega kolima? Hahah, ma arvan, et ta on neist kolmest kõige rohkem lahutuse vastu. Aga nii palju siis lugupidamisest kui sellisest.
 
ilus naine 05. veebruar 2012, kl 14.42
Kati Tootsi jutt on lihtsalt väike nali ma eeldan, :D.

Hoopis imelikum minu jaoks oli kellegi poolt Tiina Mõisa mahategemine. Kui keegi üldse Eestis eduka naise kaanonile vastab, siis on see tema. Edukas nii rahaliselt, sotsiaalselt kui perekondlikult. See et inimene on lahutatud ja tal on teine kooselu küll kedagi mitteedukaks ei tee eeldusel, et lahkuminek ei toimu avaliku musta pesu pesemise saatel.

Mis sellesse puutub, et ta sai töökoha mehe kaudu ja et raamatupidaja pole visionäär siis nii naeruväärt juttu ma ei ole ammu lugenud. Kas edukas inimene peab olema visionäär? Kindlasti mitte.
Kõik ei ole Steve Jobsid, aga edukad on nad sellegipoolest.
Teiseks olla suure finantsasutuse pearaamatupidaja ja eriti veel see süsteem nullist peale ehitada, ma imestan et keegi üldse julgeb midagi sellist kobiseda.
 
alu 05. veebruar 2012, kl 16.26
kati tootsi jutt ja näide ei ole väike nali. väike kadedus on hoopis. nii mõnigi ämm siin oleks nõus ära andma pool oma ihust sellise elu eest ja raudkindel, et ta seda ka edukaks peab. kuna tal selleks võimalust aga pole, siis ongi kati edutu ja paha:)
yleyldse on naise edukust vale mõõta auahnuse ja positsiooni peale äris. ja võrrelda kati't ja tiinat. need edukused pole võrreldavad aga vaieldamatult on mõlemad edukad naised.
minumeelest võiks edukaks luged ka suvalist yksikema, kes on hea ema oma lastele, suudab neile pakkuda elamisväärset elu ja saab isalt tuge selleks. tema on oma panuse andnud ja teinud seda hästi.
edututeks võiks pidada naisi, kes kyll tahavad synnitada kuid kõige veidramatel väidetel ei tee seda, rygavad kusagil palgatööl perspektiivitult, on vaenuliku suhtumisega kõigisse endast noorematesse ja kenamatesse/meestesse, kes neid iialgi ei taha ning lykkavad kasvava kaaluga võitlemist edasi aastast aastasse. need on naised, kel on igavuse peletamiseks mingid "hobid", sama saatusega sõbrannad ja peod, millelt lootust omale meest leida lõpeb iga kord samamoodi. hea taolise mõttetu elu juures rääkida karjäärist kusagil riigameti koridorides? millele tehtavad kukutused kyll kipuvad yletama sissetuleku sama järjekindusega nagu aastaaegade vahetumine.
 
alu 05. veebruar 2012, kl 16.35
shovinistide nurgakeses on teema, et miks keegi lapsi ei taha. ka seal on piisavalt naisi, keda võiks edututeks pidada.

"Ei soovi oma eluenergiat kellegiga jagada ,edasi anda."

yks taoline näide. pole võimatu, et ka tema peab katit edutuks naiseks.
 
Si 05. veebruar 2012, kl 17.41
Kati ei ole saavutanud edukuse OMA TÖÖGA .
Miks nähakse kadedust `?

Alati ei ole ju meest , kellega lapsi teha .
Kui just enam 25-30 ei ole .
Ei satu igale naisele sellist meest ette .
Olen ise juba 10a last tahtnud , aga ei ole kellegagi teha .
 
