Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
mis edasi?
 
Tuut 15. veebruar 2002, kl 11.14
Kiisu, lähenesin asjale hoopis teisest nurgast, näiteks, et see mees võib olla vabalt minu abikaasa. Ära siis väga pealetükkivaks muutu :)
 
kiisu 15. veebruar 2002, kl 11.15
ma ei ole ka ju vaba hing ja esimest korda mõtlen üldse, et võiksin kellegagi midagi sellist teha..kunagi mõtlesin, et ei suudaks iialgi, aga nüüd..
ma arvan, et kõik on kokkuleppel..kuigi, ma ei tea ju veel, kui hea või halb see on ja kas on üldse..
 
mees2 15. veebruar 2002, kl 11.15
to to,
Ükski probleem ei ole lahenduseta
Mängureeglid lepitakse kokku mängurite vahel
Klatš on klatšijate asi
Purunemise asemel lõpetada suhe kokkuleppel
 
Feliks 15. veebruar 2002, kl 11.15
mis iganes suhe toob alati kaasa võimalikke ohte...ma usun, et Kiisu teab ja oskab nendega juba eos arvestada:)
 
kiisu 15. veebruar 2002, kl 11.16
ei muutu..
jumal, juba ma kirjutan tema naisega:)))
 
Kaisa. 15. veebruar 2002, kl 11.21
Kiisu.
Kui sa oled oma t66kohaga rahul ja soovid veel ametiredelil edasi minna,siis oma ylemusega mehkeldama hakates ei tea kunagi,kuidas see sinu prestiisile m6jub.Sa v6id nautida temaga koosveedetud aega kuid v6id ka k6igest ilma j""da(t66st,soovituskirjadest,jne...).Aga vanarahvas ju ytleb,et julge hundi rind on rasvane!Edu sulle hingerahu leidmisel!
 
m 15. veebruar 2002, kl 11.23
Kuidas sulle meeldiks kui sinu ja su lapse kõrvalt hakkab mees armukest pidama? Minuarvates võib paljutki tahta, aga siiski peab kuskilt soovide ja nende teoks tegemiste vahelt piir minema, jääma ausaks enda ja teiste ees. Kohe üldse ei meeldi õhutused abielurikkumisele ja petmisele (sul on ju ka kaaslane). Saa üle!
 
LaTetra 15. veebruar 2002, kl 11.25
Aga miks ikkagi peaksid sa temaga suhte looma? Kas kiusatus on tõesti nii väljakannatamatult suur? Mõni asi võiks ju ka lihtsalt ilusaks unistuseks jäädagi. Vähemalt ei saa keegi haiget...
 
kiisu 15. veebruar 2002, kl 11.27
ei viitsi vaielda..seda enam, et ma ei pea armukesteks olemist päris eetiliseks ka ise. loomulikult oleks kohutav olla petetud naise nahas, aga kõigi pärast ei saa ka siin ilmas muretseda..
 
m 15. veebruar 2002, kl 11.31
No näiteks oma petetud kaaslase peale võiks ju ikka mõelda...
tundub vähemalt et hoolid temast väga, muidu kavatseksid ta ju maha jätta..
 
Hammu 15. veebruar 2002, kl 11.33
...ja sellist plaani haududes oledki sa tegelikult oma kaaslast juba petnud. Kui tema sõpradelt küsiks nõu, et "vaat niske fantastiline neiu, tahaks teda väga, mis teha" ja sina sellest teada saaksid, tunneksid ennast petetuna?
 
kiisu 15. veebruar 2002, kl 11.35
ma parem ei räägigi..loomulikult ma ei jätaks teda..
sellised tunded ise tulevad ja mitte midagi ei saa parata:((
..ainus mida omale lubasin, et mingeid suuri ja mõttetuid lollusi ei kavatse teha..eks igaüks tunneb oma nahal ise ükskord, kui midagi sellist temaga juhtub.

jooma ajab..
 
sandra 15. veebruar 2002, kl 11.38
No nii!!!!
Kurat võtaks hoidke oma suud kinni!!! Kas teate, mis tunne on elada nii kui su mees on mega hea ülemus naiskollektiivis?!? Kas sa tead, mis tunne on vaadata kuidas ta alluvad aina flirdivad, mõned julgemad rääkides kätt silitavad ja liibuvad?!!! Üks neiu andis isegi lahkumisavalduse, sest oli nii armunud.
Ainuke hea asi asja juures on see, et need kiimas piigakaesed teevad end ise äärmiselt naeruväärseks, sest mees on mul neid korduvalt pikalt saatnud.
 
Tuut 15. veebruar 2002, kl 11.40
Kiisu, see oli nali,lihtsalt üks võimalus mis ei pruugigi olla võimatu :)
 
kiisu 15. veebruar 2002, kl 11.41
karm..
õnneks meil ei ole nii, mina olen vist ainuke ja ma ei liibu ka..
 
