Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
kas eesti mehed on ilusad?
 
kerli 20. juuni 2013, kl 13.53
Mulle meeldivad ainult sportlikud mehed. Kui mehel on õllekõht või on vastupidi kiitsakas ja vedel, siis ei saa välist ilu otsida. Ilus (kena) inimene on tervik. Kui inimene teeb trenni, siis läheb tal pilk erksamaks ja nahk ilusamaks. Vahepeal tundub, et neil ka mõte jookseb kiiremini. Suhtlus on kiirem ja produktiivsem. Tööalaseltki suheldes sporditegijaga saavad asjad palju kiiremini aetud, mõni teine ei suuda mõtetega kaasa tulla. Kõik see muudab tervikpilti palju. Trennis ikka näeb palju kenasid mehi:)

Niisama tänaval jääb harva mõni kena silma. Vahepeal kuskil kohvikus võib-olla..aga enamik on jah selline hall mass.

Ühesõnaga Eestis on kenasid mehi, aga neis on vaja seda kõike rohkem esile tuua. Hoolitsege enda eest!Tegelege perega, hobidega, asjadega, mis toovad sära silmi. Just seda on kõige rohkem puudu. :)

Mõni naine siin räägib kuidas talle meeldivad kas ainult tõmmud või brünetid mehed. Olin ka ise selline, et ainult brünetid tulid kõne alla, sest ma ise ka blond. Aga juhtus nii, et üks blond mehine Eesti mees suutis jalad korralikult nõrgaks teha. Ükski teine mees seda teha pole suutnud.
 
n. 21. juuni 2013, kl 01.07
ei ole minult veel ükski neist raha kerjanud ja suheldud nii mõnegagi. järelikult olete valede otsa sattunud.
 
to n. 21. juuni 2013, kl 01.53
Võib-olla oled sa väga noor ja või näed palju noorem välja, äkki väga noorte käest ei küsita.
Minu käest on reisil mitmeid kordi raha küsitud.
Lausa 200-300 euri on soovitud. Kusjuures üldiselt kenad mehed küsivad raha.
 
n. 21. juuni 2013, kl 13.20
ei ma pole noor, ikka üle 30ne, ja ma ei ole nendega reisil tutvunud ja isegi suhes mustaga, kuid kordagi pole ta minu rahasid küsinud ega isegi uurinud mitte, aga jah turistie käest võivad nad ju küsida ja eks see oleneb seal inimesest ka vist.
 
n. 21. juuni 2013, kl 13.23
aga ma pidasin silmas, et kelmisi leidub ju igal pool, ka siin on valgeid mehi, kes elavad naiste kulul niiet silm ka ei pilgu ja paraku kahjuks on ka neid naisi küllalt, kes lasevad sellel juhtuda.
 
heh 21. juuni 2013, kl 13.31
Võrreldes lähinaabritega, eriti soomlaste ja venelastega, on meil tõesti ilusaid mehi palju rohkem, kuid koledaim detsiil on sama kole kui sealgi. Ka rootslaste ilusamad jäävad meie omadele alla, Lätis on seevastu koledamaid vähem ning rohkem keskmisi.
 
Palju reisinud:) 21. juuni 2013, kl 13.43
Türgi ja eriti Aafrika mehed on ilusad:) Eesti mehed paraku kohati maitsetud ja hallid.
 
to n. 21. juuni 2013, kl 15.21
No siin on ikka väga haruldane, kui mees naise käest raha küsib.
Lõunamaades on tavaline valge naise käest raha küsida, võib-olla hästi noorte ja väga ilusate naiste ei küsita.

Eriti küsivad raha kenad lõunamaamehed, sest nad teavad, et naistele meeldivad. Minu käest on reisidel oi kui palju kordi raha küsitud, nii 200-300 euri anna aga neile. Isegi 700 euri üks küsis. See raha küsimine lõunamaameestel puhul massiline.
 
mees 33 30. juuni 2013, kl 09.21
Harva jääb mõni ilus Eesti naine silma. Ja enamjaolt lõppeb "ilu" siis, kui nad suu lahti teevad. Silmaklapid peas, endast liiga heal arvamusel ja väga pirtsakad. Seetõttu eelistan venelannasid või näiteks poolatare- siirad, kirglikud ja kompleksivabad.
Lisaks, eestlannad käituvad paljuski nagu prostituudid- kui tegu väga rikka meesisendiga, siis on välimus/hais jms. täiesti unustatud, kuigi nad ise väidavad vastupidist!
 
// 30. juuni 2013, kl 23.41
ei meeldi ka eesti mehed, ainult lõunamaa mehed on kenad. eitea mida mõned naised neis albiinomeestes leiavad. palju ilusamad ikka on tõmmud.
 
mees 03. juuli 2013, kl 01.23
eesti mehi on alla poole miljoni aga välismaa mehi on üle 6 miljardi vähemalt ja seega kes leiab see ikka leiab selle 6 miljardi sees iludusi
aga nii nagu ka naiste puhul tunduvad india mehed ,naised olevat ilusamad kui eesti omad
aga eesti mees ei ole koledam kui saksa,soome,rootsi,taani,vene jne mees
 
k 03. juuli 2013, kl 22.14
Mul on enamik meessõpru keskmisest ilusamad olnud miskipärast, ehkki ma neid ilu järgi ei vali, ju siis alateadlikult tõmbab selliste poole. Mitte ilueedid, vaid lihtsalt kenad ja mehelikud. Kaks neist olid küll itaallased, ülejäänud on olnud eestlased.
Mu mees on ka ilus. Eestlane.
 
pole vahet 03. juuli 2013, kl 22.49
kas eesti või itaalia miniviiner, aju on ikkagi suurim suguorgan
 
täpselt 08. detsember 2016, kl 07.52
Need noored mehed on vanemaks saades ikka ilusad, ongi põlvkondade vahe. Välismaal on näha nooruslikke 30ndates mehi, kes käivad stiilselt riides, Eestis on enamiku jaoks ülempiir kuskil 25. Kui ise 25 olin, siis ilusad mehed olid ainult ehk 20. Nüüd on nad vanemaks kasvanud ja õnneks pööratakse välimusele ikka tähelepanu, aga vanematel naistel pole lootustki ilusaid mehi leida.


Armas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kahjuks enamik mitte. Pilti rikuvad õllekõhud, hal
> b kehahoiak, maitsetud riided, kehvad hambad ja hi
> gihais.
> Puhtusega on eesti meestel kikka päris k
> ehvasti. :(
> Samas 20 aastaste kuttide seas on il
> usaid väga palju! On stiilseid ja huvitavaid. Usun
> , et asi ei ole nooruses, vaid põlvkonnas. Nõuka-a
> ja põlvkonna mehed (ja naised ka ehkki vähem) ei o
> ska ega taha enda eest nii palju hoolitseda.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!