Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kas siin tutvumine on võimalik?
 
mees 14. juuli 2014, kl 14.39
kasutades loogikat katsun nüüd õigele shampale pihta saada :D
vist see kes ägedalt isaselt titte tahab? õige või vale?
 
shampa 14. juuli 2014, kl 15.12
Tahan ägedat titte ägedalt isaselt ja seejäel muudan meelt ning tahan, et titt ägedalt üles ka kasvatatakse. Elu polegi kõigi vastu õiglane ja kõik võib muutuda. Onju loogiline, sõbranna ka arvas, et on, terve ööklubi laudkond kinnitas üksmeelselt meie arvamuse õigsust!
 
mees 14. juuli 2014, kl 16.30
igatahes, ja loogiline ka.
sa sobid siia naljafoorumisse nagu rusikas silmaauku.
;)
 
mitu isa 14. juuli 2014, kl 17.04
kas tervest ööklubi lauatäiest meestest said tulevased isad ka sellele ühele titele?
täiesti vabatahtlikult või läks jälle meestele koti- tuti pähetõmbamiseks?
 
shampa 14. juuli 2014, kl 18.10
Absoluutselt kõik ööklubi isased olid kahel käel nõus alla kirjutama ja lapsega hakkama saama!
 
mees 14. juuli 2014, kl 19.23
aga milles siis probleem?
 
shampa 14. juuli 2014, kl 19.37
to mees - sa nagu tõsiselt ei saa aru, et netitrollid möllavad või? :D see, kes siin viimaseid tunde minu suvalt valitud nimega esineb, on ilmselgelt mingi meessoost tähelepanuvajaduses vaevlev netinohik. ja, uskumatu! asi töötab ka, isegi teised mehed usuvad. :D
mansion ghost 14. juuli 2014, kl 19.39
´shampa´, kummitus võrdles võrreldavat ja kui see 5 punkti ongi kõik, mida Sul mehele pakkuda on, siis ausalt öelda ei paku Sa ju MITTE MIDAGI. Miks peaks selle peale keegi Sulle midagi vastu pakkumagi?

Loe oma väljakutsuv üllitis veelkord läbi ning mõtle, kuidas Sa selle valguses paistad.
Ja siis loe üle ka võrdlev vastus, seal on rohkem kui esmapilgul paistab.

´shampa´
"aga mees tasemel naist puhtalt lapseinkubaatoriks ei sebi"

Pakud end?
 
mees 14. juuli 2014, kl 19.46
saan ikka. a mis teha, ma möllan kaasa. neid lolle, kes siin kõike usuvad on, aga ära üldista.
küll ma õige asja õigel ajal ära tunnen ;)
 
shampa 14. juuli 2014, kl 19.50
to mansion ghost - ei need 5 punkti ei ole kõik. see oli lihtsalt random list võimalikest asjadest, mida ka mehed minu juures on kiitnud. kui kodune mõnus olek, head käed ja keegi kes viitsib kuulata, on mitte midagi, siis nii see sinu jaoks ongi.
kuidas ma paistan - on see oluline? esiteks, netitrollid mõnitaks nagunii, see on nende mõnuallikas ja elusisu. :) teiseks, miks ma peaksin esinema, et sulle kuidagi paista? see on SINU teha, mida sina arvad.
ei paku inkubaatoriks. kui sa nii küsid, siis sa lihtsalt provotseerid.
 
shampa 14. juuli 2014, kl 22.46
Käte headuse ja kellegi viitsiva kuulamise all mõtlesin muidugi kandle mängimist. Iga klubipihv seda ei oska ja mina esinen peegli ees seni, kuni mul on äge laps, kelle musikaalsus saab maastmadalast väärika taganttõuke.
 
olts 15. juuli 2014, kl 00.34
Shampa, kas sa ise oled ka mõelnud sellele, mida sa mehel tahaksid?
Mees oskab kõike, mida sina oskad vähemalt sama hästi, et sind asendada.
Mees oskab ka neid asju, mida sina ei oska ja teeb need ära.
Mees ei vaja sinult midagi. Ta lihtsalt tahab ainult Sind.

Omaltpoolt küsiks, kas sa oma punktidele lisaks oskad ka Naine olla, või peab peale lahingut sinuga arme võrdlema ja räägime kes kuipalju vastaseid maha lõi teiste meestega võrreldes? ;)
 
änka 15. juuli 2014, kl 00.45
kle, olts, ma tahaks kah löömingut ja siis võrrelda, nu seda võrreldamatut vai millest see majavaim sääl sonib. mes sa sest naisest ikki taga aad, teeme ühe hää võitluse, võitja saab.... miskised nännid ikke. :D
 
olts 15. juuli 2014, kl 00.53
Huvitav, missugune motivatsioon peaks mul olema sinuga võidelda?
Kui tahad peksa saada, siis mine kuhugi poksijate peole ja nori seal tüli :)
 
änka 15. juuli 2014, kl 01.02
milleks sul siis motivatsiooni oleks, kui üldse on?
 
mees 15. juuli 2014, kl 09.39
shampa on hea ja tema libajad on head :D

aga mida siis üks naine mehelt saab? shampa head geenid talle seda ette pole öelnud ja ükski mees pole ka shampa valgustamist ette võtnud.
saad vabaks sellest foorumist, saad tunde, et oled jälle naine, saad olema oodatud, saad sõbrantsidele öelda, et oled nüüd õnnelik mehe naine...saad...saad...saad ja ükskord saad meenutada seda armastust ja koos veedetud päevi, saad viia tema hauale lilli.saad tunde, et sa ei ela asjatult.
näed siis mis sa kõik saad. sinu panus - supikeetmise oskus, head käed ja oskus kuulata...mis, sa isegi ei räägi, ei motiveeri, ei tekita mehes teotahet ja loomingutuhinat...klaas õiget shampat saab isegi paremini hakkama.

