Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kas siin tutvumine on võimalik?
 
Tom 13. juuli 2014, kl 13.10
lombitagune. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tegelikult on Eesti meeste lugupidamine&moraal pal
> judes kordades madalam teiste rahvustega võrreldes
> .

vot ei tea, ei mehkelda teistest rahvustest meestega :D

aa seda võin küll öölda, et vanalinnas ringi liikudes ei paista see muumaailma meeste kõrge moraal küll kuskilt silma :D
 
lombitagune 13. juuli 2014, kl 13.19
No Tal vanalinna väljamaamehed on õnneõngijad nagu Sinagi.
 
irooniapõõsas 13. juuli 2014, kl 13.22
to lombitagune.

Eks see oleneb sellest, millise seltskonnaga suhtlesid Eestis ja millisega suhtled seal lombi taga.

Kui üldiselt rääkida, siis inimesed on inimesed igal pool, koos kõigi oma vigade ja heade külgedega.
 
tookes 13. juuli 2014, kl 13.22
arvata võib, et mõnigi naine, kes sooviks voodisõpra, ei viitsiks seepärast veel salatseda.
 
N50 13. juuli 2014, kl 13.24
Olen nooruslik, sale ja kena. Siiani olen kohtunud vaid endast 10 a nooremate meestega ja end 10 a nooremaks valetanud. Need mehed on minust vanemad välja paistnud ja minu kohta on öeldud, et paistan oma east tunduvalt noorem välja, st alla 40-e.
Teemaalgataja-sugune isegi ei vaevu minuvanust üle vaatama ning mul puudub ka huvi end tõestama hakata.
 
Tom 13. juuli 2014, kl 13.37
N50 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Olen nooruslik, sale ja kena. Siiani olen kohtunud
> vaid endast 10 a nooremate meestega ja end 10 a n
> ooremaks valetanud. Need mehed on minust vanemad v
> älja paistnud ja minu kohta on öeldud, et paistan
> oma east tunduvalt noorem välja, st alla 40-e.

ma oln ka eestimaa ilusaim mees :D
aa tegelt paistab inimese vanus ta näost välja. naiste eeliseks on see, et näo võib ää pahteldada ja siis petab mõneks tunniks ää küll. seda aga, et keha võib veel ka 50selt vapustavalt hää välja näha, ma täitsa usun. eriti, kui on hääd keenid ja päävitamisega liiale pole mindud.
 
tookes 13. juuli 2014, kl 13.40
eks teemaalgataja-sugused on oma peas mingi kuvandi 50' naisest loonud, mida siis agaralt arvustama asuvad.
Hea küll, ütlen talle otse. Kui mehel pole naisele pakkuda suhtest muud kui tasuta salarahuldaja rolli, siis soovib ta saada naist kätte eriti odavalt. Nii odavalt saab kätte naise, kes enamat enam ei oota. Kui keegi üldse, ongi selline seksuaalselt kuival naine 45+, 50+. Noorematel on varuks ilmselt rohkem ambitsioone, mida autor ei plaani esialgu? rahuldada.
 
lombitagune 13. juuli 2014, kl 13.44
Küll-küll..
Juba mõnda aega olen mõelnud Eesti Mehe peale, kuid kui kuulen igasugu stoorisid, siis paneb mõtlema.
Olen Eestist äraolnud 21 aastat ja tundub, et need Eesti mehed pole enam need, kes nad olid minuajal. Kahjuks tundub, et mu unistus jääb unistuseks, olla koos eestlasega.
 
N50 13. juuli 2014, kl 14.17
Ka näo poolest võib 10 a noorem välja paista.
 
shampa 13. juuli 2014, kl 14.21
minu 4 erinevat sõbrannat on abielus välismaalastega: itaallasega, hispaanlasega, iirlasega ja rootslasega.
kuna olen neil kõigil külas käinud ja näinud ka nende mehi eri olukordades, pean ütlma, et tegu on perekesksete ning abivalmite meestega.
eesti mehed ON litsakamad, ülikõrge enesehinnanguaga, mida kahjuks ei toeta ühegi teise maa naiste arvamus.
samal ajal eesti naised on väga kõrges hinnas välismaal, sest nad on toimekad, naiselikud ja ilusad.
lisaks on mul veel kümneid, jah ma ei liialda siin töökaaslasi, pooltuttavaid naisi, kes on samuti välismaal mehele läinud ning kõikide nende naiste mehed on omal maal vähemalt keskklass.
eesti mehed võiks endalt küsida, miks lahkuvad sajad noored ja kenad eesti naised eestis...
 
N50 13. juuli 2014, kl 14.25
Ma lahkun ka, sest siin on juba 40+ naine meeste poolt maha kantud mõnitusobjekt.
 
