Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
abieluväline laps
 
nn30 27. veebruar 2002, kl 13.38
Situatsioon järgmine:
abielumees ja armuke, kes töötavad ühes ja samas kohas, on lasknud suhtel nii kaugele minna, et nüüd laps tulemas (soovimatu laps).
Mees tunnistab et ta on rumal olnud ja tahab oma pere juurde (kus lapsed olemas) jääda ja petetud naine on nii hea, et valmis mehele andestama kuid seda ühel tingimusel- nii armuke kui laps olgu läinud- läinud perekonna elust igaveseks kohustusega ka töökohta vahetada ja ideaalis aborti tehes.
Mida teie, kallid lugejad, arvate:
1) sellest abielumehest
2) sellest armukesest
3) petetud naisest ja tema nõudmistest.
Ette tänades
 
nn30 27. veebruar 2002, kl 13.46
minu meelest on petetud naise nõudmine täitsa normaalne- tegude eest tuleb vastutada.
 
Fööniks 27. veebruar 2002, kl 13.51
Kellegi sündimata lapse elu üle otsustamine nüüd küll head karmat ei tekita...
 
nn30 27. veebruar 2002, kl 13.55
Hea karma on üks asi, aga teine asi-
see armuke, teades et tal pole midagi nõuda, hakkab ilmselt ikkagi selle perekonna seljas sõitma tekitades olukorra, kus väga paljud viga saavad ja päris mitmel ei tule normaalsest elust enam midagi välja
 
Fööniks 27. veebruar 2002, kl 13.57
nn30 - ot kesse sinu arust nüüd vastutama peaks? See nüüd küll mingi vastutus ei ole, kui armuke seitsme mäe taha ja laps prügikasti (sorry!) saadetakse!!!
 
nn30 27. veebruar 2002, kl 14.02
nii, aga petetud naine kes ei saa enam oma meest usaldada ja lapsed kes samuti ei saa enam oma isa usaldada, kelle perekond ja tegelikult terve pisike maailm puruneb?
 
Cathy 27. veebruar 2002, kl 14.02
normaalne see elu polnud juba siis kui mees hakkas armukest pidama..vist...aga nouda kasvoi mehe armukest aborti teha on kyll liig...see ikka rohkem naise otsustada...ja kui laps ikka soovimatu on siis ehk otsustab ta ise abordi kasuks...no ja egas see armuke ju meest sunniviisiliselt endaga suhtesse käskinud...miks naine ei nouaks hoopis oma mehelt et too vahetaks töökoha...
 
Feliks 27. veebruar 2002, kl 14.03
miks peaks kellestki kolmanda(te)st siin midagi arvama. Tunnen neile kaasa, et nad oma elu pole korraldada osanud ja sellesse ka sündimata lapse seganud:(
 
Fööniks 27. veebruar 2002, kl 14.04
Ja last maha salates on probleem lahendatud või?
Jube normaalne elu küll... Viga saadakse ses olukorras nii või teisti. Õigemini - on juba saadud. Kõik kolm.
 
raspberry 27. veebruar 2002, kl 14.05
kui mina oleks petetud naine, siis et selle mehega jääda, peaks ta tôesti sundima armukest abordile. muud lahendust lihtsalt ei ole! kui ise nii loll oli, siis kannatagu! mina ei taha, et see asi jääks kogu eluks mulle nina alla hôôrduma.

ja selle naise tunded, mind ausalt öeldes ei huvita!
 
Cathy 27. veebruar 2002, kl 14.05
petetud naine nyyd kyll usaldust tagasi ei saa kui mehe armuke abordi teeb ja töökohta vahetab...ja on ennegi juhtunud sellised asjad...ja kui ema ikka lapsi ei hakka tagant ässitama et isa on paha jne....siis lapsed saavad ikka oma isaga hästi läbi...
 
raspberry 27. veebruar 2002, kl 14.07
on jah kôik viga saanud, aga mis see töökoha vahetamine aitab?
laps jääks ju ikka ja tahaks abielupaari koduski äkki jôlkuda koos oma emmega ja raha ja issi täjhelepanu ja .. mida sitta!
 
Fööniks 27. veebruar 2002, kl 14.08
nn30: et kas sellepärast ei saa usaldada, et laps sünnib? Et siis nagu ainuke petmine siis, kui tagajärjeks laps? Naine peab ise otsustama, kas ta saab ja tahab seda meest usaldada või mitte. Eeldatavasti teo- ja otsusevõimeline inimene.
 
Minake 27. veebruar 2002, kl 14.09
to raspberry: Kas peale seda kui mees on suutnud armukese aborti tegema sundida, on ta jälle vastuvõetav oma naisele ja perele?!!
 
