Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Teen lühikokkuvõtte tutvumise võimalusest naisteka foorumis.
 
M 28. september 2014, kl 17.37
Väike tähelepanek, nimelt 2000-nda aastate alguses oli kontakte kuulutusele kordades rohkem, kui viimastel aastatel. Tol ajal tulid naised kergemini kohtingule ka.

Ütleme nii, et siin on kõike, väga ilusaid ja andekaid, kui ka teinepool valikust esindatud.

Alles nüüd olen valmis püsisuhteks, enne oli selline tedremäng vms. :).
 
n55 28. september 2014, kl 17.45
kirjutasin siin ükspäev vist, et puht inimlikust huvist tahaksin eemalt näha mõnd iginoort printsi, kes viimase 12 aastaga üksnes nooremaks on läinud, kuni talle viimaks kõlbavad ainult gümnasistid. Tultvuda tahaksin aga nendega, kel "parim enne" pole veel möödas, sest nad üritavad igapäevaselt paremaks inimeseks saada, ja seda jätkuvalt. Olgu need isikud siis 28 või 82.
 
Hülgehall kuub 28. september 2014, kl 18.02
Aegade alguses oli siin Foorumis tõesti lihtsam kontakte saada, vestlusse astuda, pilte vahetada ja ka kokku saada..aga eks ajad muutusid, ja peale ühte suht traumaatilist kogemust olen ka ise siinsetet suhtes paranoiliseks muutunud, kahjuks..kuid ütlen, et need tütarlapsed siit Foorumist, kellega kohtunud, pilte, meile vahetanud ja ka muidu..on üsnagi sümpaatsed ja kenad, minu lugupidamine, tõsi omad kiiksud neil kõigil, aga ega minagi erand pole..:)selles mõttes ei usu eriti, et olukord nõnda trööstitu ja masendav oleks, mida ise oled, seda ka saad...
 
n55 28. september 2014, kl 18.07
no kes Sind traumeeris siis
 
irooniapõõsas 28. september 2014, kl 18.08
loogiline Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Igasugu irooniapõõsad ja teised püsijobud on oma l
> olli mölaga kõik vähegi tutvuda viitsijad foorumis
> t välja ajanud. Nii on neil parem oma mitme aliase
> alt lolli iba lärtsuda, kui tutvujad ei sega.


mh, omateada ei ole ma kedagi kellegilt ära näpsanud ega muul moel varba peale astunud, välja arvatud ehk Õde, kes vist siiamaani pole nummist üle saanud, hoian küll madalat profiili ja laen vapralt juutuubi üles, aga ikka jään ette...või on mul ehk hoopis salajane austaja?:) ma loodan sel juhul, et ikka austaja...austajannat pean sel juhul kurvastama, mulle meeldivad mehed:)
ah, tegelt, misiganes...
5 kuulutust poole aastaga on ju siis vähe. Ja selle asemel, et naistele ninna karata, võiks hoopis mõelda, et mis neis kuulutustes valesti või viltu oli, et need tähelepanu ei pälvinud. Võid ju panna mõne neist siia teemasse, kohalik kriitikutekamp teeb sulle kohe selgeks, mis valesti ja mis uuesti.
Naljakas on muidugi ka see arvamus, et siin kirjutavad naisterahvad tänaval ja kaubanduskeskustel ei liigu:D
 
mh 28. september 2014, kl 18.20
irooniapõõsas Kirjutas:
----------------------------------------------------
> mh, omateada ei ole ma kedagi kellegilt
> ära näpsanud ega muul moel varba peale astunud, vä
> lja arvatud ehk Õde, kes vist siiamaani pole nummi
> st üle saanud


No jumala eest, irooniapõõsas, see on küll paranoiline. Peaks vist taas sisse logima, aga pole päris kaua delfis olnud. Nüüd tunnen, kuidas delfisõltuvus hakkab pead tõstma, kui juba hakkan siin teemasid lugema. Mul pole absoluutselt midagi sinu vastu ega sinu suhtes, irooniapõõsas, ausalt ka. Miks peaks?

