Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Ausalt paluks! Kui suurt tähtsust omab esmakohtumisel mehe auto?
 
Täitsa Blond 09. november 2014, kl 21.39
Senza, kui samamoodi oleks käitunud Opeli omanik, siis oleks viga Opelis?
Minul on ka üks selline juhus olnud, aga viga polnud autos, vaid mehes....auto oli suht tagasihoidlik.

Selle mehe käitumise ja Lexuse vahel puudub põhjus-tagajärg seos.
Täpselt samuti nagu vinges luksautos võib istuda haisva suuga töll (mis on siiski suur erand) ja tagasihoidlikus autos puhas ja korralik mees.
Kadedus on selle nimi, mida te siin viljelete ja see on minu jaoks eemaletõukav.
Eks te kõik olete näinud sierramehi, kes üritavad mingile vinge mootorimahuga masinale foori tagant startides ära teha....labane minu meelest.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 09.11.2014 21.41.
 
Sid 09. november 2014, kl 21.45
TB, sa ei lugenud mu posti vist korralikult, seal oligi kirjas, et mees, kel nagu poleks põhjust oma autole rõhuda just seda tegi ja sellepärast ta välja praagiti. Loomulikult polnud automark selles süüdi. Seda enam, et silmarõõm autodest suurt ei jaga ja margi sai ta takkajärgi teada, mingist reklaamist samasugust autot nähes. :)
 
Täitsa Blond 09. november 2014, kl 21.45
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> blond - ma vist olen ise suurem autopede, kui mehe
> d, keda ma tunnen. olgu neil siis mingi vanem tuun
> itud auto või see seebikujuline X6, keegi pole aut
> ost üheski mõttes numbrit teinud.

Mina olen kahjuks sattunud ka mõne sellise isendi otsa, kes vihkab kõike ja kõiki, kellel on temast parem auto....muidugi rohelise mõtteviisi sildi all.
Ja olen kohanud ka mehi, kelle jaoks on naise parem auto nagu pullile punane kalts.
Küsi mehelt, mis auto tal on ja saad teada, mis mees ta on....
 
piripiiga 09. november 2014, kl 21.48
krt, Sid, aga kuidas su silmarõõm saab raudkindlalt väita, et see mees rõhus oma autole? ennegi inimesed üksteisest ekslikult asju eeldanud.
 
Täitsa Blond 09. november 2014, kl 21.48
Sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> TB, sa ei lugenud mu posti vist korralikult, seal
> oligi kirjas, et mees, kel nagu poleks põhjust oma
> autole rõhuda just seda tegi ja sellepärast ta vä
> lja praagiti. Loomulikult polnud automark selles s
> üüdi. Seda enam, et silmarõõm autodest suurt ei ja
> ga ja margi sai ta takkajärgi teada, mingist rekla
> amist samasugust autot nähes. :)

Ma ei loe kuskilt välja, et mees autot presenteeris....ma sõidan ka autoga trepist treppi ja see peaks teiste jaoks andma signaali, et ma eputan?
Ma olen kindel, et mees oli lihtsalt vastik, aga süüdi jäi auto.
 
klõbin 09. november 2014, kl 21.55
Auto ei ole oluline, sest ega ju autoga juttu ei aeta ega plaane tehta. Auto on tarbeese ja selle saab alati uue osta, kui peaks vajadus tekkima. Kui ma oma tulevase mehe autot esimest korda nägin, siis kukkus sellel konkreetselt ukselink küljest ära. Auto oli väike ning glamuurist sama kaugel kui Kuu Maast. Aga mees ise igati tore ja tegus ning väga armas. On siiani.
 
Sid 09. november 2014, kl 21.57
Ma ei hakka siin üksikasju täpsustama, aga jah, ma tean, et mees just presenteeris oma uut autot.

TB, esmakohtumisel siiski oleks viisakas autost väljuda ja vähemalt tere öelda. Tuttava inimese puhul loomulikult ei ole vahet, kus ja mismoodi sa ta peale võtad.
 
kadakajupp 09. november 2014, kl 22.05
blond - mul vist sattunud sellised maskuliinsemad isendid tuttavate hulka, aga autot peetakse vajalikuks tarbe-esemeks ning igaüks ostab nii kalli ja sobivate parameetritega, kui vajalikuks/võimalikuks peab.
selliseid wannabe-öko kõvatajaid ei tea :).
 
hmm 09. november 2014, kl 22.06
auto mark ei ole oluline, pigem on minu jaoks bmw eemale tõukav isegi, meenub kohe mingi bemmivendade teema, mis meedias aktuaalne on.
Samuti kui kogu raha läheb ka auto ülalpidamisele, siis ei ole sellise mehega küll midagi peale hakata, auto on siiski tarbeese.
Küll aga peaks igal mehel olema autojuhiload ja kui olukord just ei ole ajutine vms, siis võiks ka olla kaasaegne auto, mis on puhas ja turvaline. Imelik on trolliga kohtama minna või mehele järgi koju sõita.
 
