Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kas siin on mitteseksivaid naisi? (küsitlus)
 
Kaia 01. august 2012, kl 23.42
kas siin on naisi, kes:
1) pole kunagi seksinud
2) pole kunagi suudelnud
3) pole kunagi masturbeerinud (ennast)
4) ei taha kunagi seksida
5) ei taha kunagi suudelda
6) ei taha kunagi masturbeerida
7) ei taha lapsi
8) ei taha mehe või naisega koos elada (partnerina, suhtes)
9) on teinud nimetatud tegevusi, aga ei tunne selle vastu erilist huvi või on välja kasvanud, näiteks peavad olulisemaks eneseteostust, vabatahtlikutööd, haridust, hobisid, karjääri jne
 
Lolita 02. august 2012, kl 00.15
Mida Kaiake nüüd vstu ööd selle teadmisega peale hakkab, kas ja kuidas ma kepin?
 
küsimus 02. august 2012, kl 00.17
on selles, et kas siin leidub veel naisi, kelle põhiline eesmärk pole meestele pugemine ja endale mehe otsimine, enamik teemasid tõestab vastupidist. Aga need naised, kes ei seksi ega poe meestele, on tegelikult päris suur grupp, kuigi tehakse propagandat, et kõik peavad kindlasti sugu tegema.
 
vanaema 02. august 2012, kl 00.18
Mul on kõik 9 jah-vastused.
 
Lolita 02. august 2012, kl 00.22
Otsid õigustust? Näppu ka ei tee endale? ...õumaigaad
 
Ene 02. august 2012, kl 00.23
Vastaksin "jah" 3-le küsimusele. Rohkem ei täpsusta.
 
huvitav 02. august 2012, kl 00.26
kuidas vanaema vanaemaks sai, kui kõik vastused "jah" on??

Aga mulle sobib variant nr 8 ja 9...
 
vanaema 02. august 2012, kl 00.29
nõmedale küsimustikule ikka samaväärne vastus ka!
 
kass 02. august 2012, kl 00.30
mulle ei sobi ükski variant, aga ikka ei seksi, sest mees ei taha:( ja ma olen hea välimusega, puhas, hoolitsetud ja igav pole ma kindlasti. mehel mingi stress vist, lahku ka no minna ei taha(tema siis ei taha)
 
mina 02. august 2012, kl 00.34
Ei ole ka kunagi seksi ega meeste vastu huvi tundnud, pigem suren, kui seksin. Foorumites käib tõesti pidev propaganda meeste vajalikkusest naistele.
 
tln naine 02. august 2012, kl 00.36
...seksiks küll ja meeleldi, aga sellise mehega, kelle suhtes tõmmet ka on, mitte iga ettejuhtuvaga. Seega sundseis...
 
jah 02. august 2012, kl 00.37
Lolita Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Otsid õigustust? Näppu ka ei tee endale? ...õumaig
> aad

Kõik inimesed ei tunne huvi pealiskaudsete kehaliste "ma olen sinust ilusam" väärtuste vastu. Seksuaalsus on ju täpselt sama pealiskaudne, kui suvaline klatsh, sest vaadatakse inimeste füüsilist välimust, mida nemad ei saa kuidagi muuta. Ja siis räägivad mõned mingist armastusest, kuid tõelises armastuses pole selliseid tingimusi, nagu kellelgi panna laskmine ja ilus välimus. Ilusad pealiskaudsed inimesed lihtsalt.
 
tjeetlane 02. august 2012, kl 00.38
Kaia Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kas siin on naisi, kes:
> 1) pole kunagi seksinu
> d
> 2) pole kunagi suudelnud
> 3) pole kunagi ma
> sturbeerinud (ennast)
> 4) ei taha kunagi seksida
>
> 5) ei taha kunagi suudelda
> 6) ei taha kun
> agi masturbeerida
> 7) ei taha lapsi
> 8) ei tah
> a mehe või naisega koos elada (partnerina, suhtes)
>
> 9) on teinud nimetatud tegevusi, aga ei tunne
> selle vastu erilist huvi või on välja kasvanud, nä
> iteks peavad olulisemaks eneseteostust, vabatahtli
> kutööd, haridust, hobisid, karjääri jne

Et kas siin on veel "seksielust välja kasvanud" elik end pekki õginud kesksoolisi isendeid, kel libiido muutunud olematuks ja kes ise seksuaalset täiesti eba-atraktiivsed ja kes üritavad oma haletsusväärset olukorda välja vabandada plämaga "kõrgematest huvidest"?
Peale sinu siis, nagu võib aru saada küsimuse formuleerimisest?
 
jah 02. august 2012, kl 00.41
vanaema Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> nõmedale küsimustikule ikka samaväärne vastus ka!