Õde
 
irooniapõõsas 28. september 2014, kl 18.36
Tore:)
no sinuga oli vähemalt konkreetne olukord, eksole. Ma olen mõnevõrra eluvõõras juhmitar, et mõista, miks ma siin kellegile üldse ette võisin jääda. samas ikka natike põnev ja egot upitav ju ka, kui minu tagasihoidlik isik kellegile nõndavõrra tähtis on, et veel tükk aega libab ja suvalisse teemasse mu sisse pressib:)
 
õde 28. september 2014, kl 18.40
Ei ole libanud, ei ole suvalisse teemasse pressinud. Aga muidu oled arukas ja heade kommentaaridega ning kui oleksin mees või naistest huvitatud, siis hakkaksingi ehk plaani pidama :) Aga ma pole.
 
irooniapõõsas 28. september 2014, kl 19.01
nonäädsa:)
 
Üle tüki aja.... 28. september 2014, kl 19.07
.....piilun siia ja mis ma näen? Kuule mees, kehv mees oled, ei oska end müüa, kui ainult kaks vastust oled oma kuulutustele saanud. Ma olin aktiivsena siin ühtekokku vast kaks kuud. Selle aja jooksul sain pakkumisi nagu murdu. Ei kiitnud end üheski, pigem näitasin mõnes teemas end erilise äpu ja kehvikuna ja usu, kirjutati, sest naised oskavad ka lugeda ja isegi ridade vahelt.:)
 
lapsmeeste rõõmud 28. september 2014, kl 19.10
eks see sõimlemine ja endast kaks korda hea arvamine ikka selline laste- lapsmeeste teema ole ju, olenemata vanusest või varajasest seniilsusest..
väärikust võiks ju ka olla, aga vanadelt seniilsetelt, lõtva junni omanikelt seda nagunii pole ju võtta. kui pole, ja parim enne vanameestel möödas, miks peaks elliste lontrustega tutvuma.
ja kuldne statistika näitab, et jäävadki oma lõtva junni siia nühkima, mõni teeb seda juba 12 aastat..
 
n55 to: 28. september 2014, kl 19.14
üle tüki aja:
m.o.t.t. Muidugi mitte naistele.
 
naine 28. september 2014, kl 19.17
Üle tüki aja.... Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> .....piilun siia ja mis ma näen? Kuule mees, kehv
> mees oled, ei oska end müüa, kui ainult kaks vastu
> st oled oma kuulutustele saanud. Ma olin aktiivsen
> a siin ühtekokku vast kaks kuud. Selle aja jooksul
> sain pakkumisi nagu murdu. Ei kiitnud end üheski,
> pigem näitasin mõnes teemas end erilise äpu ja ke
> hvikuna ja usu, kirjutati, sest naised oskavad ka
> lugeda ja isegi ridade vahelt.:)

Kõige nõmedamad on mehed, kes esinevad kehvikutena, et jumala eest mõni kullakaevur käppa peale ei paneks. Eks sellised olegi need rahakoti koju unustajad ja poes sendisaagijad.
 
Rein 28. september 2014, kl 19.22
mees=raha
naine=välimus.

Kui te ei edene suhetega/kohtingutega kuidagi, siis on düsbalanss kokku pandud: liiga ilusaid naisi vaatate või teistpidi: liiga rikkaid mehi.

Võrgutus kunstis on oluline valetamise oskus/kunst. Valetage end paremaks. Siin kirjutage sisi ka selliseid kuulutusi, mida kuudla soovitakse.
 
to Rein 28. september 2014, kl 19.26
tark ja rumal saavad kokku, muu klapib. kas on tulevikku?
 
n55 28. september 2014, kl 19.28
naised teavad väga hästi, et parem kui mingi mehe raha on omaenese raha. Lisaks võib mehe raha kaduda, naise ilu muidugi ka, aga vaat vilets iseloom ei kao küll kuskile. Lähtume siis sellest.
 
Rein 28. september 2014, kl 19.41
to Rein Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tark ja rumal saavad kokku, muu klapib. kas on tul
> evikku?

Koer on rumal ja inimene on tark, kokku tuleb hea harmoonia. Inimesed omavahel on aga enamasti võrdselt sama targad. Näiteks keskharidusega lihttööline on ainult 5% elutargem kui ülikooli haridusega naiivne magister. Seetõttu sama targad.
 
to Rein 28. september 2014, kl 19.43
saame kokku? ma olen keskharidusega lihttööline (naine). täiendaks teineteist?
 
