Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Ma ei tahagi tutvuda
 
Täitsa Bond 04. november 2014, kl 11.46
Ei ole kahekümnendates, ammu enam mitte:-)
 
Täitsa Blond 04. november 2014, kl 11.49
Bond, mis ma kuulma pean....sa oled Senzale ligi ajanud ja oma pildi talle saatnud?

Senza, muzike....ega see sulle suurt tüli tee, kui sa mulle ka Bondi pildi servakestki näitad?:)
 
kadakajupp 04. november 2014, kl 11.51
see pole pessimism, pigem realism :). ok, teen möönduse ja väidan, et vahest harva mõni selline siia satub ka.
tõesti ei viitsi siin aastaid selekteerida , otsida, uurida.viimaks muutun selliseks tigedaks tatipritsijaks, nagu siin hulgaliselt näha saab (mul tundub juba praegu selleks eeldusi olevat).
 
Sid 04. november 2014, kl 11.52
Blond, unista edasi. Minu pilti oled sa näinud ja sellest piisab sulle märgadeks unenägudeks küll ja küll. :D

*Aga kas Agnes ei valgustanudki sind?
 
Täitsa Blond 04. november 2014, kl 11.56
Ooeii, Agnes vaikis, nagu tõeline partisan...mitte ükski palumine, meelitamine ega ähvardamine ei aidanud:)



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 04.11.2014 11.57.
 
n46 04. november 2014, kl 11.59
Blond kohe varahommikul kuidagi täkku täis. see alumine naturaalne karvkate mõjub inspireerivalt küll. kubet raseerivad pigem need onklid, kellel hirm, et tillu karvade seest välja ei paista.
täkul on isegi mitu roogitavat sõpra, aga kahjuks kõik hõivatud. üks isegi kihlatud lausa. pead ikka Bondi võludega hetkel leppima.

Bondi mõtteviis oleks jah nagu kuhugi 20-ndate algusesse kinni jäänud. vanust turjal vist kõvasti üle poolesaja. loomulikult on tal pohhui, kui selgub, et naine polegi paks peletis. et polegi nagu miskit naeruvääristada. vähemalt ei vaidle vastu, et kumminaine oleks talle perfect match.
 
Sid 04. november 2014, kl 12.04
Kõrvalrubriigis on tõelisele delfi(tari)täkule sobiv kuulutus, tasub kandideerimist.

http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?53,13307079,13307079#msg-13307079
 
Täitsa Blond 04. november 2014, kl 12.08
Täitsa Bond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Blond,
>
> Lollakas oled või? Lõpeta vähemalt m
> õnuainete tarbimine tööajast!

Kuidas ma saan lõpetada, kui sina oledki see "mõnuaine", millest ma kaifi saan:)
 
n46 04. november 2014, kl 12.10
väga hea leid Blondi jaoks, Sid. jäme kael, siilipea, läbitungiv pilk. mida veel õnneks vaja?
 
Täitsa Blond 04. november 2014, kl 12.13
Sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kõrvalrubriigis on tõelisele delfi(tari)täkule sob
> iv kuulutus, tasub kandideerimist.
>
> http://n
> aistekas.delfi.ee/foorum/read.php?53,13307079,1330
> 7079#msg-13307079

Päris hea ..:DDD, aga see motoonkel pole minu maitse...liiga jämedad reied:DDD
 
ahzooloog 04. november 2014, kl 12.15
krt, ma praegu tükk aega murdsin pead, et kes või mis on motoonkel(rõhk neil kahel oo-l).
 
Täitsa Bond 04. november 2014, kl 12.33
Just, vanust on mul ligi 70, pealeselle on mul amputeeritud parem jalg ja pea. Peaasi et nikunälg46 rahul oleks.

Blond, ilmselt siis keegi ikka pole partisan olnud, kui pilt ringi rändab. Vb jäi keegi kellegile võlgu ihuvõlude eest, vms.
 
punapea 04. november 2014, kl 12.41
sellised tumedaverelised eesti mehed, karvased ja jämedad (mitte segi ajada rasvumisega) kel ka motikas jämedate kintsude vahel, on minu omad:D blondid võivad ainult näppe lakkuda:DD

siin pildi teema, keesgi siin vaatas mu pilti (heldinult ilmselt:P). see et n46, ma siis vastan täna, eile ei viitsinud süveneda - vaaata ma olen sust parem, kuna ma saadan pildi vaatamiseks ikka peaga, punase peaga:DD ja alasti ning trikoovooru jätan delfi missidele, kellele siin ohtralt ordeneid jagatakse:D
 
to punapea 04. november 2014, kl 12.47
Sinu kirjutistest ongi näha, miks su mees sind peksis, millest on kahju aga kui sellist elu edasi jätkad, võid suvalise mehe ärgitada kurja teo peale ja milleks. Otsi oma elu üles labane naine!
 
rõõm 04. november 2014, kl 12.51
punapea oskab õigel hetkel täitsa blondi paika panna, kui see taas üle keedes ennast nooreks kaunitariks hakkab kujutlema. seda juhtub masendavalt tihti viimasel ajal.
 