:D
 
tookes 15. juuli 2014, kl 09.55
milline kaunis tekst siin. Tunded jagamisel ja väljapakkumisel.
 
N42 (noor veel) 15. juuli 2014, kl 10.15
Mulle meeldib, kuidas M50 teemast on saanud hoopis teiste teema ja temale endale enam sõna ei ole antudki ;o)
Läbi teema on hakanud aga imponeerima "mansion ghost". Huvi pärast - kas sa lisaks sporti ka teed?
 
meestele 15. juuli 2014, kl 10.38
Kõige enne vastake igaüks eraldi küsimusele, miks te viimase naisega lahku läksite? Siis vaadatakse edasi, milleks teie kõlbate. Üks mees läks lahku kui oli juba kolm last muretsenud, appikene, miks peale selle veel lahku minnakse kui perekond nii suureks aetud ja lapsed puha naise toita ja katta, hoolitseda ja hoida ning koolitada, mees aga istub naisteks ja sebib uut naist??? Sa mees või kes sa oled, kui sa oma naisega ja oma kolme lapsega kah ei saanud elatud nagu mees ja isa, millepärast sa arvad, et sa suudad kellelegi teisele pakkuda enda poolt meest . Lapsi ära rohkem taha,sa ei jaksa neidki kolme kasvatada, pidid lahku minema kui raskeks läks.
 
Tom 15. juuli 2014, kl 10.51
meestele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kõige enne vastake igaüks eraldi küsimusele, miks
.......

missa räuskad siin tutvuste rubriigis? kas sul midagi mõistlikumat teha pole, kui vaid mehi kõikides maailma ädades süüdistada? mine kõiksepäält peegli ette ja vaata, kas ja miks peaks ühel normaalsel mehel sind vaja olema?

vastuseks võin öölda, et ilmselt ei olegi meestel sind vaja ja seepärast sa siin oma frustratsiooni välja eladki :D
 
tomile 15. juuli 2014, kl 11.06
Marss välja heinale, töll!
 
Tom 15. juuli 2014, kl 11.25
tomile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Marss välja heinale, töll!


said pihta?
paras sulle, seni, kuni inimesi austma ei hakka, ei austa ka sind mitte keegi. iga suhe nõuab vastastikku austust ja kui sa seda pakkuda ei suuda, ei ole teised selles süüdi.

*mis aga einategemisse puutub, siis võin öölda, et mul muru kenasti pügatud ja ses mõttes kobiseda pole vaja :D
 
meeta 15. juuli 2014, kl 11.37
N42 (noor veel) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mulle meeldib, kuidas M50 teemast on saanud hoopis
> teiste teema ja temale endale enam sõna ei ole an
> tudki ;o)
> Läbi teema on hakanud aga imponeerima
> "mansion ghost". Huvi pärast - kas sa lisaks spor
> ti ka teed?

Siinsetest meestöllidest on välja tulnud, et aktiivset sporti teeb vaid PertVere, ülejäänud on rohkem lõualõksutamisspordi peal väljas - paksud ja vormitud.
 
mansion ghost. 15. juuli 2014, kl 12.16
Ei ole aega sportida, pean siin imponeerima 24h.
 
mees 15. juuli 2014, kl 12.33
-miks te viimase naisega lahku läksite?-

küsija on ikka suurelt ette võtnud.
 
shampa 15. juuli 2014, kl 13.09
to mees - ma olen üldse esimest korda siin foorumis ja julgen arvata, et ka suht viimast :) miks siit vabanemiseks peaks meest vaja olema? ei ole siin nii huvitav ;)
naisena olen ma ennast ka alati tundnud. kellena ma siis veel ennast tundma peaks?
sõbrannadele öelda...hm,kui mul on keegi, siis on, sõbrannadele selle teadustamine ei tee asja ei paremaks ega halvemaks.
ja ma ei ela ka praegu asjatult. nii traagiliselt ma ei oskakski mõelda :D
ma nagu enne vihjasingi, et ma tunnen end üldse ilma meheta ka täitsa okeilt.
üldse, mis minu personaalteema see on siin. :D pöörume tagasi vaese teemaalgataja juurde, kelle teema me siin kaaperdasime - kordan, point oli selles, et mehed, kes siin kuulutavad, suures enamuses vaid esinevad oma nõudmistega. aga ei paku midagi.
 
shampa 15. juuli 2014, kl 13.13
to olts - mul ei ole konkreetset listi asjadest, mida mehelt ootaksin. üldinimlikud asjad vaid - alkohol on out, mõistust võiks olla üle keskmise ja kehakaal võiks olla kontrolli all. kõik ülejäänu on suhteline ja sobivuses kinni.
 
olts 15. juuli 2014, kl 13.16
Nojah, kui pakkumised ei sobinud, siis kahju küll.
 
olts 15. juuli 2014, kl 13.17
Üldinimlikud parameetrid vast isegi kvalifitseeruks :D
 
mees 15. juuli 2014, kl 14.28
Kas mul on mõistust alla või üle keskmise?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!