Suitsupääsuke 13. juuli 2014, kl 14.34
Sul shampa on lausa ideaalsed näited. Ilma tagamõtteta, kui mõnikord me näeme seda, mida me tahame näha?!...

Nii nagu eesti meeste seas, on ka must rahvusest meeste seas erinevat värvi karaktereid. Inimene on inimene ja pole nad midagi nii erinevad.
Kuigi... eesti mees armastab naist, itaalia mees jumaldab teda. Nii mulle kunagi öeldi ja käituti ka :)
 
Suitsupääsuke 13. juuli 2014, kl 14.37
To 40+
Mina tahaks ikkagi loota, et ka siinsetes (Delfi) meestes on rohkemat, kui selline pealiskaudsus.
mansion ghost 13. juuli 2014, kl 14.44
´shampa´
"eesti mehed võiks endalt küsida, miks lahkuvad sajad noored ja kenad eesti naised eestis..."

Las ma arvan, see võib küll mitte meeldida aga: "Eesti mees on piiritagustega võrreldes vaene rott, kellest eesti naised kui tühjast kohast mööda vaatavad"
Kummitust pole mõtet sellepärast sõimata; pole küll ülearu rikas aga iga linnuke ei sobi minulegi :) Otsingud jätkuvad...

´N50´, milleks mõnitada aga mida teha niivana naisega.
Kui 40+ pole suutnud kellegiga koos püsida, siis nüüd on tõesti hilja ärgata.
 
Suitsupääsuke 13. juuli 2014, kl 14.53
Mina küll Eesti meestest nii halvasti ei arva. Karmilt kirjutatud. Ja ma tahaks loota, et Eesti naised ei lähe välismaale elama vaid eesmärgiga mees leida. Et ikka eesmärgid on kõrgemad ja ma usun, et on.

Kui 40+ pole suutnud kellegiga koos püsida, siis alati saab uuesti proovida. Kunagi pole liiga hilja.
 
Tom 13. juuli 2014, kl 14.53
lombitagune Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> No Tal vanalinna väljamaamehed on õnneõngijad nagu
> Sinagi.


vaeseke, küll see elu peab ikka kurb olema, et sellist asja säält lombi tagant siia ütlema tulla :D
vaata nüüd korra peeglisse ja küsi uuesti, kesse õnneõngija on? :D mina pole kuskile oma õnne (ja väljamaameest) otsima läind, ma olen end juba veerand sajandit siin oma ettevõtte ja tööga ää elatand. ilmselt tuleb veel teist samapalju otsa ja mis puutub mu mitteeestlasest särasilma, siis pole mina süüdi, et eesti naistel pääle 40dat eluaastat suunurgad alla vajuvad ja silmist sära kaob.
 
lombitagune 13. juuli 2014, kl 15.22
Kuule Tomike, olen üsnagi edukas naine. Pole põhjust ega saagi kaotada sära. Resideerun üpriski tihti Tallinnas ja tead mis olemise võikaks teeb - Sinusugused eesti mehed lihtsalt ei vasta minu olemuse ega positsiooniga. Olgem tolerantsemad & haritumad ehk siis on pisut rohkem huvilisi.
 
lombitagune 13. juuli 2014, kl 15.31
Kui Tomike arvab, et olen sit..apealt riisutud, siis mehike eksib.
Pole ilmselt tugevamat naispersooni kohanud, sellepärast lahmid solvanguid.
 
Tom 13. juuli 2014, kl 15.33
mu meelest oled sa, lombitagune, lihtsalt kahepalgeline. ühelt poolt räägid siin tolerantsist ja haritusest, aa samas põrutad, et eesti mehed on alamast klassist jai vasta su olemusele :D
ma olen kogu aeg teadnud, et igaüks saab seda, mida ta väärt on. kui sa hääd eesti meest väärt ei ole, saad keskpärase väljamaamehe. mis siis, et rikkamas ühiskonnas võib see keskpärane meie mõistes jõukas olla, keskpärane on ta sellegipoolest. :D
 
Tom 13. juuli 2014, kl 15.44
lombitagune Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui Tomike arvab, et olen sit..apealt riisutud, si
> is mehike eksib.
> Pole ilmselt tugevamat naisper
> sooni kohanud, sellepärast lahmid solvanguid.

mul pole miskit tugevate naiste vastu, eluaeg sellistega kokku puutund, aa lihtsalt sa ise asusid siin eesti mehi alvustama ja erilise intelligentsiga ei iiland :D
ma ka igasugu madalalaubalistega suhelda ei soovi, niisama tögamiseks sobivad nad aga suurepäraselt ;)
 
lombitagune 13. juuli 2014, kl 15.47
Saatuse tahtel jäin üksi ning minu väljamaamees ei olnud keskpärane. Usun, et Sinul on veel pikk-pikk teekond sinnamaani, kus omalajal minu armsa mehe elutee katkes.
Oli suur lootus siduda end Eestisoost mehega, kuid Sinusugune "gentleman" tapab lootuse.
 
