Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Mõtisklus: reaalne elu versus virtuaalne.
 
kahekümpine 10. november 2012, kl 15.02
Vahet ei ole, kas Eesti metsas või kuskil tornaadode vms meelevallas kuuma päikese all... Teine variant oleks isegi parem kui seal nii hukutavaid loodusjõude poleks. Siin neid ikka vähem, oleme ilusti nende vältimisega harjunud ju, selles suhtes vähem :)
 
alu 10. november 2012, kl 15.07
on ikka suur vahe kyll, kui peab kevadel natuke sääski välja kannatama ja ei pea keskeltläbi iga kahe aasta tagant oma elamise ylesrajamisega uuesti tegelema hakkama, sest ookeanilt tulnud laine või tuul viis selle lihtsalt minema:)
 
kahekümpine 10. november 2012, kl 15.11
Aga on ikka suur vahe küll, kui saad nautida mõnusat helesinist laguuni ja soolakat ookeanibriisi....
 
primadonna 10. november 2012, kl 15.11
alu, ei alahinda ma midagi. aga siinne kliima oma lõputute viiruste ja päiksevaegusega on juba pehmelt öeldes kurnavaks muutunud. eestist äraoldud kolme aasta jooksul ei jäänud põhimõtteliselt kordagi nohussegi. ja siis veel see hirmus maailmaavastamise isu, mis juba lapsest saadik kummitanud.
nii et aeg on küps ja naine on küps, aga kulud ikka pooleks, ära pabista:p pealegi teist nii laia profiiliga "kanderaketti" nagunii ei leiaks- automehhaanik, it-mees, kokk, massöör, fotograaf, turvamees, ehitaja-remontija jne. pluss suurepärane kaaslane ja mitte ainult voodis.
eesti neli aastaaega ei kao ju sellepärast kuhugi, et mina siit mõneks aastaks eemaldun. nii et võta nendest parim:p
 
primadonna 10. november 2012, kl 15.18
ega need tornaadod ja hiidlained päris igas riigis ja linnas ka ähvarda. kui eluase mobiilne, siis võimalik üsna kiirelt ohutusse kohta evakueeruda kui mingi jama hakkab kaela tulema:)
muide uk-s elades olid ümbruskonnas ka kevadeti päris korralikud üleujutused, nii et majade esimesed korrused kenasti vee all. aga kuna meie linn asus veidi kõrgemal, polnud mingit hirmu, et tänavad ühel hommikul jõgedeks muutuvad.
ei tasu liiga palju karta, siis koduuksest kaugemale üldse ei saakski ju:)
 
kahekümpine 10. november 2012, kl 15.20
Ei laida üldse kohe primadonna suhtumist ;)
 
alu 10. november 2012, kl 15.34
peab tunnistama ettenägelikkust ja mitte liigset sinisilmsust primadonna reisikirjelduses. et kui nohu otsib võimalusi ja rakett kannab-miks mitte. ausalt öelda seda mobiilset elamist ja avastamisrõõmu olen isegi kaalunud, kuid kuni lapsed väiksed, lykanud edasi. ootamist väärib see päev, kui saan kogu vajaliku tõsta oma uhiuude, kindlustatud autoelamusse ja asuda teele. teades, et neli aastaaega tõesti ei kao kuhugi koos teistega, kes lasevad minna soovides head ja ootama jäädes. kui juba isegi lõuna rootsi pakub selliseid pildikesi, et peatad auto ja jääd lihtsalt vaatama-siis tõesti-elatakse ju kord:)
teemast-jah selliselt kirjeldatud juhul on virtuaalne kaaslane mõeldav, kui mitte isegi hädavajalik. aga elu sellele siiski rajada ei saa ega pole mõeldav.
 
Täpitriin 10. november 2012, kl 15.36
Eks inimesed on erinevad. Minu jaoks on üle 25 soojakraadi juba liig, samas ega üle 10 miinuskraadi nüüd ka ei igatse. Minule Eestimaa rahulik veel nelja selge aastaajaga kliima sobib ja ilmselt kui kunagi kolima peaks, vaataks umbes sarnast laiuskraadi. Ei võlu kohe kuidagi palmid ega helesinine meri. Natukeseks küll, aga elamiseks ... see on sama, mis iga päev vahukoort süüa.
 
