Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
kas keegi teab
 
kahekümpine 13. september 2012, kl 17.13
Anna andeks, jajaa, et ma su huumorilävendit ei suutnud ületada. Küll aga ületasid sina oma kuninganna jutuga minu huumorilävendi, kas keegi teab kuidas naerukrampidest lahti saada?
 
Agnes 13. september 2012, kl 17.14
Valaks õli tulle, igavaks kisub muidu.

Ot, kas kahekümbine on enesekindel, otsekohene ja terav?
Mismõttes???
 
oopium. 13. september 2012, kl 17.36
jajaa,
kuidas sinu aju ikka keerab, no selle peale annab nüüd küll tulla, et mõni siin läheb niipalju aastates tagasi ja hakkab tegema samal tasemel huumorit, ka kasvatuslikult samal tasemel! ausalt, ma ka praegu naeran, kuidas mõne aju ikka töötab!
 
alu 13. september 2012, kl 18.05
jajaa,

pole siis õnnistus või? vaadake peeglisse palun..või uurige pangepõhja.
 
alu 13. september 2012, kl 18.09
ahjaa,

Agnes,

sul ei tule tulega mängimisest midagi suurt välja-helistad päästeametisse ja lased jälle midagi ära kustutada pärast.
 
kahekümpine 13. september 2012, kl 18.12
Aijah :D

alu, aga mis minu meeleheitest saab? On sul selle raviks ka midagi innustavat öelda?
 
Täpitriin 13. september 2012, kl 18.34
Sellist koomuskit vaadates on mul hea meel, et mu huumorisoon tõrkuma kipub, sest mõni ponnistus on enam kui naeruväärne või ilmselt pole siin enam inimesi, kellega mängimine pakuks naudingut.

p.s Irma oli tore, terav ja andekas, ajas kihevile ja kutsus vaidlema, aga sellegipoolest TORE, aga kahekümpine on ta hale vari. Ma pakun, et see oli öeldud rohkem 3-kümbiste solvamiseks kui puhta kullana.
 
alu 13. september 2012, kl 18.44
nonäed. ematriinu ronis ka koopast välja ning konstanteeris, et ilm pole soe ega lennukõlbulik-varem oli parem.

kahekümpine,

minu meelest sul juba käib teraapiaseanss. yle kah ei hakka ravima.
 
mööduja 13. september 2012, kl 18.46
Kokku on tulnud mõned moorid, kes omavahel kemplevad, kes neist on tegijam ja seda juba mitu lehekülge. Vahepeal teeb aluke ka oma nokakese lahti ja kraaksatab repliigi vahele, aga üldiselt aetakse siin lihtsalt igavuse peletamiseks p...a suust välja.
 
kahekümpine 13. september 2012, kl 18.51
mööduja võttis teema väga hästi kokku. Peace!
 
alu 13. september 2012, kl 18.53
mööduja,

selle välja ajamiseks on meil siin väljavalitu olemas. täpika sõbranna. aga viimasel ajal on ta kuidagi kössi vajunud ning soolikas umbe kasvanud.
 
Täpitriin 13. september 2012, kl 18.55
Ma ei kurda, mu edevus saab siin lehel kõvasti toidetud:)
 
Täpitriin 13. september 2012, kl 18.56
Alu sinu sõbrants see eest hiilgab mitme eest ja lausa püüab tolade karikat sinu eest endale napsata.
 
kahekümpine 13. september 2012, kl 19.00
Parem tolade karikas kui...
 
:P 13. september 2012, kl 19.00
Keegi peab õukonnas kloun olema jah :P
 
alu 13. september 2012, kl 19.03
enda meelest jaguneks siin seltskond suuremalt nagu kaheks-yhed on tolad nagunii ja teised on surmani hirmul selleks sattumise eest. reputatsioon ei kannaks välja.
 
