Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kas siin tutvumine on võimalik?
 
Tom 13. juuli 2014, kl 17.15
mööduja Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Tomil on nägu ja tegu.


tänan, mööduja, aa mai vaja kaitset. mind absull ei uvita, mida siinsed vinguviiulid must arvavad. kui nad mind näha oleks taht, oleks selleks võimalusi küll ja küll old, aa etkel see pole päävakorras ja las nad arvavad, mida tahavad :D
 
teadja 13. juuli 2014, kl 17.37
TOM ON TAUN, MUHAHAAA
 
shampa 13. juuli 2014, kl 17.42
to Mansion Ghost - eesti mehe valikud oleks üsna head kui ta vaataks peeglisse ja mõtleks korra, mida on temal endal pakkuda. seni kuni 40 aastased õllekõhuga ning egoismist pakatavad mehed vaatavad vaid endast vähemalt 10 a nooremaid - seni neile tundubki, et valikut pole.
ma tean kahjuks väga palju imelikke mehi - nt 39 aastane, kes valetab, et on 33 selleks et 20 aastaseid sebida ja kes huvitubki naisest vaid paar kuud, enne kui uut asub jahtima.
tean 40 aastast meest, kes suhtleb korraga mingi 10-20 eri naisega, on oma meelest raske tantrist, aga tegelikult on hoopis pooleldi impo...
tean 38 aastast pururikast firmaomanikku, kes käib ja kurdab eri naistele kuidas ta oma naine "ei anna", aga kes tegelikult ei olegi võimaline emotsionaalselt adekvaatselt suhtlema...ta otsib vaid kinnitust, et ta siiski on midagi väärt.
ühesõnaga, olles sattnud kümnete meeste usaldusobjektiks ja näinud kõrvalt tõesti suurt hulka katkiseid mehi, mulle tundub, et eesti mees peaks eelkõige enda sisse vaatama ja ennast sisemiselt korrastama...enne kui ta hakkab vaatama ja nõudma naist "kes teda väärt oleks"
 
irooniapõõsas 13. juuli 2014, kl 17.43
shampa, see, mis sa oma sõbrannadel külas olles nägid, oli see, mida sulle näidati. Ikka käitutakse paremini, kui keegi võõras külas on:) Ja tegelikult ei ole ka su sõbrannad pädevad oma abikaasade rahvusest meestele hinnangut andma, sest nad on seal välismaalased. Kui tahta teada hispaania meeste kohta, siis uleb küsida hispaania naiste käest jne.
Ja sul pole ühtegi sõbrannat, kes pikaajalises heas suhtes eesti mehega? Minul näiteks on. Ja tean tõesti ka eestlannasid, kes õnnelikus suhtes välismaalasega. Samuti tean eesti naisi, kes on välismaalasest lahku läinud ja tean välismaalannasi kes oma rahvuskaaslasest lahku läinud ja tean välismaalannasid, kes on õnnelikus suhtes eesti mehega ja teisi, kes on õnnelikus suhtes oma rahvuskaaslasega.
Rahvus võib, aga ei pruugi mingit pisikest rolli mängida, aga suhte kvaliteeti ei määra selles osalejate rahvus, vaid ikka hoopis muud asjad.
 
naine 13. juuli 2014, kl 17.54
Suhte kvaliteeti mõjutab tugevalt sotsiaalne ümbrus, kus iniemne on üles kasvanud, tema pere ja rahva kombed, tavad ja ellu suhtumine, mille kõigegea peab arevstama, kui juba võetakse vastu otsus öelda kihlumise puhul jaaa-sõna. Ilma kihlumiseta pole arukas minna vabalt elama mingi välismaa mehe juurde tema keskkonda. Iidsed kultuurid nagu ka Hispaanias ei poolda migrantidest naiste kohest mehe juurde tulemist ilma eelneva aste astmelt suhte arenemisega. Ilma perekonna toetsueta ei tee mees ka suuri otsuseid ja suur risk on minna mõnel eesti tüdrukul lihtsalt lambist poisi juurde elama, kui perekond ja noormees ise pole võtnud vastu otsust kihluda, et siis oleks nagu õigustatud, et tulevane noorik siirdub sinnakanti elama, et olla noormehele lähemal aga nad ei tohi koos elada enne abiellumist.
 
naine 13. juuli 2014, kl 17.57
Omalt poolt lisan juurde, et tean kah mõnesid naisi,kes on erinevatesse riikidesse mehele läinud aga nad on seal aastatega väga muutunud, pole enam seda eesti tüdrukut, täiesti teised inimesed, teised jutud, käitumine ja olek, isegi oma ema ei tunne enam ära. Nagu võõras.
 
tümikas 13. juuli 2014, kl 17.59
tom läheb keema, kui talle kehva naisevallutusoskust mainida. niru mees lihtsalt ei saa magusat naist.
lombitaguse enesekindlus lõi onu tomil põhja alt.
edasine on kuradima tuttav mehe äbane hala - ma ei taha, ei huvita, naised on maod.
 
