Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kas siin tutvumine on võimalik?
 
naine 13. juuli 2014, kl 19.08
Muidugi, olla võib inimene, kus ta tahab kui seadus seda lubab aga inetud on sinu sõnavõtud ehk solvangud naiste aadressil, samas kui nimetad püsivaid olejaid siin toredateks, siis keda sa sõimad, kui püsivalt olejad on reaalis toredad , kes ka siin kirjutavad?
Kas oled Tom, selle foorumi ainukene Aadam, et paljalt siinolejana ja kauapüsiva olejana sa ei tutvu, küll aga sõimled inimesega kellele su sõnavõtud ka ei meeldi.Kus on sinu loogika, küsimustele ei vasta, tutvuda ei taha, mis on sinu missioon tutvustes?
 
ettevaatust ka vaja 13. juuli 2014, kl 19.14
lombitagusele ütleks, et olgu ettevaatlik eesti meestega tutvumisel. Kui teada annad, et oledki lombitagant, siis on neid küljealla pugejaid murdu, üks õnnetuma elulooga kui teine..ja palju on raha peal väljas mehelontrusi, kes arvavad ennast taevseks kingituseks, lihtsalt Jumalal on materjali väheks jäänud nii kasvu, kehakaalu( palju igerikke päkapikke siin), välimuse, varalise seisu ja potentsi ja ka ajumahu osas.
 
Tom 13. juuli 2014, kl 19.22
naine, mai solva naisi, kaugel sellest. ainuke, keda ma solvan siin, on see aige liba. kahjuks oled sa samade ortograafiavigadega, mis see aige libagi ja seepärast saad sa ka tema eest täiega. siit soe soovitus, loe oma tekst enne postitust üle ja vaata, et kõik paigas oleks, muidu saad tõesti täie rauaga.

mis aga mu missiooni puutub, siis see on enamasti aja surnuks löömine :D täpselt nagu sulgi, sest kui sa tutvuks, siis sa tutvustaks ennast, seda pole aga old, järelikult oled sa tutvumise osas täiesti mõttetu :)
 
lombitagune eelmisele 13. juuli 2014, kl 19.30
Tänan Sind ! Olen täheldanud samu asju ja seepärast arvan, et minu unistus siduda end Eestisoost mehega jääb unistuseks.
 
naine 13. juuli 2014, kl 19.33
Ei tea mingist libast...Vasta mulle minu testi küsimustele, kuna ma ei saanud aru, mis missioon sul on tutvustes ilma loogikata ja ilma loogilise seletuseta, ilma tutvumata.

Tegelikult võiksid sa üldse füüsilist tööd ka teha ,kas sul kodus on tõesti kõik meestetööd tegemata, et sa pead aja surnukslöömist sisutama naiste sõimamisega?
 
tomi pommiauk 13. juuli 2014, kl 19.36
no tomil olevat ju unelmate naine venelane ja suure pommiauguga, sa naine ära nüüd ennast lolliks rabele, see lagunenud hammastega tom poleks ka lotovõit.
 
mees naisele 13. juuli 2014, kl 19.36
kus su test on, tahan end testida.
 
naine 13. juuli 2014, kl 19.37
Kas oled temaga kohtunud, et tead tema kohta väita ühte koma teist?
 
naine 13. juuli 2014, kl 19.38
Test on Tomile.Eelmisel lehel aga sulle võib ka teha, kui oled tutvuja.
 
Tom 13. juuli 2014, kl 19.39
kuule naine, mis kuradi kamandaja sa siin oled? kui sa muidu ei mäleta, siis täna on pühapääv - see pääv on isegi jumala arvates puhkuseks. oled kuuld?

kodus võin ma ka nädala sees tööd teha, keegi ei keela :) aa ma käingi siin vaid "tööajast", ülejäänd ajal ma tegelen loomulikult targemate asjadega, kui naistekas istumine.
muuseas, mul sai just saun piisavalt soojaks ja nüüd ma jätan su kiusamise järgi. kui viitsimist on, siis omme jälle :D
 
naine 13. juuli 2014, kl 19.42
Räägi ilusti, ära moonda sõnu, see näitab armukadedust.Ei homme pole aega, homme on tööpäev, täna tahan asjad selgeks teha, pole selline tüüp,kes lükakks asjaajamisi edasi kui annab kohe ära klattida.
 
Tom 13. juuli 2014, kl 19.42
tomi pommiauk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> no tomil olevat ju unelmate naine venelane ja suur
> e pommiauguga, sa naine ära nüüd ennast lolliks ra
> bele, see lagunenud hammastega tom poleks ka lotov
> õit.

lihtsameelsetele, kes arvavad, et mõni mu sõimaja mind ka näind on, siis pääle jaani just käisin oma ambaarsti juures. tema jäi igatahes nähtuga väga rahule ja kutsus aasta pärast järjekordsele korralisele kontrollile :D
 
:)))) 13. juuli 2014, kl 19.45
Keegi düsgraafik Tom on siin naiste lemmikuks ennast kujutanud:))) Nii tore, nii tore....:)
 
mees vastab 13. juuli 2014, kl 19.46
Mis värvi on su silmad?
Mis värvi on su juuksed?
Kui pikk sa oled?
Kui raske sa oled?
Mitut sõiduriista liiki oskad sa juhtida?
Mitmele pangale oled võlgu?
Millal olid viimati töötu?
Millal lõppes sul viimane kooselu?

1.rohelised
2.kartulikoore värvi
3.185
4.85
5.mis need liigid on? autod-bussid, ratas, paadid...
6.mitte kunagi, pean firmat
7.viimane? :D üks ja seni ainuke 2a tagasi.

