Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
kas keegi teab
 
alu 12. september 2012, kl 17.07
õige, täpikas, vii see ellu, mis eelnevalt jutuks oli-mina ei saa sinu eest seda kuidagi teha. muidu oleks nagu veic imelik-nõuad muutusi, aga ise kaasa minna ei taha. mingi stagnant vä? pyyad hoopis kogu orkestrit siin juhtima hakata, saamata aru, et maestro mõõt ei anna välja ka enamate täppidega kui on.
 
Täpitriin 12. september 2012, kl 17.54
Kas mina virisesin, et kõik on kole ja paha. Ei, kulla vanameister, see olid sina. Kui kõik nii paha on, siis muuda midagi, et enam ei oleks. Kuna teisi muuta on raskem kui iseennast, siis äkki muudaksid oma suhtumist. Läheb äkki värvilisemaks ja pole enam nii paha. Tõesti nagu eit, isegi aru ei saa, kui eit sa oled. Hädaldav mees on hullem kui vinguv naine.
 
Täpitriin 12. september 2012, kl 18.19
Vot, loomulikult on need minu endised aliased, ma pole seda kunagi salanudki, kummastav ainult on mõne soov mäletada võõrast inimesest selliseid ebaolulisi seiku ja kaevata mineviku üles. Peab ikka tahtmine olema.
 
vot 12. september 2012, kl 18.57
targuta siis vähem ja tegele endaga!
 
primadonna 12. september 2012, kl 19.25
täpitriin on nagu tasapisi kõdunev kärbseseen, kes oma niidistikuidentiteedi nii sügavale foorumisse kinnitanud, et enam kuidagi lahti ei suuda rebida. isegi kui tal endal on piinlik netiavarustesse jäädvustatud rumalate fopaade pärast. nende viimase all ei pea silmas cocci-pucci stiilis aliasi.
ega siis polegi muud teha kui tolmunud täpilist vagiinat kuvari paistel soojendada ja äraleierdatud käibetõdesid elutarkusena eetrisse paisata, laskmata end segada reaalse elu puudulikkusest/puudumisest.
 
vot 12. september 2012, kl 19.40
ma võin ju kellegi arukesest ja enesekaitseks midagi manustanud olla ja jutt ka hindaja jäljesegamiseks poolearulise oma olla, las siis olla, aga mida tipaline siin pidevalt tõestada üritab ja tõestatud EI saa, see paneb hetkeks (sedagi palju) mõtlema :D
 
alu 12. september 2012, kl 21.36
täpiline jumal on rääkinud ja oma näpunäited andnud. akki tuleb ja läheb. irw.
jah emme!

aamen
 
kahekümpine 13. september 2012, kl 07.29
Rumala, hüpliku ja lapsiku jutuga - olen, ei salga. Täpitriin aga ise ei saa arugi, missugune mõrd ta on oma püüdlikkuses :P
 
:P 13. september 2012, kl 09.17
nüüd ei salga, seni seletasid, et täpikas ei tea sinust midagi. ega sa ise vähem bitch pole.
 
alu 13. september 2012, kl 11.59
bitch'i on igas naises, see kuulub asja juurde, lööb välja vastavalt päevale ja olukorrale. imestate kah veel, et kahekümbine paneb siin räiget bitchi-ise provotseerite ju. peaks ta mingit alandlikku lammast mängma, kõige eest ette/taha vabandama ja tunnistama, et on noor ja loll "emalendurite" kõrval?
hullem on, kui lihtsalt ollakse nõme, tyytu ja järjekindel mõrd (kes enda ära tundis, andke tingimata teada).
 
oopium. 13. september 2012, kl 12.18
ma loodan, et sa oled kahekümpise poolt siiralt, mitte teiste õrritamiseks.
...ilmselt oledki, sest sul on võime näha ka asju sügavamalt, kui sa tahad.
 
alu 13. september 2012, kl 12.25
oopium,

tema vastu ma pole ja et poolt olen..niijanaa.eks igayks ole siin ikka iseenda pärast ja eest-see samas ei välista muidugi sympaatiat kellegi vastu. jah, tema enesekindlus, otsekohesus ja hea teravus on märkimisväärsed ning kogu foorumi suhtes on ta asendamatu figuur nagu kunagi oli Irma siin. täpikal või kesiganes ta tol ajal ka oli, olid kõik päevad näopeksu omad:)
 
oopium. 13. september 2012, kl 12.33
ma olen siin pisteliselt ja sellepärast ka "nägemine" kehvavõitu. Irma nimi on küll kusagilt silmade eest läbi käinud, kuid lugema pole kahjuks juhtunud.
 
Anja-Nanja 13. september 2012, kl 12.38
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 23.07.2014 19.05.
 
alu 13. september 2012, kl 12.49
kui nälkjas läheb maasika kallale, siis saab ta sellest kõhutäie-tema jaoks kõik, mis tarvis.

aga kui täpikas läheb naisteka kallale(korrektselt), siis saab ta selle eest sõimata(konkreetselt) ja on nördinud ning yldiselt ei saada aru, miks ta kirjutab siia. kogu värk näeb välja umbes nagu vanatydrukust emakeele õpetaja pubis käik, kus yks tunneb ennast mittemõistetavana ja ylejäänud ebameeldivalt.

kas mul peaks ta poolt olema midagi või?
 
oopium. 13. september 2012, kl 13.07
kahekümnesena- olla vahest mitte tõsiseltvõetav ja vastupidi, lubada endale seda lapsikust-naiivsust ja tunnistada seda, mitte ainult endale vaid ka teistele- pole paha...

