Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
"Head poisid" ei tahagi mind?
 
Nõutu 10. märts 2018, kl 12.04
Ma olen kogu elu olnud suhtes "pahade poistega" ja nagu arvata võibki pole nendest suhetest midagi saanud. Peale kahe lapse, kes on tõeliselt kallid mulle. Aga tee mis tahad, need mehed pole kunagi suutnud joomist maha jätta ega töökohtagi eriti stabiilselt omada. Ja see, kes on olnud ärimees, sellega on alati käinud kaasas mingid pankrotid või muu jama. Ühesõnaga suured luuletajad, kelle viimane raha läheb kalli auto alla piltlikult õeldes. See muidugi selgub hiljem milline Nossov on olnud.

Miskipärast olin ma muidugi alati kindel, et millalgi, kui olen 40+, õnnestub mul ikkagi leida üks hea ja tore mees, kellega siis elu lõpuni koos elada. Ja nüüd, kui olengi see 40+, siis ma vaatan ahastusega, et nad (need head poisid) ei soovigi minuga pikemat suhet luua. Olen Tinderis mõne mehega kokku saanud ja nad alati eemalduvad, sest nad mõtlevad vist, et mul on mingi kohutav taak kaelas nende eelnevate meeste ning suhete tõttu. Ja ma olen täiesti iseseisev naine, igati omadega hakkama saav naine, kellel on hea töökoht ning oma elamine. Kuid kõik need head mehed, kes on sarnaselt minuga ise kenasti endaga hakkama saavad ei soovi minuga mingit suhet arendada.
Mul tekib juba selline tunne, et need "pahad poisid" on kogu mu psüühika ära rikkunud ning see kumab kaugele välja. Kas ma peangi olema üksi või siis leppima mingi mehega, kes on laisk kui porikärbes ja kelle ainus huvi on rääkida autodest, spordist ja õlust?
 
velts 10. märts 2018, kl 15.01
Sul pikk elu veel ees ,seega liiga vara on alla anda,Edu
Karl Kindermacher 10. märts 2018, kl 15.34
Õllest, mitte õlust.
Mõtle välja, miks enne 40. eluaastat tõmbasid Sind (või vastupidi Sina tõmbasid neid) ligi just "pahad poisid", mitte head. Ja mis peaks nüüd äkki teistmoodi olema? Ära süüdista teisi enda rikkumises, vaid hakka põhjust otsima esmalt ikka iseendast. Sa oled ju sama inimene, mis varemgi. Ja kui suudad põhjuseni jõuda, küllap siis oskad ka midagi selle vastu välja mõelda. Seni, kui keskendud vaid välise süüdlase otsimisele, ei saa Sa vist eriti midagi ette võtta.
 
Laseks ka rinna naal pisart 10. märts 2018, kl 23.03
Ahastamapanev teema tõesti see. Keegi aitaks?
mansion ghost 11. märts 2018, kl 00.12
Libateema.
Aga asja juures on point! Milleks mingi 40+ tädi, kes on kogu oma senise elu "valesid" valikuid teinud? Ega "head poisid" taha ka mingi äraaetud kronu pensionisammast mängida.
Lase aga vanaviisi edasi, "mida rohkem, seda uhkem". On vähemalt mida meenutada.
 
Meeli 11. märts 2018, kl 09.46
Ja kas selle mehega nüüd nii põleb? Muud täidet oma vabale ajale ei suuda leida? Kaastunne. Ehk hakkad liialt kiiresti meestele ennast peale pressima? Seda kardavad mehed kõige rohkem.
Karl Kindermacher 11. märts 2018, kl 09.58
mansion ghost Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> On vähemalt mida meenutada.

Jah, sellega lohutavad paljud ennast. Aga siis kui oleks aeg meenutada, tuleb hoopis sklereoos.
mansion ghost 11. märts 2018, kl 12.07
Üks moment veel, läbi huumoriprisma - kui oled teinud ainult "valesid valikuid", sii pole üldse kindel , et järgmine valik "õige" oleks. Kui ikka 2-5-25 korda mõõda pannud on, ei ole sealt midagi head oodata.
 
Alu 11. märts 2018, kl 12.42
Mis siin ikka parastada õnnetut vanainimest. Aidake tal parem välja mõelda uus moodus kuidas selles olukorras mängida kellelegi armast kassikest raha eest. Vähemalt mina ei oska kyll yhtegi pakkuda nagu ka mitte meest kes selle eest ylalpidamist lubaks:)
mansion ghost 11. märts 2018, kl 12.53
Noo jah, ega see 40+ veel nii surnud ka pole aga paar pisiasja oleks eelduseks - paarkümmend aastat eelnevat kooselu ja koos üleskasvatatud ühised järeltulijad.
 
Alu 11. märts 2018, kl 13.22
Vot ei teagi nyud-samas kui naine on enda sõnul paarkymmend aastat koos olnud mingi tölliga, et lapsi yles kasvatada...kas ta siis oli tark naine ja pealeseda väärt häid poisse? Niivöinaa oskab ta ennast ikka lolliks teha meeste siunamisega ja kel vähegi oidu peas, hoiab taolistest eemale:)
mansion ghost 11. märts 2018, kl 13.36
Aga point ongi selles, et milleks mingi 40+ naine omale soetada, kes on ühe või mitme tölliga paarikümne aasta jooksul pesakonna lapsi üles kasvatanud, või parimal juhul üldse laste saamist vältinud.
 