Täitsa Bond 04. november 2014, kl 12.53
Punapea ja labane naine?! Miks te mõnelt teiselt siin tiitlid rebite ja teisele teenimatult kaela heidate?!?!?!l!
 
Sid 04. november 2014, kl 14.01
punapea Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> siin pildi
> teema, keesgi siin vaatas mu pilti (heldinult ilm
> selt:P).

Ega ma su pilte ei vahi küll, ilmselt pole neid alleski, aga mul on hea nägemismälu. :) Samas aga keegi tarkpea kopis siia mu Gmaili avakuva. Kahjuks ei mäleta ma aga, kellega ma selle konto kaudu suhelnud olen (neid on üksjagu, Punapea sealhulgas) ja seepärast ma kedagi süüdistama ei hakka.
 
kadakajupp 04. november 2014, kl 14.11
irw.. et siis siinse rubriigi kaudu kellelegi kirjutades kirjutad tervele delfile? milline rõõmustav perspektiiv, 15 minutit isiklikku kuulsust kohe ja puha...
 
Täitsa Blond 04. november 2014, kl 14.18
rõõm Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> punapea oskab õigel hetkel täitsa blondi paika pan
> na, kui see taas üle keedes ennast nooreks kaunita
> riks hakkab kujutlema. seda juhtub masendavalt tih
> ti viimasel ajal.

Kulla rõõm, miks sa seda rõõmu ise endale ei luba?
Ja aru ma ei saa, miks peab mind paika panema, ma olen enda meelest koguaeg paigas.
Kuna vanainimese mälu veab alt, siis paluks linki, kus ma end järjekordselt nooreks kaunitariks olen pidanud?
Tänan:)
 
Sid 04. november 2014, kl 14.20
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> irw.. et siis siinse rubriigi kaudu kellelegi kirj
> utades kirjutad tervele delfile? milline rõõmustav
> perspektiiv, 15 minutit isiklikku kuulsust kohe j
> a puha...


Kui su meiliaadress on korra delfis olnud, siis ongi ta ju avalik. Ma lihtsalt lootsin, et aastatega on see mul unustusehõlma vajunud ja ma saan seda ka isiklikuks otstarbeks kasutada. Eksisin
 
kadakajupp 04. november 2014, kl 14.25
pidasin tegelikult mitte aadressi ennast silmas, vaid seda, et ka kogu saadetu ringleb kenasti käest kätte...
 
Sid 04. november 2014, kl 14.30
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> pidasin tegelikult mitte aadressi ennast silmas, v
> aid seda, et ka kogu saadetu ringleb kenasti käest
> kätte...

Kuna siin kõik on omavahel mingil määral konkurendid, siis ega väga ei ringle. Kuigi mine tea... :)
 
Täitsa Bond 04. november 2014, kl 14.32
Kogu saadetu vist ringlebki siin mõnedel käest kätte. Nagu líts imeb eksole, pea käib üüles alla, üüles alla. Krdi põnev on ju teada, milline on see või too ja kellega ta kohtamas või keppímas on käinud. Väikse saladuskatte alt seda avaldada elu põnev tegevus:D
 
Täitsa Bond 04. november 2014, kl 14.36
Siin konkurendid mingil määral??? Keegi seletaks, milles seisneb siinne konkurents?? Kes rohkem enne surma tutvuda jõuab või? Kes rohkem infot valdab foorumis kirjutajate kohta? Kas selle levitamine ikka on päris seaduslik?
 
Sid 04. november 2014, kl 14.42
Täitsa Bond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Siin konkurendid mingil määral???

Sa vist ei tunne naisi eriti... ;)
 
Täitsa Bond 04. november 2014, kl 15.07
Naisi muidugi ei tunne, arvasin, et räägid enda eest, mees!
 
Sid 04. november 2014, kl 15.17
Bond, infot foorumi kasutajate kohta saab ikka foorumist endast. Vahel harva ka isiklike kontaktide kaudu, aga ma tean ka 100% kindlusega, et sa ise oled privaatselt sulle edastatud infot foorumis kuritarvitanud ja seepärast ei oma su suhtes küll mingit usaldust.
 
Agnes! 04. november 2014, kl 15.23
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Agnes! 10.01.2015 16.29.
 
ei viitsi sisse logida 04. november 2014, kl 15.29
Agnes, tere:)
Sa tead ju väga hästi, et see siin ongi mittetutvumise, pläägutamise, ette-ja tahapanemise koht ja vähemalt minu eesmärk on teha end seejuures mitteahvatlevaks, mõnel tekib muidu loll mõte minuga tutvuda....:)
 
Täitsa Bond 04. november 2014, kl 15.29
Nonäed, kelle peas müts põlema läks. Eiei, muidugi, partisan ise platsis:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!