Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Mees 42-...
 
tiibadega kurat 17. detsember 2013, kl 22.50
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 02.03.2014 08.04.
 
yx47m 18. detsember 2013, kl 09.02
Teeme siis veel ühe kõrvalepõike.
Ingel, see endine, kirjutas

"Aga on olemas ka need mehed, kes ongi mehed."

Mihukesed need pärismehed siis on? Paljud neid näinud-tundnud on. Ennetavalt võib öelda, et yx47m juba diskvalifitseerus :D
 
tiibadega kurat 18. detsember 2013, kl 09.15
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 02.03.2014 08.05.
 
punapea 18. detsember 2013, kl 11.20
kõlab nagu pärismaalased. päris mehed ja naised on nagu indiaanlased ameerikas:DD
 
Talib 18. detsember 2013, kl 11.25
Mina küll ei ole pärisinimene. Ma olen tegelane Delfist ja seega ei ole mul mingit pistmist selle inimesega, kes ma päriselus olen. Isegi vaated mida ma väljendan, võivad erineda päris inimese vaadetest. Samas olen ma siin palju mõistvam ja tolerantsem igasuguse vaimse puudulikkuse suhtes ja siin keskonnas see mind ei heiduta, päriselus aga küll...
 
kaks 18. detsember 2013, kl 12.17
:DDD et siis, keegi kirjutab stsenaariumi ette, mida-keda siin mängida on tarvis ja see üldse ei tule selle- pärisinimese seest. kerge lõhestumine kahestumine pooldumine amööbistumine :D
 
Talib 18. detsember 2013, kl 12.31
kaks, ma saan aru, et kui sa oled terve elu kellegi lükata-tõmmata olnud, siis seepärast ehk ka sul selliseid asju raske mõista. Naisena aga peaks sa end koguni kolmeks rebima: väljas daam, kodus köögikata ja voodis libu. Ilmselt on sul ses jagunemises miskit sassi läinud ja seepärast sa siin vaevledki üksinda ja püüad selle juures head nägu teha. ;)
 
kaks 18. detsember 2013, kl 12.51
no ma vähemalt püüan sind kuidagi mõista, et seda lükkajat pole sul nüüd kuhugi pista, aga jaguneda ja rebida on ikka neil vaja, kellel on karta midagi kaotada. kui kaotada mittemidagi pole, pole ka vaja rebida jagada poolduda ja kellegi jaoks mängida kedagi, kes ta seda pole. sa püüa mõni naine kätte saada, kes su koormaga lepib, siis pole põhjust oma pisikese fantaasiaga oletusi teha.
mul poleks aeg-ajalt üksinduse üksolemises, üksinduses olemise :D vastu midagi, sest see värskendaks ja see on muutunud eriliseks defkaks, mis hinnas. :D
 
Talib 18. detsember 2013, kl 13.18
kaks, kui sul kõik nii hästi, siis miks sa siin veel nende katkiste ja tigedate inimeste seas passid? mingi puudujääk ehk päriselus? milleks käia siin oma sarkasmi välja näitamas, kui kõik nii imeline on? Kas see pole kahestumine? amööbistumine? lõhustumine? pooldumine?
 
kas 18. detsember 2013, kl 13.29
Talib Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kaks, kui sul kõik nii hästi, siis miks sa siin ve
> el nende katkiste ja tigedate inimeste seas passid
> ? mingi puudujääk ehk päriselus? milleks käia siin
> oma sarkasmi välja näitamas, kui kõik nii imeline
> on? Kas see pole kahestumine? amööbistumine? lõhu
> stumine? pooldumine?