Täitsa Blond 09. november 2014, kl 22.07
Sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma ei hakka siin üksikasju täpsustama, aga jah, ma
> tean, et mees just presenteeris oma uut autot.
>
>
> TB, esmakohtumisel siiski oleks viisakas auto
> st väljuda ja vähemalt tere öelda. Tuttava inimese
> puhul loomulikult ei ole vahet, kus ja mismoodi s
> a ta peale võtad.

Issand küll...muidugi, aga mis puutub mehe ebaviisakusse LEXUS?
Ma ütlen veelkord, et ka mul on sarnane kaabakas ette sattunud, aga ma ei leia, et auto selle põhjuseks oli....mees ise käitus jälgilt, kusjuures kohtumisele eelnenud suhtlemine oli väga meeldiv. Just prostituudi tunne mul oligi, kui mees ei vaevunud oma perzetki autost välja vedama ja mind kõrvalistmele kutsus.
Sellel mehel oli tavaline keskklassi auto...järeldus, pervod sõidavad keskklassiautodega???
 
Sid 09. november 2014, kl 22.19
TB, ju siis sulle sattus klass madalam kaabakas. ;) Loomulikult ei ole vahet, mis autoga kaabakas sõitis, aga ju siis kaabakal endal oli, kui tal seda nii väga rõhutada oli vaja.
Rohkem ei vaidle, muidu sa arvad, et ma ka mingit klassiviha pean. Ei pea, mul on oma vajadusteks vajaliku suuruse ja piisava võimsusega auto ning kuni ta korras ja (vahest ka puhas) on, ei näe vajadust seda uuema vastu vahetada. Kui lagunema hakkab, eks siis vaata. :)
 
Endel Õunaussike 09. november 2014, kl 22.26
Mina sõidan Moskvitch 412-ga ja pool bensurahast olen alati tagasi küsinud oma deidilt, naised ei ole veel virisenud, kellega kohtamas olen käind.
 
Täitsa Blond 09. november 2014, kl 22.34
Senza, just klassiviha see ongi, kui sitta käitumist seostatakse automargiga.
Ainus, kus mina seostan, kui kalli auto omanik ei jaksa ega vaevu enda hambaid korda teha.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 09.11.2014 22.36.
 
Täitsa Blond 09. november 2014, kl 22.41
Tahaks teada, kus Tõnis ise nüüd on....keeras sita kokku ja ise kadunud:)
 
to: Silvia 09. november 2014, kl 23.15
Ütlen ausalt et kui mul oleks kohtingule saabunud naisest kehvem auto siis oleks ikke niru tunne küll-nagu tossike.

Meestele on auto siiski üsnagi staatusesümbol:)
 
ei arva nii 09. november 2014, kl 23.22
ei ole nõus eelnevaga, staatusesümboli autode hinnad algavad alates umbes 100 tuhhist, alla selle hinna autod küll mingit staatust ei väljenda
 
Täitsa Blond 09. november 2014, kl 23.34
Igaühe jaoks on latt erineval kõrgusel.
Vähemalt üks mees julges tunnistada, et on niru tunne.
 
anname aga hagu 09. november 2014, kl 23.34
Tõnis ilmselt vaevab nüüd juba järgmise probleemiga pead, kas Prismast ostetud odavad Jamesi teksad on sobivad, või peaks ikka Kaubamajast saja eurised Hilfigerid ostma :))
 
Endel Õunaussike 09. november 2014, kl 23.46
Miks peaks üldse tundma ennast kuidagi alaväärsena, kui naisel on kallim auto.
See inimene, kes nii tunneb on peast haige.
 
to: ei arva nii 10. november 2014, kl 00.00
S-klassi ning G-klassi hinnad algavadki ju 100.000 juurest, nt G odavaim diisel 88.000, G63 AMG 140.000 ning tippmudel G65 AMG 270.000:)

http://www.silberauto.ee/mercedes-benz/hinnad/G-klass.pdf

S-klass 81.000-171.000

http://www.silberauto.ee/mercedes-benz/hinnad/S-klass_sedaan.pdf

Ning Tallinna tänavatel nt G63 AMG päris mitmeid näinud juba nagu ka uusimaid S63 AMG-sid:)

