Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
mis edasi?
 
kiisu 15. veebruar 2002, kl 09.04
milline piin..:(
mul om mega ülemus, kõik armastavad teda:) tark, kena, edukas, hoiab oma osakonna inimesi, oskab juhtida jne..
võimatu on teda mitte tahta, kasvõi korraks..
teate, niimoodi ei saa tööd teha, või kuidas?:))
 
Tigr 15. veebruar 2002, kl 09.07
 
kiisu 15. veebruar 2002, kl 09.12
naine ja laps on. ega ma ise ka vaba ole ja ei kavatse hakata ka..
ma ei tahagi päriseks..
 
Tova 15. veebruar 2002, kl 09.33
ehhee :-) Päriseks ei taha...hmmm....et siis nädalaks ja pärast oled valmis temaga edasi koos töötama?
 
mees2 15. veebruar 2002, kl 09.35
Milles siis küsimus....Soovid meie luba või. Palun
 
kiisu 15. veebruar 2002, kl 09.39
töökoht on liiga hea, et seda vahetada:)
no nädal, kuu, aasta, mis iganes..lihtsalt armukesed. veider eksole, tavaliselt tahavad mehed selliseid asju..
 
mees2 15. veebruar 2002, kl 09.43
Olen kuulnud midagi sellist et..."hundid söönud ja lambad ka terved"..
 
Feliks 15. veebruar 2002, kl 09.52
et misvahet on, kas ülemus või mitte....talita kui tavalise mehega..tema eripärasustele vastavalt...sa ju oskad Kiisu:)
 
kiisu 15. veebruar 2002, kl 09.56
oskan ikka jah:)aga targem on vist asja tasa ja targu ajada..
kas keegi pole siis tõesti kunagi olnud ülemusega armusuhetes??
 
Feliks 15. veebruar 2002, kl 09.58
Feliks: peaasi, et tö ja isiklikke suhteid sassi ei aja.
 
punn 15. veebruar 2002, kl 10.08
Lase käia!Vaikselt hakka siiski uut töökohta kiikama.Imelik, et siia kirjutad, naise kohta ikka rumal küll, vahest oled väga noor. Miks sa arvad, et ta tahab sinuga mingeid suhteid luua?
 
kiisu 15. veebruar 2002, kl 10.17
no nooruk ma pole ja vanamutt ka mitte:)
rumal? nagu ainult mehed võiksid, selline arvamus on hoopis rumal..alati on kahte poolt tarvis.
 
vaat nii 15. veebruar 2002, kl 10.21
Vaata enne uus töökoht valmis, pärast tuleb niikuinii jama välja!
 
naiska 15. veebruar 2002, kl 10.27
ega see teil seal päris tõsine töö ei ole ka, kui veel jääb aega mõelda ja fantaseerida, kuidas keegi voodis on.
 
mees2 15. veebruar 2002, kl 10.28
Ärge hirmutage kiisut! Arukalt asju ajades on võimalik töökoht säilitada ja palkagi juurde saada..
 
Feliks 15. veebruar 2002, kl 10.33
Mis kummaline arusaam, et suhe alluv-ülemus peab krahhini vima (mistahes, kas tööalasele või isiklikule). Sõltumata soost pon ka ülemuste seas piisavalt palju normaalseid inimesi. Kuni suhe tööd segama ei hakka (ja vastupidi) peaks olema mistahes võimalik. Kiisu....Sul on kuuldavasti mõistust küllaga..on ju?:)
 
punn 15. veebruar 2002, kl 10.35
Mees2!!
Arukas on sellist asja ülemusega vältida! Kindel, et töö ei ole huvitav või halvasti makstud. Palkka võib ju juurde saada mõneks ajaks.
 
LaTetra 15. veebruar 2002, kl 10.36
Kas oled mõelnud, et saate korralikuks klatshiobjektiks ja kui suhe läbi, siis võib su elu ka üsna kibedaks minna selle ülemuse juures. Mul puuduvad küll isiklikud kogemused, aga kogemused on olemas mu sõbrannadest mõnedel ning need küll mingit head prognoosi teha ei lase.
 
mees2 15. veebruar 2002, kl 10.38
punn,
Arukas on teha seda mida hing ihaldab, on see siis ülemusega või alamusega. On võimalik et hakkab palka endale ise määrama...
 
kiisu 15. veebruar 2002, kl 10.42
to Feliks
ma ei usu ise ka, et kohe on pauk ja otsi uus koht. lõppeks on tegemist kahe väga normaalse inimesega:)
pealegi, teen küll tööd Tema heaks, aga palka otse ei maksa mitte üldse Tema..selline veidi keeruline aga parem variant.

mis mehed sellisest asjast üldse arvavad, kindlasti on see väga individuaalne, aga põhimõtteliselt?
 
juu 15. veebruar 2002, kl 10.43
Toredad inimesed küll siin. Kõik ütlevad, et anna aga takka! Soovitaksin siiski tagasihoidlikult lapse ja naisega mehest küüned eemale hoida. On see midagi väga vanamoodsat või??
 
kiisu 15. veebruar 2002, kl 10.46
siinkohal soovitan lugeda kuuendat kommentaari... ja meeles pidada seda, et alati ei soovitagi, et üks või teine asi viiks niikaugele, et keegi peaks kannatama..
 
Feliks 15. veebruar 2002, kl 10.47
Kisu: mis vahet, mida arvavad mehed..või naised...oluline on mida arvad eelkõige Sa ise...ja tema, kellest me räägime.
 
kiisu 15. veebruar 2002, kl 10.54
pangandus..
 
mv 15. veebruar 2002, kl 10.54
Pärast on nagunii jama. Oman kogemust. Kui siis ainult üheks õhtuks, muidu tulevad ikka mingid tunded mängu. Oled see Hansapanga Kiisu või?
 
kiisu 15. veebruar 2002, kl 10.55
 
mv 15. veebruar 2002, kl 11.03
Hea, et siis vähemalt oma ülemus kireobjekt on. Mõni aeg tagasi üks HP kiisu lekitas õhkamise objektile klientide andmeid.
 
kiisu 15. veebruar 2002, kl 11.05
näed siis, kõik pole ühesugused:))
 
Tova 15. veebruar 2002, kl 11.10
Kiisu, kas sa arvestad ette ainult selle võimalusega, et kui kunagi tulevikus teie armulugu läbi saab, siis oled sina see lõpetaja pool või lähete lahku kokkuleppel? On ju tegelikult ka kolmas variant - tema jätab sinu maha. sama tõenäoline kui suvaline teine variant. Ja kuidas sa siis saad temaga koos töötada, kui teda ikka veel tahad? Tead, ma ei kahtle, et sa oled normaalne inimene aga ka normaalsel inimesel on tohutult valus töötada koos inimesega, kes ta maha on jätnud.
Aga sa saad ta niikuinii, kui tahad, arvan ma.
 
to Mees2 15. veebruar 2002, kl 11.10
Päris võimalike tekkivate probleemideta niisugune suhe ju ei ole!
Millega tuleks arvestada, missugused oleksid mängureeglid?
Kuidas vältida klatši?
Mida teha, et ei tekiks kiusamist suhete purunemise korral?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!