Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
kas keegi teab
 
Agnes 13. september 2012, kl 21.21
"sry, hakkasin sõnast järel käima kinni"
googletranslate räägib sinu eest või?

Oled vist ise ka täiesti täis. Igatahes mitte omas elemendis, nohh, löö oma register lahti ja tulista alule omasel moel. Punnsuutäis ja küll ta tuleb.
 
Delta 13. september 2012, kl 23.40
Ahasveerus omab konstantset väärtust.
Muahhhhh! :))
 
alu 14. september 2012, kl 00.19
mh. mida teab keegi Agnes minu elemendist?? et oled lugenud, silma peal hoidnud ning ringi ymber tõmmanud ja nyyd tuleb välja et ma polegi ymmargune?
 
on ikka suht nõme 14. september 2012, kl 04.01
inimene, kes endale tähelepanu igatsedes teise kuju nime võtab- sitalt esinesid Aluna.
PS. Agnes jätab mulje võltsist inimesest, oma arvamuseta,sõnaseadjast pugejast,kujutades ette, et on mingid kõvad, julged, ülbed, keda vaimustada. Seejuures on ta endast väga vaimustatud.
 
Agnes 14. september 2012, kl 07.08
alu,
täpselt sama palju, kui tead sina oma hinnanguid jagades, ma loen siit foorumist ja mu seisukoht on rangelt selle põhjal!!!
Kui inimese virtuaalne ja reaalne tegelaskuju erinevad teineteisest kõvasti, siis võib ju tegemist olla isiksuse lõhestumisega :)

Siinkohal on jälle jõutud punkti, kus läheb analüüsimiseks ja tõestamiseks, milline keegi on ja ei ole.
Aga, kui mõned prooviks mõne aja esineda iseendana, näiks inimlik nohh :)
 
Anja-Nanja 14. september 2012, kl 08.39
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 23.07.2014 19.04.
 
Agnes 14. september 2012, kl 09.58
Tänan Anja-Nanja, seda on hea kuulda :)
 
to Agnes 14. september 2012, kl 10.37
See ei pruugi hea näitaja olla. Teda mäletatakse ka siis, kui ta aastaid eemal olnud, sind ei mäleta keegi, võib-olla alu natukene, et oli siin üks, aga mis nimi tal oli, sest tema erinevalt sinust on korüfee, sina tühi koht.
 
haa 14. september 2012, kl 11.04
Täpiline, hästi promod, see kah kuulsus! Parem ikka kui kuresaare tühi koht olla.
 
Agnes 14. september 2012, kl 11.15
to Agnes,

mõtle nüüd korraks.
Miks ma peaksin tahtma, et delfi kommenteerijad, need kes mind kunagi näinud ei ole, mind mäletaksid?! :))
 
kahekümpine 14. september 2012, kl 12.08
Sest reaalses elus oled tühi koht? Huupi pakun. Muide, mina esinen siin alati iseendana.
 
oopium. 14. september 2012, kl 12.53
mõtlesin eile, no juhtub nii et, ma ka vahest mõtlen- et siis- miks siin ainult kaks joodikut on. kulistage täis parem see kõige kuivikum ja uskuge mind- alko pidi ka kõige varjatumate-varjajate tegelikkuse päevavalgele tooma. me ilmselt üllatuks, milline peoloom ja ägedusega hiilgaja see kuivik- kes siin tahab endast sellist muljet jätta tegelikult on.
mul üks tuttav ka totaalne väline kuivik, aga kui juhtusin teda nägema paar graadi sees, no tegelik inimene hoopis teine :)
 
alu 14. september 2012, kl 14.45
et mina pole see ja teine ega eilne. irw. ehk on teil endil kuumahood nii kallal, et yleöö tulnud muutus lase ennastki enam vana tuttavana olla?
Agnesel on lisaks kõigele suurusehullustus kah peal-mina reaalis ja virtuaalis. mingi daydream vä? y

tekib tahtmine teha siin yks väike kuid igati foorumikohane ymardus Agnese ja Täpitriinu kohalt-muuta nad yheks. nimelt on taoline näägutamine keelepruugi kohalt enneolematu ja samas äravahetamiseni sarnane neile mõlemile.
 
to alu 14. september 2012, kl 14.48
Milline reetmine! Vaene Agnes saab kreepsu ja tema harakiri jääb sinu südametunnistusele.
 
kurrjam 14. september 2012, kl 14.52
ma juba kirjutasin oma samadest kahtlustest korra, õnneks keegi jagab sama tähelepanekut.
 
alu 14. september 2012, kl 14.55
igal halval asjal on ka oma hea kylg-ehk tuleb tema asemel siia veel mõni kahekymbine? lahkuvate aastate asemele peaks ju kaks nooremat mahtuma..
 
Agnes 14. september 2012, kl 15.05
Nooo, ümardasite ära, edasi? Liidate, lahutate? :))
 
Agnes 14. september 2012, kl 15.33
Huvitav, alu, millest sinu "viha" minu vastu? Naistest ma saan veel aru, sest ma ei olnud nendega koos materdamas, aga mis sul hakkas...ja nüüd sa veel üritad mind välja süüa! :))
Jahh, palun tehke seda, ma oleksin väga tänulik.
Alustage juba kohe, sest see võib pikk protsess olla :)
 
to Agnes 14. september 2012, kl 15.37
Polnud ka või materdamas? Sa illikukuke istud puu otsas kui pauk käis. Kuule ära rohkem küll joo, sest ei mäleta isegi seda, mis eile tegid. Ma ei taha küll täpika sarnane olla - on juba piisavalt hinnanguline ja materdav.
 
Agnes 14. september 2012, kl 15.43
Pidasin varasemat silmas.
Palun jätkake!
 
... 14. september 2012, kl 15.47
Miks arvad, et püsilill ajutisele ruumi teeb, ajutine peab enne püsililleks saama, küll siis ka viisakalt koht tehakse, kui juba piisavalt oma.
 
to Agnes 14. september 2012, kl 15.48
Asi on ülimalt loogiline ja lihtne. Kui on valida kahekümpine või sina, no mis sa ise arvad, keda üks isane valiks, sa võid küll truum olla, aga loodus nõuab oma.
 
Agnes 14. september 2012, kl 15.53
Loomulikult valitakse noorem, aga kas siin peab valima või? Kõik peavad? :)
 
kahekümpine 14. september 2012, kl 17.13
Kui asi juba mingiks loodusseaduste väänamiseks läheb, siis on vist vähe kurb seis? Et võtad üheaastase taime ja väänad püsikuks?
 
alu 14. september 2012, kl 17.35
ei ole mingit viha täpilise agnese suhtes-kus seda kyll võetakse? minu lauseehituse yle järamine lihtsalt on tyytu.
 
jajah 14. september 2012, kl 17.48
teod räägivad rohkem kui sõnad.
 
alu 14. september 2012, kl 17.52
kui palju peab olema järel käinud, et kuuleb tigusid rääkimas?
 
jajah 14. september 2012, kl 18.15
su õigekiri lonGab mõlemat jalga, aga kui see ei lonGaks võiks sealt selle viha ka välja lugeda.
 
to jajah 14. september 2012, kl 18.54
Sa oled eriline ajugeeni uzzz- versus täpikas.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!