Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Soovin leida elukaaslast.
 
- 09. oktoober 2011, kl 21.41
Jeesus... oma voodipesuajalugu ka veel siin avalikustamas? Jumal küll, ja selline tahab... las ta jääb.

Aga siiski - mis kolmanda kooseluga oli?Hakkasid ikkagi litutama?
 
yxikmees 09. oktoober 2011, kl 21.43
Ju nad siis otsisid teravaid elamusi,põnevust.Kolmandaga oli lugu jah keerulisem ja ma ei viitsi hakata seda lahkama.
 
? 09. oktoober 2011, kl 22.15
Ära hakka jah. Sealt koorub üht-teist perversset veel välja. Ei taha rikkuda oma ööund.
 
perekooli kägu 09. oktoober 2011, kl 23.21
yxikmees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tõutäku kasutajanime kasutasin perekoolis paar kuud.

haaa-haaa-haaa! Ja seda ka perekooli kanade-kägude soovituse pärast. Keegi käis selle nime välja (yxikul olla ju 7+ teab mitu last mööda ilma laial) ja Yxik võttis selle üsna kärmelt omaks.
Kahjuks (pigem siiski õnneks!) tulemusteta.
 
? 10. oktoober 2011, kl 09.54
Aga tegelikult ka, Yxikmees - kuidas on võimalik, et sina olid sel ajal kohtamas, kui su rase naine kodus magas ja teine akna taga laamendas? Keegi tõi siin lõikude kaupa välja ja nii tõesti loeb sealt.

Päriselt ka - milline NORMAALNE mees omale sellise kasutajanime paneks?
 
N 10. oktoober 2011, kl 11.00
järelikult sul ikkagi pole nii puhas südametunnistus, kui kolmandast lahkuminekust ei räägi:)
 
- 10. oktoober 2011, kl 12.01
Kus ta siis on, kui rase naine on kodus sel ajal, kui Yxik treffil möllab. Naljakas, et naine just diivanile magama tõsteti....
 
kiusupunnidele 10. oktoober 2011, kl 14.21
Naljakas, kuidas tema kallal viitsitakse viriseda ja järjekindlalt postitusi vorpida. Kriipsuke oleks nagu tema isiklik kirjatsura, kellel pole muud teha, kui igale yksiku postitusele vastata. Algab ja lõpetab, algab ja lõpetab.
Iseenesest olen ma kriipsu ja teiste yksiku vastastega nõus, kuid milleks kirjutada, kui inimene ei muutu, ei taha muutuda. Milleks joosta peaga vastu seina? No las ta siis kirjutab oma teada tuntud stamplauset ja upib oma teemat, ei pea ju sellele vastama. Ja igasugust antireklaami on ta ise juba nii palju teinud, et kõik naised, kes viitsivad enne temaga suhtlusesse astumist ta nime googlisse toksida, leiavad küllaldaselt mõtteainet.
Aga antud juhul lähete teie temaga täpselt sama tüütuks. Nagu mingisuguse koolikiusajad...
 
kõõrdsilm 10. oktoober 2011, kl 15.14
TÕESTI AITAB SELLEST TEEMAST!!! LAS LÄHEB AJALUKKU!!
 
- 10. oktoober 2011, kl 15.35
On muud teha, kiusupunn ja on aega ka siin nokkida.
ma ei talu naiste alandamist, seega omast vabast ajast kääksun siin ka.
 
yxikmees 10. oktoober 2011, kl 16.46
Ma olen ka paljude oma oponentidega nõus.Selles,et ma ei leia omale naist,selles,et olen naiseotsimise käigus ennast liiga palju avanud jne.Aga nüüd pole enam midagi teha,oma hingevalu ja -kannatusi saan ma siiski lõpetada ise.
 
noormees 10. oktoober 2011, kl 17.56
See see sinu häda ongi et sa arvad et kõik sul opponendid on siin. ja et sul kogu aeg hingevalu ja kannatused on, sa ei oska positiivne olla. jah ainult ise saad lõpetada, kuidas sa seda teed , kas nöörijupiga või üritad teadlikult mõtteid suunata ja areneda on iseküsimus. valik on sinu, nöörijupp või enda vastu ausus.
 
