Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Flirtic-hõbelõnga klubi?
 
mees 20. detsember 2014, kl 15.09
Täitsa Kõvamees Srekk, kle, mis jama sul on, mida sa tõestad siin?
 
:)) 20. detsember 2014, kl 15.10
Täitsa Shrek Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Jah, ja mõelge vaid, kui palju on n46 ja Blond kah
> epeale kokku seda ilu arukust ja teravat keelt. Is
> egi Agnes muutuks kadedaks selle peale ja üritaks
> vist omakorda kampa kuidagi pugeda.

Agnesel vist mõned aastad veel aega, aga arvestades tema egot ja tähelepanuvajadust jätab ta sinnamaale jõudes n46 ja Blondi kaugele seljataha:))
 
n55 20. detsember 2014, kl 15.26
mansion ghost 19. detsember 2014, kl 19.26 Registreerus: 9 kuud tagasi
Postitusi: 1,125
"
Hetk tagasi juurdlesin, mida öelda/kirjutada ühele 32-aastasele uudishimulikule vinks-vonks näitsikule. Ei kirjutanudki.
Kummitus on üksjagu kauaks üksi jäänud...
"
liiga kauaks, paraku. Inimene läheb nii laisaks ja mugavaks, et pane või miin alla.
Kust ma seda nii hästi tean, kui mitte omast käest. Olgu siis ühtlasi enesekriitika.
 
Täitsa Blond 20. detsember 2014, kl 16.15
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 01.06.2015 21.12.
 
Täitsa Shrek 20. detsember 2014, kl 16.33
Oled ja pole sa veel midagi ja pead oluliseks seda jagada?
 
Täitsa Blond 20. detsember 2014, kl 16.36
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 01.06.2015 21.13.
 
pean ka ütlema 20. detsember 2014, kl 16.48
mina ei näe kuskil TB postitustes labasust. labane on sinu mõtteviis, eelmine.
 
eelmisele 20. detsember 2014, kl 16.51
kui sina ei näe, siis ei ole? irw.
õpi tundma blondi, siis laulad teist laulu. kui sa ise see ei ole muidugi.
 
pean ka ütlema 20. detsember 2014, kl 16.53
kas sa tunned isiklikult blondi?
 
eelmisele 20. detsember 2014, kl 17.06
pean sulle ütlema vä? peale selle, siin ollakse see, mis kirja pannakse, oma valik, eks ole.
 
:)) 20. detsember 2014, kl 17.08
Vihavaenlase hinnang pole küll adekvaatne:))
 
irw 20. detsember 2014, kl 17.12
mis vihavaen saab siin virtuaalkujude keskel olla? sama hea kui vihkaks saabastega kassi.
 
kadakajupp 20. detsember 2014, kl 17.13
iuu... saabastega kass ongi rõve kehkenpüks :D.
 
irw 20. detsember 2014, kl 17.15
irw, kadakajupp! kui ongi, siis pead ikkagi kirjutama, et jube lahe kuju ja s*taks meeldib.
 
kadakajupp 20. detsember 2014, kl 17.22
vaata, irw, arvamuse avaldamise ja taktituse vahele ei saa võrdusmärki panna, vähemalt mitte alati. loodetavasti saabastega kass ei solvunud :D.
 
missis 20. detsember 2014, kl 17.26
siin foorumis ongi vist kombeks,et kui minu arvamus on teine, siis teine ongi labane ja lahmija:-)
 
Täitsa Shrek 20. detsember 2014, kl 17.35
Just. Ja sellele, et blond pole ingel on ainult tal endal lubatud vastu vaielda. Muidu me ju ei saa teada, mis on või pole ja ise ka midagi arvata ei oska.
 
to Shrek 20. detsember 2014, kl 18.02
Aga võta siit keegi kruiisile ja oledki äkki üllatuse osaline :)
 
to TS 20. detsember 2014, kl 18.07
Mis häda sul Blondiga koguaeg on, võtke parem tuba.
 
