Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Flirtic-hõbelõnga klubi?
 
50 miinus 22. detsember 2014, kl 12.46
n46, loodetavasti tuleb üsna pea kõik see saast, mida sa hingelt välja lased, kõik see solk, mõnitused ja vihkamine ja hingesittumine, mida kallad omavanustele meestele, mitmekordselt tagasi.
Loodetavasti jääb see sulle hinge kripeldama.


Parimate jõulusoovidega


mees 49a
 
n46 22. detsember 2014, kl 13.59
50 miinus,
ole nende soovimistega ettevaatlikum. kõik, mida teisele soovid, võib sind ennast bumerangina tabada.
aga häid jõule sullegi. ning arusaamist, et pole vähimatki põhjust mehi vihata- ei omavanuseid, noori ega vanureid. vastupidi, mehed on lausa toredad ja vajalikud aksessuaarid täisverelise elu maitsmisel.
ainult mõningad õhku täis eksemplarid tuleb aeg-ajalt maa peale tuua. kui nad omavanustele naistele solgi kaelavalamisega liiga hoogu satuvad.

mõnitamiseks puudub vajadus. nässid saavad iseenda mõnitamisega suurepäraselt hakkama. käesolevagi teema autor kurdab, et noored tibid temast ei huvitu. samas üritab hambutute ropendustega omaealisi naisi maha teha.
mõne iroonilise vahemärkuse peale aga läheb hädakisa lahti- andropausi mõju ego haavatavusele?
 
Täitsa Shrek 22. detsember 2014, kl 14.23
Irw. See on muttide vihkamine, kui annad selge sõnaga mõista, ei huvita ei nende kintsud, pekid, ega jutud olnud ihuvõludest. Kui see mõnele omi kintse avalikkusele pakkuvast kuidagi solvav on, siis pole see minu vaid nende kintsude probleem. Mul nende peale tõesti ei seisa ega tõuse, tooge või maapeale tagasi:-)
 
kadakajupp 22. detsember 2014, kl 14.36
no nii "kodune" tunne - avad foorumi ja ennäe!, seal ta ongi.. üksteise närimine ning järjekordne kinnitus potentsi või selle puudumise kohta ja muu sinnajuurde kuuluv :). kena jõuluaega, kallid kaasmaalased.:)
 
Täitsa Shrek 22. detsember 2014, kl 14.43
Selge, miks jupike auku seina puurida ei taha ja aint mõtleb trellile. Tal niigi hubane auguliseks näritud keskel:-)
 
50 miinus 22. detsember 2014, kl 14.48
n46 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> 50 miinus,
> ole nende soovimistega ettevaatlikum
> . kõik, mida teisele soovid, võib sind ennast bume
> rangina tabada.
> aga häid jõule sullegi. ning ar
> usaamist, et pole vähimatki põhjust mehi vihata- e
> i omavanuseid, noori ega vanureid. vastupidi, mehe
> d on lausa toredad ja vajalikud aksessuaarid täisv
> erelise elu maitsmisel.
> ainult mõningad õhku tä
> is eksemplarid tuleb aeg-ajalt maa peale tuua. kui
> nad omavanustele naistele solgi kaelavalamisega l
> iiga hoogu satuvad.
>
> mõnitamiseks puudub va
> jadus. nässid saavad iseenda mõnitamisega suurepär
> aselt hakkama. käesolevagi teema autor kurdab, et
> noored tibid temast ei huvitu. samas üritab hambut
> ute ropendustega omaealisi naisi maha teha.
> mõ
> ne iroonilise vahemärkuse peale aga läheb hädakisa
> lahti- andropausi mõju ego haavatavusele?

