Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kas siin tutvumine on võimalik?
 
Täitsa Bond 11. juuli 2014, kl 16.15
Et mina selle teema autor? Maailm on imeline ja mustvalge. Kogu delfis ongi umbes samapalju mehi, kui naisteka tutvumisnurgakeses. Kui see poleks nii, siis mõne naiskodaniku pea vist lihtsalt plahvataks, üle mõistuse ju..mõistus on orienteerunud tabmaks ja ära tundmaks püsiasukaid, et neile siis ära panna ja kogu oma detektiivianne teistele imetlemiseks heita.
Teises teemas aga väideldakse raamatutarkuse üle..et mida see kõike inimsele annab:D
 
Mees50 11. juuli 2014, kl 16.18
Oletajatele vastuseks: olen tõesti 50-aastane 184 pikk, sporti siiski ei tee ega pole ka teinud. Sellest hoolimata jääb minu kehakaal igati viisaka saleda mõõtudesse. Elukombed nii ja naa, nagu ka minu salasuhte otsingust aru saada võib. Kes karskust ja suitsetamist silmas peab, siis pitsi ei sülita, peamiselt tõstan vaid pidustuste puhul, sageli teen sel ajal ka mõne suitsu. Meeleheitest on asi kaugel, positiivne ellusuhtumine seda lihtsalt ei võimalda. Lahutamisele olen mõelnud, aga kindlasti ei luba, et seda lähiajal tegema hakkan.
Otsitav naisterahvas ei pea elama Tallinnas.
To naine 15.50: et peaks nõni naine reageerima...
Kui ta tahab näiteks vaheldust igapäevarutiinist. Ei ole seksuaaleluga rahul. Vajab kedagi, kesta ka ära kuulaks ja soovidega arvestaks. Tahab lisada elule vürtsi :D Põhjuseid on kümneid.
 
tõlgendus 11. juuli 2014, kl 16.22
vürtsiks nimetad sa võõra kolli imemist? missugust vürtsi see naisele annab?
 
Tom 11. juuli 2014, kl 18.01
tõlgendus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> vürtsiks nimetad sa võõra kolli imemist? missugust
> vürtsi see naisele annab?


su äda ongi see, et sa kellegagi ei tutvu, kui tutvuks, siis ju enam ei oleks võõras ja hää tuttava imemises-lutsutamises pole enam miskit tülgastavat :D
 
kõik häppid 11. juuli 2014, kl 19.17
mees lutsib salaja hääd tuttavat auku ja läheb siis koju, kus avalikult musitab lapsi ja mitte nii hääd igavat naist.
oi neid armukeselt saadud mikroobe, mis õnnelikult perele edasi jagatakse. :))
 
ohh 11. juuli 2014, kl 20.17
on ikka sapipritsid siin koos, kui ei meeldi, ei pea lugema, ammugi veel undama. vaatan nii mõnegi teema puhul, et pärast teemapüstitust esimene kommentaar pole mite teemasse, vaid üks kuramuse ärapanemine. väkk.
 
jaaa, selge,milles viga on 11. juuli 2014, kl 21.05
Ja oma naine muudkui jookseb apteegi ja oma naistearsti vahet ning ei jõua ära imestada, kuidas tal need bakterid seeni tekitavad, et olla on altpoolt kibe ja valus, kuidas tundmatud viirused küll altpoolt nii paiste ja kihelema panevad, ravi ja ravi aga truu mees vingub, et naine seksi ei taha ja siis läheb otsima internetti naist ,kes tema intiimelu rikastaks, sest seks kodus on olematu ja lahja. Sa jõletis, lahja ongi ta sul seepärast, et naine ei usalda sind , naisel on probleemid, mis sa temale va toslem toonud oled.
 
irw 11. juuli 2014, kl 21.23
muidugi sapipritsid, miks nad ei ole. kõik naised peaksid vaimustusest kiljudes lakke hüppama, kuidas toredad mehed siin armukesi otsivad. kunagi ei saa ju välistada, et see särtsu otsija just oma ülikallis süütute silmadega abikaas ei ole.
 
Tom 11. juuli 2014, kl 21.36
Kui kõrvalt enam panna ei saa, siis kaotab elu ju igasuguse mõtte!
 
üksik uitaja 13. juuli 2014, kl 09.15
otsi mind üles---ka mina otsin.
sina otsid ja mina otsin---igaüks otsib oma.......
 
Tom 13. juuli 2014, kl 09.28
jaaa, selge,milles viga on Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ja oma naine muudkui jookseb apteegi ...

ikka on nii, et kõikides naiste ädades on mehed süüdi :D
aa kesse käskis sul endale sellise mehe võtta? või lihtsalt pold paremat ja võtsid siis sellise, mis veel vaba oli?
ma leian, et iga inime on oma valikutes vaba ja kui tema valikute ulka ei käi truuks olemine, siis ei maksa seda pahaks panna ja sellega siis lihtsalt tuleb arvestad ja vastavad sammud ette võtte. põle ju mõtet mittesobiva inimesega koos elada :)
 
tibi55 13. juuli 2014, kl 09.46
Tom kirjutas: "ja kui tema valikute ulka ei käi truuks olemine, siis ei maksa seda pahaks panna"

Sellise suhtumise pärast lahkuvadki noored naised Eestimaalt. Sest nn välismaa meestel on tunduvalt kõrgem moraal üldjuhul, mis tuleneb sellest, et nendes ühiskondades on veel kristlik vms moraal säilinud.Vene aja jäänus ongi olematu moraal kuna religioone naeruvääristati.
 
