Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Flirtic-hõbelõnga klubi?
 
Sid 17. detsember 2014, kl 14.52
Ega sa ka muutunud ei ole, sama jutt juba aastaid. Ma eriti ei pahanda ka, sest inimesed ongi kuskil kahekümnendaks eluaastaks välja kujunenud ja edasi toimub vaid kerge laagerdumine (see oli siis viisakas väljend hapnemisest või roiskumisest) ning seepärast võibki eeldada, et ega jutt muutugi. :D
 
dakota 17. detsember 2014, kl 14.59
sid, kui su süda oleks vaba, siis ma teda alles nässerdaksin.
 
Sid 17. detsember 2014, kl 15.38
No nässerdada ei lase ma end ei siis, kui mul süda vaba on, ega ka siis, kui mul süda paha on.
 
elmar 17. detsember 2014, kl 15.51
Tüdrukud, kes veel pole aru saanud, ärge raisake aega, sid on gei.
 
Täitsa Blond 17. detsember 2014, kl 15.55
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 01.06.2015 21.19.
 
n46 17. detsember 2014, kl 16.04
kõlab väga pahaendeliselt.
...edasi ähvardasid sa paljastada, et sellel ÜHEL on püksis jupike miniviinerit?
tõeline psühhoterror valitseb siin.

päevapäike Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> n46, tead minu kommentaar oli konkreetselt ÜHELE s
> iit ja ta sai aru. Minul pole valgust kartvaid teg
> usid :)
> Ja sellel ühel on HIRM enda pärismina
> siinsega seostada, sest... edasi teab ta ise...
 
päevapäike 17. detsember 2014, kl 16.21
pahaendelisus on sinus mitte minu kommentaaris :) midagi pole teha, kui su peas midagi kuidagi "kõlab".

ja mida keegi püksis varjab, pole minu mure. sul on miniviiner, kaunitar?
 
mees 17. detsember 2014, kl 16.30
to n46
ei, ei mõista seda, et nii eemaletõukavalt ennast pakutakse,
ja et see kellelegi ka peale läheb.
Seni kuulda olnud, et kummalised mehikesed oma tilliga lehvitavad,
enamasti naistele selline reklaam peale ei lähe.
Aga tuleb välja, et üllatavalt paljudele läheb.

Tean ka seda, et paljudele meestele meeldivad priskemad kaasad,
aga et seda nii pakutakse, see oli üllatus.
Maailm kirju, aga konkreetsus on tore
 
pensionäride koht 17. detsember 2014, kl 16.36
on see flirtik. Kutsuge ükskõik kui noort kohtama, kohale tulevad vanad pensionärid,
 
Täitsa Blond 17. detsember 2014, kl 16.41
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 01.06.2015 21.19.
 
khm 17. detsember 2014, kl 16.48
täitsa blond, sa küsisid nüüd vanust siinse ainsa 70+ika käest. teda sa näha küll ei taha, on tõsine oht pimedaks jääda.
 
Täitsa Shrek 17. detsember 2014, kl 17.09
Tõsi mis tõsi. Ongi tädikesed seal flirticus. Kes päkapikumütsi, kes hõbedase peaga. Hindeid ja vaatamisi aina koguneb, kõige noorem vaataja oli 35:-)
 
safiir 17. detsember 2014, kl 17.13
Päkapiku mütsi pole ja hõbedast pead ka mitte:) On tumedad pikad juuksed, sobib?
 
Täitsa Shrek 17. detsember 2014, kl 17.24
Blond kle, sul nagu imelik pole enda 3tärnilise loosungiga mu poole pöörduda?
Katsu oma paranoiast kuidagi üle saada, ei tutvu suga nagunii ju keegi..
 
käidud vaadatud 17. detsember 2014, kl 17.36
vaatasin ka huvi pärast seal liikuvat rahvast, asukoha ja vanuse järgi, 15 lehte lappasin läbi, rohkemaks ei näinud mõtet, pigem olen vaba ja õnnelik, kui sealt kellegi valima peaks.masendav.
 
tender 17. detsember 2014, kl 17.38
mida sa shrek, blondi pärast muretsed. ta pakkus sulle lahkelt su enesehinnangu tõstmist. jälle pole hea. no kiunu siis edasi, et sind ainult päkapikkudeks maskeerunud mullalõhn ja pekikombinaat vaatamas käib. täna siis neidki viisakalt, et nad üldse viitsisid.
 
targutav punapea 17. detsember 2014, kl 17.39
ei tea te dlirticust ja muudest urgastest midagi, aga kui lugeda siin seda terrorit, millele n46 viitas,
------------------------------------------------------
/kõlab väga pahaendeliselt.
...edasi ähvardasid sa paljastada, et sellel ÜHEL on püksis jupike miniviinerit?
tõeline psühhoterror valitseb siin.

päevapäike Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> n46, tead minu kommentaar oli konkreetselt ÜHELE s
> iit ja ta sai aru. Minul pole valgust kartvaid teg
> usid :)
> Ja sellel ühel on HIRM enda pärismina
> siinsega seostada, sest... edasi teab ta ise.../
------------------------------------------------------

, siis tekib küll mõte, et see koht on nõtgamõistuslikele:D mida te seal teete? psühhoterrroriks kogute materjali?:D õudneee...
 
guglunk 17. detsember 2014, kl 17.59
üks siin vist jah, köidab toimikud. ju vist mingi endine pompoliit. ikka kõigi kohta pidi info kaustas olema, siis sai partei rahus magada.
 