Mis mõttes nõme? Kas kõik peavad seksima? Seda küsitakse ja räägitakse ju nii palju, kes seksib, aga inimesed, kes ei taha kunagi osaleda sellises trianglis, on täiesti tähelepanu alt väljas.
 
Eva 02. august 2012, kl 00.45
Mina küll ei tea maailmas suuremat naudingut kui seksiga kaasnev orgasm.
Ehk valgustaksite mind, mis oleks sellest parem?
 
jah 02. august 2012, kl 00.47
tjeetlane Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kaia Kirjutas:
> --------------------------------
> -----------------------
> > kas siin on naisi, ke
> s:
> > 1) pole kunagi seksinu
> > d
> > 2) pol
> e kunagi suudelnud
> > 3) pole kunagi ma
> > stu
> rbeerinud (ennast)
> > 4) ei taha kunagi seksida
>
> >
> > 5) ei taha kunagi suudelda
> > 6) ei
> taha kun
> > agi masturbeerida
> > 7) ei taha l
> apsi
> > 8) ei tah
> > a mehe või naisega koos e
> lada (partnerina, suhtes)
> >
> > 9) on teinud
> nimetatud tegevusi, aga ei tunne
> > selle vastu
> erilist huvi või on välja kasvanud, nä
> > iteks
> peavad olulisemaks eneseteostust, vabatahtli
> >
> kutööd, haridust, hobisid, karjääri jne
>
> Et
> kas siin on veel "seksielust välja kasvanud" elik
> end pekki õginud kesksoolisi isendeid, kel libiid
> o muutunud olematuks ja kes ise seksuaalset täiest
> i eba-atraktiivsed ja kes üritavad oma haletsusvää
> rset olukorda välja vabandada plämaga "kõrgematest
> huvidest"?
> Peale sinu siis, nagu võib aru saad
> a küsimuse formuleerimisest?
Niisiis väljendub naise väärtus ainult selles, kui pandav ta on? Mitteseksiva naise ebaatraktiivseks nimetamine tähendabki selgelt seda, et õige on olla vaid meeste jaoks ilus.
MIKS peaks ükski enesest lugupidav inimene osalema pealiskaudses hierarhilises ühiskondlikus kombestikus, kus peaasi on kaasasündinud pealiskaudne välimus?
Uskumatu, et lihtne sisse-ja-välja liigutus ning meestele meeldimine jääb naise intellektuaalseks tippsaavutuseks ka vanuses 13+ ja ei suudeta mõista, et mõnel on tegelikult vajadus ise midagi saavutada, mitte meestele alluda ja pugeda.
 
jah 02. august 2012, kl 00.49
Eva Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina küll ei tea maailmas suuremat naudingut kui s
> eksiga kaasnev orgasm.
> Ehk valgustaksite mind,
> mis oleks sellest parem?
See on minu jaoks ebaesteetiline ja kole. Küsimus on selles, kas mõned naised arvavad samamoodi, kui pead seksi heaks ja nauditavaks, siis pole see ehk sinu teema.
 
Eva 02. august 2012, kl 00.54
to jah

Vähe sellest, et see pole minu teema, pole see ka minu foorum!:)

Tõepoolest, pole siia feministide nurka varem kiiganud.
Nüüd juhuslikult sattusin ja olen päris jahmunud.
 
to jah 02. august 2012, kl 00.57
Huvitav oleks teada, kui vana Sa oled?
 
jah 02. august 2012, kl 01.09
 
to jah 02. august 2012, kl 01.15
Siis parim vanus naisele seksi nautimiseks.
 
to Eva 02. august 2012, kl 01.30
Kõik naised ei saagi seksides orgasme, nii et kõikide naiste jaoks nii ikka ei ole.
 
