Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
näod nimede taga
 
irw 13. mai 2014, kl 18.04
Et Agnes oli liiga "hea" alu jaoks ning seda ka kõigile ülejäänutele, kui istub kuival juba aasta otsa. Irw, kui enesehinnang ei anna häbeneda tuginedes Tomi poolt üles puhvitule, mõnus tutvumisnurgake, andke minna:DD
 
Agnes 13. mai 2014, kl 18.12
Ajaviiteks võite teie lampi ükskõik kellega keppida nii palju, kui tahate ja siis uhkusest ahvi kombel vastu rinda taguda!
 
täitsa blond 13. mai 2014, kl 18.26
põõsas
..asi see mäkaiver sinna torude külge teibiga kinnitada.....nii või?
 
Tom 13. mai 2014, kl 18.41
Agnes, miks sa arvad, et lambi keppimine see kõikse parem just on :)
tegelt on siin kõrval just artikkel, kus 9 põhjust, miks seks naisele hää on. ma jäin seepääle mõtlema, et miks see seks nüüd mehele peaks hää olema, aa muud ei suutki välja mõelda, kui et ommikul tuuakse kohv voodisse :D
 
Agnes 13. mai 2014, kl 18.46
Tom,

Kas see pole piisav, et see on hea ainult selle pärast, et kohvi tuuakse koikusse, puder lükatakse mulgust sisse..milline naine tahab sellises haledas rollis olla?
Mind selline puudulik nühkimine ei rahulda ja sellisele jamale mina oma aega ei raiska.
Su asi pole õige, sa tead seda ise ka.
 
düsgraaf 13. mai 2014, kl 19.03
omme on artikkel, miks see tegevus meestele hää om. nigunii. tom saab lisaks teadaolevale veel lisatäädmisi. irw
 
Tom 13. mai 2014, kl 19.03
kuule tüdrik, vaata ka mis kuvandi sa endast nüüd tutvujatele saadad! ommikul sa mehele kohvi-putru ei tee, seks sind ei uvita, sõita kõlbab vaid kõige suurema jeebiga, missa arvad, kas niimoodi mõni mees suga tutvuda ka tahab? :)
terve ulga miinuste kõrval on vaid üks pluss ja see on minett, aa usu mind, meest vaid minetiga ää ei võlu ;)
 
düsgraaf 13. mai 2014, kl 19.06
leidke miis, kes viicib kogu delfinaariumi kommid läbi kammida ja kokku panna portree tüdrikust, kellele tom epistlit loeb.
 
Tom 13. mai 2014, kl 19.10
kuule alu, poleks sa seda tüdrikut maha jätt, ei peaks ma siin epistlit lugema :D
aa siis oleks vast tb sama mõõdupuuga saand, kuigi tundub, et teda vähemalt seks uvitab :D
 
Agnes 13. mai 2014, kl 19.12
Tom, musike, ma ei suvatsegi delfis väänelda ja vingerdada selleks, et kellegile meeldida.
Miks ma seda tegema peaksin?! :)
 
täitsa blond 13. mai 2014, kl 19.12
Tom
Vaata vanamees, selle mineti nimel on mehed valmis, milleks iganes. Tassivad ise kohvi voodisse ja viivad temakese joonelt autosalongi...vali kullake:)
 
düsgraaf 13. mai 2014, kl 19.13
ei pole mina teps mette alu. irw. unista edasi. kuigi siin on omistatud alule seelikukandja tiitlit, siis mina pian toda isendit meessso esindajaks. siiski.
 
düsgraaf 13. mai 2014, kl 19.19
piaks vist endale grinch nimeks panema. oleks sobilikum, sest paistab, et keerassi teite lobeda ärapanemise teema sussavurri.
 
Agnes 13. mai 2014, kl 19.32
Tom, saatus on minuga armuline ja hoiab minust eemal lollid mehed. Olgu või Navigator - ei iial. Unustatud asi.
 
Tom 13. mai 2014, kl 19.41
tark mees telhvisse ei roni, a proiri peakas siin ju kõik lollid olema. seega on koht otsinguteks ikkagi vale ;) see, kas navigaator mingi tarkuse tunnus on, ses ma tegelt kahtlen, pigem ikka selline blingivärk :)
 
1naine 13. mai 2014, kl 20.06
Issand, kui laisaks on naised läinud! Isegi kohvi ja putru ei viitsi teha.Sellepärast ongi priskemad oma heade meeste kaisus ja kondid kiunuvad, et mehi pole.
 
