Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
demagoogia
 
tom 04. detsember 2001, kl 12.32
fööniks: ju siis sa ei saanud mu mõttest aru. Ma siis vastan uuesti. Miks sa arvad et mind huvitab , et sina hindaks mind? Kas on liiga keeruline? Või põed ka egomaaniat? Et teised peaks hindama seda et sa hindad neid?
 
ellu 04. detsember 2001, kl 12.32
Kuule, Tom, mine vali endale vääriline lektüür. Paralleel: mulle jälle tunduvad teletupsud kuidagi totrad ja ebajärjekindlad. Aga las nad olla, kõik ei pea olema tuumafüüsikud.
 
tom 04. detsember 2001, kl 12.36
ellu: mis hinge läks? kas sa oled siis oled niivõrd teistest parem või minust? kas see rubriik kuulub ainult sulle ja sinu kaasmõtlejatele? et nii lahmida? äkki uuriks asja ennem nats, teeks kodutöö ära? mõlgutaks nats mõtteid? või tööl tekkis kohvipause?
 
tom 04. detsember 2001, kl 12.37
feliks: nõus olin sinu esimese kommiga? kas seda oli raske taibata? ju vist
 
tom 04. detsember 2001, kl 12.38
küsimärk läks valesse kohta, pagan
>
> feliks: nõus olin sinu esimese kommiga? kas seda oli raske
> taibata? ju vist
 
ellu 04. detsember 2001, kl 12.40
tööl tekkis, jah, kohvipause. Ei viitsinud isegi vahepealset rida läbi lugeda, ütlesin mida mõtlesin: igaüks lugegu seda, mis huvitab. Lihtne ju? Ja jään järjekindlalt sellele seisukohale.
 
TESS 04. detsember 2001, kl 12.40
Tom
Ega sa karda, et su ensehinnag üle ääre ajab, kui oled kindel, et virtuaali põhjal inimesest miskit taipama hakkad?:)
Sa muidugi ei tule selle peale, et on inimesi, kes lihtsalt provotseerivad, et teemat arendada, mõtteainet anda...:)

Ja näha on, et sina isegi tunned end puudutatuna, igavlevana, häirituna, ega muidu poleks sa teema püstitajana esinema tulnud...Tead ju küll, et igasugune tähelepanu on tähelepanu...:)
Ja kui meist(sinust/sinuga) ei räägita, siis meid pole olemas:)
Ja ära ole nii irooniline ning tige.:)
Suudad sa midagi ilusat ka, ilma irooniata öelda??
 
Fööniks 04. detsember 2001, kl 12.41
Tom: Oeh. Erinevalt mõnedest oled sina äärmiselt järjekindel. Ja ei saa kuidagi seksist üle ega ümber.
Küsime siis vastu, et mis sellest halba on kui näiteks sina siin virtuaalis kah kellelegi meeldid? Et siis kohe kepp vä? :)) Et niisama kenasti öelda on nõme ja mõttetu vä? :)
 
mõtleja 04. detsember 2001, kl 12.43
Olen tõesti siiani mõtleja olnud, lugenud ja mõelnud - millised probleemid inimestel on! See kõik norm, kui pole probleemi pole ka inimest. Ja kui tihtilugu tuleb teemapüstitus, siis enamjaolt ikka sellepärast, pole muud kohta-aega kuhu oma murega/teadmatusega minna. Pole lihtsalt kes kuulaks. Mõni ei leia terve elu muud vahendist kui virtuaalmaailm. Siin hea ananüümselt kurta. Ja vastus on pea igas kommis ka olemas, püsikommijatelt enamjaolt positiivne/toetav(kui teemaseadja hädas omadega). Mida üks mures inimene ikka paremat tahat oskab kui toetavat sõna, kasvõi võhivõõralt, tunnet, et pole üksi... las olla nii...päiksega koos
 
Fööniks 04. detsember 2001, kl 12.46
Mõtleja: Ilusasti ütlesid. Päikest sulle :)
 
Anna 04. detsember 2001, kl 12.46
Tom

Püüdsin kirjutada nii et ei tuleks jälle seda juttu, et puudutatuna. Ei tunne ennast absoluutselt puudutatuna. Tõesti lugesin su juttu ja hakkasin mõtlema, et kes siis on nii muutuv ja mitte ühte nime ei tulnud pähe. Jah, delfi naisteleht, teemad põhiliselt tunnetest, inimsuhetest ja tihtipeale need teemad ka haakuvad üksteisega.

Ma lihtsalt mõtlesin, et ehk tood mõne näite. Loomulikult sa ei pea seda tegema, oli palve selline. Näiteks võin olla ka mina kui sinuarvates ma kuskil endale vastu rääkisin või ükskõik kes, asi pole selles.

Näidet pole? Aga millest sa siis üldse räägid, ei saa aru?
 