Muffään 02. august 2012, kl 01.44
Kas siinsetel seksivastastel on seksiga kehvad lood? Või on sattunud kehvade meeste otsa?

Asi tundub tegelikult olevat nii, et on olemas naised, kelle intelligentsus pole just kõige hiilgavam ja kes on oma seksieluga algust teinud juba varajases nooruses. Need naised ongi tavaliselt sellised, kes meestele poevad, itsitavad, flirdivad, panevad paljastavalt end riide ning veavad end elus läbi tänu jalgade hargitamisele.

AGA, enamus naisi on siiski korralikud, armastavad inimesed, kes naudivad oma kaaslast, seksi ja kirge. Ei ole nii, et kui võtad mehe, siis muudkui ümmardad teda voodis. Nagu ütlevad ameeriklased: "It takes two to tango". Seks on kahepoolne tegevus, mis ergutab keha ja vaimu. Pole vaja vaielda, et normaalne seks ei ole tervisele hea. Seksimine teeb inimesed rahulikuks, rõõmsaks ja õnnelikuks. Mina seda juttu ei usu, et naised ainult piinlevad voodis, et mehele head teha. Sel juhul on halb mees ja kõik.

Imelik küsitlus ja imelik põhjendus. See, kes kord head seksi saab, ei vaeva kunagi pead selle üle, et kas seksimine on kuidagi ebaeetiline. Naljakad.
 
tjeetlane 02. august 2012, kl 04.29
jah Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Niisiis väljendub naise
> väärtus ainult selles, kui pandav ta on? Mitteseks
> iva naise ebaatraktiivseks nimetamine tähendabki s
> elgelt seda, et õige on olla vaid meeste jaoks ilu
> s.
> MIKS peaks ükski enesest lugupidav inimene
> osalema pealiskaudses hierarhilises ühiskondlikus
> kombestikus, kus peaasi on kaasasündinud pealiskau
> dne välimus?
> Uskumatu, et lihtne sisse-ja-välja
> liigutus ning meestele meeldimine jääb naise inte
> llektuaalseks tippsaavutuseks ka vanuses 13+ ja ei
> suudeta mõista, et mõnel on tegelikult vajadus is
> e midagi saavutada, mitte meestele alluda ja puged
> a.

Ma ei teadnudki, et naine saab orgasme mehe jaoks.Samuti ei saa ma aru, kuidas muudab frigiidsus naise intellektuaalsemaks ja seksuaalsus ebaintellektuaalsemaks, kuidas see üldse intellektiga seotud on?Kas see käib ka mehe kohta - et impotendist mees on intellektuaalsem kui pereisa?Kas sinu arvates on veel mõni haigus või puue, mis muudavad inimese automaatselt intellektuaalsemaks?Kas skisofreenik on intellektuaalsem?Või on pime intellektuaalsem kui nägija?
Ja kumb sel juhul on intellekutaalsem sinu arust - pime või frigiidne?
Skisofreenik või impotent?
Krt, on ikka eriti kõva sõna oma frigiidsuse ja ebaatraktiivse välimusega kelkima tulla ja seda mingi "eritikõrgeintellekti" tunnuseks pidada.
Libiido kaob tihti nii õgarditel, narkaritel kui sopajoodikul, välimus samuti.
Kõrgintellektuaalid sinu arust?
 
primadonna 02. august 2012, kl 09.09
to jah "Uskumatu, et lihtne sisse-ja-välja liigutus ning meestele meeldimine jääb naise intellektuaalseks tippsaavutuseks ka vanuses 13+ ja ei suudeta mõista, et mõnel on tegelikult vajadus ise midagi saavutada, mitte meestele alluda ja pugeda."