Tom 13. juuli 2014, kl 18.04
tümikas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tom läheb keema, kui talle kehva naisevallutusosku
> st mainida. niru mees lihtsalt ei saa magusat naist

tahad öölda, et see lombitagune oli magus naine? :D
tavaline viriseja, kes endast liiga palju arvab, muud midagi.
ma miskipärast arvan, et sa see igapäävane liba oled ja seepärast siin vingumas käid, mu pärast võid käia, mõistust sul tavapüsika tasemele tõusmiseks ei ole ja seepärast käi ja vigise siin võõraste nimede all palju tahad :D
 
tümikas 13. juuli 2014, kl 18.10
onu tom, pupsuke, mis juhtus?
oli delikaatne suhtlus nn lollist eesti naisest, ja sa keerad jutuotsa karu mustikasse. soovid teemat libast või?
 
shampa 13. juuli 2014, kl 18.10
to irooniapõõsas - minu lähedased sõbrannad ei hakkaks mulle teesklema, seega mul on suht adekvaatne pilt, et neil on tõesti hästi läinud.
sa teed selle teema natuke liiga laiaks hetkel :)ma poe mitte kuskil väitnud, et eesti mehed on 100% kehvad.
küll aga on kolm konkreetset asja, mis paistab silma ja võiks teisiti olla:
1) eesti mehed joovad räigelt palju võrreldes muu euroopa meestega (soome välja arvatud)
2) eesti mehed on vähem hoolitsevad ja vähem perekesksed
3) mitte kuskil mujal ei ole ma kohanud sellist enda ealiste naiste halvustamist kui eestis. ja olen reisinud/elanud rohkem kui kümnes eri maas...(elanud tähendab üle 3 kuu)
 
naine 13. juuli 2014, kl 18.14
Teeks Tomile testi, see, et ta lohakalt kirjutab , ei hooli peale enda kellestki,kes tema varesejalgu peavad veerima, see on muidugi madalama hariduse värk aga vaataks, mida ta mehena ette kujutab, sest latt on tal suht all, millest lähevad ka priskemad naised vups ja vups üle, mis jälle omakorda räägib nii ühest kui teisest asjast selle mehe elus.

Mis värvi on su silmad?
Mis värvi on su juuksed?
Kui pikk sa oled?
Kui raske sa oled?
Mitut sõiduriista liiki oskad sa juhtida?
Mitmele pangale oled võlgu?
Millal olid viimati töötu?
Millal lõppes sul viimane kooselu?

Kõikidele küsimustele ootaks numbrilist vastust ja ei ühtegi sõna, v.a. kahele esimesele, kus paluks ühe sõnaga ära märkida värvuse nimetus, tänan.


(vanust ei küsinud)
 
no mida 13. juuli 2014, kl 18.16
täämpä on siis tomi peksmise pääv. irw. on ikka ... on ikka delfielu!:)
 
naine 13. juuli 2014, kl 18.17
Kirjutad:...3) mitte kuskil mujal ei ole ma kohanud sellist enda ealiste naiste halvustamist kui eestis. ja olen reisinud/elanud rohkem kui kümnes eri maas...(elanud tähendab üle 3 kuu).


Kuisa oled reisinud vaid siin tutvuste foorumis kolm kuud järjest, siis olen sinu väitega täiesti nõus aga luba öelda, et siinne foorum ei kajasta eesti meest ega tema mõtteid, kaugel sellest.
 
naine 13. juuli 2014, kl 18.18
Las Tom vastab ja kui normaalne vestlus on kellegi meelest mingi tomipeksmisepäev, siis ei oska ta ise suhelda.
 
no mida 13. juuli 2014, kl 18.24
naine, sa võiksid vahel kaugemale näha ja aimata, et kõik, mis siin kirjapildis näha, ei kajasta inimeste iseloomu. siin on väga sageli maskid mängus, eriti sellise veterankommenteerija, nagu se va juut on, puhul.
 
venlese armastus 13. juuli 2014, kl 18.28
kas see venelane sul, tom kavatseb nagu eesti kodanikuks hakata läbi sinu= et õnnestub su tagumikku kiites kodakondus saada?
mis muid välismaalsi siis ikka saada on? soomlane? ei taha uskuda, et neil eesti lapsmeeste vastu huvi, mingi jurakas venelane peaks ee tomi vanamoor ju siis olema?
 
naine 13. juuli 2014, kl 18.32
Tom,sa ei pea nii kaua mõtlema, vasta kohe, siin oled sa ju tundmatu ja õige koht oleks ka ausalt vastata, niikuinii keegi sind ei tunne aga võimalus oleks sinulgi. Sest, ausus väärib küünlaid.
 
valvetola 13. juuli 2014, kl 18.32
no eks tom ole see valvetola siin teemas.
mansion ghost 13. juuli 2014, kl 18.35
´shampa´, imeliku setskonnaga suhtled.
"eesti mehe valikud oleks üsna head kui ta vaataks peeglisse ja mõtleks korra, mida on temal endal pakkuda."

