Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Flirtic-hõbelõnga klubi?
 
Täitsa Shrek 14. detsember 2014, kl 16.24
Tegin kah konto sinna, pildiga ja puha. Huvigrupiks valisin naised, vanuses 20-40.
Ja vaatavad, hindavad naised vanuses 40-60. Kes on juba pildil selline paras pannkoogi vanaema, prillid peas läikimas või muidu mutt mis mutt. Mõni esitleb ennast üldse lillepeenra või mingi looduspildina. On ka kaanefotosid, mil on ainult mingi ülimalt deep lause, umbes et koos lõpuni minna või maha surra on väga in.

Mingi naljanurk või? Mõne päevaga selleseid "külastajaid" ligi 50 ja ise ühtegi neist vaadata ei julge, sest mine tea, mida arvama hakkab, vanainimene solvub veel.

Kogemused sellega?
 
afu 14. detsember 2014, kl 16.34
Kogemusi ei ole, aga ka ei vaja, kuna on loogiline arenenud aju olemas.
Ei kasuta elus kuangi väljendit "ei tea, pole proovinud/kogemusi".
Esiteks ütleks, et iga aforism on ümberlükatav ja naised armastavad aforisme rohkem, kuna nad on ebaratsionaalsemad olendid kui mehed. Nad võtavad aforismi nö 7nda meelega, et tunnetavad et kuidas see kõlab. Näiteks Dagö laul Muusikaon nende jaoks ilusa kõlaga aga nad keegi ei ole süübinud selle räigesse teksti, sama jutt ka igasuguste Enrike Igleesiaste tekstide kohta, aforismide kohta jne.
Kui tahad naistega hästi läbi saada, sisi kiida nende aforisme, kopipasteeri neile hea kõlaga ja rahavõimule viitavaid afosid, ära kuangi juurdle nende üle, et kas nad aru ka saavad milelstki.
 
kadakajupp 14. detsember 2014, kl 16.34
no kui sa oled vanuseks märkinud 50 ringis, siis vaatavad sind umbes sama vanad - reeglina. on ka igat sorti erandeid, näiteks mõni 65-ne või siis napilt gümnaasiumi lõpetanu. sina võid seal oma vanusegruppe piirata, kasutajad kirjutavad vanusekriteeriumi otsingusse ja hoolimata sinu soovidest kuvatakse ka sind otsitulemustes.
 
Täitsa Shrek 14. detsember 2014, kl 16.42
Et siis vastava vanusegrupini jõudmiseks tuleks oa enda oma "reguleerida" 30 kanti?
Neid naisi seal vaadates...paistab juba mõni 40+ välja pigem 60+. Või on siis elu nende vastu armutu olnud või on nad kunagi endast poole vanematele meestele osa oma noorusest kinkinud.
 
babe 14. detsember 2014, kl 17.04
Alul olid seal muide sama kurvad kogemused :) Aga loe oma 16.42e viimast lauset...su noort tulevast ootaks ju ka selline saatus?
 
johhaidii 14. detsember 2014, kl 17.05
Esimese hooga arvasin, et tegu mingi vanaemade kudumisklubiga.;) Ega ei pistaks nina sinna küll, kui eelnevalt ei teaks. Huvitav, kes neid nimesid välja mõtleb? Ma pakuks ka ühe- Masajalakeste tantsuklubi.
 
kadakajupp 14. detsember 2014, kl 17.07
valetada ei saa ju oma vanust ning seda, kes su profiili vaatavad ka ei saa keelata. kirjuta avalauseks siis oma soov, äkki see pisut vähendab ebasoovitavas vanuses külaliste hulka.

huvi pärast vaatasin enda viimast kümmet külalist, vanused järgnevad: 37, 35, 36, 44, 30, 42, 28, 32, 47, 42. enam-vähem sobivad, kui paar tk kõrvale jätta. aga ma ei arva ka, et viisteist aastat nooremad sobilikud oleksid.
 
Siresäärne masajalg 14. detsember 2014, kl 17.12
Shrek, ja leidiski tõestust fakt, et sinuvanune mees ei paku huvi sinust 20-30 a noorematele näitsikutele.
MOTT
mansion ghost 14. detsember 2014, kl 17.15
"Et siis vastava vanusegrupini jõudmiseks tuleks oa enda oma "reguleerida" 30 kanti?"