heleryn 10. oktoober 2011, kl 18.52
Novot siis, et rase naine kodus ja ise teisega kohtingul? Rahulik ja turvaline pereelu tõesti, irw.
 
m 10. oktoober 2011, kl 19.13
Jumal sa näed ja ei mürista.Kes sellise mehe nagu yxikmees küll siia ilma on toonud lolli mängima.Minge mõni julge naine ometegi sinna teda huvi pärast vaatama ja kuulama,pärast pajatage muljeid siin.Annaks jumal talle vanas eas veel mõistuse tagasi.
 
yxikmees 10. oktoober 2011, kl 19.21
heleryn Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Novot siis, et rase naine kodus ja ise teisega koh
> tingul? Rahulik ja turvaline pereelu tõesti, irw.
Ei mingeid kohtinguid,iga vaba hetk oma noore naisega.
Seega igati turvaline pereelu on pakkumisel.
 
- 10. oktoober 2011, kl 22.03
"" Nimelt oli esimese ja teise eksi vahel üks ajutine sekssuhe endaealise naisega siit mingi 3km kaugusel.Aga ju tema vist sai asjast valesti aru.Igatahes samal ajal kui ma olin kohtingul,murdis ta majja sisse ja kallas kättemaksuks sinist õlivärvi linade vahele.Ja lisaks tegi ka muid lollusi,lõhkus autodelt küljepeegleid ja kojamehi,loopis telliseid aknasse(pea-aegu tabades voodis lebavat siis juba lapseootel elukaaslast) ja lõpuks varastas autost sinnaunustatud mobiili ja diplomaatkohvri dokumentidega.""
----------
Mina loen siit välja suisa kahe tibina vahel saalimist, üks oli suisa rase ka ja seda hakati lõpuks kividega pilduma.

Ühesõnaga Ardi - nüü¨d saime kõik aru, miks su suhted lõhki on.
Mitte külajoodikute ega vangide pärast.
SA ISE LITUTAD LAPSEOOTEL NAISTE KÕRVALT NAGU JAKSAD JA IMESTAD, ET SIND ENAM EI TAHETA!

Rase naine pannakse diivanile magama, hull mutt lobib kive väljas, Ardi on sel ajal uuel kohtingul.

Vastik, vastik, vastik mees! ÖÖÄÄKKK!
Ja julged tulla tutvusi norima? ÖÖhh...
 
kriips 10. oktoober 2011, kl 22.12
to m-

me paneme siin punti kokku ja teeme shokiturismireisi Raplamaale. Juba tükk aega plaanitud, aga viimistlus nõuab lihvimist. Selleks aastaks suvi ka läbi, talveks ei tahaks sinna kügelema minna ( paketis 1-2 ja 3-4 päeva. Omad materjalid kaasa!), plaan oli alustada viie-kuue julge naisega (erinevas vanuses, aga seda me ei avalda, las arvab ise!) ilma soojenedes aastal 2012 maikuu lõpus, juui alguses.
Teeme videoülesvõtted ka.
Päästevestid, kondoomid ja seksajakirjad VÕIVAD olla, aga ei pea.
Kohale lähme igaljuhul, tulemusi ei garanteeri, aga ega midagi kaotanud pole ka.
 
m' 10. oktoober 2011, kl 22.17
Selle viguriga,et sinna minna pole tõesti mitte midagi kaotada,saab palju teada ja näha.Mida seal kaotada on,süütul pole vaja sinna minna.
 