N46,
kui vaadata, mille kõigega sa päevade viisi minuealisi mehi mutta tambid, nimetades meid küll üht- ja teistpidi solvavalt võiks öelda, et minu puhtast südamest tulnud soovid lähevad küll õigesse kohta - sinna, kus on mülgas ootamas.
Sind ma tõepoolest omaealiseks ei tahaks lugeda, mul oleks tõsiselt häbi seda tunnistada.
Kui sa "mõningaid õhku täis eksemplare" vaid maa peale tooks, siis ei kostuks sinu postitustest laia kaarega lahmimist kõigi minuealiste suunas. Kes me küll sinu arust ei ole ja ei peaks olema.
Aga aitab nüüd. Ma küll ei soovi sinu mõnitusi ka personaalselt endale saada, aga kui see sulle rõõmu peaks valmistama, siis ole lahke. Siin oled sa vähe ütlemata jätnud, kes me kõik ei ole, eks võid veel midagi välja mõtelda, paraku on meie emakeel rikkalik...ka selles suhtes.
 
kadakajupp 22. detsember 2014, kl 14.49
mind on õnneks viimasel ajal rahule jäetud, õnneks. või pole mind põnev provotseerida või mine sa tea. aga ma olen ka sellisest materjalist, mille närimine nõrgematele vennikestele ilmselgelt üle jõu käiks.

noh, shrek - teemakohane küsimus ka - kuidas flirticus asjalood, endiselt hõbejuukselised?
 
Täitsa Shrek 22. detsember 2014, kl 18.20
Kadakajupp,

Aus olla, siis pole sinna vaadanud enam. Mul üksköik, kes vaatab, keelatud see pole:-)
 
kadakajupp 22. detsember 2014, kl 18.23
ei saagi keelata, ma teinekord avastan ka sealt pensionieelikute kokkutuleku, aga mis parata. las nad siis vaatavad pealegi. vahest tundub olevat gümnasistide kogunemine, ok, no pisut vanemad siiski, kui 18, aga noorekesed ikka.
 
Täitsa Blond 22. detsember 2014, kl 18.33
.



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Täitsa Blond 01.06.2015 21.11.
 
Sid 22. detsember 2014, kl 19.27
Täitsa Blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Kle totakas, kas sa
> arvad, et blondide tutid on ka blondid? ..einohh
> , pane või oma tutikese pilt varsti siia ülesse:D


Mina küll arvan. Tõsi, ma naiste saunas ei käi ja statistikat teha ei oska, aga enne, kui paljas tutt moodi tuli, oli näiteks mu esimese armastuse tutt küll täitsa blond. Ehk kübeke tumedam, kui juuksed, aga seda minimaalselt. Tuttaval punapeal on aga täitsa ilus porgandikarva tutt. :D
 
naturaalne blond 22. detsember 2014, kl 19.30
Kui naturaalsel blondil on tumedad kulmud, ripsmed ja isegi silmad, siis on ta tutt ka raudselt tume:)
 
J. Gray, PhD 22. detsember 2014, kl 20.33
Special Shrekile :)

* Kui olete tujust ära, siis võtke midagi tõeliselt vastumeelset ette. Halvemaks sellest midagi ei muutu. Mõnikord masenduses olles tunnete kuskil oma hingesügavuses tungivat vajadust armastada ja olla armastatud. Selline nõrkus võib köita õiget kaaslast, kellel on just seda, mida te vajate. Mõnikord, kui oleme täielikus masenduses ja vajame tõepoolest abi, võib Jumala ingel otsekui imeväel meie muresid leevendada.
 
Täitsa Shrek 22. detsember 2014, kl 20.37
Tänud muretsemast mu tuju eest. Umbes siis, et kui on maailm ilgelt must ja tume, peaks kätte võtma ja minema mingile jõledale moorile armastust avaldama?:-)
 
n 69,5 22. detsember 2014, kl 20.55
Olen siin.
 
Maarika 23. detsember 2014, kl 00.01
Loen ja loen ja ei saa aru kuidas täiskasvanud inimesed üldse nii kirjutada võivad üksteisele? Ma ei tuleks selle pealegi, uskumatu tekst...
 
babe 23. detsember 2014, kl 00.29
Tõesti uskumatu, muudkui loe ja minesta, loe ja minesta...:)
mansion ghost 23. detsember 2014, kl 00.33
Oh nõrganärvilised kaunishinged, minestate nagu aadlipreilid.
Puhas silmakirjalikkus, ütleks selle peale.
 
