Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Ma ei tahagi tutvuda
 
punapea 04. november 2014, kl 15.32
selline tutvumine on ju suht haiglane, kui suhelda privaatselt selleks, et tutvujatelt kogutud infot vahetada. mullegi on infot jagatud... täitsa süüdimatult kusjuures. mul aga pole sellise infoga midagi peale hakata ja sellistega erilisi häid suhteid ei teki.
ja mis puutub konkurentsi, siis seda siin tõesti pole - eelkõige oleks vaja kellegi pärast konkureerida... ja ka meestevahelist konkurentsi pole siin näha - ju siis nad teavad, mis sorti naised siin tutvuvad:DD
 
:)) 04. november 2014, kl 15.34
irww, või et tühja pläkutamine...ja kes see siin alles oli see esipläkutaja?:) Nii silmakirjalik.

Ja no muidugi, silm tuleb siintoimuval ikka peal hoida. Või hoopis siin kommenteerijatel?:)
 
Agnes! 04. november 2014, kl 15.37
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Agnes! 10.01.2015 16.28.
 
Õpetaja 04. november 2014, kl 15.38
Lapsed, annan teile homseks koduse ülesande!
Miks ei tohi delfis tutvuda?
 
kadakajupp 04. november 2014, kl 15.42
õpetaja - ei tohigi siis või? või tohib, aga pole soovitatav? ning missugune määrus/eeskiri seda reguleerib?
 
Täitsa Bond 04. november 2014, kl 15.50
Tegelikult..peale mõnedega tutvumist..enam hullemini ilmselt ei saakski ju minna. Et tõmmad ennast nagu sítast läbi ja edasi hakkavad asjad ainult paremuse poole minema:-)
 
ei viitsi sisse logida 04. november 2014, kl 15.51
Agnes, paadunud romantikuna ma usun siiralt, et keegi ikka võib ahvatlev olla, aga antud juhul pole see üldse tähtis...lähedalt tutvumiseks on tõesti paremaid kohti:)
 
Sid 04. november 2014, kl 15.51
Lobiseda on mõnus, ega siin muud teha polegi (vajadust), aga selle lobisemise käigus võiks ikkagi viiskaks jääda. Mõni, kes end kangesti meheks peab, on silma paistnud vaid isikliku arveteõindamise ja räige libamisega. Ses mõttes kurb, sest terav saab ka ilma halvustamata olla.
 
Agnes! 04. november 2014, kl 15.56
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Agnes! 10.01.2015 16.28.
 
Täitsa Bond 04. november 2014, kl 15.58
Sid,

Kes selline nõme kuju küll siin olla vòiks nii helgete, sõbralike ja abistavate inimeste hulgas?? Ilmselt keegi siit lõplikult lahkuda lubanu, keegi naise nahka pugenu? Eriline siga ikka küll:((
 
oh 04. november 2014, kl 16.23
mis see on, mis paneb mõnda keskealist meest siin päevast päeva delfi naisteks küll sõna võtma:)
 
Täitsa Bond 04. november 2014, kl 16.37
Oh,

Põhjus võib olla selles, et nii kodust kui elust puudub selline silmakirjalik harakas, kes teab jube hästi, mida mees peab tegema ja kus olema, samal ajal, kui ta teda ise taga klatsib:-)
 
oh 04. november 2014, kl 16.43
Mul on sinust päris kahju kohe. Kurb, kui arvad, et kõik naised on silmakirjaliku harakad ja tagaklatsijad. Ju sul on "õnn"olnud just sellistega suhtes olla.
 
Täitsa Bond 04. november 2014, kl 16.46
Oh, sul peaks olema heameel mu pärast ja mitte kahju:-) pole ju probleemi!
 
punapea 04. november 2014, kl 16.49
oh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mis see on, mis paneb mõnda keskealist meest siin
> päevast päeva delfi naisteks küll sõna võtma:)


---------------------

ma arvan, et SlD-l on lihtsalt igav:D
 
oh 04. november 2014, kl 16.59
hea meel ikka jah aga nii hommikust õhtuni delfi naisteks istuda ja pihku taguda, tüütuks veidike ei muutu v? usu leidub ka norm naisi, kelle eluülesandeks pole mehel pidevalt näppu p..s hoida.
 