Rein 28. september 2014, kl 19.45
n55 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> naised teavad väga hästi, et parem kui mingi mehe
> raha on omaenese raha. Lisaks võib mehe raha kadud
> a, naise ilu muidugi ka, aga vaat vilets iseloom e
> i kao küll kuskile. Lähtume siis sellest.

Nii palju vigu ja niivähe lauseid. Esiteks, naistel pole raha. Teiseks, mehe raha ei kao, kuna seadus kaitseb (alimendid, abielulepingu 50% varast jne). Kolmandaks, naise ilu kaobki 30a ära, kellel on võimalusi see vahetab noorema naise vastu. Neljandaks, iseloom ei puutu asjasse, loevad fundamentaalsed näitajad: raha ja välimus.
 
Rein 28. september 2014, kl 19.46
to Rein Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> saame kokku? ma olen keskharidusega lihttööline (n
> aine). täiendaks teineteist?

Naised ei tee ettepanekuid, kuna nende ülesanne on olla passiivne pool, nagu nad ka seksis on.
 
mh 28. september 2014, kl 19.49
Radikaalsed seisukohad, Rein, aga need kahjuks ei päde. Delfis ärplemiseks siiski sobivad. Kogu sinu jutust kumab läbi soov, et "oh, kuidas tahaks, et naised ei võrduks välimus ja mehed ei võrduks raha."
 
Täitsa Blond 28. september 2014, kl 19.49
Rein Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> to Rein Kirjutas:
> -----------------------------
> --------------------------
> > saame kokku? ma ol
> en keskharidusega lihttööline (n
> > aine). täien
> daks teineteist?
>
> Naised ei tee ettepanekuid
> , kuna nende ülesanne on olla passiivne pool, nagu
> nad ka seksis on.

No näete, isegi alu on selle mehe kõrval nagu ilmsüüta lapsuke:)
Rein, kas sa peksad ka või ainult togid natuke?:)
 
Rein 28. september 2014, kl 19.53
Täitsa Blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Rein, kas sa peksad ka või ainult tog
> id natuke?:)

Penetreerin.
 
n55 to Rein: 28. september 2014, kl 19.53
mis iganes ei loe sinule, loeb paraku naistele.
 
Täitsa Blond 28. september 2014, kl 19.56
Rein Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Täitsa Blond Kirjutas:
> ------------------------
> -------------------------------
> > Rein, kas sa
> peksad ka või ainult tog
> > id natuke?:)
>
>
> Penetreerin.

Ja lolle leidub piisavalt? :)
 
n55 28. september 2014, kl 19.58
raha eest penetreeritud on arvatavasti raha ilmumisest saadik.
 
Rein 28. september 2014, kl 20.00
n55 to Rein: Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mis iganes ei loe sinule, loeb paraku naistele.

Mulle on selge ja juba nimetasin selle, mis loeb. Valimi standardhälbe lugemised ja arvamused ei loe.
 
Täitsa Blond 28. september 2014, kl 20.01
Ahh, tean neid rahamehi...ostavad mingile maalt tulnud tibile vakstust kutši koti ja tibin teeb kõike ja rohkemgi veel:)
 
Rein 28. september 2014, kl 20.04
n55 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> raha eest penetreeritud on arvatavasti raha ilmumi
> sest saadik.

Iga suhe on naise sponsoreerimine. Raha on meeste käes ja mehe roll ongi sponsoreerida. Naine ei saa juu ometi 9 kuu raseduse ajal raha teenima minna, ega ei pärandata ka naistele ajalooliselt vara, ega ka pole naiste oskused raha teenivad jne.
Osad naised lausa kirjutavad otse, et otsivad sponsorit. Teised kirjutavad seda läbi lillede, et võiks auto olla jne jne.

Selletulemusena ongi naine nö sponsoreeritav ja penetreeritav.
 
Täitsa Blond 28. september 2014, kl 20.04
Vaata aga, Rein on isegi koolis käinud natuke rohkem kui statistiline keskmine:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!