XXX 27. veebruar 2002, kl 14.10
Olen ise sarnast läbi elanud.
Ainult, et mina ei tahtnud last alles jätta. Mees palus ja lubas vastutada ja hoolitseda lapse eest. Siis aga lasi kaks kuud enne lapse sündi endise naise juurde jalga. Toetust maksab, vahel näeme teda ka ja tema naine ka enam vahele ei sega. Alguses ikka võitlesid mõlemad minu vastu. Aga kuna laps sündis mehe nõudmisel ja nõusolekul, siis mina ka oma jonni ei jätnud. Pani neile täie rauaga vastu ja lapsele on kõik kindlustatud mida ta väärt on.
Praegu ma küll ei kahetse,et lapse alles jäi, väga ilus blond tüdruk, hästi tragi ja tark. Nüüd on lapse isal oma naisega elu p-s ja süümekad meie pärast jubedad, aga meie temast enam ei hooli. Saame lapsega hästi hakkama ja elu üle ei kurda.
Kui anda soovitus armukesele, siis kui oleksin praegu samas olukorras nagu aastaid tagasi, siis sama otsust ei teeks.
Naine on loll kui sellise mehe tagasi võtab. Sina ei kaota küll selle mehe näol midagi väärtuslikku. Ega ta oma eide juurde pidama jää ja pealegi ei suuda ei naine ega ka mees seda kõike unustada. See jääb nende vahele igaveseks. Ära arva, et nende elustki head nahka tuleb. Aga ära sina oma elu rohkem ära riku.
Soovitus veel, ei ole mõtet abielumeestega suhet luua. Minu oma lubas mulle ka tähed taevast alla tuua ja mida veel, aga kui asi jõuab vastutuseni oma tegude eest, siis till püksi ja punuma.
Minu lapse isa on oma karistuse mitmel moel kätte saanud. Mul on temast vahel isegi hale.
 
Fööniks 27. veebruar 2002, kl 14.10
raspberry: ja kui sinu mees siis sunniks oma armukese aborti tegema, oleksite oma mehega paras paar küll.
 
tolerant 27. veebruar 2002, kl 14.12
Aga äkki nõuaks hoopis mehelt kastreerimist kui juba nii kõvadeks nõudmisteks läks?:)
 
Kats 27. veebruar 2002, kl 14.13
Appi kui õudne! Ega selle armukese jaoks suhe töökohal kah kindlasti igasuguste kõhkluste ja kahtlusteta tekkinud... aga kui ikka tõmme on olemas, siis lööd mingil hetkel konventsionaalsustele käega. Äkki ta armastab seda meest ja tahab tema last? Kas ta üldse on mingeid nõudmisi esitanud? Mis pagana pärast peaks ta töölt ära minema (mille eest ta siis last üleval peab?!) ja veel enam - aborti tegema. Kui abielunaine seda nõuab, on ta karm nahhaal küll. Mitte ei saa aru, miks mees niisuguse juurde jääda tahab!!!
 
Cathy 27. veebruar 2002, kl 14.15
ei kujuta kyll ette et mul oleks mees kes omades armukest sunniks teda abordile...ei usu et mulle tuleks selline noudmine pähegi...kui ikka on tahtmine koos elada siis elatakse vaatamatta sellele et mehel kusagil veel kellegiga laps on...ja kui viha ja pettumist välja valada siis ikka oma mehe peale mitte ta armukese..
 
Mees 27. veebruar 2002, kl 14.17
Huvitav. Kas sellel armukesel endal pead otsas ei olegi. Miks peaks talle korda minema mismoodi mees oma naisega hakkama saab. Katsugu oma tulevase lapsega maha saada. Ja mis töökoha vahetusest saab juttu olla. Kui mehe oma naisele asi ei meeldi, siis kurat temaga. Otsigu oma mehele uus töökoht. Kui nüüd armuke nende nõudmistele järgi annab, siis kaotab ta viimasegi respekti selle mehe ja oma kolleegide silmis.
Pea püsti ja katsugu terve laps saada. Hiljem saab ju valurahaks mehele elatusrahadega lajatada. Usu, kulub ära.
 
eneL 27. veebruar 2002, kl 14.17
Ma ei saa aru, kuidas saab abielunaine nõuda ühelt teiselt naiselt abordi tegemist? Või ähvardab seda naist, et tee aborti, muidu ma ei andesta oma mehele???
 
