Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
mis edasi?
 
Cathy 15. veebruar 2002, kl 12.18
mul oli kogemus...oleksin parem asja sinnapaikka jätnud,voiks yks kymne aasta pärast meenutada et kus oli alles kena ja tark ja kui palju keelatud kirge ja lohutada end et asi ei joudnud kaugemale kuna molemal kaasad olid olemas...aga nii ...
 
Hammu 15. veebruar 2002, kl 12.21
Kas tema abielu on ametlik või vabaabielu?
 
naiska 15. veebruar 2002, kl 12.23
KIISU, sinu arutlustest jääb mulje, et sa tunned oma ülemust vääägade vähe. On ainult su oma fantaasia, et oh, vaatas mind või naeratas sõbralikumalt kui teistele. Ta ju PEAB olema sõbralik.
 
Cathy 15. veebruar 2002, kl 12.23
no mis vahet on abielul ja vabaabielul?
 
btw 15. veebruar 2002, kl 12.23
Feliks toetab, sest harrastab ise sellist tegu-/eluviisi
 
Hammu 15. veebruar 2002, kl 12.27
Ei tea vabaabielu abieluks mittevormistamiseks mingit muud põhjust kui et 1 pooltest pole ikka päris kindel, kas see igaveseks jääb. Seepärast küsingi. Kas siis on mingeid muid põjuseid? Et raha vähe? Või "milleks see paber"? Enesepettus. Mina ei usu, kui teie usute on ok. Puhtalt minu arvamus ja peale ei suru ja ei tahagi suruda.
Hammu, 2. ametlik abielu käimas (esimesest lesk), 2 mitteametlikku selja taga.
 
mari1 15. veebruar 2002, kl 12.29
Kõik kätte saamatu on ahvatlev ja hea. Kõik sõltub ka ajast ja kohast, võib olla mõne aja pärast ütled sa et ta polergi nii armas ja hea . Kiidad veel ennast et asi tõsiseks ei läinud ja naerad veel takka järgi millised siivutud mõtted. Kõik mis tundub hea ei pruugi olla kõlbulik.
 
kiisu 15. veebruar 2002, kl 12.29
töötame koos enam kui kaks aastat, tunnen Teda piisavalt..mõne abielugi on kahjuks lühem..

ikka vabaabielu, nagu omalgi..
 
piloot 15. veebruar 2002, kl 12.30
Kiisu - juba pool päeva siin jahutud, selle ajaga oleks võinud mitu korda juba...
Ja ütle talle seda otse, kui see inimene pole 2.grupi invaliid, on edu garanteeritud...Mulle on küll öeldud, et tahaks sind...ja mul pole põhjust olnud ära öelda...järgmine kord juba ütlen ise...kui see ikka kena oli...
Ja reedeti on veel lühike tööpäev ka...
 
Hammu 15. veebruar 2002, kl 12.34
Kui oled valmis riskideks ja vastutuseks, mis selle suhte ja võimaliku purunemisega kaasnevad - anna tuld :-)
 
btw 15. veebruar 2002, kl 12.35
mõtle enne sügavalt tagajärgedele ja inimestele keda sinu nimetatud soovid puudutavad, kui ihadele järgi hakkad andma. Kui arvad, et sinu ja tema lähedased sellest teadasaades sama õnnelikud on kui ennemgi ja ka teised võimalikud tagajärjed rahuldavad, siis lase käia...
Sest tavaliselt ei jää sellised asjad saladuseks.... eriti kui tegemist on sinu ja su ülemusega, nii et ma eriti ei loodaks argumendile - keegi ei saa ju teada.
 
kiisu 15. veebruar 2002, kl 12.37
tänan kõiki abi eest..

tahan Sind, on hea konkreetne väljend:))pean meeles, kuigi teadsin juba varem, et kasutan seda..juhul, kui üldse..
 
Tova 15. veebruar 2002, kl 12.40
Noh, Toval jooksevad kõik paar-kolm (pool)tuttavat meesülemust nimetatud asutusest silme eest mööda. Neist 1 mahub etteantud parameetritesse v.a. tal peaks samad alluvad olema veidi vähem kui 2 aastat...septembrist 2000 vist. Ilmselt ja loodetavasti räägime erinevatest meestest.
Aga selle mehe vabaabielu lausa ootab, et keegi selle tobeduse laiali lööks :-)
 
naiska 15. veebruar 2002, kl 12.42
KIISU, sa peadgi teda ju oma meheks juba!!!!!! 2 aastat tunned ja kõikse aeg imetled!!!!! No, selle peale ühineks tõesti siin mõnega ja ütleks, et sa oleks pidanud algust tegema. Kui ta just pole sinu imetlust juba märganud ja ei irvita selle üle. PILOOT oma kogemustest (?) andis sulle juhtnööridki kätte, et reede ja...
 
kiisu 15. veebruar 2002, kl 12.50
ei imetle nii pikalt õnneks:) võibolla pool aastakest rohkem kui varem..
 