Keskklassiauto on pigem lexus mis on lihtsalt veidi kallim toyota:)
 
teema autor 10. november 2014, kl 00.03
TB, mul on 1 sinu pakututest:)
 
Täitsa Blond 10. november 2014, kl 00.13
Tõnu, näed, mina ei põe luksautofoobiat:)
Kui sul suus surnuaed pole, siis ma kohtun sinuga, vaatamata sellele, et sul on "vihatud" auto:)
 
M45 10. november 2014, kl 09.15
Keegi pole veel Volkswagen passatit maininud. Kas see on OK?
 
punapea 10. november 2014, kl 09.19
ei väsi kordamast, et need kesklassi autod (mersud ükskõik mis x-klass, toyota-lexus, linnamaastur ükskõik milline, fordid, opelid, homdad, mazdad jne.) on tehelikult absoluutselt out. vaatan neid nagu ogaraid, kui nad muidugi tööks kasutatavad pole. rikas inimene käib kas jala, sõidab autoga, kus on palgaline juht või kui tõesti tahab end vahel ülimalt hästi tunda, sõidab kas motikaga, ferrariga, jaguariga või jalgrattaga. see tobe lumpenitest kesklass võiks elada kuskil eraldi maakonnas (ida-virumaal) näiteks, et normaalsed inimesed saaksid linnas vabalt liikuda:DD
 
punapea 10. november 2014, kl 09.21
* keskklass:D
 
Naine38DD 10. november 2014, kl 09.29
M45 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Keegi pole veel Volkswagen passatit maininud. Kas
> see on OK?


Kui see on puhas ja töökorras, siis muidugi.
 
punapea 10. november 2014, kl 09.39
lisaksin veel eelnevale, et lisaks ülesloetule kasutab rikas ja intelligentne inimene ka ühistransporti. ta ei karda neid inimesi, kellega ta ühissõidukis viibib, et need kuidagi ta lumpenlikkust rõhutavad:DD
VW on hea auto (kuulub samasse klassi, mis ferrarid jaguarid, austin, porsche jms.) ainult et on natuke intelligentsema ja tagasihoidlikuma inimese maitse.
 
punapea 10. november 2014, kl 09.43
tegelikult on ka need ferrari ja muud loetletud autode omanikud intelligentsed. seega jätame omadussõnaks ainult tagasihoidlikud. vot selliste autodega sõitjad avaldavad muljet, nagu ka bussi, ratta, motikaga sõitjad ja jalakäijad:D
 
!!! 10. november 2014, kl 10.23
Mulle meeldivad inimesed, kes ei püüa tõestada tervele maailmale midagi läbi millegi, nad on sellised nagu on. See kehtib mõlema soo kohta. Intelligentne inimene ei sõima kedagi, veel vähem tõstes ennast seeläbi kuidagi esile, et oma ego siis upitada. Samuti ei hinnata inimesi asjade järgi, vaid ikka tema enda järgi. Inimene ise on nr 1 ja kõik muu on tegelikult teisejärguline.
Kahjuks on aga selliseid inimesi siin ilmas aina vähem, kuna materjaalne ühiskond on liiga survestav. Jääbki mulje, et võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju ja kõige ilusamad asjad. Milleks üldse võistelda mingite asjade pärast? Tegelege parem enese arendamisega ja olge ise hoolivad, armastavad, mõistvad ning inimlikud teiste suhtes, siis ei ole vaja kellelegi ka midagi enam tõestada, ei läbi auto, riiete, rahakoti, kinnisvara.....ainus, kes loeb, olete teie ise ja see kaalub üles kõik muu.

Kena päeva!
 
Sid 10. november 2014, kl 10.24
Täitsa Blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Igaühe jaoks on latt erineval kõrgusel.
> Vähemal
> t üks mees julges tunnistada, et on niru tunne.


Nonäed, leidsidki ühe kompleksides mehe :)
Tegelikkus on siiski natuke teine, ma tean mitut blondiini, kes sõidavad väga kalli jeebiga (Cayenne või MB-G), aga usu mind, sõitku nad millega tahes või käigu jala, minu valikute hulka nad mingil juhul ei kuuluks. Seda puhtalt iseloomu, mitte auto pärast. Seega ei maksa oma autot pidevates ebaõnnestumistes süüdistada.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!