naine 38 05. veebruar 2012, kl 17.50
Alu,

Vaata, sinu jutt Katist kui edukast armukesest ebaobjekriivne .Sina kui mees ei oska ega suuda näha sellist kooselu sipa pikemas perspektiivis kui 4 aastat.
Ok, et sa aru saaks siis ma valgustan sind. Sinu kirjutisi lugedes tean, kuidas sa suhtud naistesse kes oma meest petavad, kuid sellise vanusevahega tekib see paratamatult, ühel hetkel. Minu ja minu abikaasa vanusevahe on 14a.Pean tunnistama ,et ma käin aegajalt kõrvalt võtmas. Miks? Sest 2 korda kuus seksi on ikka minujaoks sitaks vähe, kuid 52a. mees rohkem ei taha.
Minu ja Kati vahe on selles,et ma olen abielus ja juba 14a, Kati püsivalt koos selle Jaaniga vaid 4a.
Minu kõrvalhüppeid ajakirjandus ei kajasta, küllaga Kati omad oleks kohe esikaanel.
See on elu paratamatus ja sellega tuleb mõlemil arvestada, kui sellisesse suhtesse astuda.Kati ja Jaani vanusevahe on minu mäletamist mööda 22a, seega, kahe -kolme aasta pärast saame me teada, kui edukaks Kati projekt armukeserolllis kujunes.
Mina Katit ei kadesta, tean täpselt, mis elu ta elab ja milline elu on eduka ja endast vanema mehe kõrval.
 
ei teadnudki 05. veebruar 2012, kl 18.00
kas edukust määrab fakt, palju keegi kooselus keppi saab?
 
alu 05. veebruar 2012, kl 18.02
et ku oled 38, naine, madrats ja abielus, millega rahul pole, siis tahad rääkida edukusest, rahulolust "elustiiliga" ja valgustada Kati tulevikku? halloo, kas see mitte individuaalne pole nende hulgas, kes ei pruugi langeda alguses loetud naiste kategooriasse?

elu paratamatus, mida irwwwwwwwww..
 
primadonna 05. veebruar 2012, kl 18.50
naine 38 "Mina Katit ei kadesta, tean täpselt, mis elu ta elab ja milline elu on eduka ja endast vanema mehe kõrval."

sama siin. tean oma kogemusest, et kuldpuuris vanuri kõrval peesitamine pole kaugeltki nii õnnestav ja kadestusväärne tegevus kui kõrvaltvaatajale tundub.

ükskõik kui rikas ja hoolitsev vanahärra ka poleks, alates teatud vanusest ta oma paarkümmend aastat noorema naisukese puhtfüüsilise vajadusi võimeline rahuldama ei ole.
kollases meedias kiip smailinguga poseerimine ja tõeline (seksuaalne) rahulolu on paraku eri asjad. ainult alu-taolised eluvõõrad netinohikud ei suuda seda taibata.

ning jah, rahuldamata naine end abielunaise või armukesena edukaks lugeda ei saa. ka mitte ennastteostava, ettevõtliku ärinaisena- juhul kui sõltub täielikult mehe rahakotist. või ma eksin?
 
einojahmuidugi 05. veebruar 2012, kl 20.18
Kersti on ju puhta ilma. Järelikult pole edukas. Kati veel veits keppi veel saab arvatavasti.
Megairw. Millisel tasandil siin edukust määratakse:)))) Kepitasandil. Te olete siin ikka puhta napakad.
 
naine 38 05. veebruar 2012, kl 21.08
Mina ei tulinud enda ega kellegi teise edukusest rääkima, ainuke mida ma oma eelmise sõnumiga öelda tahtsin, et rikka mehe noor naine ei ole mingi privileeg nagu seda alu siin Katit kiidab.
Sõnum oli midagi muud aga ilmselt läks teemast mööda ja enamustele ei jõudnud kohale.
 
Agnes 05. veebruar 2012, kl 22.12
tänan hoiatamast. nüüd on teada, et rikka ja vanema mehega on elu nagu kannatuste rada. 50 aastased mehed on suguvõimetud ja siin ei päästa isegi noor naine :)))
selle tarkusega jõudsime paljuvihatud alu jutuni - 4kümbised vanad naised :)))

meie eeldused ja ootused suhtelt on erinevad. täiesti loll jutt siin ja 50 a mehi ma maha ei kanna, loodan ise mõnda 50 a kunagi armastada, mitte teda nagu kasutut olevust vahtida.

