Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
mis edasi?
 
kiisu 15. veebruar 2002, kl 14.06
to ülemuse naine

meil pole väikefirma ja selliste asjade otsutamine ei ole minu puhul konkreetse inimese pädevuses..
 
Laura 15. veebruar 2002, kl 15.16
ma ei taha uskuda, et ülemusel pole oma alluvate valimisel mingit sõnaõigust. Iseasi, kas 100%, aga mingi osa kindlasti. Seega ära arva, et kui ta sind enam enda meeskonda ei taha, tal selle läbiviimine ei õnnestu.
 
Feliks 15. veebruar 2002, kl 15.21
Laura: kas ei õnnestu kuidagi Kiisu lahtilaskmine või? Et ta peab ikka kohe kindlasti lahti lastama...igaks juhuks...ja kohe...a äkki helistaks Neiveltile?:)
 
Laura 15. veebruar 2002, kl 15.23
Feliks ära utreeri!
 
kiisu 15. veebruar 2002, kl 15.25
naised on ikka osad nii väiklased, et jube hakkab. kõigepealt võiks ennast vaadata ja siis edasi rääkida..
 
Feliks 15. veebruar 2002, kl 15.25
Laura: a mis siis ässitad muudkui neid negatiivseid stsenaariume?
 
Laura 15. veebruar 2002, kl 15.30
sest ma ei pea õigeks seda, kui sina õhutad teda petma oma elukaaslast ja selle meest elukaaslast.
no mis teha - ei meeldi selline petmine.
Kui nad oleks selles teineteisega kokku leppinud - palun! Kuid nad ju pole..
 
Feliks 15. veebruar 2002, kl 15.37
Laura: kust otsast ma teda õhutan? Ütlen ju selgelt, et tehku mida hing nõuab!? Ma pooldan inimese enese valikuvabadust. Ja negativism nüüd kah miski õige asi pole.
 
Tigr 15. veebruar 2002, kl 15.39
Kiisu: ma kohe ei taha tegelikult midagi öelda, aga vastik hakkab lugedes.

Kas oma mehele ütled, et' musi, ma lähen nüüd ülemusega seksima, sest ta on nii sõbralik ja oskab hästi juhtida', 'aga sind armastan ma ju ikka ja tulen su juurde tagasi'?

ja kes tahab mu'ga täna tülitseda, siis palun, meiliaadress on nime alt saadaval, palun OTSE näkku ja mitte mingit ... alt kirjutamist.
 
tt 15. veebruar 2002, kl 15.45
Soovitus minu pooltki.Kindlasti käib ka see meesylemus kiimasena ringi ja muust ei motle kui kiisukesest. Kas on voimtu,et see sinu meesylemus hoopis suurest onnest oma naise yle ,,nii onneliku ja roomsameelse väljanägemisega on. Aga mine paku ennast toesti ja räägi siis tulemustest!
 
kiisu 15. veebruar 2002, kl 16.14
head nädalavaheust!
 
liisbeth 15. veebruar 2002, kl 16.31
Tere!

Ma ei saa aru, mis siin mõelda või kahelda on? TUleb minna sinna, kuhu süda kisub, kasvõi ülemuse juurde! Kui ei proovi ,ei saa teada - kas jäädake kokku, minnakse lahku, tõstetakse palka jne. Julget pealehakkamist!!
 
Tõnu 15. veebruar 2002, kl 18.55
Kiisu, sa siin õhkad ja mõtled, aga kas see meesterahvas Sind ka tahtma peaks? Või ongi asjad kohe nii, et nii ilus ja tark ja populaarne, et kas MA lähen ja ripsutan tiiba temaga või mitte. Sa ei arva, et Sa teeksid end naeruväärseks? Suhted töökohal näitavad ebaprofessionaalsust ning kui ollakse väljakujunenud isiksus, siis ei teki ka mingit tõmmet selle "ilusa, targa ja vaimuka" suunas, lihtsalt suhtumise küsimus. Kui Sa ise ei anna endale mõtetki selleks, et mis oleks kui.. etc., siis ei teki nii vastuapndamatut iha ka. Vaata parem enda praegune suhe üle kriitiliselt, kas mitte seal midagi Sinu jaoks puudu ei jää.
 
Feliks 18. veebruar 2002, kl 08.09
To Tõnu: MItte suhted töökaaslastega vaid töö ja eraelu sassiajamine näitab ebaprofessionaalsust.
Tervele hulgale inimestele on tema igapäevane tegevus (tökoht, õppeasutus jnejne) ainuke ok paik, kus ta vastassoost inimesi kohtab ja nendega algul neutraalsel pinnal , pärast aga sügavamalt tundma saab õppida, miks see võimalus välistada?
Andke mull eüks normaalne põhjus, miks ei võiks kolleegid omavahel suhelda, ja miks nad ei võiks ka intiimsemaid suhted omada, eeldusel, et se kummagi tööd ei sega!
 
sandra 18. veebruar 2002, kl 09.09
Kallis Feliks , ma olen juba ammu kahtlustanud, et sa oled lihtsalt üks pisut kulunud olemisega litsakas blondiid, kes õigel ajal oma võimalused käest lasi ja nüüd siin nn vabameelseid vaateid propageerides enda üheöösuhteid õigustada püüab. Asi ei ole ju selles kas tööl suhteid luua või mitte!? Kiisu ju kirjutas, et ta ülemus ei ole vaba ja vallaline ja sellisel juhul on äärmiselt ebaeetiline õhutada kedagi suhteid looma. Pealegi võib ta end niimoodi väga naeruväärseks teha. Suhelgu intiimselt nende kolleegidega, kes on vabad ja vallalised.
 
