Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Defineerime daami
 
Täpitriin 14. august 2012, kl 09.40
Küsimine räägib huvist mõista loetut ja see omakorda, et sind ei jäta kogetud mulje külmaks. Ükskõiksus on suhetes halvim. Optimismi, mida tegelikult ei peaks sinu suhtes olema, kui palju ;)
Ma ei luba sulle iial, et hakkan sinu heaks koostama 3-sõnalisi lauseid ega kasuta pikemaid kui 4-tähelisi omakeelseid sõnu. Ma pean sust siiski nii paljukenegi lugu, et sind mitte rumalaks pidada, kes ei pure mu mõttest ilma läbi. Sa võid mind jumala rahus ignoreerida, kui su tahtejõud vastu peab.
 
patsidega 14. august 2012, kl 10.24
.....Tõeline naine on naiselikkuse ülim kehastus, temasse on koondunud kõik naisele omistatud isikuomadused. Naisele on lubatud nõrkus, abitus. Tugevus, ka hingeline tugevus on mehele omased. Tugev naine assotseerub mulle ühelt poolt alfaemasega,...'


Tõeline naine on vaimult abitu ja käsist-jalust nõrk?
Füüsilise poole pealt ei saa vaielda, juba loodus on mehele rohkem kandejõudu andnud.
Aga et tõeline naine on midagi, mis vahetpidamata igas mõttes toetust vajab?

Inimese teevad mu meelest "tõeliseks" ja miks mitte ka teistest paremaks tema isikuomadused, mille hulka pidev toetusvajadus, iseotsustamise võimetus, emaotsionaalne ebastabiilsus (suunaga rohkem nõrkuse ilmutamisele) küll ei kuulu.
Kui me võtame naiselt ära need omadused, mis temast Täpitriinu arvates mehe(liku) isiku teevad, siis jääb järgi lihtsalt üks sootunnustega isend.
Nende puudust ei tohiks meil olla- sünnitavad ja hiljem mõtlevad, hangivad endale mehi, kes ei kõlba mitte millekski jne. Tõelisi naisi on piisavalt. Ja neil on pidevalt mingid jamad.


Aag mulle meeldis XXX arvamus 19.47.
Lisaks hingelistele väärtustele võiks kaasaaegne inimene osata neiole ka pisut välist lihvi anda. UJa selleks ei pea kuulus või tuntud olema, meie ümber on neid heas mõttes eeskujusid küll (08.36 arvatuga nõus)
 
Täpitriin 14. august 2012, kl 10.47
Patsidega, kus ma ütlesin, et tõeline naine vahetpidamata igas mõttes toetust vajab ehk siis minu keeli on otsustusvõimetu, nuttalahistav emotsionaalselt ebastabiilne väät, kes vajab PIDEVAT tuge? Ma ütlesin, et naine ei pea olema tugev, ta ei pea kõike otsustama üksi, olema kui tank 'ma saan ise hakkama' kuju. Talle on lubatud väike nõrkus ja abitus või kui rohkem meeldib siis Tõelises naises valitseb tasakaal klammerdumise ja 'ma olen nii-nii iseseisev' vahel. Ma kardan neid mõlemaid, sest esimesed ei suuda meheta midagi, viimased aga ei vaja mehi ühel hetkel enam millekski. Jah, ma pean mõlemat sugupoolt oluliseks, sest üks täiustab teist.
 
patsidega 14. august 2012, kl 10.51
....Tugevus, ka hingeline tugevus on mehele omased.

Ju ma seda lauset tõlgendasin.
 
-.- 14. august 2012, kl 13.27
Nii palju kui mina kursis olen, sisi daam tähendab otseselt kõrtsi nurgas istuvat litsi... :/ lihtsalt see daam läinud valesse ja viisakamasse kasutusse
Karl Kindermacher 14. august 2012, kl 17.08
-.- Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Nii palju kui mina kursis olen, sisi daam tähendab
> otseselt kõrtsi nurgas istuvat litsi... :/

Maailmas on veel palju põnevat, mis ootab, et Sa selle avastaks. Näiteks mõned elementaartõed.
Edu ja jaksu Sulle!
 
Anja-Nanja 15. august 2012, kl 18.04
-



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Anja-Nanja 24.07.2014 14.03.
 
kahekümpine 15. august 2012, kl 18.07
Ja sa ise ei ole odav, Anja-Nanja? Või elad ennast siin ainult välja ja tegelikkuses oled vagur lambake?
 
alu 15. august 2012, kl 18.08
a miks on regulaarselt ja väsimatult tarvis maha teha kedagi, kes pole mittemidagi?
 
Anja-Nanja 15. august 2012, kl 18.08
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 24.07.2014 14.07.
 
Anja-Nanja 15. august 2012, kl 18.09
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 24.07.2014 14.08.
 
alu 15. august 2012, kl 18.18
kusjuures-saagimit julgeks daamiks ikka pidada kyll. pole täheldanud tema juures enesekontrolli kaotust, suu vett täis olekut, labasust isegi mitte enda paljastamisel. selles kõiges on maitset mida kroonib siiski laitmatu naiseihu ja väljanägemine. kindlasti pole ta võrreldav sama "klassi" daamina, mis pr kallast (ei vanuselt ega väljendusoskuselt), kuid vaatamata kõikidele vulgaarsustele on ta siiski tähelepanuväärselt naiselik ja tegus ning seejuures mitte pealetykkiv või tyytu. mingit alust või põhjust pole teda pidada ei odavaks kaubaks ega viru libuks. vaevalt, et ta oma ihu kaubamaja ymbruses myytanud on.

aga nyyd ma alles saan oma arvamuse eest..
 
