Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Siia teemasse võivad kirjutada kõik naised kellel välimusega per-se majas ja keda ei taheta nende välimuse pärast.
 
Nordi 21. detsember 2013, kl 12.38
Juhtusin kurva kogemuse osaliseks kus naine ei tahtnud enda pilti saata ja tunnistas hiljem ausalt üles, et ta ei julge oma pilti saata, kuna kõik mehed on peale pildi saatmist ära kadunud:)
 
Ardile 21. detsember 2013, kl 13.06
Mis mõõtudes naist sa juba vaalaks nimetad?
 
wulfgarda 21. detsember 2013, kl 13.22
foto on väga ebausaldusväärne ja petlik asi. tutvusin oma mõlema abikaasaga reaalis. kenad, sümpaatsed mehed. hiljem nägin ka nende fotosid.
kui asi oleks alguse saanud fotodest, oleksin mõlemast kauge kaarega eemale jooksnud, poleks isegi kaalunud, et nendega võiks kohtuda.
seega, ärge usaldage fotot. üritage inimesega ikka reaalelus kokku saada.
enda pealt võin öelda, et fotol võin ma olla lausa filmistaar-kaunitar, kuid tegelikult olen hoopis midagi muud. ma näiteks tean, kuidas fotol väga ilus välja näha ja nii ma ka seal siis alati poseerin.
nii et veelkord, ärge usaldage fotosid.
 
frett 21. detsember 2013, kl 13.51
100 prossa Wulfi & Gardaga nõus!
Nordi, võis ka nii olla, et tolle naese fotot nähes "karvased" hoopis iseend nurgas häbenema hakkasid!? :p (mis on mudugist vähetõenäoline, sest enesehinnanguga "meil" ju probleeme eriti netu).
Seega: saage kokku ja "vaadake" teineteist üle! :D
Võite olla meeldivalt üllatunud!
 
Krepp 21. detsember 2013, kl 14.30
Kui linnas (või maal) ringi vaadata, siis nagu ei tundu, et välimusest väga sõltuks, kas kellegi on paariline või mitte.
Aga tutvumislehtedel tunduks nagu hoopis teistsugune maailm olevat - pildiilu on oluline ja kui profiilis mingit pikemat juttu ei ole, siis peabki ainult selle järgi otsustama. Samas mina (N, 34) püüan pildist võimalikuylt muud välja lugeda, kui seda, kas nina on viltu või kõrvad suured. Riietusstiil, asukoht, tegevus - nende põhjal võib küll otsustada, et mõni tüüp kindlasti ei sobi. Naistel jällegi on sellised ilupildid, mis tihti tegelikkusest ikka väga kaugele on "aidatud".
 
vot 21. detsember 2013, kl 14.36
ok.ee-s on üks tädi kahe kontoga ja mõlemal kontol on tädi viimased 10 aastat samade piltidega:D
 
Votvot 21. detsember 2013, kl 14.40
Teemaalgataja ma väga tahaksin teada mida sina selle peale tegid? :)
 
Hõbe 21. detsember 2013, kl 16.00
Vaalad on veeloomana nunnud küll, aga inimesena mitte väga. Miks mõned inimesed ennast selliseks söövad? Ja ma ei räägi nendest, kellel tervisest tingitud.
 
tiibadega kurat 21. detsember 2013, kl 16.56
***



Toimetatud 2 kord(a). Viimati tiibadega kurat 02.03.2014 08.12.
 
koristajamutt 21. detsember 2013, kl 17.09
no ardi, ardi. mida sa pirtsutad.
ja kuidas su enda kerekujuga on? saku lihas jah?! või a le coq?
mehed, te olete molud!
 
NUMMIKAS 21. detsember 2013, kl 18.17
Mul on ka välimusega per.se majas. Kusjuures on see per.se päris hea välimusega. Ja majas on ta nüüd kohe mõnda aega, kuna jõulud on teadupärast puhkuste aeg. Varsti läheb ta jälle komandeeringusse ja siis ma siia teemasse enam ei klassifitseeru ;)

* Pilti ei hakka panema.
 
täitsa blond 21. detsember 2013, kl 18.52
vot Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ok.ee-s on üks tädi kahe kontoga ja mõlemal kontol
> on tädi viimased 10 aastat samade piltidega:D

See pole veel midagi, aga kodanik vot käib neid tädisid tervelt 10 aastat piidlemas:D
 
skiso 21. detsember 2013, kl 19.07
tihastel muidugi ka, aga no HALLOOOO tõesti!!!

tihased ei saa ju praega siia tulla oma muret kurtma eksole, tulge mõistuste juurde tagasi palun!


to she at from with at: Nummikas

hiavälimusega komandeenringu pilt oleks ikkagi teretulnud küll olema.
missiis, et berses on.

ja paluks enne, kui Teie enam ei klassifitseeru eksole
 
irooniapõõsas 21. detsember 2013, kl 20.13
mõistuse juurde tagasi.....muahahhaaa...mõistus on berses, loodetavasti mitte tihaste omas.
 
saatananahk 21. detsember 2013, kl 20.27
Ma polegi aru saanud, mis pärast mind keegi ei taha.
 
