Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
kas eesti mehed on ilusad?
 
üldmulje 04. august 2008, kl 13.18
on selline: eesti mees ei paku silmale ilu, aga kuna eesti naine peab ikka eesti mehega kokku elama, siis pole siin midagi parata.
 
sss 04. august 2008, kl 13.30
Kui rääkida lõunamaalastest, siis Kiirabihaigla horvaadist doktor on selline hästi kena tumedajuukseline mees. Gruusia meeste hulgas on ka palju kenasid mehi.
Itaallased või prantslased (see tõmmum osa neist)eritilised lemmikud ei ole, hispaanlased ka pigem mitte.

Sarnaselt eelkõnelejaga, pean väga lugu heledamast (blondide või pruunide juustega, siniste silmadega) "inimtõust" ja nõustun, et eesti mees ei ole enamasti sünnipäraselt kole. Teismelised poisid ja noormehed ongi enamasti kenad. Aga jah, paljudel tekib juba 30 väsinud, enneaegu vananenud välimus (paks ja äravajunud kere, hall nägu). Ületöötamine ja krooniline väsimus või siis joomine? Eks nad ise tea, kellel mis põhjuseks on.
 
armastan eesti meest 05. august 2008, kl 13.40
eesti maamees on kenaim maailmas :)))
 
keki 06. august 2008, kl 00.56
eesti mees on jah hall ja maotu peale 30 eluaastat.Seda ma vaatasin eelmisel aastal keskkooli kokkutukekul...Kunagised kuumad kutid olid kaelata,hallid ja 6llek6huga.Kurb.
 
Hispa Puta 06. august 2008, kl 11.24
Emisega nõus. Ükski mu Hispaaniast pärit sõbranna mitte kunagi ei ole maininud, et siin on mõni mees kellega tahaks midagi ette võtta. :( Kurb aga tõsi on, et tõmmud mehed kõidavad rohkem. Ja mingi uuriing oli kaa kunagi kuskil, et naised pigem valivad tumeda poolsemaid mehi ennem oma laste isaks kui blonde nässe.
Ennem annan tuld temperamentse hispaga ja vahin koos jalkat kui, et istun 1 kodus ja ootan kuna mu ületöötanud meheke naaseb ja putru nõuab.
 
Mis asja 19. august 2011, kl 11.53
Olen eesti mees, palju reisinud ning näinud nii mõndagi. No kurat! Muidugi on ilusad, ntks. Hetkel elan kalifornias ja siin on väga palju kas 1) "suure kondiga" ameeriklasi 2) lühikesi, pakse mehiklasi. Ise olen 190cm pikk, blondikas pruunide juuste ja sini-hall silmadega eesti mees ja naised eelistavad seda siin vägagi. Aga kuidas tahaks juba tagasi kodumaale Eesti naisukeste juurde! :D
 
eesti naine 19. august 2011, kl 13.30
No kas saab midagi ilusamat olla heledapealisest ja sinisilmsest mehest? Ei, ja minul on kõik armsamad sellised olnud ja mees on mul ka selline, ise olen pruunide silmadega brünett, vastandid tõmbuvad ja mulle sobib enim.
 
uia 19. august 2011, kl 13.35
Ilu üle võib ju lõputult jahuda. Ilust tähtsam on füüsiline ligitõmbavus - kas on ligitõmbav või pole ligitõmbav. Kui on füüsiliselt ligitõmbav, siis ei panda väiksemaid kõrvalekaldumisi ideaalsest ilust tähelegi. See, kellele aga sama mees pole füüsiliselt ligitõmbav, paneb tähele just neid puudujääke või lausa otsib neid tikutulega :) Miks mõnele näit. pruunid silmad ei meeldi ja teisele just väga meeldivad - asi pole tõenäoliselt silmades (nägemise seisukohast pole silmade värv oluline) ega juustes näiteks, vaid seal taga on mingi mu salapärane bioloogiline põhjus.
 
emees 19. august 2011, kl 21.27
Milleks mul vaja kauem säilida? Aegajalt keerlevad mõtted peas ,et,,,,, milleks üldse enam säilida. See elukene tundub kuidagi eriti nüri olevat vahetevahel.
 
mulle aga 19. august 2011, kl 21.38
meeldivad läti mehed
 
Mia1 20. august 2011, kl 01.32
Harju keskmised. Kui alla 25-ste seas võib väga kenasid mehi olla, siis üle 30-ste hulgas on väga vähe (mõni siiski muidugi leidub). Kusjuures kui vähegi mehed viitsiks oma stiilile (soeng, rõivas) mõelda ning tavapärasest veidi mööda astuda ja nädalas paar korda trenni teha, et lodevus kaoks, siis nad võiksid päris kenad olla. Hoolitsetud enesekindel meeldiv inimene ikka kena ju, isegi kui ei vasta 100% ilunormidele.