Tom 13. juuli 2014, kl 10.21
nujah, lolli eide jaoks ongi kõik väljamaal nii ilus ja hää :D kohe näha et raudse eesriide taga eland ja tegelikust elust aimugi pole. väga vaestes või väga kinnistes ühiskondades on inimesel truudus vajalik, et ää elada, igal muul juhul on see inimese enda vaba valik. kui sinuga satuvad kokku vaid mehed, kelle valik on mittetruu olla, siis on see pigem sinu, mitte meeste viga :D
mansion ghost 13. juuli 2014, kl 10.35
´tibi55´
"Sest nn välismaa meestel on tunduvalt kõrgem moraal üldjuhul, mis tuleneb sellest, et nendes ühiskondades on veel kristlik vms moraal säilinud.Vene aja jäänus ongi olematu moraal kuna religioone naeruvääristati."

Olematu moraal ongi lääneliku vabaduse ja tolerastia tulemus. Arvamus, et läänemaailmas moraali rohkem on kuulub valdkonda - kui ei näe(on kaugel) pole olemas.

´Tom´
"kui sinuga satuvad kokku vaid mehed, kelle valik on mittetruu olla, siis on see pigem sinu, mitte meeste viga :D"

Täiesti nõus selle seisukohaga, igaühel on vabadus OTSUSTADA kellega suhet alustada ja küsimus on VALIKUTES.
 
no Tom 13. juuli 2014, kl 10.38
On beebina kogemata põrandale kukkunud. Anname siis andeks, eluaegne peatrauma.
 
Tom 13. juuli 2014, kl 10.54
no Tom Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> On beebina kogemata põrandale kukkunud. Anname sii
> s andeks, eluaegne peatrauma.


tavaliselt nii ongi, et kui argumendid otsa saavad, siis ööldakse, et siinkirjutaja on loll või pää pääle kukkund. tegelt on asi vastupidi, lihtsalt enda aju capacité ei võimalda inimese kombel vaielda ja siis demagoogia teed minnaksegi :D
 
ma just ärkasin Tom 13. juuli 2014, kl 11.13
varsti hakkad sappi saama.
 
mis siis on Eesti naistel viga 13. juuli 2014, kl 11.22
..las onu Tom oma onnikesest vastab.
 
Tom 13. juuli 2014, kl 11.49
mis siis on Eesti naistel viga Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ..las onu Tom oma onnikesest vastab.


ei ole neil äda miskit, lihtsalt minu valikute ulka nad ei kuulu ;)
 
to Tom 13. juuli 2014, kl 12.00
Aa, sa oled siis homppeli onuke, nu ponätno..:-)
 
onu Tomile 13. juuli 2014, kl 12.07
pehmelt väljendudes meeldivad teised onud. No hää et niigi läts, huh-huh..
 
Tom 13. juuli 2014, kl 12.09
to Tom Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Aa, sa oled siis homppeli onuke, nu ponätno..:-)


:D oli valus vä?
ei, see mauno-tauno sõber on see teine - pedetom, ma lihtsalt ei inda eesti naiste ebausaldusväärsust ja seepärast olen oma valikud väljastpoolt seda rahvust teind ;)
 
m.o.t.t 13. juuli 2014, kl 12.21
Rumal mees. Isegi õigekirja ei oska.
 
mulle 13. juuli 2014, kl 12.25
ka meeldivad vene mehed.
 
Tom 13. juuli 2014, kl 12.28
m.o.t.t Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Rumal mees. Isegi õigekirja ei oska.


arvad? ma usun, et ses suhtes võin ma ka sulle silmad ette teha, aa lihtsalt selline kirjapilt on vajalik pedetomist (kahtlustan, et üks pedetomitest oled sa ise) eristumiseks. :D

*tegelt mul savi missa minust või mu tegelaskujust arvad, ma käin siin vaid lustimas ja sinu ning sinusuguste üle irvitamas :)
 
Tomike 13. juuli 2014, kl 12.42
Iisi-iisi, ei ole pedetom..
Aga samad sõnad ka Sulle, minagi käin veelkord tõdemas, et ära huvitu Eesti mehest, nad pole konkurentsivõimelised muumaalastega.
 
ja 13. juuli 2014, kl 12.47
üks endast lugupidav mees siin saidil ei ripnegi ega riknegi.
Adijöö misjöö..
 
irooniapõõsas 13. juuli 2014, kl 12.50
tibi55 Kirjutas:

> Sellise suhtumise pärast lahkuvadki noored nai
> sed Eestimaalt. Sest nn välismaa meestel on tunduv
> alt kõrgem moraal üldjuhul, mis tuleneb sellest, e
> t nendes ühiskondades on veel kristlik vms moraal
> säilinud.Vene aja jäänus ongi olematu moraal kuna
> religioone naeruvääristati.


Oi, see on nüüd küll naljakas väide...eino tõepoolest, kas täiskasvanud inimesel saab olla nii naiivne arusaam elust kuskil väljaspool Eestit:)
 
Tom 13. juuli 2014, kl 12.58
Tomike Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Iisi-iisi, ei ole pedetom..
> Aga samad sõnad ka
> Sulle, minagi käin veelkord tõdemas, et ära huvitu
> Eesti mehest, nad pole konkurentsivõimelised muum
> aalastega.

mul ei ole eesti naiste vastu midagi, mina neid konkurentsivõimetuteks ei pea, aa lihtsalt elu on nii läind, et nii, kui mõnda usaldama akkad, nii ta su tagumendi lohku tõmmab. aa vb see lihtsalt minu viga, et ei suuda neid õigeid üles leida. mul ju lisaks kõigele muule vaja, et naine ka ilus ja sale oleks :D
 
lombitagune. 13. juuli 2014, kl 13.03
Tegelikult on Eesti meeste lugupidamine&moraal paljudes kordades madalam teiste rahvustega võrreldes.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!