...aga kui teatud eas naine, kellel kogemuste pagas eluliselt suurem, hakkab lartsuma... viisakalt küll... ainult teatud mõttes, kuid palju julmemas
pole seda ainult piinlik lugeda, vaid lausa valus.

Täpitriin on parim omal alal, minu tekst kubiseks siin punasest ja ta oskaks need vead ka hästi selgeks teha. kunagi jäi see silma keelenurgast.
mul jooksis juhe kokku ja see sõna tõsiselt võetav?
 
oopium. 13. september 2012, kl 13.30
võtke seda nüüd ikka naljana...
noore koera klähvimine pole kunagi nii ohtlik kui ussi salvamine!
ei tasu oma uhkust kõrkuseks kasvatada, kuhu siis on võimalik auke sisse lüüa.
 
alu 13. september 2012, kl 13.56
hästi öeldud: komposteeritav kõrkus, mis on alguse saanud uhkusest. mis omakorda on ilmselt olnud ebakindlusega pärjatud.

tyypiline ongi ju, et kahekümpine loobib siia lõdva randmega "midagi", mis samas on loogiline ja kutsuv vastupidist väitma ja mille kallale asub kohe Täpitriin või Agnes ja keegi veel täie elu tõsidusega, korrektselt ja pedantlikult.

tsirkus
 
jajaa 13. september 2012, kl 15.04
Noorest koerast võib saada uss, kui ta liiga kauaks siia jääb. Ega täpikaski algul uss polnud, ussiks on muutnud teda pidev vajadus enda eest seista ja tõestada, et ka temal on õigus siin olla, ilma et talle pidevalt keegi selgeks teeks, et tema mõtteviis on igand. Ta on teistsugune, aga mitte halvem kui mõni teine siin. Alu innukus noort emast kaitsta on ka mõistetav, silmarõõm peab ikka olema.
 
to jajaa 13. september 2012, kl 15.13
Aastatega peaks siin olema juba paks nahk kasvanud, aga milleks see tõestus siinolemise õigsuse eest ja seda kemplemist kõigiga on sellel inimesel alati olnud, järelikult on selles inimeses midagi sellist. Vahest näitab see seda, et aeg on kusagile arenema minna.
 
Agnes 13. september 2012, kl 15.16
Kohe, rangelt ja kangete randmetega kallale asujad on hoopis teiste nimedega, iga kord uus.
Ühte ja sama asja viitsin mina kõige vähem lahata :)

Täiesti tõsine peabki olema, sest delfi on küll viimane koht, kus nalja visata. Mida siin irwitada, kui on vaja tõestada, mida keegi kunagi ütles, miks ütles ja kui kaua ta veel ütleb.
:)
 
alu 13. september 2012, kl 15.33
jajaa,

kahekümpisel pole tarvis ei minu ega kellegi teise kaitset. ta tuleb sellega ise suurepäraselt toime. vähestel nõrkushetkil on ta siit lihtsalt kadunud, et siis tagasi tulla ja nii mõnegi mokad kriipsuks viltu vedada.

ja see arenemise värk...vahest ehk peaks yldse mitte kuhugi ja kuidagi arenema, lihtsalt olema-paistab normaalsem välja, kui pidevalt "pingutada"
 
jajaa to to 13. september 2012, kl 15.36
See näitab tolerantsi puudust. Tema mingu ära, aga jätku meid rahule, meil olgu hea olla.
 
jajaa to alu 13. september 2012, kl 15.38
Kui tuleb, siis miks räägid seda tema asemel sina.
 
alu 13. september 2012, kl 15.40
 
oopium. 13. september 2012, kl 15.41
viirused käivad ka mööda neid inimesi, kelle immuunsüsteem nõrgavõitu ja kui just surnd pole, pole kunagi veel hilja oma immuunsust parandada. parim vahend on enda sisemised rehad ära koristata ning ikka ja alati huumor.
 
jajaa 13. september 2012, kl 15.44
Sa ütled, et ta ei vaja sinu ega kellegi teise kaitsekõne, ootame siis ära, millal ta tuleb ja kaitseb end ise, mida sina seletad ja kiidad. Kogu suu jutt kubiseb sellest, milline õnnistus ta kõikide ülejäänud naiste kõrval siin on.
 
jajaa 13. september 2012, kl 15.46
Täpika parim vahend tundub olevat uus nimi ja maha visata vana taak, aga ju on miski selles nimes, et ta pärast pikka aega selle nimega tagasi pöördus, muud ei oska arvata.
 
kahekümpine 13. september 2012, kl 16.34
Mida ma siin kaitsema pean? Vahekorda vä? Eks see ole ikka igaühe enda asi, kuidas ja mis vahenditega ta kaitseb, sundida päris ei saa ju...
 
jajaa to oopium 13. september 2012, kl 17.06
"Mida ma siin kaitsema pean? Vahekorda vä? Eks see ole ikka igaühe enda asi, kuidas ja mis vahenditega ta kaitseb, sundida päris ei saa ju.."
ikka ja alati huumor. Kui see pidi olema naljakas, siis mina olen Inglismaa kuninganna. Miks selle välja tõin, aga täpikalt te ootate huumorit. See nimi on erapoolikus ja kahekümpise huumor on küll pigem pangetäis meeleheidet.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!