Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Mis iseloomuga on lõvi naine?
 
lõvinaiskale 18. september 2013, kl 20.14
Oi jumal, järgmine tuli siia möirgama. "Kes kõige rohkem meigitud."

Taevas aita, kui pealiskaudsed te veel olla suudate!
 
lõvinaiska 18. september 2013, kl 20.56
Kohe näha, et ükski lõvi ei ole sind oma sõbraks võtnud ning sa ei tea meist midagi. :)
 
märkus 18. september 2013, kl 21.04
Meikimine pole edevus!
 
lõvinaiskale 18. september 2013, kl 21.53
Tunnen mitutu lõvi naist väga lähedalt ja tänu sellele tean täpselt missugused te tegelikult olete. :D
 
küllalt nähtud 19. september 2013, kl 09.37
nõrga iseloomuga ja mõtetud klounid kes isegi kriitikat ei kannata. sellised just ongi.
 
njahh 19. september 2013, kl 09.50
Oleneb vast kriitikast. Konstruktiivne kriitika on igati ok. Labase klouni lahmimine, mille eesmärk on lihtsalt ära teha, jätab kritiseerijad automaatselt suhtluaringist välja. Keegi ei viitsi ju pikalt mõttetu bimboga kakelda. Bimbost ei saa iial kaunitari, sest bimboks sünnitakse mittw ei saada.
 
milles probleem 19. september 2013, kl 11.46
Lõvi naised need kõige suuremad bimbod ongi ju! :D
 
sc 19. september 2013, kl 12.38
väga õige, lõid esinevad nii klounilt ja mõtetult ja sellega teevadki ennast lolliks ja madalaks. tean minagi ühte sellist tuttavat, kes kui tigla alkot saab siis teeb ennast teiste nii lolliks, võiks endal vähemaltki häbi või eneseväärikust olla, aga seda nad ju ei tunne, vaid ripuvad nii kergelt ettejuhtuvate meeste kaelas jne, liialt madal käitumine :D ja + nõrga iseloomuga samuti.
 
l9vist 19. september 2013, kl 12.43
Just, just. Tean jälle Lõvi, kel pole alkoholi vajagi, ripub ihapäevaselt sadade meeste kaelas. Tegemist muide mehega. Meeletu tähelepanuvajadus, mille nimel ei pea ka paljuks kuritegelikke vahendeid kasutada. Ahistas vahepeal mindki, aga saatsin kiirelt pikalt ja palusin pilgu peeglisse heita. Absoluutune enesekriitika puudumine.
 
nii 19. september 2013, kl 12.49
ega jah, enesekriitika puudumiseks polegi alkoholi vaja, lõvidel see täiesti olematu, teevad ennast ainult seltskonnas narriks. ma seda kordi näinud ja ega ausaltöeldes sellistega suhelda ei taha, isegi ühe sellisega sai suhtlemine lõpetatud, üritas ikka kuidagi ennast sõbraks pressida, aga minu maailmavaated ja kombed ning püksikumm on kaugelt kordi korralikumad. õnnetu ja nõrgavõitu tähtkuju see lõvi. olgu omaette.
 
ärplejale 19. september 2013, kl 13.00
Sinu püksikumm püsib ainult ärplemisel, tegelikult jooksed igapäevaselt ringi püksid rebadel ja jahid kõikvõimalikke naisi. Suhteprükkar võib ennast ju õigustada, aga äratrööbatud kaltsuks jääf ikkagi. Ainult räpane kalts suudab ptimitiivselt nuhkids ja jama keerata inimesele, kes teda ei taha. Väärukas inimene oskab väärikalt kaotada. Kalts karjub avalikkuse ees kuidas ei taha, ei taha, seljataga nuhib ja keerab s%%%a ihaldusobjektile ja tema lähedastele. Vot see on tase labasuse mõõdupuul. Äkki saadad veel mõned anonüümkirjad? Sa ei kannata ju kui kellelgi hästi läheb. Viimase kirjaga läks vist asi tiba puusse ehk siis ametlikuks. Palju ei jäänud trellidest puudu. Irw:)))
 
ärplejale 19. september 2013, kl 13.27
Lisaksin veel juurde, et põhjus miks selle ärpleja igaveseks oma elust välja lõin, oli tema mega liiderlikkus, mida ta endale ei tunnistanud ja argpükslik s%%a keeramine. Rohkem ma temast teada ei taha.
 
ainult karsked 19. september 2013, kl 13.38
Lõvid ja alkohol on väga kehv kombinatsioon, hakkavad staaritsema.
 
kaugelt mitte 19. september 2013, kl 16.06
mitte ainult lõvid ja alkohol vaid ka veevalajad ja alkohol ei sobi kokku, need staaritsevad ja räuskavad veel hullemini. mul vend on scorp. ja koguaeg kui mingi üritus või pidu on siis püüab oma veevalajast naist pidevalt ohjes hoida, aga mis tulutult see tulutult, teisel selline mürgel ja esinemine kui grammi jooki saab nii mis hirmus. ega lõvidega üldiselt sama lugu.
 