Fööniks 04. detsember 2001, kl 12.48
Tess: ja tegelikult sa ütlesid seda meeldimise asju juba ammu mulle ja mina sulle (põhilehel, mäletad). Ja ma võin seda vabalt veel öelda (et sa üks armas tüdruk oled) :)
 
tom 04. detsember 2001, kl 12.49
tess: Ega sa karda, et su ensehinnag üle ääre ajab, kui oled kindel, et virtuaali põhjal inimesest miskit taipama hakkad?:)

ei karda, virtuaalses maailmas olen ma juba kuskil 5 aastat esinenud ja ma tean mida räägin. selle põhjal peaks väike kogemus juba olema.

Sa muidugi ei tule selle peale, et on inimesi, kes lihtsalt provotseerivad, et teemat arendada, mõtteainet anda...:)

Loomulikult tulen, aga see ei puutu praegu asjasse.

Ja näha on, et sina isegi tunned end puudutatuna, igavlevana, häirituna, ega muidu poleks sa teema püstitajana esinema tulnud...

Vale puha, ma lihtsalt püüdsin kui siis tähelepanu juhtida sellisele asjale. Aga nagu tavaliselt toimib siin ringkaitse kiiks. Tavaliselt ma ei kommi, ma lihtsalt loen. Aga aasta-aastalt läheb kõik kommid nii üksluiseks kuidagi. ok minu viga. aga kui niivõtta siis ei tohiks nagu keegi kommida, sest alati saab öelda loll oled oma viga. või mis?

Tead ju küll, et igasugune tähelepanu on tähelepanu...:)

kah tähelepanu, peab ütlema:) kamoon, kas peaks nüüd end staari tundma?

Ja kui meist(sinust/sinuga) ei räägita, siis meid pole olemas:)

Keegi ei käsu sul kommida minu arvamust:)

Ja ära ole nii irooniline ning tige.:)

Miks ei või olla? Ma pole selline nagu sina ja mul polegi kavas hakata olema. Kahju, aga nii see on.

Suudad sa midagi ilusat ka, ilma irooniata öelda??

Loomulikult, aga see pole praegu esmatähtis.
 
. 04. detsember 2001, kl 12.50
 
mõtleja 04. detsember 2001, kl 12.50
Tänud Fööniks!
 
tom 04. detsember 2001, kl 12.53
fööniks: sorri, aga sina käisid oma kepijutu küll ennem välja. kas sa ei saa ilma kepijututa ühti teemat arutada? kas sul on miski üldine rahuldamatus? irw
 
Anna 04. detsember 2001, kl 12.58
Tom

pidev irin mis nn. püsikommentaatorite kohta käib ongi ju see et räägitakse või ehk siis kirjutatakse ka teema väliselt, ei põhjendata seisukohti jne.

Miks sina ei põhjenda?

Ja ise püstitasid teema, võiks ju põhjendada, aga sinu jutt kisub ainult kepijutu poole!
 
tom 04. detsember 2001, kl 12.58
ok kõigile: kahjuks saab mu vabaaeg nüüd läbi ja ma pean tegutsema muude asjadega. Aga oli huvitav. Aga tahaks nii mõnelegi öelda, et teie parim eine on teine inimene. Kui anda teile kirved kätte siis oleks varsti maa tühi ja teil kõhuvalu. aga see on jälle minu arvamus.

ja mis päikesest on kõigil jutt? pseudorõõmsus? et soovin päikest, olen kole positiivne? ja positiivne on in? nagu kingo peaks jutlust,irw
 
tom 04. detsember 2001, kl 13.02
anna: wow ma teeks seda kohe, aga mul jääb nüüd ajast puudu. aga ma teen, ajan järge ja teen kodulehe, kus ma näitan ära kõik demagoogia. see võtab aega aga võtan selle endale asjaks ja annan siis siin teada. siis saab ka sinu süda rahu onju. sellise statistika nagu irc on:))
 
Fööniks 04. detsember 2001, kl 13.02
Tom: seos tuli sealt, et sina ütlesid et Piloot on litsmees, Tess küsis sinult, et kas see, et Piloot mulle ütles et ma meeldin peab tähendama et kohe @!#$ mees... sealt edasi see jutt. Tavaline teemaarendus mo meelest vaid :)

Miks sind minu rahuldatuse aste huvitab, aru ma ei saa? :))) Küsid kohe kolm korda järjest.
 
tom 04. detsember 2001, kl 13.04
fööniks: eks ikka igaühe rikutuse põhjal
 
Anna 04. detsember 2001, kl 13.09
Tom

Ei suuda kuidagi sinust aru saada. Tegelikult küll, sul tohutult halb tuju ja valasid selle nüüd siia välja.

Tuletan veelkord meelde, püstitasid ju ise teema, ole siis ka meheks ja põhjenda, milleks mingid jaburad süüdistused?

Minu arvates püüan juba ei tea mitmendat korda ainult teada saada, et mis sind ajendas teemat püstitama, et ju sind siis miski ju häirib! Ja palusin ennast põhjendada.