Et siis kirjutad nagu paarkümmend aastat "korstnasse"?
Ja kui mõne siresäärega tutvuma hakkad, mis siis saab?
Kujuta nüüd 25-aastase naise masendust, kui teda piiluvad mingid paarkümmend aastat vanemad pässid.

Kõik oleneb kuidas end eksponeerida. Viiekümbise taadi piilujaid on vanuses 35-70, keskmine jääb kuhugi 44-46 ringi. Ise kedagi ei tülita ja vastan omavanustele ja noorematele.
 
päevapäike 14. detsember 2014, kl 18.48
Küsiks vaikselt vahele, et kas flirtic.ee on ka tõhus tutvumispaik. Kunagi ammu oli mulgi seal konto, kirjutati ülipalju ja sooviti kiiret seksi, kuid reaalselt kohtama läksin ühega, kes oskas ka kirjutada... Kuid sellestki tuli rohkem kahju kui kasu. Kuidas tänapäeval sealne elu?
 
Mees 14. detsember 2014, kl 18.59
Räägi siis sellest, kui palju kahju ta tegi ka?

Aga üldiselt on naiste pool ikka nutune, selles mõttes, et neid mehi, kes otsivad endale armukest või seksi, jätkub siiani.
 
kadakajupp 14. detsember 2014, kl 19.00
ma ei tea, kui tõhus ta just on, aga proovida tasub ikka.
 
päevapäike 14. detsember 2014, kl 19.07
Tõhusa all mõtlesin seda, et kui mitu tööpäeva umbes raisku läheb, enne kui miskit asjalikku leida võib :) Seda siis teie kogemuste põhjal. Ma selline tüüp, et kui midagi ette võtan, siis lähen ikka täispanga peale välja, niisama kiibitseda ei viitsi - st kui kiiresti keegi sealt kellegi "päris õige" leidnud on... Aga vist ei olegi, sest olete ju ikka otsimas :)
 
kadakajupp 14. detsember 2014, kl 19.14
oi, arvuta ikka kuudes :D. ja mina ei viitsi sealt kah otsida, täna käisin seal shreki jaoks statistikat tegemas ja vastasin ajaviiteks paarile kirjale. mingit kiiret-lihtsat valemit seal pole, ikka sama tüütu selekteerimine jms.
 
Mees 14. detsember 2014, kl 19.15
Kui sa oleksid ise alustaja pool, siis ma usun, et sa leiaks kiiresti. Kui aga sa jääd ootama, et millal sulle keegi normaalne võiks kirjutada, siis sa võidki ootama jääda.
 
päevapäike 14. detsember 2014, kl 19.24
Vaata, Mees, ma selline vanakooli-tädi :) tea, kas kaasajal siis nüüd käibki nii, et naine kirjutab esimesena??? Ma ikka naudiks seda, kui mees mind jahib :P Aga kui ajad muutunud ja mehed madala profiili hoidjad, eks siis peab vaatama, kas ja kuidas...
 
Mees 14. detsember 2014, kl 19.30
Kui sa oled vanakooli tädi, siis sa jäädki ootama.
 
päevapäike 14. detsember 2014, kl 20.16
Jah, olen vanakooli-pannkoogi-vanaema :) Eks ma siis ootan :)
 
Vanast koolist 14. detsember 2014, kl 20.24
Ma pean mainima, et ka mina olen mentaalselt vanakooli naine, kuid siiski peab möönma, et need suhtlused millega ma ise olen algust teinud on põnevamaid ning kestvamad olnud. Küllap ma siis juba tean, mida vajan ning ise valides väga rappa ei pane. Enamasti kahjuks pole meespool endast kõiki nüansse avaldanud ning siis ei jätku suhtlus ka parima verbaalse klapi korral.
 
päevapäike 14. detsember 2014, kl 20.34
Meespoole varjatud nüansid? Huvitav, mis need veel on.
Olen kuulnud, et seal portaaliski on omad püsiasukad, kes aastaid ja aastaid landivad, kuid "õige" ei satu kunagi nende õnge otsa. Ma jälle ei tahaks sellise kroonilise otsija otsa sattuda, kuid pole vist võimalik ennetada...
 