Feliks 15. veebruar 2002, kl 11.43
Kiisu: soovin Sulle paksu nahka..eelkõige siinkirjutajate vastu:)
 
kiisu 15. veebruar 2002, kl 11.47
to Tuut

nali muidugi:)tõenäoliselt pole,
kui tahad kindel olla anna teada..
 
kiisu 15. veebruar 2002, kl 11.51
Feliks, ära muretse!
pole mulle veel keegi väga liiga siinsetest teinud..:)

Hammu, tunneksin ennast petetuna, aga õnneks mõtted ei saa haiget teha ja kõikidest tegudest pole vaja teada..ka mina ei tahaks teda, kui minu mees mind petaks..

ma ei ole veel midagi teinud..mine tea, võibolla naudin olukorda veel aastakese:))
 
opossum 15. veebruar 2002, kl 11.51
Aga kust Sa tead, et tema üldse midagi sellist tahaks?
 
Cathy 15. veebruar 2002, kl 11.55
jäta parem see tunne oma sisse ja ära tee midagi...kyll ajaga läheb yle ja tagantjärel hea meelde tuletada...seni saad unistada kyll...voib ju juhtuda et esimese lähema kontakti järel sa ei taha teda nähagi...voib sedagi juhtuda...
 
kiisu 15. veebruar 2002, kl 11.56
seksini pole asi läinud, muidu poleks enam midagi arutada, et kas võiks või mitte..
suudlused ja teatud pisiasjad pole ka just kõige enesestmõistetavamad antud olukorras..?
 
vanake 15. veebruar 2002, kl 11.57
kõige kaunimad paistavad tagantjärele need suhted, kus kuhugi nagu ei jõutudki... sellised salapärased,lõpuni avastamata...
vahel teisele teadmatagi jäänud... loobumise magus valu...
mõnikord on vaimne suhe nii kirgas, et kardad edasi minnes lihtsalt pettuda...
 
kiisu 15. veebruar 2002, kl 11.57
cathy mõte oli mul omal ka..
kas see oli lihtsalt arvamus või oma kogemus?
 
Ka keegi 15. veebruar 2002, kl 11.59
to Kiisu
Loomulikult ei liibu. Sul hoopis suuremad plaanid.
 
naiska 15. veebruar 2002, kl 12.00
KIISU, ehk sulle on jäänud siiski vale mulje oma ülemusest. Tööl kannavad inimesed tavaliselt nn. maski. Ülemused seda enam. Ülemus peab hulga rohkem teesklema, näitlema, et olla popul. oma alluvatele. Sa ütled siin, et ta on tore, saab kõigiga hästi läbi jne. Usu see kõik on näitemäng. Tegelt kirub ta teid kõiki maapõhja, et ei tee tööd nagu vaja, laisad, lollid. Seda muidugi omasugustega, mitte mõna halli massi esindajaga. Tema käitumisest oled sa väljalugenud lihtsalt valed signaalid.
Kui veel hakkad talle rohkem silmi tegama ja õhkama, võib sinust ka üks naljanumber saada töökaaslaste seas.
Sellises situatsioonis võib rohkem kaotada, kui võita. Samas kui kavalalt käituda saavutad nii mõndagi.
 
Feliks 15. veebruar 2002, kl 12.00
...ja vaene mees ei saagi ju nõnda kunagi teada...kui ta just silmist saladusi välja pole lugend...:)))))
 
Tuut 15. veebruar 2002, kl 12.02
Ega ma tegelikult selliste asjade pärast ei muretse.Pealegi igasugused tunded tulevad ja lähevad meilt endilt küsimata.Sul õigus, alati ei saa ega peagi kõigi peale mõtlema.Peaasi, et iseenda südametunnistus piinama ei hakka. Ilusat jätku!
 
kiisu 15. veebruar 2002, kl 12.05
silmadest näeb kõike:) ma poleks iial nii rumal, et hakkaks teiste ees midagi provotseerima või tagumikku õõrutama.

maskiga pole midagi tegemist, Tal ei ole vaja ennast selleks pingutada, et olla tavaline inimene ja seeläbi teistele meeldida..

ei saa aru, miks Feliks mind toetab..
 
sidney 15. veebruar 2002, kl 12.11
See on ikka nii, et mõnedele meestele meeldivad just pealetükkivad ja ligitikkuvad tibid (nii tore ju kui sind imetletakse ja mitte vähe!) kuid teistele jälle meeldivad sellised vaiksemad ja tagasihoidlikumad, keda nad tegelikult märkavad küll, aga ei julge ise juttu teha...
Ma usun kiisu, et ka tema on sind märganud! Oota ja jälgi mängu.
 
sandra 15. veebruar 2002, kl 12.13
No miks ei oska naised korralikult tööd teha ja saavad kõigest valesti aru? Kas tõesti ei ole ennem lihtsalt viisakaid inimesi kohanud? Kui ülemus saab kõigiga hästi läbi ei tähenda see veel seda, et ta sinust huvitatud on.
Naiska: Muuseas sul on täiesti õigus. Neid neiukesi naerdakse, kirutakse ja ollakse hädas sellega, et nad ei tee oma tööd korralikult vaid jooksevad iga väiksemagi probleemiga "nõu pidama".
Kiisu: hoia oma ülemusest parem eemale. Sa unustad sellise lihtsa ohuallika nagu su ülemuse naine. Minul on igaljuhul nii kõrini, et järgmine kord kui keegi üritab piiri ületada ei viitsi ma enam mõistvat ja viisakat inimest mängida. Kust sa tead, et sinu ülemuse naine samas staadiumis ei ole?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!