Ei öelnud sulle miskit isiklikku ja solvavat, ei soovinud sulle ei päikest ega lund.

Kui sa põhjendada ei oska milleks siis teema püstitus. Ma ei saa sinust aru. Aga ma ei peagi aru saama; järeldame siis, et pold midagi teha ja tuju paha ja ei tea mida veel. Mis mõte sellel siis üldse, mitte aru ei saa. Olen nõutu!
 
piix 04. detsember 2001, kl 13.10
tere kena teisipäeva, tom!

sa oled kuidagi ennastunustavalt hoogu läinud selle va vastamisega! laused selged ja kylluslikud, kirjavahemärgid korras, argumendid pandavad .... sa justkui naudiksid seda kribamist.
kuigi kõik sai alguse ju PSEUDOPROBLEEMIST. täidsa õhust võetud selline.... ;))))

aga MINA isiklikult arvan, et kirjutamine on lisaks kõigele muule ka yks teraapia vorme. tean ise mitmeid ylihäbelikke inimesi kes seltskonnas istuvad kui mömmid: ei saa sõna sõna kõrvale, aga kui kirjutavad, siis lausa ludinal. yks neist isegi luuletab. ja see on nende seltskondlikkuse vorm.

probleemid aga pole enamuses õhust, vaid ikka elust enesest. paljudel pole kõrval kogenud ja head ärakuulajat, teistel jälle asi nii delikaatne, et vaja anonyymsust.... no põhjuse kirjutamisek ikka leiab.

arvamused aga muutuvad koos inimestega. mõned sätivad ilmselt oma seisukohad siinkirjutatute järgi ümber. ja ongi hea, otsivad ennast, arenevad.... no mis saab selle vastu olla!

ja lõppeks: vaata ise, mille sa siin vallandasid.... ;)
 
mõtleja 04. detsember 2001, kl 13.15
Keegi punkt pani juba 12:50 teemale punkti. Äkki kogemata, äkki meelega. Mis te ikka pahandate tomi kallal, mina arvan, et ta lihtsalt luges väga pikalt ja järg kadus käest, tahtis kohe midagi öelda ja nii see läkski, teema püsti, kusagil saba lõpus kommi lisades:ole tubli ja jõudu, poleks teda märgatud. Julge poiss, aga roppusi pole vaja...ikkagi päikest ja lund(nüüd ka Annale isiklikult)
 
TESS 04. detsember 2001, kl 13.15
Tom
Ja sa ei suutnud:)))
Ei pidanudki silmas, et see esmatähtis oleks...
Mul küll kahju ei ole, et sa pole selline nagu mina.Ma ei tahagi, et keegi oleks selline. Kole igav oleks ju siis:)
Kas tähelepanu juhtimine millelegi ei ole mitte selles vallas puudutatuna, häirituna tundmine?Sa pole ju apaatne, vaid kaitsed kiivalt oma seisukohti...Minu arust räägid juba siin endale vastu:)))
Ma küll ei konkureeri sinu 5 aastase esinemisoskuse kõrval millegagi...aga provotseerimine puutub vägagi asjasse...
Ähh, sind küll:), tähelepanu osas pidasin silmas, et kui kellelgi on tähelepanu puudus, siis...aga let it be
 
tom 04. detsember 2001, kl 13.16
anna: kas sind vaevab ennast hoopis miski? sa saad tõestuse, aga ma teen extra selle sinu kohta, sest annab kõiki teemasi läbi chekkata. midagi ma ikka leian.

ja milleks see pahatuju jutt? millega sa seda seostad? peab alati pahatuju olema kui midagi püstitad? ja kas peaks selle mõtte järgi peaks teemasi võtma? et kõigil on pahatuju ja siis heatujuga iñimesed vastavad? kreisi nagu nii mõelda. ja kas ma ei põhjendanud oma teemas juba ennast?
 
TESS 04. detsember 2001, kl 13.18
Fööniks
Aitäh armas inimene, mul kohe kõrvad hakkasid liikuma:)
Ja ma mõtlen selle meeldimise koha pealt normaalselt ikka:)
 
tom 04. detsember 2001, kl 13.19
piix: ic päris huvitav jutt sul. /me naerab
 
lootusetu 04. detsember 2001, kl 13.20
TESS

Ei tahtnud sind ega kedagi teist kuidagi solvata ei aru ega muude omaduste poolest. Aegaajalt on püsikommijate suhtes tehtud ka õigeid märkusi, aga neile reageeritakse samamoodi kui lahmivatele. Hakatakse ennast õigustama ja ütlejale pasunasse andma. Rõõmsalt või tigedalt, vahet pole, vigastusi tekitab ikka.

Sõna muutub moesõnaks siis kui teda kasutatakse sobimatus kohas, aga siin on ta asjakohane.
 
tom 04. detsember 2001, kl 13.21
mõtleja: mina panin kogemata punkti:(( aga sinu arvamus on igav, mõtle midagi huvitavamat:))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!