Kats 27. veebruar 2002, kl 14.21
Õige, Mees! Kohe hea su mõistlikku juttu lugeda.
 
ka 27. veebruar 2002, kl 14.29
no võib eeldada, et mees on firmas juht ja armuke juhi abi.loomilikult tobe olukord ja abordi tegemine või mitte tegemine jääb ikka selle armukese otsustada kuigi tõesti on alatu abielumehest rasestuda. mina suudaks oma mehele ka andestada vaid vist siis kui armuke otsustaks abordi kasuks, loomuliklt ei arva ma,et mul oleks mingi õigus seda nõuda aga...Tegelikult vist ei andestaks mehele üldse, et ta oli selline jobu, et oli kaitsmatta vahekorras. Laps teise naisega on ju väiksem probleem kui nt. AIDS. Inimesed, olgem normaalsed ei tohi niimoodi enda ja teiste eludega riskida. See on ausõna vastik.
 
tšikk 27. veebruar 2002, kl 14.32
mina sain oma exist niiviisi lahti. tegu oli mehe sekretäriga, laps tehti firmapeol, vindise peaga, mees kahetses ja palus andeks, sekretäril palus (minu kuuldes) aborti teha, väitis, et armastab vaid mind jne.
edasi hakkasid telefonikõned, palumised, ähvardused, plika nuttis ja põlvitas mehe ees, minu ees...
minul sai siiber ja jalutasin minema, mees käis veel aastakese nutmas ja palumas, kuid lõpuks sai aru, et mina selles tsirkuses kolmandaks ei hakka. elavad nüüd koos ja väärivad teineteist. mina olen väärt paremat.
elu ei pea olema selline itaalia seep, need kes selliseid probleeme endale vabatahtlikult tekitavad ilmselt karistavad end millegi eest alateadlikult. lausa kahju hakkab.
 
Cathy 27. veebruar 2002, kl 14.33
no muidugi oli alatu abielumehest rasestuda...samas kas abielumehest polnud veel alatum endale armuke votta titt taha teha ja nyyd tagasi oma naise juurde saba jalge vahel minna..
 
lihtsalt yx arvaja 27. veebruar 2002, kl 14.34
siin paistab et ollakse armukese poolt...
kas ei või olla selline variant võimalik, et armuke kasutas lollikest meest ära oma eesmärkide saavutamiseks? Ja nüüd tahab siis veel lisaks lapsele ka meest endale et täiesti süüdimatult jätta teised mehe lapsed ilma isata? KUI ta niiväga tahtis endale lihtsalt last ilma mehe elu rikkumata, teinud selle siis ära ja kadunud silmapiirilt või saavutanud kokkuleppe spermadoonorluses ilma mehele mingite nõudmiste esitamiseta.
Petetud naise nõudmine on vast karm küll, aga kui ta ei näe muud võimalust? Selline sihikindlalt tegutsenud armuke võib jäädagi seda peret kummitama ja naine tahab kindlustada oma lastele siiski normaalse kodu ilma ajutise isata.
Huvitav küll, üsna palju taunitakse abieluväliseid suhteid ja siinsamas antakse armukesele õigust.
Muidugi on ka mees süüdi- tema võttis seda ilmselt kui meeldivat seiklust aga armuke sai asjast aru hoopis teistmoodi...
 
Feliks 27. veebruar 2002, kl 14.36
Ka: aids on tõesti tühine asi (arvestades antud olukorda) abordiga võrreldes..irw....krt see vist minu viga jah, et ma teisiti arvan:(
 
tt 27. veebruar 2002, kl 14.37
Sure ära! Veelkord te ajudeta tibid kas ise ei peaks motlema tagajärgedele.Kui teadsid mees on abielus. miks ronid temaga sängi.Miks ei voiks viha välja elada ka selle ajudeta olevuse peale ei saa ükski mees sängi naist ,kes endast lugu peab seega on see kolmaski samavorra asjaosaline ja samavorra vastutav.Vaevalt ,et mees tahtis talle seda last teha,selles et see juhtus on süü naises.Ei vota mehelt süud ega vastutust ära mehed on ja jäävad meesteks !
 
Cathy 27. veebruar 2002, kl 14.38
voiksid ju need mehed teha enne sexi armukesele selgeks et huvitab ainult sex ja muu midagi..ilma naise pea segiajamiseta..egas seda meest ikka voodisse sunniviisiliselt ei saa ju..
 
RR 27. veebruar 2002, kl 14.39
aga kui oli algusest peale selge et mehel on perekond ja sinna ta jääb kuid armuke pressis edasi lastes endale tite teha? Sel juhul ei ole sugugi mehest alatu oma pere juurde jääda/tagasi minna. Kui äkki armuke väitis et kasutab rasestumisvastaseid vahendeid?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!