Talib 13. september 2012, kl 19.36
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Talib 29.04.2013 10.27.
 
oopium 13. september 2012, kl 19.46
kes tola olla ei taha ja tahaks maha jahtuda, see võiks kuulata seda seksika häälega lugu ja kui meest kõrval ei juhtu olema, siis näpu lihaseid treenida ;) homseks juba meel parem :)
alu leiab sealt vanast repertuaarist midagi :)
aga jah, mul pole toladuse vastu midagi :)

 
Agnes 13. september 2012, kl 19.46
alu,
mina lasen, aga sinu eest tehakse see ära :) Ometigi paneb see lausa teemat püstitama ;) Oleks pidanud nähtaval kohal olema või? Kuidas su ego veel selle oleks üle elanud, mängur? :))
Võtan delfi mängudest hea meelega osa, kui arutama hakatakse muudki, kui pensionäride ja noore pensionäri otsekohesust ja enesekindlust, mida keegi põhjendada ei suuda.
 
alu 13. september 2012, kl 19.50
jutal oli siin vanasti igasugu huvitavaid lugusid, fantaasia hiilgas ja mis sest kõigest järele on jäänud..pole ime siis, et mehe jaoks on see keskkond tervist kahjustav ja allakäigu trepist ylesminek.

Feliks muidu või?
 
teab 13. september 2012, kl 20.02
Talib=vana juut
 
alu 13. september 2012, kl 20.12
mismõttes ei suuda keegi ära põhjendada otsekohesust ja järjekindlust? andkem aega ja pole mõtet kambakat teha uuele tulijale-ta näeb tõesti noor ja mitte noorem välja.
on tekkinud mingi hirm, et kui ära põhjendab, siis kahvatuvad selle kõrval kellegi täpid ja kuulsuse vari või?
 
Agnes 13. september 2012, kl 20.37
Kõik uued tulijad saavad aja ja võtkem hetke, kui ettevalmistust Tõeliseks saamiseks.
Varjud kahvatatuvad ja kaovad, kui lõpuks suudetakse hankida tõeline i s i k l i k elu. Nii hea ja nii isiklik, et nostalgiast kunagi siia kiigates ei tekita see okserefleksi, vaid toob muige suunurka...sai siin kunagi lobatud.
Osad hangivad seda tõelist 10 aastat...ja jälle mõtlemapanev, kelle jälgedes käin mina? ;)
Kahekümpine on tulevane JutaAnitaAnjaNanja. Mina siis...ohh jummel küll :))
 
alu 13. september 2012, kl 20.40
Agnes,

jah, muld mälestusi ei mata.

dressid on juba viigitud laupäevaseks yrituseks?
 
irma 13. september 2012, kl 20.41
Olid tõesti ajad, kui olin siin tegija. Siis juhtus minuga midagi imelikku...jah, ma hankisin endale elu.

Soovitan kõigile. Päikest.
 
Ruudi 13. september 2012, kl 20.44
Ja kuidas elul läheb või on kaks maailma segamini, mis elu mis delfi?
 
Agnes 13. september 2012, kl 20.44
alu,

tead, mul pole kunagi tulnud pähe osta veini tanklast, kas seda seal üldse müüakse? Küllap sa tead. Ma käin rohkem 95 järel.

Mõtlesin, et paneks texad. Sina? Pakkisid sandaalid ära, külm ka juba.
 
alu 13. september 2012, kl 20.59
Päikese eest tänu, aga see paistab vastikult silma. elus olles muidugi. päriselt ka:)

aga jah-kui käiakse 95'e järel (10eur eest korraga), siis ilmselt veinivaliku juurde asja pole. see rohkem elu nagu säästuka kilekotiga stockmannis.
 
Agnes 13. september 2012, kl 21.06
Mhmh alu, nagu sa ise armastad öelda, et igayks räägib omadest kogemustest )
Parimatel päevadel tangid paagi täis ja kimad ruttu koju vaatama, ega samaka-aparaat pole onni taevapoole lennutanud? Veab kui nr.8-d toovad kuivatatud kala kaasa - romantica missugune :))
 
alu 13. september 2012, kl 21.12
sry, hakkasin sõnast järel käima kinni. tavaliselt see kontingent on iga päev ja tankimatagi täis. mystika.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!