uskumatu, et mõne meelest naise iseseisvad saavutused ja sõltumatus justkui välistaksid seksi nautimise (ka masturbeerimise!).
minu elus on mehe meeleheaks jalgade hargitamise etapp juba ammu möödas. seksin siis kui isu on, väga kiirel töisel perioodil hoian kogu energia töö jaoks ja mees peab sellest aru saama. aga puhkepäevadel kasvõi 3 korda päevas ja siis ka täie mõnuga:)

orgasm on ebaesteetiline ja kole?? kõigepealt soovitaksin autoril õppida orgasmi kogemise kunsti, mis ei pruugi lihtsalt tulla. ikka omaette, omaenese keha aistingutele keskendudes ja omaenda naudingu pärast. meestele meeldimine ei oma sealjuures erilist tähtsust.

kui oled oma keha mõnuväravad suutnud avada, tekib potentsiaalne võimalus suurendada naudingut mõne sobiva isase kaasabil. soovitavalt sellise, kelle jaoks seks pole ainult paaritumisakt vaid kes viitsib sind enne penetreerimist kasvõi tunde üle keha suudelda, masseerida, lakkuda. kuni sa oma mahladest nõretades suguti sisestamist agressiivselt nõudma hakkad;)
milleks siis ikkagi meest vaja?
esiteks, soolo (ehk masturbatsioon)ei paku kunagi nii võimsat vaimset naudingut ega võimsat energiavahetust kui duett armastatud mehega, kes teeb sinu mõnude heaks kõik.
teiseks, pikaajaline seksipuudus põhjustab depressiooni, kibestumist, pingeid ja tõsiseid naistehaigusi. sperma on nimelt naise organismile kasulik, mitte ainult näomaskina:p kallistamine, seks ja orgasm aga tekitavad kehas õnnehormoonide armee, mis paneb naise särama, hoiab terve ja noorena.

naine, kes ei seksi, elab poolikut elu ja on omaenda keha vaenlane. ükski karjäär ega eneseteostus ei välista pingete maandamist armastatud mehe riista otsas...või selle puudumisel omaenda näpukeste abil:p
Karl Kindermacher 02. august 2012, kl 09.14
Sõbrannad omavahel:
- Mu mees ei joo, ei suitseta, ei vaata võõraste naiste poolegi.
- Vaeseke! Ja on ta sul ammu halvatud?
 
C 02. august 2012, kl 09.46
Suudelnud olen, seksinud olen ka, aga mitte eriti palju. Partnereid on olnud ainult üks, me tõesti armastasime üksteist, aga kahjuks ei tule sellest midagi välja. Arvatavasti ma rohkem nende asjadega ei tegele. Mitte et ma ei tahaks, aga ei usu, et ma kedagi endale leian. Olen nõudlik, igat suvalist jorssi endale ei taha ning Eestis polegi minu maitse järgi mehi eriti. Samas ma ise pole ka enamus meeste maitse. Ja ma arvan, et ma pole selline inimene, kellega teistel on väga meeldiv suhelda. On küll üksikuid inimesi olnud, kellega läbisaamine on väga hea, kellega on tõesti klapp, aga selliseid on raske leida.
Ja raske on kellegiga üldse tutvuda, ma ei ole eriti seltskondlik inimene ning ööklubides ja baarides tutvusi otsimas ei käi.
Meeleheitlikult ma endale kedagi otsima ei hakka, kui ei ole, siis ei ole midagi teha. Ja lapsi pole ma kunagi endale tahtnud, mulle ei meeldigi lapsed.
 
Agnes 02. august 2012, kl 10.38
Tase! Mehe vajamine, talle meeldida püüdmine, tema heaks millegi tegemine, voodis temale keskendumine, rääkimata siis veel mehe armastamisest jne. jne. on orjus ja pugemine :))

Kas seximine, suudlemine, armastamine segab eneseteostust?
Järeldame me siis sellest seda, et haritud edukas naine seda kõike ei tee ja sellistel eneseimetlejatest frigiididel ongi paras oma "tarkusega" omaette olla :)
 