Agnes 13. mai 2014, kl 20.11
Priske lepib sellega, mis kätte saab ja kindluse mõttes nuumab mehe ka heasti endasuuruseks.
Sale valib, kellele ta kohvi voodisse serveerib, esimesele ettejuhtuvale igatahes mitte.
 
1naine 13. mai 2014, kl 20.15
Meestele meeste tööd ja naistele kergemad, omasemad. Naised ajage habe ära! See töötab.
 
teadja 13. mai 2014, kl 20.27
piripiiga Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> muuseas - selle üle pole mina õige inimene otsusta
> ma, kas ma olen musternäidis või mitte.


aga piripiiga, ma võin sulle öelda, et sa pole musternäidis. kui oled kellegagi midagi kokku leppinud, siis pole sobiv "ära kaduda" ja mitte enam kirjadele lihtsalt vastata. viisakas inimene annab teada, et talle nüüd aitab vms. onju? tuleta aga meelde, aeg võib ju minna, aga ega inimestel ei unune.
 
täitsa blond 13. mai 2014, kl 21.41
Tom Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kuule alu, poleks sa seda tüdrikut maha jätt, ei p
> eaks ma siin epistlit lugema :D
> aa siis oleks v
> ast tb sama mõõdupuuga saand, kuigi tundub, et ted
> a vähemalt seks uvitab :D

Palun mind teie ringmängust välja jätta.
Tänan.
 
Pert Vere 13. mai 2014, kl 21.48
täitsa blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tom Kirjutas:
> ---------------------------------
> ----------------------
> > kuule alu, poleks sa s
> eda tüdrikut maha jätt, ei p
> > eaks ma siin epi
> stlit lugema :D
> > aa siis oleks v
> > ast tb s
> ama mõõdupuuga saand, kuigi tundub, et ted
> > a
> vähemalt seks uvitab :D
>
> Palun mind teie rin
> gmängust välja jätta.
> Tänan.


Ohoh, küll tunnistab Tom et tunneb juba pikalt, siis tuleb välja, et alu maha jätnud. Tõepoolest ringmäng?
Minu kulmud käisid kuklal ära.

See vahepealne nääklus oli sel juhul küll pigem perekonnavalss.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Pert Vere 13.05.2014 21.50.
 
NäkkDonalds 13. mai 2014, kl 21.51
Mh, sul on tõesti need alu ja Agnese vahelised klaarimised siin kahe silma vahele jäänud või?
 
Pert Vere 13. mai 2014, kl 21.57
NäkkDonalds Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mh, sul on tõesti need alu ja Agnese vahelised kla
> arimised siin kahe silma vahele jäänud või?

Ei jäänud. Aga ei olnud ma ka nii terava silmaga, et fikseerida peretüli või ekside omavahelist nääklust.
Okei, õieti ma lihtsalt ei pööranud tähelepanu, musta pesu küll netis ei pesta, aga kui ka nii juhtub, pole minu asi nina toppida või huvituda.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Pert Vere 13.05.2014 22.19.
 
kotkapilk 13. mai 2014, kl 22.11
Ja blond, mitte punane peanupp :)
 
irw 13. mai 2014, kl 22.15
Tom 19.03, kas Agnes seksi ei andnud aga suhu võttis hästi või?:DD
 
irw2 13. mai 2014, kl 22.25
irw Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tom 19.03, kas Agnes seksi ei andnud aga suhu võtt
> is hästi või?:DD

Agnes ja kas alu keppis ikka korralikult eest, keeras taha ja andis suhu, enne kui äratarbitud naise üle parda heitis?:DD
ja miks heitis üldse, kas taguots hakkas rasva minema?
:DD
 
veebipolitsei 13. mai 2014, kl 22.31
irwid, teie IP-d võetakse välja!
 
Pert Vere 13. mai 2014, kl 22.38
veebipolitsei Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> irwid, teie IP-d võetakse välja!

Nojah, kaine mõistusega võttes ei ole vist ilkumise ja õelutsemise eest paraku karistust võimalik määrata. Olgu see nende südametunnistusel siis.
 
Hülgehall kuub 13. mai 2014, kl 22.42
Täiskuu ju praegu taevas..see mõjub ka ettearvamatult vahel, psüühikale ja vaimsusele..
 
kuskohas 13. mai 2014, kl 22.43
oli 22.15 irwi küsimuses õelust või ilkumist?!?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!