Hõivatud Sõnn naine 19. september 2013, kl 17.10
Ei tunne eriti lõvi naist, aga tundub väga sõbralik, abivalmis. Kõik oleneb vist ikka iseloomust ja on erinevad ka lõvid. Samas teise lõvi naisega oli kogemus, et alguses väga sõbralik, aga hakkas segast teksti ajama ei tea millest, aga vähemalt oskas hiljem vabandada ja kõik ok:)
 
jajah 19. september 2013, kl 17.30
Selles asi ongi, et nad mängivad ja tunduvad sõbralikud. Aga mis nad tegelikult on, seda ei taha ükski inimene tunda.
 
tean mitu lõvinaist (kommisin ennem) 19. september 2013, kl 20.32
minule meenus automaatselt 4 lõvitari ja kirjeldus kehtis vähemalt kolme kohta 100%-liselt. Lihtsalt mainimiseks.
Ja see vastab ka tõele, et alko toob esile staaritsemise. End peetakse kuningannaks, aga käitutakse nagu viimane mats. Ja siis on häda, et keegi neid ei salli... Sellepärast ei sallitagi.
Ja veel, kui enam ühtki suhtluskaaslast pole, siis hakatakse vanu tuttavaid üles otsima, vabandust ei paluta, aga püütakse erineva nänniga ära osta
 
nõustun 19. september 2013, kl 20.57
Vabandama on nad kehvad.
 
lõvinaine ise ka 19. september 2013, kl 21.56
Vastastikuse armastuse puhul suhtun siira imetlusega oma mehesse, annan talle kõik suurema, targema ja parema inimese volitused ja luban enda eest hoolitseda romantilises stiilis. Laialimineku puhul ei hakka köit lohistama, mis läinud südamest, see läinud ka silmist.Ei mingeid sõbraks nillimisi!
Valin ,kellega suhtlen, kellega olen, kellega käin. Meeldib haridus, haritus, turvatunne,püsivus, kindlus, asjalikkus,viisakus, taktitunne. Perekeskne aga vahel võib ka koos kodust väljapoole rännata ja ühiseid kogemusi ammutada. Lõvi on loomult truu, kirglik ja sügav. Mees, kes armub lõvi naisesse, on teinud suurepärase ja õige valiku.
 
keegi teine 19. september 2013, kl 22.20
Vastastikuse armastuse puhul suhtun siira imetlusega oma mehesse, annan talle kõik suurema, targema ja parema inimese volitused ja luban enda eest hoolitseda romantilises stiilis. Laialimineku puhul ei hakka köit lohistama, mis läinud südamest, see läinud ka silmist.Ei mingeid sõbraks nillimisi!
------------------
Hästi öeldud, jagan sama seisukohta...kuniks mees vastutuse ja kohustuste eest ei põgene, siis muutun deemoniks.
 
et 20. september 2013, kl 01.14
Mehe vastutus ja kohustused? Ikka mehe seljas niisama liu laskmine, kui saab raha otsa, ongi paljulubatud armastus kadunud.
 
to et 20. september 2013, kl 07.15
Kas ma mainisin kuskil raha? Loe uuesti ja ära õelutse. Rahast polnud kuskil juttu. On ka palju muid kohustusi ja vastutusi , mida suhtes ja pereelus peaks iseenesest mõista olemas olema. Kõik ei saa neist aru ka mitte aastatepikkuse selgitamise peale. Üldiselt ma jälestan rumalaid ja tobedat kiusu ajavaid mehi. Kooselu peab olema mõlema poole vaba tahe ja ühine nauding ning eesmärk, kus esikohale sestakse partner, mitte iseennast.
 
lõvinaine ise ka 20. september 2013, kl 11.11
Rahast me ei räägi, see on ainult maksevahend aga sellega ümber käia oskab iga lõvinaine ja raha kui maksevaned kiidab lõvinaist.Ikka tuleb sinna, kus on pesa ees. Pole probleeme.
Rumalus, kadedus ning intriigitsemine on nii ebameeldivad, et lõvinaine hoidub isegi neist inimestest eemale, kes oma vaba aega sellega täidavad. Milleks, parem pikutada ja mõnuleda kui kõik on korras ning enda heaks midagi teha. Lõvi värv on punane ja kuldne, kollane ka ning vahetevahel oranž ja muud värvid, et meeleolu hoida ja sulnid pilgud armsamale teeb iga aastaaja kauniks.Eriti on praegusel ajal looduses imekauneid lõvivärve lausa nii palju, et joovastus tuleb peale.
 