Tom 13. juuli 2014, kl 15.52
ää nugrutse, lombitagune, sai vääri hääd eesti meest ja seepärast lepigi keskpärase väljamaamehega (on kordades parem, kui keskpärane eestimaamees).

*ma pole kuskil ööld, et mina see hää mees olen, lihtsalt oma särasilma jaoks olen ma see kõige-kõige :D
 
lombitagune 13. juuli 2014, kl 15.59
Ja Sina, Tom tõestasid järjekordselt, et üks Eesti mees on aegunud olemise ja mõtteviisiga suhlemiskõlbmatu isend.
Olen tänulik, sest igakordne sekkumine minimaliseerib ebaõnnestumise..
Tänan ning ilusat olemist !
 
Tom 13. juuli 2014, kl 16.09
sa, lombitagune, just erilise intelligentsiga ei iilga, iga pisiasja pärast pistad vigisema. loomulikult ei ole vinguv naine ühegi normaalse mehe unistus. mul ei ole miskit selle vastu, et tarkade ja tugevate naistega siin väheke väidelda, aa sa pole selleks lihtsalt suuteline. päälegi, teed sa ühe siinse stamm-libaga sama ortograafiaviga ja seepärast ma liigitan su selliste telhvikate ulka, kes vaid põlgust väärivad. :D
 
shampa 13. juuli 2014, kl 16.45
to mansion ghost - eksid väga. Kõik need lahkujad on olnud hea sissetulekuga ja iseseisvad naised ning samas ükski neist ei ole tibitüüp.
See on eesti meeste pettekujutelm vaid, et minnakse raha pärast. Minnakse armastuse ja hoolimise pärast. Eesti mehed EI VIITSI naisi hoida, sest nad on oma meelest niigi head, ka joogisena, töötuna ja naist pettes. Eesti meestest mingi konkreetne osa lihtsalt ei tunneta, et nad on väga kehvad mehed ning veel halvemad isad.
Ok, muidugi on ka toredaid Eesti mehi, a neid ei jätku kõigile. Ja need kehvad mehed samas tahavad tipptasemel naist, samas kui neil endal ei ole mitte midagi pakkuda, ainult nõudmised.
 
.. 13. juuli 2014, kl 16.48
Tom, kas tõesti määrad naise vanuse eksimatult? Milline on vapustav keha?

Mida kuradit te kiunute (sala)rahuldaja üle, puhta lollakad. Naine enamat ei oota? No väänelge rahuldamatult avalikult tänaval või siinsamas avalikus foorumis.
 
nuujah 13. juuli 2014, kl 16.56
mida viletsam mees, seda suuremad nõudmised, nagu näiteks Tom.
Olen kindel, kutil pole nägu ega tegu, muidu ta siin ei mädaneks.
mansion ghost 13. juuli 2014, kl 17.02
´shampa´, see on Sinu veendumus ja kinnisidee, mis paraku pole ka mitte päris alusetu. Aga vaataksid ka teise poole pilguga. Millised on eesti mehe valikud.
 
mööduja 13. juuli 2014, kl 17.06
nuujah Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mida viletsam mees, seda suuremad nõudmised, nagu
> näiteks Tom.
> Olen kindel, kutil pole nägu ega t
> egu, muidu ta siin ei mädaneks.


Tomil on nägu ja tegu.
 
naine 13. juuli 2014, kl 17.08
Mille peale peaks mõtlema, kui on soov kedagi leida...See kedagi ei kuku ju taevast ja mingi konveier vabu võimalikke kaaslasi teisele ja kolmandale ringile ka ei tooda. Mingi asi on seda vaba meest või vaba naist sundinud- suunanud jälle vabaks. Miks juhtus ja mis juhtus, et ollakse taas kedagi ootamas-otsimas-lootmas. Ja siin on vaja just enda asjad selgeks teha, lahutamise juures on kaks poolt, miks ta jättis maha või miks ise jätsin maha. Ja selleks on vaja võtta aega, et mõelda ja paraneda, kui annab ka midagi muuta, valikutes asju parandada.
Ise olen põhjalikult järgi mõelnud ja enam ei hakka suhtesse inimesega, kui tema juures ilmneb üks minule vastumeelne loomus või komme. Ei looda enam, et inimene muutub. Kui on võimalik valida , võttaa ega , et leida oma soovidele vastav mees, et olla ise tema soovidele vastav naine ja see kooslus on vaevalt et siin foorumis võimalik leida.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!