Anja-Nanja 15. august 2012, kl 18.23
-



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Anja-Nanja 24.07.2014 14.09.
 
kahekümpine 15. august 2012, kl 18.41
Sa ikka tõestad iga päev oma idiootlikkust... Mis otsast Evelin siis nii labane on? Kräpi tõttu?
 
Agnes 15. august 2012, kl 19.10
Anu Saagim võib täiesti vabalt peaaegu daam olla. Tõsiselt kohe. Kui ta ainult ei hirnuks sedasi nasaalselt ja kui ta ei püüaks kõigest väest kaamerate ees kahekümpine välja näha.
Ja me kõik teda meedia kaudu ju teamegi :)
Kindlasti võib ta kodus olla tavaline viisakas ja väljapeetud naine, aga ilmarahvale püüab ta ikka tola teha. Hästi teeb.
A.S on öelnud, et tal meeldib inimesi tagajalgadele ehmatada. Vot see on mõistlik jutt :)
Mõned naised on mind siin vahest kohe täitsa ära ehmatanud....mingi sarnasus ehk või.... ;))
 
to alu 15. august 2012, kl 19.13
saad küll. kogu su saagimi kiitmine on peaasjalikult tema ea kohta hea välimuse kiitmine. tüüpiline mees, kes näeb esmalt naise tuunitud välimust ja seejärel, kui see on sobiv, siis omistatakse talle ka muud head omadused.
 
Anja-Nanja 15. august 2012, kl 19.18
-



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Anja-Nanja 24.07.2014 14.10.
 
patsidega 15. august 2012, kl 19.19
Anu Saagim on väga hea figuuriga, kenasti õmmeldud rindadega ja sama hästi kohendatud näoga naine.
Aga parem, kui ta oma suud ei paotaks. Taktitu, et mitte öelda labane.

Selleks, et kedagi irriteerida, ei pea labaseks muutuma.

Välimuselt kahtlemata kadestamisväärselt hea, nagu kuskil eelpool öeldi, siis oskus õigel ajal suu pidada võiks ka olla üks inimese isikuomadusi.
 
to Anja-Nanja 15. august 2012, kl 19.20
Mida sa kogu aeg neist tekstidest toimetad? Muudad ropumaks või?

Saagim pole ka kodus kindlasti daam, aga bravuursemaks teeb ta end meedias küll.
 
Agnes 15. august 2012, kl 19.21
Ei näe ta tas midagi. Kindel wärk lihtsalt, millega siinsed mutid kihevile ajada :) Eks ta teab, kus delfi naiste valupunktid asuvad.

Kui hästi nuputada, siis võiks strippar Marco või farmi Gabrieli samasse kõrgusese tõsta :)) Härrad nagu või? :))
 
mnjah 15. august 2012, kl 19.22
Ära unusta nõia-Intsu või Hillar Kohvi.
 
Anja-Nanja 15. august 2012, kl 19.23
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 16.03.2016 17.56.
 
patsidega 15. august 2012, kl 19.28
Härradelt (ja ka daamidelt) eeldaks nagu siiski ka mingit elementaarselt haritust, mitte ilmtingimata diplomit, aga kas ülalloetletud enesepaljastajad üldse lugeda-kirjutada oskavad?
Ma ei tea ju, aga need muljed on külll kahtlased
 
Agnes 15. august 2012, kl 19.35
Kui Anu Saagim on daam, siis farmi Gabriel on härra. Veic loll on, aga milline keha. Tziisus! Ja Gabrielil ei ole kunagi neid nõmedaid beeze sokke ja sandaale - väga maitsekas mees :)
 
Anja-Nanja 15. august 2012, kl 19.43
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 24.07.2014 14.11.
 
Agneselt vanamoorile 15. august 2012, kl 19.50
Kuule, ma olen sinu, vana veterani kõrval ilu ja tarkuse toaatlne harmoonia!!! Minul pole vaja midagi kergitada, sina võid oma kitli ülepea tõmmata ja ikka ei midagi. Irwita nüüd :)
 
patsidega 15. august 2012, kl 19.51
Veic....

Aga rasketel majanduslikel aegadel tuleb ilmselt ka sellistel turgudel allahindlusi teha.
 
alu 15. august 2012, kl 19.52
ka daamidel on ilmselt vahe sees. samahästi pole mõtet inglaste raudset leedit ju võrrelda pr kallastiga, kes on siiski eestimaa tõugu mats. nagu me kõik siin. vaadeldes seda, siis-saagim sobib väga hästi daamiks. kui polegi veel kyos, siis algmaterjal on hea ja vajab vaid viimistlemist. välja arvatud A.A kelle puhul kehtib loogika et tema arvamus ja vale arvamus. ja kogu see arvamuse kirjapanek sarnaneb riia palsami pudelist otse võetud punnsuutäiele, mis koos sisse hingamisega alla neelatakse. seejärel käeseljaga yle suu äiates hingatakse siia välja kogu elamus, mis on nagu ta on. aga sarnane on. ja ei erine ei eelnevatest ega ka järgnevatest, mis on absoluutselt etteaimatavad. kange värk noh. tee allakäigutrepist ylespoole. miks mitte teisi alla teha ja nende nimesid väänata, kui enda oma koos eluga kipub ilmselt sinna, kus päike kunagi ei paista.

või just paistab?...mina nimelt pole viru litzide elu ja teenistuskäiguga niihästi kursis ega tea, kui suureks kellegi urruauk venitatud on.
 
Agnes 15. august 2012, kl 19.59
Anja kõrval on muidugi Anu Saagim tõeline daam, lisaks ka väga kaunis.
Anja! Sa oled hullem, kui saagim :D :D
 
huvitav 15. august 2012, kl 20.11
kas alu ka ise aru saab, mis räägib või tal rohud võtmata.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!