Ja mis nuud, naised jooksevad tormi?
 
mutt 13. juuli 2014, kl 19.48
oi rohelist silmagega mehed mulle meeldivad!
 
naine 13. juuli 2014, kl 19.51
Naised jooksevad tormi, sellise mehe peale küll jooksevad ja veel kuidas jooksevad, kiirema naise jalad päästavad su päeva,julge mees, ütleb ise oma vanuse.

Liigid: bussid, autod, traktorid, jalgrattad, mopeedidi, mootorrattad, laevad, lennukid, jalgrattad jne...
 
mees vastab 13. juuli 2014, kl 19.53
oi, jätsin vahele panga küsimuse - vastus null.
 
naine 13. juuli 2014, kl 19.54
:) Jooksevad ilma pangatagi.
 
mees 13. juuli 2014, kl 19.54
lennukit ja laeva mitte. ratastel ja lintidel sõidukid - vahet pole.
kas naisel on mõni kummaline sõiduk kuskil roostetamas?
 
naine 13. juuli 2014, kl 19.58
Vanarauda mul ei vedele kusagil ja vanavaraga ei tegele. Kas nüüd on vastupidi, küsimuste esitamise kord?
 
mees 13. juuli 2014, kl 20.02
ole nüüd, ega ma sinu kombel pikkuse, kaalu, värvi, juhtimisoskuse ja muu jama järgi naist vali. naine peab olema...ütleksin, et erudeeritud, ilma lolli minevikuta, mida häbenema peaks...
tark naine on alati heas vormis, sellises, et mu pea pöördub.
mis kostad?
 
shampa 13. juuli 2014, kl 20.05
to Mansion Ghost - natuke segaseks jäi su jutt seekord. lauset, et kaalukauss on meeste kahjuks võib tõlgendada täpselt kahte moodi.
1) on meeste kahjuks, sest meestel on vähem pakkuda
2) on meeste kahjuks, sest see mis naistel pakkuda on kehvema kaaluga
et siis midapidi? :)

mina naisena tunnen, et mul on pakkuda rohkem kui mehel minule, sest:
1. ma teen väga hästi süüa
2. ma teenin piisavalt, et üldse ilma meheta hakkama saada
3. mul on hea tervis ja head geenid, tõestatud ilusa, targa ja andeka lapse näol
ning sorry, aga naine saab lapse ka spermapangast kätte või siis valib heade tunnustega mehe vaid seemendajaks, aga mees tasemel naist puhtalt lapseinkubaatoriks ei sebi
4. ma olen hea kuulaja, mida tõestab ka nende meesiskute isiklike lugude teadmine, kes aastaid mulle oma muresid on kurtmas käinud (aga nüüd kevadel saatsin kõik pikalt sest viskas üle lõpuks tasuta psühholoog olla)
5. ma oskan superhead massaashi teha

Nii - aga mida on mehed mulle pakkunud? :D VÕimalust oma muresid kuulata, võimalust neile seksi pakkuda (ei aitäh, suvalistega ei viitsi), võimalust neile külla minnes midagi maitsvat osta samas kui endal pole piimapakkigi külmikus, võimalust neile lihtsalt toeks olla siis kui neile parasjagu sobib...
Ühesõnaga, minu elus on olnud palju mehi, kes KÕIK tahavad MINULT midagi, aga kes ei oska või ei taha mulle midagi pakkuda. Seega kogu minu vastuse mõte oligi - sellised nagu teemaalgataja vaadaku kõigepealt peeglisse, mida neil endil pakkuda. Salasuhe? Naerukoht. Kui 40 a kena naine tahab salasuhet siis võtab ta ISE endast 10 a noorema kuti, mitte ei lähe vanemat meestetrahvast teenendama, kellel ei ole mitte midagi pakkuda....
 
naine 13. juuli 2014, kl 20.07
Mees peab olema minu jaoks mees igas olukorras, kaitsma naist kui vaja,( selleks on tal hea füüsiline ettevalmistus)kaitsma peret kui vaja, kaitsma kodumaad kui vaja, täitma seadusi. Elama nii, et poleks häbi ei sugulaste ega sõbrannade ees sellist meest enda kaaslaseks nimetada.
 
mees 13. juuli 2014, kl 20.09
shampa on päris maitsev jook, samas liiga palju kihiseb ning ülekiidetud on kah. vahtu on palju ja sellest pole tolku.
 
mees 13. juuli 2014, kl 20.12
nojah, mida ma siis välja lugesin? seda, et sul oli probleemne elukaaslane, seadusega pahuksis ja kiskus sind ka jamadesse, mida sina pidid sugulaste ja tuttavate ees häbenema.
 
naine 13. juuli 2014, kl 20.20
Shampat võib harva tarbida, põhjusel aga enne peab sööma ,muidu on liiga gaasine jook halb, tekitab kõhuvalu.
 
naine 13. juuli 2014, kl 20.23
Ei sellist asja pole olnud mitte,ma nimelt ise olen selline, nagu mehe kohta kirjutasin ehkki naisena pole suurt jõudu ollagi aga vaim on selline võitluslik ja kaitsev, mis kallis.
 
mees 13. juuli 2014, kl 20.28
naine, ma ei saa sinust hästi aru...virised siin Tomi kallal, aga mina viriseksin sinu kallal...kui tahad muljet jätta, proovi olla ise veatum ja teiste kallal ära noki.
see selleks, kena õhtut.

mõni "tormi" jooksev naine(kuni 42)võiks siia aadressi jätta, viskan homme pilgu peale.
 
naine 13. juuli 2014, kl 20.32
Miks sa ise Tom-le määratud küsimustele vastasid, kui sa ise Tom ei ole?:)
 
naine 13. juuli 2014, kl 20.34
Homme on juba teine päev, tänasida toimetusi ära viska homse varna. Homme võib olla sinu jaoks see rong juba läinud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!