Tix 18. veebruar 2002, kl 09.22
Mõtlesin nädalavahetusel sellesama teema üle tõsiselt. Minu mees on samuti ülemus kollektiivis, kus ca pooled on naised - noored, kenad jne.
Vat sedasama foorumit lugedes on süvenenud minu mulje, et kui mitte veel ja kui mitte füüsiliselt, siis ühel ilusal päeval petab iga mees oma naist. (Ehk ka vastupidi aga hetkel meestest). Et eriti ei räägita võimalusest, et 21selt abiellunud mees võiks 91selt abikaasale truudust murdmata surra.
Mõtlesin ja otsustasin - krt, mina küll tahaksin, et Kiisu oleks minu mehesse armunud. Siis on see vähemalt tehtud :-) Muidu oota ja muretse, et millal mees siis ogaraks läheb. Siis oleks tehtud, enne 40. sünnipäeva...siis oleks veel aega vaadata, mis edasi saab. Või oleks selge, et mu mees pole nii lihtsalt võetav. Vähemalt mitte seekord.
Et kui hakatakse niikuinii koera saba raiuma (kas hakatakse?), siis - tehkem seda ruttu ja ühe hoobiga.
 
Feliks 18. veebruar 2002, kl 09.35
Sandra: Õige! Lõpuks tabasid ära!:))) Tubli!:)

Mida tähendab kinni! Kas mehel pole endal mõistst peas....kas mees on sitahäda, et ei saa ise käituda nagu tahab, et on (naistele) võta-jätta nagu tööriist või peldikupaber? Kui on kinni, siis on ta ise kinni ja kui ta tunneb ennast kinnisena, siis ta seda ka ütleb igale teisele inimesele. KUi ta on vaba (kasvõi abielus olles) siis on ta vaba kellega tahes, kes talle parasjagu (veel) meeldib. Kes on sel juhul süüdi, kas meest võrgutav naine või mees? Mu meelest on ebaviisakas oma tundeid jätta enda teada ja neist asjaosalisele mitte teada anda.
 
Tigr 18. veebruar 2002, kl 09.42
Ai-ai, Feliks.....ei ässita siin inimesi petma-valetama :)
 
Tova 18. veebruar 2002, kl 09.43
Kui ma Feliksi mõttest õigesti aru sain, siis ma toetan seda.
Inimesel, kes on armunud, on õigus oma tunnetest objektile teada anda. vaatamata, kas objekt on abielus või vaba. Objekt peab siis otsustama, kas ta teda tahab või mitte.
Mina küll ei taha, et minu mees jääks mulle truuks seepärast, et ükski naine pole moraalsetel kaalutlustel julgenud talle läheneda, teades, et mees on abielus. Ma tahaksin, et mu mees oleks mulle truu, sest ta ise seda eelistab.
 
sandra 18. veebruar 2002, kl 09.57
To Tova: Kas su mees tööd ka teeb? Minu mehele näiteks ei meeldi kui teda selliste jamadega tüütama tullakse. Ta on oma valiku teinud juba ammu ja tibid võiksid õhkamise ja ohkimise asemel hoopis oma energia töö tegemisele kulutada.
Feliks: kui inimesed on otsustanud abielluda, siis tähendab see seda, et nad on teinud kindla otsuse. Minu mees näiteks leiab, et lähenemiskatsete tõrjumiseks peaks piisama juba sellisest faktist, et ta on abielus. Tema jaoks on see näitaja ja samuti minu jaoks. Ma usun, et on palju inimesi kes sooviksid, et see nii oleks, aga sinusuguste targutused jätavad neile kahtlusussi hinge närima. See on nii madal ja alatu, mis sa teed ja räägid.
 
Feliks 18. veebruar 2002, kl 09.58
Tigr: kuidas ja keda ma ässitan?