yxikmees 10. oktoober 2011, kl 22.49
- le
Selgitan kronoloogiliselt.
31.dets 1998 puksiti mind minu ostetud korterist välja selle hõivanud külajoodiku poolt(kes nüüd istub mõrva pärast kinni,olles eksile teinud omakorda 2 last)välja.
Jaanuaris hakkasin sekssuhet pidama endaealisega,otsides samal ajal endale elukaaslast,kes oleks sobivas eas ja muude tingimustega(lastetu,mittesuitsetav ja üekaalutu).Selleks avaldasin 99a märtsis maakonnalehe Nädaline kuulutuse,millele helistas 2 naist,ühega läksin kohtama ja siis minu juurde,kuhu oli sisse murdnud see ajutine sexsõbranna.Oktoobris -99 abiellusime ja Jaanuaris 2000 sündis poeg.Telliskivid lendasid akendesse peale abiellumist,seega lendas üks kivi siis 7-8 kuud raseda abikaasa kõrvale paarikümne cm kaugusele.Naine magas meie ühises voodis,mitte diivanil.Detsembri lõpus siis varastas dokumendid ja mobiili,ning sai selle eest trahvi ja trall lõpes.Kojamehi ja peegleid lõi ka küljest siis nov-või dets alguses.

Kriipsule.

Võimalus on minuga kohtuda foorumlaste talgul/kokkutulekul,mis vist korraldatakse 1,5 nädala pärast laupäeval.
Igatahes olen lubanud perenaisele oma abi,nii tehnilist kui logistilist(transport Rapla rongijaamast töö- ja peopaika ning tagasi).



Toimetatud 2 kord(a). Viimati yxikmees 10.10.2011 23.15.
 
noormees 10. oktoober 2011, kl 23.36
ei saa mainimata jätta et see on nagu kellegi biograafia :D
 
Mul tekkis kohe küsimus 11. oktoober 2011, kl 08.39
... kui jaanuaris 1999 hakkasid suhet pidama omavanuselise naisega, kui vana siis see naine oli (29-30???). Kas samal ajal ostsisid ikka 15 aastat nooremat naist?
 
- 11. oktoober 2011, kl 10.45
Ei, mis siin aru saada on. 1999a. jaanuaris ehk 12a. tagasi oli Yxik 30 aastane, a naine vaeseke peab ju 10+ aastat noorem olema. Seega vaevalt täisikka saanud lapsuke pisteti KOHE paksuks.
Oktoobriks oli tibin juba umbes kuuendat kuud käima peal (kui laps järgmise aasta jaanuaris sündis), seega see titt eostati miski aprillis ja märtsis ju Yxik kuulutas ennast avatuks.
Et kuu aega tutvust ja juba titt taga... Kiired mehed need Raplamaa mehed...

Aga eksi(de) asemel ma annaks sulle ilge kolaka, Yxik, et sa oma laste emade elud netti laod. Usu, see koht seal pole nii suur, et inimesed ei teaks, kellest ja millest jutt. Miks sa seda teed? Hirmutad viimasega kandidaadi ära. Mõnenädalase suhtlemise järel juba laps valmis ja.. Keda/ mida sa veel leida loodad?
 
- 11. oktoober 2011, kl 10.45
Ei, mis siin aru saada on. 1999a. jaanuaris ehk 12a. tagasi oli Yxik 30 aastane, a naine vaeseke peab ju 10+ aastat noorem olema. Seega vaevalt täisikka saanud lapsuke pisteti KOHE paksuks.
Oktoobriks oli tibin juba umbes kuuendat kuud käima peal (kui laps järgmise aasta jaanuaris sündis), seega see titt eostati miski aprillis ja märtsis ju Yxik kuulutas ennast avatuks.
Et kuu aega tutvust ja juba titt taga... Kiired mehed need Raplamaa mehed...