Lizzy 15. veebruar 2002, kl 12.52
Kiisu, kui asi tehtud anna teada kuidas läks????
 
Feliks 15. veebruar 2002, kl 12.56
To Kiisu: toetan..mismoodi ma nii eriliselt toetan, kui ma aint ütlen et tee nagu hing soovib ja palun mitte unustada mõistust!? Mis selles nii väga toetust on? Toetan, sest soovin inimestele hääd:)
 
kiisu 15. veebruar 2002, kl 12.57
noh, kui septemberist, siis pole põhjust muretsemiseks:)

Lizzy, siis on juba jupp aega möödas, kohe ma ei tee midagi..
 
sandra 15. veebruar 2002, kl 12.57
Kiisu, anna teada jah! Eks pärast siis vahetame muljeid, võin sulle omaltpoolt kirjeldada kuidas sellistesse tüdrukutesse meesülemused ise suhtuvad.
 
Laura 15. veebruar 2002, kl 12.58
kõigile kes siin agiteerivad: mõtle, et see on sinu mees/naine, kellest jutt käib.... e a'la mine minu mehe/naise juurde, ütle, et tahad teda ja siis laske aga käia!
nii tore ju, kas pole, kui oma kaaslane sinu suhtes niiviisi käitub!?
 
vinni 15. veebruar 2002, kl 13.03
Jaa,Jaa tuttav tuleb ette,kui saaks vihjeid,,,,, aadressi näiteks!
 
kala 15. veebruar 2002, kl 13.04
võib ju juhtuda, et ntx su mehele, keda ei kavatse maha jätta, selline asi ei meeldi ja saadab su enda... muidugi kui sul pole oma mehega F.-iga sarnast ringitõmbamise lepingut.
 
kiisu 15. veebruar 2002, kl 13.05
mis aadressi?
 
itsitis 15. veebruar 2002, kl 13.13
kolleegidest armukesed - kui igav ja trafaretne...
kasutage rohkem fantaasiat, inimesed!
 
sandra 15. veebruar 2002, kl 13.41
Ja kas see ongi kõik? Anna aga minna ja kui tuju tuleb siis kepitakse kõike, mis ette juhtub?! Mõnikord tekib küll selline tunne, et tahaks näha neid inimesi, kes siin kribivad. Olen umbes 100% kindel, et enamus teist, vabameelsete vaadete propageerijatest, ei saaks raha eest ka kui tahtmine tuleb.
 
Feliks 15. veebruar 2002, kl 13.55
Sandra: kas vabameelsus peaks siis olema, et kepitakse igat ettejuhtuvat? Siis oled küll pisut valesti aru saanud...pigem tähendab vabameelsus seda, et ollakse avali võimalustele ja eelarvamustevabad.
 
ka 75A 15. veebruar 2002, kl 13.57
Olen küll olnud, olen edasigi. Peris mõnus on! Mul oma vanamees tööandjaks ;)
 
ülemuse naine 15. veebruar 2002, kl 14.02
Kui jutud naiseni jõuavad, on tal nii palju jõudu küll, et sind sealt töökohast lahti lastakse. Antakse kodust ultimaatum ja kõik. Ise ei ole naiste puhul küll sellist meetodit praktiseerinud, kuigi beibesid on mehe ümber pidevalt ja hulganisti. Mõne ebameeldiva mehe olen küll eemale saatnud. Kui su ülemusel ja ta naisel on tugev suhe, siis kaotajaks jääd kindlasti sina.
 
kiisu 15. veebruar 2002, kl 14.04
sandara on kibestunud tädi..
paljud vabameelse hoiakuga inimesed lähevad palju vähem libedale teele kui põhimõttelised "õige" hoiakuga inimesed..
mõtlemine ja teatud suhtumine asjdesse ei tähenda veel millegi tegmist!
 
Tigr 15. veebruar 2002, kl 14.05
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!