Jõrm Tuulik 11. märts 2018, kl 13.58
Mis pahad poisid on need kellele meeldivad õlu, autod ja sport ? Täiesti normaalsed meestevahelised teemad ju? Kui sa otsid eestist meest, kellega tunnetest, seebikatest ja moest kohvitassi kõrval lobiseda siis kasuta oma sõbrannasid või palka mõni Fokini taoline lilla.
 
Alu 11. märts 2018, kl 14.48
Just, ega parimat enne muuda olematuks samas poes pakutavad soojad pätsikesed:)
Karl Kindermacher 11. märts 2018, kl 15.48
Alu, ei mina parasta. Päris tõsimeeli räägin.
 
Esopus Spitzenburg 13. märts 2018, kl 09.16
Vau....nii armas on teid siin näha, Alu, Kummitus ja Lapsetegija:)

aga teemaalgatajale.....kui sa oled nii iseseisev naine ja kõigega hakkama saad, miks siis üldse nii paaniliselt seda "head poissi" otsima pead? Tegele iseendaga...nagu Kindermacher ütles, midagi peab sinus olema, mis eelnevalt ainult neid sossseppasid on ligi tõmmanud. Kui nüüd mõnda aega enese sisekosmost eksploreerid, siis võib juhtuda ka nii, et ootamatult tõmbad mõne hea poisi endaga samale orbiidile...
 
Alu 13. märts 2018, kl 10.17
Esopus, :)

Midagi tal enam ei tõmba, parim enne on möödas ega tule enam iial tagasi!
 
nõus eelmisega 13. märts 2018, kl 14.06
parim enne kehtib ka meeste puhul. erandiks on väga rikkad mehed, näiteks selle aasta eurolauliku boyfriend, kes endale ostis noore naise.
Agne Tamm 13. märts 2018, kl 19.38
Naise väärtus selgub pärast sünnitamist, mitu last sünnitab, mitu üles kasvatab! Laulmine ei puutu asjasse! Alati on vanemaid mehi, vbl vaatad liiga noori? Ei pea ju tormama uude suhtesse!
Agne Tamm 13. märts 2018, kl 19.46
Laisk kui porikärbes---- mehed on peale tööd väsinud, ei tasu näägutada!
Agne Tamm 13. märts 2018, kl 19.59
Kaks last Sul on! Ole õnnelik!! Mina teadsin juba lapsepõlves, et poisid on imelikud, kurjad, pahad, peksavad tüdrukuid! Lapsed söövad raha ära, seda teadsin ka!
 
Oops 13. märts 2018, kl 20.09
nõus eelmisega Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> parim enne kehtib ka meeste puhul. erandiks on väg
> a rikkad mehed, näiteks selle aasta eurolauliku bo
> yfriend, kes endale ostis noore naise.

Aga sulle pole ette nähtud neidki, unista edasi oma erandist, kelle kulule elama pääseda:D
Agne Tamm 13. märts 2018, kl 21.54
Kui see on mu ainus elu ja lapsi ei tule, siis tahan ma elada lõunamaal, sest seal on soe!
 
:) 13. märts 2018, kl 22.31
Oops Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> nõus eelmisega Kirjutas:
> ----------------------
> ---------------------------------
> > parim enne
> kehtib ka meeste puhul. erandiks on väg
> > a rik
> kad mehed, näiteks selle aasta eurolauliku bo
> >
> yfriend, kes endale ostis noore naise.
>
> Aga
> sulle pole ette nähtud neidki, unista edasi oma e
> randist, kelle kulule elama pääse

juba olemas ja lausa mitu tükki;)
Agne Tamm 14. märts 2018, kl 02.12
Mees peab põlvitama naise ees! Muideks! Sest naine on sünnitaja!
 
eelmisele 14. märts 2018, kl 07.07
ära saasta teemat.
 
ärge uskuge 14. märts 2018, kl 10.26
saastavad siin igasugused väljamõeldud Alud jne
 
aastahitt 2018 14. märts 2018, kl 14.50
nõus eelmisega Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> parim enne kehtib ka meeste puhul. erandiks on väg
> a rikkad mehed, näiteks selle aasta eurolauliku bo
> yfriend, kes endale ostis noore naise.

Mul oli ühe noore sugulase (piltilus blondiin) eksmees ka samasugune, kui see eurolauliku boyfriend - lühike, kõhnake, rikas, üliarenenud omanikutundega kontrollifriik. Isegi silmavaade oli samasugune. Kuigi enne pulmi oli mõningaid ohumärke näha, siis peale pikka ja luksuslikku pulmareisi oldi koos vaid mingi paar kuud. Rohkem ei suutnud mu noor sugulane seda vangistust ja terrorit taluda ja neil läks omavahel ütlemiseks. Siis selgus, et mees on ka veel vägivaldne ja ainuke lahendus oli politseilt kaitset otsida.
 
Eelmisele 14. märts 2018, kl 16.27
Kindlasti sujuks tal asi paremini mõne noorusliku ja kauni tädiga. Elu nagu muusikal.
 
Saa ükskord selgeks 14. märts 2018, kl 23.16
Agne Tamm Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mees peab põlvitama naise ees! Muideks! Sest naine
> on sünnitaja!

Mees põlvitagu siis kui naine on tagumik urvakil ja ootel!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!