Teema autorile 14. detsember 2014, kl 21.40
See on ju vägagi positiivne, kui sa üritad enda kõrvale kedagi veel leida, oled sa siis kes iganes sa oled. Kurb kui asi oleks vastupidi. Loodetavasti sinuga nii ei juhtu. Head leidmist!
 
kadakatupp 14. detsember 2014, kl 21.48
Siresäärne masajalg Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Shrek, ja leidiski tõestust fakt, et sinuvanune me
> es ei paku huvi sinust 20-30 a noorematele näitsik
> utele.
> MOTT


ei saa näitsikuid süüdistada, kes meest otsivad, mitte isa ega vanaisa.
 
endine 14. detsember 2014, kl 22.23
Shreki nimeline on seal juba ammmu-ammu. Kui oled 50, siis vaatavadki sulle sobivas vanuses naised,nagu su enda välimus oleks tõesti 30, et loodad noori naisi) neil 20-30 on sinu vanused isad, mõnel vanaisa, mis neil su kontole asja oleks.
 
uups 14. detsember 2014, kl 23.42
no oleneb ju su enda vanusest ka. kui ise oled 50, siis loogiline ju et omavanused ka vaatavad. 40sele naisele on sobilik mees kuni 50 max, mitte vanem, sest selles vanuses naine leiab ka endast 10 a noorema mehe kui tahab.
 
Siresäärne masajalg 15. detsember 2014, kl 00.12
Tahan ka Shreki näha, mis nime alt ma temaga tutvuda saan?
 
liisi 15. detsember 2014, kl 00.30
minu kogemus selline, et panin vanuse 39, tegelikult olen 43, aga üldiselt hästi säilinud ja mõnda aastat ei tuvasta keegi. põhjus muidugi see, mida shrek juba ütles, et olenemata mehe vanusest pannakse otsingusse 20-40.
ise ei pidanud kellelegi kirjutama, sest mõne tunniga oli postkast umbes.
kirjutajaid oli vanuses 19-63, reeglina 30-45. vastasin kõigile, paljudele muidugi kohe "ei" ja põhjus, kui ei sobinud haridus, alla mag ei vastanud reeglina, ja kui esimine kiri oli lihtsalt lause, et hei vms.
mõne kirjaga sõelusin välja, et kellega midagi ühist, kohtusin kuuega. väga hea klapp tekkis ühe 27a mehega, aga lõpuks jäi 36a. mõlemad oleme väga rahul.

ei leia need, kes endast arvavad eiteamis, kuigi tavalised keskmised, kuid kaaslasele seavad kõrged normid.

shrek, sina vaata ka ikka 40-50 naisi, nende hulgas on väga ilusaid ja ägedaid. täitsa piinlik on siin lugeda su halvustusi 40+ naiste kohta ja lausa totter on, et soovid endale kaaslaseks umbes 30 aastast, oled talle ju isa!

kusjuures, ma ei saa aru, et kus teil seal need matsakad mutid reas on? huvi pärast vaatasin ka naisi ja täitsa kenasid oli, tuleb lihtsalt terad sõkaldest eraldada :-)
 
mis see Hõbelõng 15. detsember 2014, kl 10.18
mingi fetishiklubi vä? Alu, mr Johnson ja Tõeline Shrek aukülalisteks? Mis teemaline ja kuidas liituda?
 
n46 15. detsember 2014, kl 10.55
liituda oleks vist sobilik vanaisa-fetišiga gümnasistidel. kui leidub üldse selliseid?
aga jah, püha naiivsus. shrek vist tõega uskus siiralt, et noored prinkpepud pommitavad kuuendas elukümnendis papi postkasti umbe. reaalsuse kohalejõudmise talumatu raskus...
 
jajahh 15. detsember 2014, kl 11.00
....kes on kõigele lisaks veel ihnus.
 
n55 15. detsember 2014, kl 13.18
kle shrek, ma läheks kah sind imetlema, kui viite annad. Tõsi küll, kontot mul seal pole ja loodetavasti ka ei tule. Nii et ära pabista, flirt jääb ära.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!