Ise ei ole pruunijuukseliste adoniste austaja, nii et mulle pigem meeldivad Taani ja Rootsi mehed :) Sellised päevitunud heledatverd.
 
pikkkoib 20. august 2011, kl 07.49
Mehed meesteks,kuid miks noored naised on Eestis madalad ja matsakad?
 
pf 20. august 2011, kl 11.31
Pole küll päris vastus - tänaval ja üle 30neste kohta - aga minu lapse isa on nii ilus, et vaata või söömata :) Ilu on vaataja silmades.
 
A 20. august 2011, kl 12.11
Naaberrigist tulles laevalt maha sõites on iga Tallinna tänaval kõndiv mees iludus.
Eesti mees on ilus!
 
X 20. august 2011, kl 16.14
Eestis võib kõige rohkem ilusaid mehi näha Tallinna vanalinnas, aga nad on kõik välismaalsed. Ilusaid eesti mehi on väga vähe, enamus on täiesti märkamatud, lihtsalt ei jää silm pidama eesti mehe peal.
Muidu mulle meeldivad tumedate juustega mehed, kelle juuksed on ikka natuke pikemad kui 2 cm ning välimuses on midagi isikupärast, näiteks habe mõned päevad ajamata jne.
 
ingrid 21. august 2011, kl 16.04
Mulle meeldis uia sõnavõtt. Üsna minu mõtted.
 
MeGoosta 21. august 2011, kl 17.53
meelespea Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> enamus on koledad, kenasid ja atraktiivseid, mis s
> ilmale meeldiv vaadata on vähe. Loiud, kõhukad ja
> räpased enamuses, jube milline higihais igal pool
> lokkab. Jube, aga igihaisused on ka paljud naised.
> Vuihh, milline räpasus.

Ma ei tea milliste inimestega sa läbikäid, aga higi on seksikas. Välja arvatud kui oled liiga kaua pesemata. Järsku on sul mõistus segi aetud piltidega mis on ajakirjadel? Isegi need "ilusad" inimesed kes seal pildil on on photoshopiga üle aetud.
 
MeGoosta 21. august 2011, kl 17.59
n31 Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Ja maitse
> tult riides on paljud.

Maitsetult riides? See on, siis see tavaline riietus mis on mugav ja mitte see riietus mis on moeajakirja kaanel?
 
MeGoosta 21. august 2011, kl 18.38
Ma teen natuke trenni, aga olen pekine ikka. Samas ma söön vägevalt ega tee trenni, et sale olla vaid selleks et päris selliseks nõrgaks äbardikuks ei muutuks. Selleks et jõuaks majapidamis esemeid tõsta ilma et koheselt mingi "ai ai" tekkiks.

Vaatan teisi inimesi ja olen tähele pannud nende viletsat kehahoiakut, selle pärast püüan igal ajal selga normaalsena ja silmi maast lahtisena hoida.

Üldiselt ma ei joo. Ma olen 23. Alates 18ndast eluaastast on statistika näidanud, et joon end 1-2 korda aastas täis(õlu ja sellist jama vabalajal ei joo üldse). Viimase aasta jooksul ei mäleta, et oleks tilkagi alkot joonud va. too kord kui ostsin seda kääritatud kalja millel oli silt " võib sisaldada kuni 0.5% alkoholi".

Olen eesti mees ja oma välimust hinnata ei oska. Igatahes naisi uksetaga rivis ei ole ega ole tähele pannud, et mõni oleks vaadanud.

Mul läks meelest ära mis mu jutu point oli, mul väike õde keda vaatama pean röögib kõrval nagu segane. Ma lähen teen talle süüa, et vait jääks. Mul kulus selle joru kirjutamiseks üle 1h tema pärast arghhhh
 
MeGoosta 21. august 2011, kl 18.41
Ma olen mees kellele meeldivad naised aga pean tunnistama, et need mehed nendel piltidel on ilusad.

http://www.farbfilmblog.de/wp-content/uploads...

http://static.tvfanatic.com/images/gallery...
http://wolvesinwinter.files.wordpress.com...