Ohoo ja jõuamegi taaskord punkti - MIS MEIL ÜKSTEISELE PAKKUDA ON. Tubli!

Mida on naisel pakkuda, mida on mehel pakkuda, millised on kummagi ootused vastaspoole suhtes. Pane see võrdesse ja näed, et tasakaal on igal juhul mehe kahjuks. Võid vaielda aga enne püüa see võrrand mõttes läbi töötada.

Sind võib üllatada, aga on ka neid, kes vaatavadki peeglisse ega tüki printsesse tülitama.
Kummitus on virtuaalmaailmas tutvunud pea kümmekond aastat ja lugenud selliseid (elu)lugusid, et haara kahe käega peast. Ei mingit väärikust. Kusjuures tegu on KUNI kümme aastat nooremate ja omaealistega. Sekka siiski ka nooremaid huvitujaid. Kusjuures valetanud olen vaid sünnikuupäevaga (suvaline number järgmises kuus) :) Tagasihoidlik soov oleks leida endaga ligilähedaselt samaväärne, sarnaste väärtushinnangutega ei parem ega halvem. Valik on nagu on.
 
Tomm 13. juuli 2014, kl 18.36
pruunid, mustad, 1.72, 88.0, 0, 1kuu, 1,6kuu.
 
lontruste kontsentratsioon 13. juuli 2014, kl 18.38
no need ongi ju naiste poolt äravisatud mehed, siin delfis , no mis mees on lagunenud hammastega tom, või kiitsakas alupapi, või manshon ghost..
arengupeetusega laps- mehed, kes isegi 50-sena ja lagunenud hammastega ei ole suutnud meesteks saada. tõesti ajuprobleemid.
 
naine 13. juuli 2014, kl 18.40
Kas sul on reaalne nägemus neist meestest, oled reaalselt nendega kohtunud?
 
Tom 13. juuli 2014, kl 18.40
:D

no küll nüüd läks keema :D astusin sulle varbale? :D
loomulikult ma võin vastata - ma kirjutan siin espetsiaalselt nii, et oleks ää tuntav! said aru? erinavalt minust, kes ma meelega valesti kirjutan, annavad sind aga su ortograafiavead välja. ja sinna pole miskit parata, nii, kui vähegi kiiremini püüad kirjutada, nii vead platsis :D

ma pole siin kunagi varjandki,et vaid tola tegemas käin, tutvuda siin pole kellegagi, vanad püsikad ju nii või naa kõik tuttavad ja erinevalt sinust, nad suht meeldivad inimesed :)
 
naine 13. juuli 2014, kl 18.42
Ajuprobleemide( sõna probleem näitab juba väga tõsist juhtumit) puhul pole mees ega ka naine võimeline kirjutama,nii et see väide ei pea paika.
 
naine 13. juuli 2014, kl 18.42
Kuidas jääb vastustega?
 
naine 13. juuli 2014, kl 18.45
Kui Tom on ka kohtunud naisega, 18.38 ja nimetab teda teiste hulgas ka meeldivaks inimeseks, siis 18.38 nimetab Tomi nagu ka teisi kohatud mehi hoopis arengupeetusega laps-meesteks. Üks neist valetab aga kumb?
 
Tom 13. juuli 2014, kl 18.48
naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kuidas jääb vastustega?


tutvumise ajal olen ma kõigile neile küsimustele moel või teisel vastand, sa siin nii vana olija küll, et peaks juba teadma :D

kuna ma EI TUTVU, eriti veel sinusuguse kirjaoskamatuga, siis pole nendel vastustel miskit tähtsust. tahad teada saada, siis tuhni ajaloos (kunagi isegi oli mul meiliaadress siin kirjas!)
 
lombitagune 13. juuli 2014, kl 18.49
Loen kommentaare ning tekkis kihk sekkuda..
Tomile: 1.mina ei ole liba ega esine teiste nimede all, 2. võin tunduda ebaintelligentne, sest emakeelne väljendusoskus pole 21 aasta võõrsil viibimise pärast priima, 3. hämmastab Sinu nõudmiste jada ning Sinu ääretult halb enesekriitika.
Lühidalt, kui oleksin külakrants tõstaksin Sinu peale lihtsalt oma tagumist jalga.
On veel perfect mehi, ära muretse darling !
 
naine 13. juuli 2014, kl 18.54
Tom aga milleks sa siin tutvustes siis oled, kui ei tutvu , küsimsutele ei vasta?
 
Tom 13. juuli 2014, kl 19.01
naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tom aga milleks sa siin tutvustes siis oled, kui e
> i tutvu , küsimsutele ei vasta?


kui ma tutvuda tahaks, siis ma tutvustaks end ise (olen sedagi teind). aga su küsimused on lihtsalt asjasse puutumatud ja mis mu siinolekusse puutub, siis olen kus tahan, ei pea selleks sult luba küsima :D

lombitagune, ei ole su eestikeelel äda miskit, vigane on lihtsalt su komme jätta enne üüumärki tühik. seepärast siis viide libale. äda on aga su suhtumises, seepärast sa mulle ei sümpatiseeri :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!