babe 23. detsember 2014, kl 00.36
Ega sa ghost ka ropendamises väga tugev pole :)
mansion ghost 23. detsember 2014, kl 00.52
Mis teha, isegi kummitus püüab "daamide" seltskonnas vaoshoituna käituda.
 
babe 23. detsember 2014, kl 01.02
Ülim sirmakirjalikkus, ütleks selle peale.
 
babe 23. detsember 2014, kl 01.15
Ei..ütleks et ülim silmakirjalikkus :)
mansion ghost 23. detsember 2014, kl 01.21
On veel variante?
 
blavatskaja 23. detsember 2014, kl 09.44
see juba shreki kuuendas tšakras kirjas, et teda terve elu tselluliidiga täidetud sukaga pähe taotakse ja seepärast ongi tulemus selline nagu on. aga tissid on ta ise endal välja venitanud, neid pidevalt näppides. no eks ikka iga ja gravitatsioon ka kaasa aitasid. ja nüüd ta ei suuda naistele kuidagi andestada, et nende tissid on rinnahoidja toel sõltumata east ikka õige kohapeal, aga vaesel vanamehel ripuvad nagu tiinel hülgel. kui shrek lõpuks valehäbist üle saab ja endale õiges suuruses push upi soetab, läheb ta meel ka ehk vastu jõule veidi paremaks.
 
ahzooloog 23. detsember 2014, kl 09.57
mansion ghost Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mis teha, isegi kummitus püüab "daamide" seltskonn
> as vaoshoituna käituda.


Mina küll ennast tagasi ei hoia, specially siinses keskkonnas. Milleks?
mansion ghost 23. detsember 2014, kl 10.11
Mõnda asja saab veidi teistmoodi sõnastada, et mitte otsejoones pasunasse virutada kõigile ja ühekorraga.
Eks see ole olematu "lastetoa" tulemus.
 
ahzooloog 23. detsember 2014, kl 10.43
pasunasse virutamine on hoopis teine asi.
 
n46 23. detsember 2014, kl 13.02
tegelikult oled muttidesse täiega ära armunud ja ravimatus sõltuvuses. seepärast hõbetuti-klubides ringi kolistadki ja delfi vaalameres igavesti hulbid.
aga ehk täpsustad, millal viimati keegi sulle oma pekiseid kintse ja võluvat ihu pakkus? siin saidil pole küll kordagi seda märganud.

Täitsa Shrek Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Irw. See on muttide vihkamine, kui annad selge sõn
> aga mõista, ei huvita ei nende kintsud, pekid, ega
> jutud olnud ihuvõludest. Kui see mõnele omi kints
> e avalikkusele pakkuvast kuidagi solvav on, siis p
> ole see minu vaid nende kintsude probleem.


50 miinus,
ilmselt pole potentsiprobleemid, andropaus ja enneaegne vananemine sullegi võõrad probleemid. loomulikult oleks mugav kui 4-kümbised naised jätaksid need teemad delikaatselt mainimata ja taluksid lontis kõrvadega aastaid kestnud muttatampimist shrek&co iginoorte ättide poolt.
pole põhjust personaalselt solvuda.
minu postituste eesmärk on küpsetele onklitele aeg-ajalt meenutada, et võiks aeg-ajalt peeglisse vaadata- ehk aitaks see mõista, et igaüks saab selle, keda ta väärib.
teema autor on siiralt imestunud, et kahekümbiste tibide asemel huvituvad temast hoopis paksud penskarid. sarnane tõmbab sarnast- on üks sügavamõtteline ütlus.
 
teema autor on siiralt imestunud 23. detsember 2014, kl 13.19
Onon, võta nüüd ka vähe vabamalt:DDD
 
täpsustus 23. detsember 2014, kl 13.42
n46 Kirjutas:
-----------------------------------------------------
> aga ehk täpsustad, millal viimati keegi sull
> e oma pekiseid kintse ja võluvat ihu pakkus? siin
> saidil pole küll kordagi seda märganud.
>
Oma kintse ja jalgevahet on Agnes talle siin pakkunud, misjärel alu>shrek tal veel kuid (ja praegugi) järel jooksis ja tähelepanu nurus nagu kondita koer.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!