naine38 teooria kohaselt on kõige mõistlikum partii rotist sugumürsk, kellega mööda diskoteeke ringi joosta. eks 40aastaseks saades see veic naeruväärne ole, aga seeeest elu käib :))) edu missugune :)
 
naine 38 05. veebruar 2012, kl 22.24
Agnes,

Sinus kohe õhkab seda vanatüdrukutele omast õelust ja vihkamist. Kahju sinust. Ole nii hea ja leia endale 50 a. mees ja kui leiad, räägime edasi. Arvan siiski, et sa ei leia.
Isegi minu mees ei kannataks sellist õelat ja mürgist nõida välja nagu Agnes. Edukas mees, kui oma Q7 maja ette pargib ja uksest sisse astub ootab esimesena,et tuppa astudes võtab teda vastu vaikus, meeldivad toidulõhnad, küdev kamin ... ja naeratav naine. Irisev ja õelutsev naine leiaks ennast kohe värava tagant;).
 
alu 05. veebruar 2012, kl 22.34
vähe sellest, et keskeas naine arvab end noorem välja paistvat-nyyd peab ta juba end ka edukaks, kui on leidnud kellegi, kes teda agaralt rookida viitsib.
kas see edukus ei ole sel juhul aga mitte mööduv nähtus nagu armastus? ei saa-naine on kindlustanud end lemmiknärilisena mingi taadi juurde, kes teda ammu enam panna ei viici ega ära kuulata taha.
muidugi on ka ilmselgelt naiselik, et kui suva kapsatynn omale rookijaks jaan tootsi ei saa, siis on kõik sama vanad mehed yhe pulga peal ning ei suuda ka noort/kena naist panna. irw, viinamari on hapu. natuke veel oletada ja jõuame selleni, et ka kati titt pole jaani tehtud. aga ei...siis oleks ta ju ikkagi edukas, nagu mõni 4kymbine meestemagnet siin?
 
alu 05. veebruar 2012, kl 22.38
edukus on ilus nagu elu.

"Edukas mees, kui oma Q7 maja ette pargib ja uksest sisse astub ootab esimesena,et tuppa astudes võtab teda vastu vaikus, meeldivad toidulõhnad, küdev kamin ... ja naeratav naine, kelle säärt mööda nõrgub alla sperma"
 
Agnes 05. veebruar 2012, kl 22.40
naine38,
selleks et sa ennast aia tagant ei leiaks, siis kiunud siin :)))
ära kurda ega hala oma ideaalset (sugu)elu siin, küta kaminat ja naudi rikka mehe poolt pakutavaid privileege :)
 
to primadonna 05. veebruar 2012, kl 23.19
Alati räägitakse naise vajaduste rahuldamisest.
Aga vaginaalset orgasmi pidid ju saama ALLA POOLTE naistest.
Seega üle poolte naistel rahuldamise seisukohalt kõva riist ei ole üldse tähtis.

Miks seda kõva riistaga naise rahuldamist kogu aeg rõhutatakse , kui paljud naised niimoodi tegelikult mingit rahuldust ei saa ?
 
Anja-Nanja 05. veebruar 2012, kl 23.39
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 16.03.2016 23.46.
 
alu 06. veebruar 2012, kl 00.05
et n38 on nagu noor veel v?:O
ega ka 65'ne tädike võib tahta ju veel möllata ja noore mehe iha tunda-las ta siis tahab! see oleks ju ilus väike salasoov, mis kortsus palele kelmika ja väsinud muige toob.
 
Anja-Nanja 06. veebruar 2012, kl 00.12
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 16.03.2016 23.46.
 
to Anja-Nanja 06. veebruar 2012, kl 00.13
Olen ise üle 40 naine juba, aga 38a naine küll enam noor möllueas naine ei ole.
Ma ise pidasin ennast juba 33a keskealiseks.
 
Anja-Nanja 06. veebruar 2012, kl 00.20
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 16.03.2016 23.44.
 
to Anja-Nanja 06. veebruar 2012, kl 00.20
Ma olen 43 ja mul suhe 53a mehega.
Ei ole 10a noorem naine selles vanuses nii noor midagi.
Pole kordagi tundnud, et olen 53a mehe kõrval noor.
Tunnen teda 8a.
 
Anja-Nanja 06. veebruar 2012, kl 00.25
Ega see kümme aastat nüüd nii katastroofiline olegi..üle selle hakkab mingi kala sinna vahele tulema. Isiklikult küll ei saaks viiekümpist taluda, kui ise viiekümpine ei oleks. Aga see subjektiivne arvamus, ja sul küll miskit hullu pole, kui rahul oled;)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!