lõvinaine ise ka 20. september 2013, kl 11.16
Lõvinaine ei muutu kunagi deemoniks, uhkelt pea püsti keerab ta reetjale eluks ajaks selja ja ei mingeid kättemakse ega kahetsust, ise teab, millest reetur ära pöördus,ise teab, millega riskis- kaotas lõvinaise lugupidamise ja ta unustatakse hästi kiiresti. Lõvinaine ei lasku kunagi madalatesse tagantjärgi kiusuajamisse ega salasepitsustesse, selleks on ta liiga tugeva vaimuga, uhke sirge seljaga daam.
 
tean mitut lõvinaist 20. september 2013, kl 11.20
"Kooselu peab olema mõlema poole vaba tahe ja ühine nauding ning eesmärk, kus esikohale seatakse partner, mitte iseennast"- see ütlus ei käi lõvi kohta.
Lõvi kohta käib pigem: "esikohal MINA ja partneri esikohal peab olema samuti LÕVI"
 
tean mitut lõvinaist 20. september 2013, kl 11.32
Kuulge, te pole ÕIGET LÕVINAIST näinud vist. Lõvi võib on tahtmise saamiseks vägagi madalale langeda. Olen elus neid "madalale langevusi" näinud nii palju, et tekib vahel küsimus: Kuidas saab inimene üldse nii teha ja üldse sellise idee peale tulla?
Mul oleks häbi nii madalale üldse langeda ja isegi selliste ideede peale tulla. Ja kõhklemata võetakse kasutusele kõik abivahendid, et oma tahtmine saada. Kasvõi üle laipade.
Mis rahasse puutub, siis nii palju kui mina aru saanud olen, siis lõvidel endil tavaliselt raha pole. Mees tavaliselt teenib ja omab raha, lõvi on tavaliselt see, kes seda hästi laiaks lüüa oskab. Ning rahast ei saa neil iial isu otsa, rahamaitse suus on neil ikka üüratu. Ja kui peaks olema raskemad ajad (loe. tuleb kokku hoida), siis lõvi seda küll ei tee. Pole tema asi, kuidas mees kohutused täidetud saab (rahalised kohustused).
Lahku mineku puhul peab arvestama, et lõvi naine keerab esimesena üles lapsed. Ja teeb endast oleneva, et lapsed isast enam midagi ei arvaks. Ja kui võimalik katkestab laste isaga ka suhted. Ühesõnaga teeb kõik selleks, et teine pool end halvasti tunneks. Ja isegi kui laste isa rahaliselt väga hästi toetab, räägib lõvi "küla peal" ikka, et ei toeta ja pappi üldse ei anna ja on muidu m..n mees. Aga raha laste isalt võtab vastu. Õeldakse ju, et raha ei haise- täpselt lõvi mentaliteet.
 
ego sümbol 20. september 2013, kl 12.37
Lõvi jutus domineeribki mina, minule, mulle, minust, ma, minuga. Leppige juba sellega, et teie mõttetu uhkus hävitab kõik positiivse.
 
erapooletu 20. september 2013, kl 13.13
Kui Lõvi naine suudab natukenegi enda ego kärpida, võib olla tegu suurepärase inimesega.

Kahjuks paljud Lõvid ei suuda probleemi mõista ja kipuvad raha- ja võimuasjades üsna probleemsed olema. Ise nad muidugi probleemi ei näe, ikka kõik teised on süüdi ja lollid.
 
Hõivatud Sõnn naine 20. september 2013, kl 14.19
lõvinaine ise ka Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Lõvinaine ei muutu kunagi deemoniks, uhkelt pea pü
> sti keerab ta reetjale eluks ajaks selja ja ei min
> geid kättemakse ega kahetsust, ise teab, millest r
> eetur ära pöördus,ise teab, millega riskis- kaota
> s lõvinaise lugupidamise ja ta unustatakse hästi k
> iiresti. Lõvinaine ei lasku kunagi madalatesse tag
> antjärgi kiusuajamisse ega salasepitsustesse, sell
> eks on ta liiga tugeva vaimuga, uhke sirge seljaga
> daam.
Oled siin sarnaste mõtetega, nagu mina olen olnud. Kuidas küll nii sarnased mõtted? Ainult, et liiga palju ennast ei kiida, sest on kindlasti kõigis inimestes ka väikesed vead:)
 
narrid 20. september 2013, kl 15.06
jagan ühe kommenteerija seisukohta 100%. ühesõnaga lõvid ise teevad ennast narriks ja tolaks ja sellepärast teid ei sallitagi. õppige inimestega õiesti ümber käima ja teisu austama ja vot alles siis oodake teistelt sedasama. aga seni kuni olete sellised saapad, siis ärge lootkegi, et teisse keegi paremini hakkab suhtuma.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!