Täitsa Bond 04. november 2014, kl 17.02
Oh,

On sul pakkuda midagi või niisama näperdad?
 
oh 04. november 2014, kl 17.08
niisama näperdan:)
 
Täitsa Bond 04. november 2014, kl 17.11
Novat, aga head näperdamist ja kaasa elamist siis:-)
 
Sid 04. november 2014, kl 19.56
punapea Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> ma arvan, et SlD-l on lihtsalt
> igav:D

Mitte ainult, mul siin ju palju sõbrannasid ja "sõbrannasid", seepärast käid ju ikka omade juures lobisemas, mitte ei otsi suva foorumit. :)
 
n46 04. november 2014, kl 21.28
ei ole kahjuks juhtunud nägema sinise ega punase peaga pilti. aktifoto lingi võiksid tegelikult anda küll. või häbened? liigse äratundmisrõõmu vältimiseks tõmba kasvõi kott pähe. kavalam muidugi pea üldse välja lõigata.

punapea Kirjutas:
-------------------------------------------------------
vaaata ma olen sust parem, ku
> na ma saadan pildi vaatamiseks ikka peaga, punase
> peaga:DD ja alasti ning trikoovooru jätan delfi mi
> ssidele, kellele siin ohtralt ordeneid jagatakse:D
 
n 46 04. november 2014, kl 21.35
Kas ravi mõjus?
 
n46 04. november 2014, kl 21.36
naissoo igavene rivaalitsemine pole uudiseks, aga mis konkurentsist saab siin rääkida? see ju mittetutvujate teema.
mõni mees saab vist hullu kaifi, kujutledes tema pärast kähmlevaid vihaseid naisteparvesid.
 
n 46`le 04. november 2014, kl 21.36
kas ravi mõjus? psühholoogias`?
mansion ghost 04. november 2014, kl 21.43
Tegelikult on naljakas ja lõbus lugeda mammide ülistuslugusid, kui nõutud ja tahetud nad kõigi poolt on. Loomulikult ongi :) Siin käivad vaid vanameestele näppu näitamas. Kinu käib nonstop.
 
Täitsa Blond 04. november 2014, kl 21.58
Kummitus....sa pole ometi loll. Eks see ole vastus papidele, kelle järele kõik gümnasistid õhkavat.
Elu niigi raske, miks peab "küürakale" tema küüru koguaeg meelde tuletama?
Seda enam, et keegi päris täpselt ei teagi, on üldse küüru.
Minu meelest inimesed tutvuvad, armastavad ja seksivad igas eas, kui silm särab ja ei arva, et elu lõppeb 40-lt.
Ma ei tea teiste naiste eest rääkida, aga mind ei koti absoluutselt, et mind pidavat tahtma igaüks, mind kotib vaid see, et mind tahab ÜKS.
 
40 04. november 2014, kl 22.06
Aga mul on päriselt ka selline mure hoopis, et vaatamata oma kõrgele eale, on minus miskit sellist, mis mehi tõmbab. Ja see on paha paha, sest ega nemad mind üleni ei taha, et hing ja jutuajamised ja väljaskäimised ja muu taoline ilu. Nemad tahavad vaid oma iha mu kallal rahuldada. Milles on asi, ma pole sugugi väljakutsuvalt riietatud ega litsaka olekuga, pigem vastupidi? Tunnen, et olen nagu prügikast, kuhu mehed oma ülejääki tahavad tühjendada. Kuni järgmise korrani. See on alandav.
 
Rebase onu 04. november 2014, kl 22.07
chicken on alati ahvatlev, ei peagi alati praetud või grillitud olema
 
n46 04. november 2014, kl 22.15
Kummitus, miks peaks kõigi poolt tahetud olema. nii kõrges vanuses piisab oma täkustki. vanameeste õrritamine-ärritamine on pealegi üsna süütu meelelahutus. hallpead muudkui kõvatavad siin. ise juba ammu unustanud, mis tunne on päris naisel varbaküüned mõnust krussi k.eppida või suure roosikimbuga üllatada, lihtsalt niisama.
 
hmmmmmmmmm 04. november 2014, kl 22.32
Rebase onu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> chicken on alati ahvatlev, ei peagi alati praetud
> või grillitud olema


siinsed gurud nii ei arva tavaliselt: neil on üsna konkreetsed pandavuse kriteeriumid..
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!