Agnes 10. november 2012, kl 15.44
Hämmastav eksole, mitmelgi on nii võrratu reaalne elu, aga ikka leitakse tundide kaupa aega, et mõne kurvale saatusele virtuaalselt kaasa tunda ja uurida, et kuidas siis :) Pole targemat teha või?! :)
 
alu 10. november 2012, kl 15.48
Agnes,

ära torise. keegi siin pole selles syydi, et öösel puhkamisega ei tegele ja päeval jääd keset kõige põnevamat lihtsalt magama.
 
kahekümpine 10. november 2012, kl 15.59
Hehe, Agnes, tunnista üles, kui tihti viibid looduses end värske õhu ja füüsilise aktiivsusega põskedele puna tekitades? Seal su insomnia passibki, naudib sinu dressides krunniga veiniõhtuid ;)
 
Agnes 10. november 2012, kl 16.07
Kahekympine,
hoia oma ülearu palju plägisev suumulk kinni. Lajatan sulle nii et oigad mul käes, oled piisavalt palju head materjali ette söötnud :))
Minu insomnia....ma sina ei ole, kes oma elu delfisse laiali laotab :)
Ja loe hoolikamalt, ma käin jooksmas v ä r s k e s õ h u s! A kus sul see aeg, imetled seal oma Tiplomit ja pomme :)))
 
alu 10. november 2012, kl 17.19
a miks seda värskesõhus on vaja toonitada jooksmise juurde?
 
Anja-Nanja 10. november 2012, kl 17.22
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 24.11.2012 13.33.
 
alu 10. november 2012, kl 17.30
komplekt on ju nyyd, kus ämbrikolin kah sees. niiet põruta aga, et end jälle arusaadavaks teha.
 
Anja-Nanja 10. november 2012, kl 17.38
-



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Anja-Nanja 24.11.2012 13.04.
 
Anja-Nanja 10. november 2012, kl 18.03
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 24.11.2012 13.05.
 
Agnes 10. november 2012, kl 18.42
alu,

sest joosta saab ka siseruumides jooksulindil.

Rohkem kui aasta alati ausana Agnesena delfis võiks tõesti mõelda, et kas see ongi (virtuaalne)elu?
Miski ju ikka tõmbab siia. Teisigi. Pole ainult virtuaalset "abielu" :)
Ja kus siis kõik on? Ma olen ennast kenasti Odlo spordiriietes jäise Martiniga positsiooni sisse võtnud, ega ma kuskilt kaltsukast endale riideid ei osta.
 
Anja-Nanja 10. november 2012, kl 18.47
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 24.11.2012 13.05.
 
Agnes 10. november 2012, kl 19.07
Anja-Nanja,
Jah, küllap, hakkan juba pihta saama, et mõeldakse ennast siin eitea kelleks :)
Reaalis mul sellised dialooge nagu siin kahekympisega ei tekigi, aga kui vaja saab kõik ka suuliselt öeldud.
Ma ikkagi veel ei poolda endast võltsi tegelaskuju loomist ja enda isiku kõigest väest peitmist.
 
alu 10. november 2012, kl 19.18
muig. a et enda isikut ei peida? ok.

millise keskeesti ristmiku peal siis ootad odlo dressides, et keegi tagant sisse sõidab? kui varjata pole põhjust, võid ju öelda.
 
Anja-Nanja 10. november 2012, kl 19.23
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 26.04.2016 20.39.
 
Agnes 10. november 2012, kl 19.25
Vasakule jääb lukoil, mäest alla, paremale üle silla, veel paremale, paremale jääb hobusekoppel, selle kergliikluse tee otsas. Tuled või? Irw, irw.
 
alu 10. november 2012, kl 19.29
irw. juba hakkasin jah hobusele kylla sõitma. varsti olen kohal peotäie heinaga.
 
kahekümpine 10. november 2012, kl 19.32
Tohoh, diiva läks leili vä? Mis kaltsukatel viga? Silme eest võttis mustaks viimane kutsimutsi hilbu arve?
 
Agnes 10. november 2012, kl 19.32
No vat siis, a kuidas sa suudad autoga sõita, kui arvad, et hobused kirjutavad :)
Suur suu on sul, alu.
 
alu 10. november 2012, kl 19.37
einoh, mida pekki. alguses yppame, et milleks enda kõigest väest varjamine ja siis antakse ilusti kysimise peale mingi kolkatalli koordinaadid.
peaks nyyd igast lukoilist uurima, et ega nende läheduses pole hobuseid, kes tegelikult on inimesed?
 
Agnes 10. november 2012, kl 19.46
Kes hüppab?? :))) Aga kui ma helistan lukoili ette, et üks siga tuleb naist otsima? Kas see teeb asja lihtsamaks? :)
No ma räägin, et siin mõeldakse ennast eitea kelleks.
 
kahekümpine 10. november 2012, kl 20.00
Aga jäta see ei-tea-kelleks mõtlemine järele siis ja hakka tegutsema. Halised siin.
 
Agnes 10. november 2012, kl 20.04
kahekympine,

tegutsen ju :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!