Tova: said just nõnda aru, kuidas ma mõtlesin...tänan objektiivse tõlke eest:)
 
Feliks 18. veebruar 2002, kl 10.01
Sandra: see on nii tore, et Sa tead täpselt, et mis Su mees teeb ja arvab. Usu mind, mitt ekõik inimesed ei ole niiii klassikaliselt filmilikult nutmapanevalt ilusas abielus ja mitt ekõik ei ole selle peale õnnelikud...kas Sa tahad neilt võtta minu keelamisega võimaluse oma õnne leidmiseks?
 
sandra 18. veebruar 2002, kl 10.13
Feliks, kas hakkas kade või? Ma olen lihtsalt kohutavalt kurb ja vihane, et tänapäeval keegi enam ei usu (loe ei julge uskuda), et sellised asjad olemas on. Loomulikult ei saa ma sind keelata, aga sinu propaganda on sama agressiivne kui neil usklikel, kes uste taga käivad ja voldikuid jagavad. Ja eriti masendav on see, et kõik üksmeelselt kaasa kaagutavad.
VABA VALIK!??? Näidake siis mulle seda! Keegi ei julge isegi sinust erinevat seisukohta võtta. Järsku pole piisavalt kuul ja kaasaegne.
 
Feliks 18. veebruar 2002, kl 10.20
Sandra: ei ole kade..mina olen oma abieluga väga rahul...aga seda poleks old kui ma oleks Su soovituste järgi kohe pärast esimest abiellumist silmadele klapid pand ja nina norus kannatanad elu lõpuni...ma ei usu, et sellest oleks võitnud mu toonane abikaas, laps(ed) ja ka ma ise. Et ma toona silmi ei häbenenud lahti teha ja avastada, et maailmas on muudki, kui ma seni olin ette kujutand.
 
sandra 18. veebruar 2002, kl 10.38
Feliks: ringi vaadatakse ENNE abiellumist. Ega minagi ei abiellunud oma esimesega. Ju sa siis esimesel korral kiirustasid. Kuidas sa saad oma abieluga rahul olla kui sa sellise pilguga ringi vaatad, et kui juhus tekib, siis peaks ikka järgi proovima? Sul paisatb, et on midagi ikka väga valesti. Ja rahulolul ja armastusel on suur vahe.
Soovin sulle tõesti, et sa armuksid ja hakkaksid armastama inimest, kellel on samasugused vaated kui sinul praegu. Küll sa siis oskad hinnata ja saad aru, miks peab teist inimest austama.
 
Tigr 18. veebruar 2002, kl 10.43
Sandra: ja mis juhtub siis kui Sina armud...lihtsalt kellessegi, keda toidupoes järjekorras näed....ühest silmapilgust...?

kõige ebatõenäolisem variant...aga seda juhtub iga päev tuhandete inimestega, ka nendega, kes oma abielus/suhtes 300% kindlad on.
 
sandra 18. veebruar 2002, kl 10.50
Tigr: Kahjuks ei saa seda juhtuda. Ma olen juba armunud - oma mehesse. Pealegi on armumine küll päris erutav, aga siiski niivõrd palju väiksem tunne armastusest, mida ma endaga päevast päeva kaasas kannan. Teisest küljest jällegi on mul mehega ka väga vedanud. Selliseid on tänapäeval vähe. Ja kui ikkagi kõige kiuste peaks niimoodi juhtuma, siis ei alustaks ma austusest oma mehe ja ka iseenda vastu mittemingit uut suhet enne kui ma vaba pole.
 
Tigr 18. veebruar 2002, kl 10.52
Sandra: kas vabaned siis oma mehest?
ja armumine ei pruugi kuhugi viia, lihtsalt selline soe tunne, kellegi vastu, kes sellest ise ei tea (ja ei peagi teadma...Feliks ei hakka mulle praegu vastu vaidlema! ;).

kas seda tunnet tundes petad vaimselt oma meest?
 
Feliks 18. veebruar 2002, kl 10.54
Sandra: oleks kena küll, kui enne abiellumist vaadataks vähe hoolikamalt ringi tehtaks otsus kogu eluks. See vastaks meie ühiskonnas vastavatele traditsioonilistele suhtumistele. A milest me siin räägime, kas elust või ideaalist? Palju meie hulgas on neid, kes õpivad teiste vitstest? Paljud meist on 20-25 selst väljakujunenud isiksused, et teavad kaljukindlalt, et sellised nemad on ja nemad rohke ei muutu, paljud meist teavad oma tulevase patrneri vigu lõpuni jateavad ka seda, et nad neid vigu elu lõpuni taluda suudavad? Ma loen sit alalõpmata kuidas naised on teab mitme aasta pärast avastanud, teab mis kõik puudsi meeste jures ja mehed naist ejures...et las kannatavad viimse higi(loodetavasti mitte vere)piisani edasi, sest nii on kombeks?
Traditsioonid on tored asad aga kas nad on alati ikka kõige mõtekamad ja 100% järeltegemist väärivad?
See, et ma enda kohta ei välista midagi, ei tähenda, et ma litutaks lõputult ring. Mul on omad põhimõtted ja käitumiskombed, Sul omad, talita nende järgi ja lase teistel ise enda eest otsustada. Jään endselt kahe käega toetama inimese iseotsustusõigust ja vabadust!
 
mees2 18. veebruar 2002, kl 11.01
Kui soovite teada siis..toetan mina ka Feliksi seisukohti
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!