Naine 30 02. august 2012, kl 10.48
1) pole kunagi seksinud olen
2) pole kunagi suudelnud olen
3) pole kunagi masturbeerinud (ennast)olen
4) ei taha kunagi seksida niipea tõesti mitte
5) ei taha kunagi suudelda sama
6) ei taha kunagi masturbeerida sama
7) ei taha lapsi sama
8) ei taha mehe või naisega koos elada (partnerina, suhtes)sama
9) on teinud nimetatud tegevusi, aga ei tunne selle vastu erilist huvi või on välja kasvanud, näiteks peavad olulisemaks eneseteostust, vabatahtlikutööd, haridust, hobisid, karjääri jne. jah!
 
jah 02. august 2012, kl 10.54
primadonna Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> to jah "Uskumatu, et lihtne sisse-ja-välja liigutu
> s ning meestele meeldimine jääb naise intellektuaa
> lseks tippsaavutuseks ka vanuses 13+ ja ei suudeta
> mõista, et mõnel on tegelikult vajadus ise midagi
> saavutada, mitte meestele alluda ja pugeda."
>
>
> uskumatu, et mõne meelest naise iseseisvad saav
> utused ja sõltumatus justkui välistaksid seksi nau
> timise (ka masturbeerimise!).
> minu elus on mehe
> meeleheaks jalgade hargitamise etapp juba ammu mö
> ödas. seksin siis kui isu on, väga kiirel töisel p
> erioodil hoian kogu energia töö jaoks ja mees peab
> sellest aru saama. aga puhkepäevadel kasvõi 3 kor
> da päevas ja siis ka täie mõnuga:)
>
> orgasm o
> n ebaesteetiline ja kole?? kõigepealt soovitaksin
> autoril õppida orgasmi kogemise kunsti, mis ei pru
> ugi lihtsalt tulla. ikka omaette, omaenese keha ai
> stingutele keskendudes ja omaenda naudingu pärast.
> meestele meeldimine ei oma sealjuures erilist täh
> tsust.
>
> kui oled oma keha mõnuväravad suutnu
> d avada, tekib potentsiaalne võimalus suurendada n
> audingut mõne sobiva isase kaasabil. soovitavalt s
> ellise, kelle jaoks seks pole ainult paaritumisakt
> vaid kes viitsib sind enne penetreerimist kasvõi
> tunde üle keha suudelda, masseerida, lakkuda. kuni
> sa oma mahladest nõretades suguti sisestamist agr
> essiivselt nõudma hakkad;)
> milleks siis ikkagi
> meest vaja?
> esiteks, soolo (ehk masturbatsioo
> n)ei paku kunagi nii võimsat vaimset naudingut ega
> võimsat energiavahetust kui duett armastatud mehe
> ga, kes teeb sinu mõnude heaks kõik.
> teiseks,
> pikaajaline seksipuudus põhjustab depressiooni, ki
> bestumist, pingeid ja tõsiseid naistehaigusi. sper
> ma on nimelt naise organismile kasulik, mitte ainu
> lt näomaskina:p kallistamine, seks ja orgasm aga t
> ekitavad kehas õnnehormoonide armee, mis paneb nai
> se särama, hoiab terve ja noorena.
>
> naine, k
> es ei seksi, elab poolikut elu ja on omaenda keha
> vaenlane. ükski karjäär ega eneseteostus ei välist
> a pingete maandamist armastatud mehe riista otsas.
> ..või selle puudumisel omaenda näpukeste abil:p
See ongi täpselt selline seksipropaganda, millest rääkisin. Naine, kes ei seksi, elab poolikut elu. Sama hästi võiks öelda, et naine, kes ei tegele kudumise/jooksmise/füüsika/programmeerimise/purjetamisega elab poolikut elu. See ei tähenda, et need asjad oleks patt ja kõigile keelatud, kuid kõik neist ei huvitu.
Ma polegi väitnud, et keegi ei võiks seksida, vaid lihtsalt huvitatud, kas on veel naisi, kes sellise asjaga ei tegele ega selle peale mõtle. Samas tahavad ka need naised, kes ei seksi, elada, aga elu on ühiskondlikult äramääratud olema kooselu sekspartneriga, seejärel laste saamine. Seksile mittemõtlevad inimesed ei mõtle kunagi sellel skaalal, milline suvaline inimene tänavalt on ilus või pandav ega kurda, et neil pole partnerit, sest kõigil teistel on.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!