Aga eksi(de) asemel ma annaks sulle ilge kolaka, Yxik, et sa oma laste emade elud netti laod. Usu, see koht seal pole nii suur, et inimesed ei teaks, kellest ja millest jutt. Miks sa seda teed? Hirmutad viimasega kandidaadi ära. Mõnenädalase suhtlemise järel juba laps valmis ja.. Keda/ mida sa veel leida loodad?
 
heleryn 11. oktoober 2011, kl 11.20
Ohjahh, jubedad lood siin..
 
yxikmees 12. oktoober 2011, kl 00.39
Mina olin siis 31,see naine oli vist 30.Seega elukaaslaseks vana jah.Eks oli siis 22 ja mina sain 32.
- le.
Kui mul oleks naine ja minuga peaks midagi juhtuma(a-la ratastool vms),siis ma eelistaksin,et naine võtaks omale uue mehe,mitte ei hakkaks armukest pidama.Sina eelistaksid siis meest kes parem peaks armukest kui sinust lahutaks?
Miks räägin,aga mida mul enam kaotada on,ma ju ei looda enam,et ma kedagi leian.Otsin lihtsalt selleks,et tõestada,et mina pole siinilmas kellegile mehena,kellega peret luua, vajalik.
 
- 12. oktoober 2011, kl 11.33
Mina koos mehega olen andnud vande sõnaliselt ja südamest - koos nii heas, kui halvad. Sul on seda muidugi raske mõista, sest sinu tegemisi juhib vaid till.
Kui kuri saatus oma plaanidega tervisele vahele astub, siis ei tuleks küll mõttele see haige inimene hüljata või hakata mingit armukese-jama korraldama. Saad sa aru - selleks, et seksuaalselt rahuldatud saada, ei peagi alati teine inimene kõrval olema. Aga et toimiks loodud suhe, mis on perekonna alus, on küll vaja kaaslast. Seega - kui inimene invaliidistub, kaob heal juhul vaid seks, aga PEREKOND jääb alles.
Sulle suht mõttetu selgitada, sinul pole oluline naine, vaid regulaarne k*pp. Perekoolist ju juba koorus välja, et kui üks eksidest käima peal oli, käisid sina mööda küla "aseainet" otsimas.
Niipalju siis turvalisest pereelust..
 
yxikmees 12. oktoober 2011, kl 11.45
Aga mina ei kujuta ette toimivat perekonda ilma seksita ei heas ega halvas.
Ja turvaline saaks pereelu olema küll,sest isegi kui ma viitsiksin otsida kõrvalsuhet,siis oleks see nagunii lootusetu üritus,kuna mind ju nagunii keegi ei taha ja seda enam,et olen ,,kuulus,, ja kui naine olemas,siis ju kõik teaksid seda.
Aga ma eelistaks siiski hubast kodu ja seksi oma naisega,on ta rase või sünnitanud,aga ma lihtsalt ei viitsi minna kusagilt seksi otsima,oma naisest piisaks.
Mind ei meelitaks ka praegu,kus ma pole seksinud üle poole aasta,kodunt välja kutse vaid seksima.
 
- 12. oktoober 2011, kl 12.42
Ja ma ütlesingi sulle, et sinu tegemisi juhib vaid till, inimene on teisejärguline. Kui keppi ei saa, pole perekonda.
A lastest ära enam unista. Päris ausalt kohe - leiadki kellegi, siis kasuta kondoomi või tee keemiline kastreerimine, sest veel üks pesakond tittesid bioloogilise isata jätta on kuritegu. Su negativism viib su hauda varem, kui arvatagi oskad.
No ei ole ju normaalne see, et inimene teeb kõike tõestamaks asju VASTUPIDISELT?!

Oled sa päris kindel, et mõnda neiut huvitaks, kui ammu sa seksisid? Tõsiselt, mis sellise avalikustamise mõte on? Peale öääkk!-efekti ei leia mina küll midagi.
 
noormees 12. oktoober 2011, kl 16.30
mats alati on tubli mees, või kuidas see oligi.
 
yxikmees 12. oktoober 2011, kl 16.38
- le.
Minu negativism on seotud ainult ja ainult sellega,et mul pole elukaaslast.Elukaaslast kellega luua pere.Kui ma leian naise,kes lapsi ei saa,(või ei taha)siis lepin sellega,muidugi ku ta vastab muudele tingimustele(kuni 32,lastetu,mittesuitsetav ja ülekaaluta).
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!