Viimase peale olen lausa kade, kui oleks sarnase välimusega, siis ilmselt oleks naised ridadeviisi uksetaga ja nõuaksid "kohvi"
 
alu 22. august 2011, kl 20.34
millise tänava meestest muidu jutt käib?

kas kellegil on tõesti olemas kogemus võrdlemaks kõikide tänavate mehi?:) peab ikka laia silmaringiga olema..
 
karm tõde 22. mai 2013, kl 23.38
Eesti mees käib rõvedalt riides ja on enamasti kole.
 
alu 23. mai 2013, kl 01.59
midagi pole muutunud siingi. vana teema, kus märkimisväärne osa naisi lihtsalt mõnitab eesti meest. yks põrsanägu on teema yles ka veel upitanud, paari aasta pikkune meestepuudus vist ei anna rahu ja on kustumatu mälestus.
 
jajah 23. mai 2013, kl 02.30
Eesti mehed ei ole koleda kaasasündinud välimusega, aga nad ei pea absoluutselt välimuse pärast muretsema, sest saavad naisi nagu murdu. Stiilitunnet peetakse üldse pedeks, rääkimata meestele mõeldud kosmeetika kasutamisest või päris oma, nt alternatiivse stiili omamisest. Kuskil 1% või vähem mehi on teistsugused - nt 10-12 klassi poistest 2-3tk, kes viitsivad kaalu hoidmise, trenni ja stiiliga vaeva näha, mitte mingil modellitasemel, aga samamoodi, nagu oodatakse igalt tüdrkukult. Vanemate seas on see % veel väiksem. Mina just ootaks meestelt rohkem enda eest hoolitsemist, kui naistelt, sest mehed on keskmiselt naistest koledamad. Aga Eesti naised tahavadki koledat meest teenida.
 
alu 23. mai 2013, kl 02.40
jajah,

et alla 1% meestest hoolitseb enda eest, tarvitab lõhna ja peab hygieeni?? kusagil estonia kaevanduse pääslas töötad või? sellel poolel, kus mehed maa alt välja ronivad?

irw

peab alles kohutav meeskogemus ikka olema:)
 
jajah 23. mai 2013, kl 05.28
Ei, juttu on üldisest stiilitundest, riietusest, soengust ja trennis käimisest. 99% mehi on kas dressides või suvalistes riietes, pisut paksud, siilisoenguga, isegi, kui nad pesevad.
 
ohjaa 23. mai 2013, kl 07.02
Omades stiilitunnet, tähtsustades riietust, soengut ja trennis käimist ollakse ilma jäänud mõõdukast kogusestki intelligentsusest, aga see ei oma mingit tähtsust...:)
 
mees40 23. mai 2013, kl 07.44
Kui viimased 20a on eesti naist ja meest omavahel tülli aetud, siis lõpuks hakkab iga naine eesti mehes ainult negatiivset nägema:)
 
to ohjaa 23. mai 2013, kl 09.15
Intelligentne inimene võib samuti omada stiilitunnet, hästi riides käia (mis ei tähenda sugugi kallilt riietumist, pigem isikupära ja puhtust) ning ennast vormis hoida. eesti mehe peamine probleem on naiste rohkus kohalikul "turul" ja poegade halb kasvatamine oma emade poolt. Harjumused saavad kodust alguse ja kui kodus ei osata väärtustada lugupidavat käitumist ning enese eest hoolitsemist, ei saa ka mehest täisväärtuslik mees kasvada. Siinkohal pean oluliseks mitte niivõrd intelligentsust kui EMOTSIONAALSET INTELLIGENTSUST. Kokkuvõtvalt- kohalik mees näeb halb välja ja tänava üldpilt on nutune, sest mees ei oska, ei taha ega suuda ennast väärtustada. Naiste osas on lood pisut teised. Tänavapilt on palju parem, aga naine ei väärtusta ennast isiksusena piisavalt ja arvab, et peab alati "võitlusvalmis" püsima, sest konkurents on tihe. Tõenäoliselt saavad naised sellise suhtumise kaasa juba emapiimaga, mis motiveerib olema võitlusvalmis ja pahatihti ennast ka liiga vähe väärtustama.
 
caliente 23. mai 2013, kl 11.05
kahjuks nii ongi. kui lähed hispaaniasse, saksamaale, prantsusmaale jne., jalutavad iga kahe minuti tagant vastu mehed nagu kompud. teeb kohe tuju heaks ja silmale rõõmu:p aga eesti tuimade nägudega, siilisoengutega, maitsetult ja igavalt riides tüübid mõjuvad üsna depressioonitekitavalt.
kogu see jutt kehtib just 30-50-ste meeste kohta. 2-kümbised kutid õnneks enamasti omavad stiilitunnetust ja ei sea tingimata eesmärgiks halli massi sulandumist.

jajah Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Eesti mehed ei ole koleda kaasasündinud välimusega
> , aga nad ei pea absoluutselt välimuse pärast mure
> tsema, sest saavad naisi nagu murdu.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!