need siin on sinu sõnad ja sinu arvamus, mina pole seda kusagil väitnud. :D
see pidi olema meelelahutus või enam pole?
aga, ma olen andnud vande ja patsientide saladusi ma siin ei reeda :D ükskõik millise tühja nurga peal sa ka ei ürita kraapida on su stenarist kehvapoolne, lausa halb.:D
seebikaid vaatavad ja usuvad veel vaid vanamoorid.:D
 
kaks 18. detsember 2013, kl 13.30
kaks ikka ;)
18. detsember 2013, kl 13.29
 
Talib 18. detsember 2013, kl 13.38
kallis kaks, minu jaoks see ongi meelelahutus, vaid sina tulid siia tigetsema, oli ju nii?
Näed, ma olen siin väga leplik ja rahulik, päriselus see nii kindlasti ei oleks :D
 
kaks 18. detsember 2013, kl 13.45
tõesti või :D
no seda ma usun, et päriselus oleks uurijatel põhjust rohkem uurida, kui keegi viies ratas "haigushoo" ajal tablakaid üle normi manustaks.
tunnistan, et taktitunne pole teatud inimeste puhul mu tugevamaid külgi ja seda mõistes parandan oma vead.
 
Luts 18. detsember 2013, kl 15.02
Päriselus ei viitsiks küll keegi uurida, miks keegi siin midagi verbaalselt manustab ja väljutab
 
emis 18. detsember 2013, kl 15.10
See siin on rohkem päriselu, sest päriselus kannavad inimesed maske.
 
Ingel, endine Ingel 18. detsember 2013, kl 15.23
päriselus kantakse ka üll miskit, siin seda tegema ei pea...
 
Talib 18. detsember 2013, kl 15.23
emis, päriselu on see vaid nende tibide jaoks, kes siin istumise eest palka saavad. Kahjuks ei suuda nad omi jämedaid sõrmi ka aegajalt klaviatuurist eemal hoida ja kipuvad liigselt omi varjatud võlusid/valusid siin paljastama. :D
 
rukkis kult 18. detsember 2013, kl 15.35
Talib käib päriselus pekilasu mõõtmas, targad piidlevad vaid kuvari tagant.
 
haaa-haa 18. detsember 2013, kl 15.38
et siis kellelgi on olemas ka siit väljaspool päriselu? Ja see teeb osadele tuska? siis nendele, kel oma elu puudub?
 
Talib 18. detsember 2013, kl 15.45
haaa-haa, täpselt nii ongi. ka mul on täitsa kirev ja mõnus päriselu. vahest vaid tuleb tahtmine ka siin lustida :)
 
haaa-haa 18. detsember 2013, kl 15.49
Mai usu seda. Plaani uus koosolek ja ürita uuesti.
 
Talib 18. detsember 2013, kl 15.54
Huvitav, koosolekuid ma pean vaid töö asjus, ka pekilasudega väljaspool töö aega ei ole sunnitud suhtlema, vaba aeg kulub vaid kaunitaridele :)
Kes end kaunitariks peab, võib ju proovida end tuttavaks teha ja suhelda, aga muidu pole sel vaeval erilist mõtet. Mind nii lihtsalt liimile ei saa :)
 
Haa-ha 18. detsember 2013, kl 15.59
Et mängid raskesti kättesaadavat?
 
Talib 18. detsember 2013, kl 16.01
Ei mängi, olengi :D
 
pekilasu 18. detsember 2013, kl 16.03
Vannun sulle igavest truudust Talib! Peaasi, et sa mind kaunitariks kutsud.
 
Talib 18. detsember 2013, kl 16.12
no siiani on kaunitari tiitli vaid üks inimene välja teeninud, ülejäänute puhul võin seda vaid avansina vahest kasutada :D
 
küss 18. detsember 2013, kl 16.16
Millega ta teenis?
 
Talib 18. detsember 2013, kl 16.39
küss, loomulikult ilusaks olemisega :D (tegelt küll oma hea iseloomuga, aga ses suhtes ma enam nii kindel ei olegi)
 
pekilasu 18. detsember 2013, kl 16.57
Minus võid sa alati kindel olla.
 
ja 18. detsember 2013, kl 17.00
mis Talibi vanus on?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!