Tšikk kesklinnast 21. detsember 2013, kl 21.30
Kas see klassifutseerib, kui naine peab kogu aeg kaigast kaasas kandma, kuna muidu rahu ei saa?
 
Tšikk kesklinnast 21. detsember 2013, kl 21.32
Krt, klassifitseerub, mitte klassifutseerub. Liiga palju veini, indeed.
 
WTF 21. detsember 2013, kl 23.40
Tšikk kesklinnast Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Krt, klassifitseerub, mitte klassifutseerub. Liiga
> palju veini, indeed.


---------> Võta kohe kirves, siis hoitakse ohutusse raadiusse
 
Nordi 22. detsember 2013, kl 00.01
Kahju et värske EÕS just ilmus, muidu oleks teinud ettepaneku et minu pakutud sõna per-se võiks tõesti edaspidi kirjutada nõrga b- ga. Ehk siis järgmises EÕS saab selle sõna ära vahetada. Kõlab palju pehmemalt ja saaks igal pool kasutada, ilma et blokk peale tuleks sellise sõna kasutuse puhul:)
 
koristajamutt 22. detsember 2013, kl 00.03
ok, sain sinu seisukoha naiste suhtes.
aga sinu enda kehakuju, -massiindeks? ei sõnagi!
sellise pretensioonikuse suhtes võiks ümber sõnastada: mis on lubatud härjale, pole lubatud orjale, ehk siis: mis on lubatud mehele, pole lubatud naisele!

ja seda mitte ainult kehakaalu suhtes vaid kõiges!
kordan ennast - mehed te olete molud!

no ei ole mul probleemi ei kehakaalu ega ka mitte massiindeksiga. kõik on normull!
 
saritutvuja 22. detsember 2013, kl 00.27
koristajamutt,

Kõik mehed on molud (mida iganes see tähendab?), kui üks mees Su tundeid riivas?
 
koristajamutt 22. detsember 2013, kl 00.51
:D
pareerin - pole kirjutanud - KÕIK mehed!
järeldused teen siinse keskkonna/seltskonna põhjal. ja ka elust enesest.

õppige naisi mõistma, ärge lahmige. mõistetakse ka teid, mehed :)

aga, käies siin aegajalt lugemas, harva kommenteerimas, õpin elust enesest!
 
punapea 22. detsember 2013, kl 00.56
koristajamutt, naisi pole mehed võimelised mõistma, ja ei peagi, sest tark mees teab et see on võimatu. mees on võimeline naist ainult armastama. ja kui ei armasta, üritab mõista.
siinse põhjal saad väga halva ja väärastunud ettekujutuse meestest, siit ära õpi midagi:P
 
täitsa blond 22. detsember 2013, kl 01.05
punapea, miks siis siit midagi õppida pole?... ikka on. Näiteks....oled korra sita sisse astunud, teinekord oskad juba hoiduda.
ai, fakk,...unustasin, et pidin edaspidi ainult oma head poolt näitama.
 
saritutvuja 22. detsember 2013, kl 01.08
koristajamutt,

See pole pareering, see on hale vabandus :-) OK, kes kuidas loetut mõistab :-)

Kas järgnev käib ka kõikide kohta? St kõik mehed lahmivad? Kõik naised püüavad mõista? :-)


punapea,

Seepärast Sa ignoreeridki mu lähenemiskatseid, sest siinsed mehed on halvad ja väärastunud? :-)
 
punapea 22. detsember 2013, kl 01.16
:D saritutvuja
ma pole su lähenemiskatseid tähele pannud:D /üks armas postitus tuleb meelde küll, aga see oli tellitud ja see ei loe:D/
mina ei suhtu siinsesse üldse, järeldusi ei tee ja mehi "moludeks" ei pea. kui väärastunud siinsed on... ei tea ei tunne:P
 
saritutvuja 22. detsember 2013, kl 01.37
punapea,

Ignoreerid ilmselt alateadlikult, tore võime, olen kade :-)
 
koristajamutt 22. detsember 2013, kl 02.10
kunagi ei saa kõiki ühe mütsi alla koondada :)
ei mehi ega naisi. kõik on indiviidid.

mulle "meeldib", kuidas mehed esitavad naistele nõudmisi (välimus, iseloom jne.), aga ise??????
 
saritutvuja 22. detsember 2013, kl 02.24
koristajamutt,

Sulle meeldib ka üldistada, väikeste tingimustega?
Kõik mehed nõuavad? Nõudlikke naisi nagu poleks olnudki?
 
koristajamutt 22. detsember 2013, kl 02.26
sul on õigus!
aga nende hääl jääb meeste bassi kõrval nõrgaks ja ......... kes siis naiste ütlemisi tähele paneb.

mees ütleb: teen mis taha! vat kui tulen voodi alt välja.

sa mõtelsid nii?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!