LKA 17. detsember 2014, kl 18.01
ja luurama pidi see asjapulk ikka mitme nime alt. kui partei nõudis, tõmbas ka seeliku selga.
 
Täitsa Blond 17. detsember 2014, kl 18.18
.



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Täitsa Blond 01.06.2015 21.20.
 
reede 17. detsember 2014, kl 18.27
krt, kui terve internet on ühte ja sama inimest täis... kõik kõige ropumad portaalid ja veidi vähem ropud... ja ta järjekindlalt satub mulle ette...

tahaks rahulikult võõraste inimestega suhelda, aga see üks tüüp nagu needus igal pool ees... öelge, kus teda pole ja ma kaon siit...
 
laupäev 17. detsember 2014, kl 18.31
reede, sina ka siin?:D
 
reede 17. detsember 2014, kl 18.34
nohhh, kus hundist räägid, seal ta ongi, va laupäeva-nässakas :D
 
laupäev 17. detsember 2014, kl 18.40
missa siin passid, reede? miks sa seal ei ole või hoopis seal?:D
 
sõrad&sarved 17. detsember 2014, kl 22.36
see needus korraldab enda pool aastavahetuspidu. minge kohale ja vaadake tõbras üle.
 
vaatan 17. detsember 2014, kl 22.39
mõned on siin jälle end täis kaaninud või midagi veel kangemat tarvitanud.
 
molekul 17. detsember 2014, kl 22.44
las igaüks räägib ikka enda eest. kui sa, vaatan, juba nii varakult ennast täis kaaninud oled, siis sinu probleem, keda huvitab.
 
tagantreast 17. detsember 2014, kl 23.00
Niih...ma siin võtsin teie reklaamist ja promost tuld ja tegin oma elu esimese konto suhtlusportaali.Viimased päevad olen sellega hõivatud olnudki....no ja tundub, et Täitsa Shrekil on õigus, mõnes mõttes....aga no ma näen seda asja natuke teise künka otsast.
Algus oli suht paljutõotav, eksole, esimese päeva õhtuks oli profiilil roheline märge: populaarne kasutaja. Mul endal oli selle peale pisut selline wtf-tunne küll. Mingit reaalset tulemit see küll ei andnud, ainuke kirja moodi kiri oli ühelt kolmekümnendates abielumehelt ja ilmselt see ka selline kunagi valmisvorbitud ja pikema perioodi kestel silutud stampkiri. Ja siis üks 31-aastane, kes arvas, et mul on ilmtingimata pea kümme aastat nooremat intiimsõpra vaja. Selle peale ma vastasin, et ma tegelt mõistan teda, sest mina olen ka gerontofiilsete kalduvustega.
Naljakas on seal see, et on seal on ainult noormehed ja neiud. Ja siis see "vali mind" mäng...Tuleb mingi teade, et üks noormees on su välja valinud, arva ära, kes....ja siis on su ees kuus pilti sellistest noormeestest, kellest absoluutselt mitte ühegi pildil lihtsalt ei julgegi klõpsata, sest ma ei taha neist mitte ühelegi meeldida. Ja siis klõpsid neid pilte...ei, ei, ei, jäta vahele, ei, jäta vahele jne. Noh jah, pean tunnistama, et natuke on selline hasart sees, nagu tookord, kui esmakordselt avastasin bubble shooteri mängu...siis ma ka lihtsalt tuima näoga nädal aega tulistasin eri värve palle puruks....
Ma mahun nibin-nabin sellesse naiste kuldsesse eavahemikku ja annan endale absoluutselt aru, et ma olen seda tüüpi naine, kes mingi osa meeste jaoks on kena ja pandav ja teise osa meeste jaoks absull krokodill ja kolmanda jaoks ei seda ega teist, aga no mul on ka teatud meestemaitse. Eks ma mingi aja mängin seda bubble shooterit seal edasi, eks siis näis, mis edasi saab:D
 
kadakajupp 17. detsember 2014, kl 23.09
võin ma ennetavalt öelda, et mingiks ajahetkeks see ongi nagu bubble shooter?
noh, poolaastas korra vast tuleb meelde ja mängid veelkord, et meelde tuletada, miks sa seda ammu teinud ei ole.
aga siiski - võimalus nagu iga teinegi, elu vahest meenutabki bubble shooterit :).
 
einoh 17. detsember 2014, kl 23.10
sul seal vähemalt nooremaid valida. siinsed 1,5 ebamäärases eas taati on kõiki juba nii ära tüüdanud, et kui siin vaimukaid naisi ei käiks, kes ikka aegajalt naerma ajavad, siis unustaks selle koha küll ära.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!