Täitsa Shrek 20. detsember 2014, kl 18.27
Hea mõte. Kutsun mõne matsaka blondi kruiisile ja pargin ta laeval autotekile.
 
irww 20. detsember 2014, kl 18.42
jama vaid selles,et blond pole matsakas ja vaevalt ta sinuga tahab kruiisile tulla;)
 
jama jah 20. detsember 2014, kl 18.57
Vaevalt keegi kruiisile minnagi tahab.
 
n46 21. detsember 2014, kl 11.28
pole see mehe saamine üldsegi nii raske kui arukal naisel leidub piisavalt arukust, et vajalikul hetkel veidike naiivsust teeselda ja terav keel hammaste taga hoida. malbe naeratus, mahe häälekõla ja reserveeritud käitumine on sarvemuksudele kenaks kattevarjuks. sarkasm ning mehi hirmutav loogilise mõtlemise võime lihtsalt ei paista ingelliku aurapilve tagant välja.
tisside kikkisoleku astet võid tulla ise järele kontrollima-ega ma kade pole. hetkel tunduvad täpselt samas konditsioonis kui tollel aasta alguses tehtud rannapildil. kui just peegel ei valeta.

Täitsa Blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> n46, sa oled ikka hea:) Ma täitsa imestan, et sa ü
> ldse meest saad, sest reeglina mehed kardavad ilus
> aid, arukaid ja terava keelega naisi.


targutav punapea,
ehk täpsustad, mis sind shreki juures konkreetselt nii hurmab, et lausa süljenäärmed tööle paneb? mul isiklikult selles vanuses irisevad nässid küll miskit nirisema ei pane. ehk kaastundepisara, parimal juhul.
 
Täitsa Blond 21. detsember 2014, kl 16.01
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 01.06.2015 21.10.
 
ka naine 21. detsember 2014, kl 16.03
Olin seal kohtusin neljaga 50+. Panin jooksu...Põgene naine,mehed sealt välimuselt hirmsad ja jutt, alla arvestust, alla igasugust viisakust ja moraali.
 
n46 22. detsember 2014, kl 10.31
Blond, võin aimata kibedaid kogemusi seoses delfiinidega. aga ära muretse, oskan diskreetne olla ja vormikamaid naisi olen alati jumaldanud.
pealegi, mis nende vanameeste nipleid ikka tšekata. ühtmoodi halli karvaga kaetud kõik.
 
:D:D 22. detsember 2014, kl 10.38
n46 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Blond, võin aimata kibedaid kogemusi seoses delfii
> nidega. aga ära muretse, oskan diskreetne olla ja
> vormikamaid naisi olen alati jumaldanud.
> peale
> gi, mis nende vanameeste nipleid ikka tšekata. üht
> moodi halli karvaga kaetud kõik.

N46 ja TB, ärge kuujagu raseerige ja siis tehke saunakas:D
Saaksite võidu teineteise suurimaid hirme piiluda - pragusid mis tuhmvalgete karvade raamistuses:)))

http://www.youtube.com/watch?v=qNzhwURHcl8
 
Täitsa Shrek 22. detsember 2014, kl 11.29
Mitte ei mõista, miks on mingite vastikust tekitavate nässide ees ja teemades upitada oma kintse, tisse ja tusse kroonides seda sisemise iluga, mis isegi oksele ei aja? Kas kodune karupükstesse topitud nolk kaotab igasuguse suguvõime sellise jutu peale või on ta siiski olemas pildil seinal või lootuses, et kusagil siin?
Tutvun, ei tutvu, olen tean ja teen näpud püsti õujee, eksole.
Minge peŗse, mutid!
 
n46 22. detsember 2014, kl 12.05
shrekki jälle flirticus ainult mullased raugad piiramas, et meel juba varahommikul nii mõru?
ja endiselt kummitab delfiveterani meeltes mure kellegi karupükstes täku pärast, et äkki ongi tõepoolest täitsa olemas. muidugi oleks ääretult lohutav kui kõigil teistel universumi isastel samuti kobedate kintsude peale kikki ei läheks. nolkidel (ehk alla 3-kümbistel meestel) paraku kõik organid funktsioneerivad, meeldigu see vanatoidele või mitte.
 
hõbelõng-hõbejuus 22. detsember 2014, kl 12.42
heia- heia, pensionärid ja vanemad daamid-härrased, tulge flirtikusse jutlema.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!