Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Flirtic-hõbelõnga klubi?
 
Täitsa Blond 23. detsember 2014, kl 13.53
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 01.06.2015 21.10.
 
ecco pigment 23. detsember 2014, kl 14.50
alu jättis teadaolevalt mingi vene prouua maha ju oli nii? agnes oligi see või?
 
:)) 23. detsember 2014, kl 15.18
ecco pigment Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> alu jättis teadaolevalt mingi vene prouua maha ju
> oli nii? agnes oligi see või?

Nõup, Agnes on maatõugu eesti naine, blond. Alu slängis kolhoositar:))
 
vahi aga 23. detsember 2014, kl 15.24
berzeuss näib Agnest väga hästi tundvat...
 
Sid 23. detsember 2014, kl 15.43
Mul ei lubatud Agnese välimust kommenteerida, aga eesti tüdruk on ta küll, mulle ta meeldis :)
 
Kentsakas 23. detsember 2014, kl 17.18
Oli mul ka kunagi konto Flirticus. Ei sõima kedagi ega midagi. Eks seda saad, mida küsid ja kui iseendana ei ole seal, siis on nagu on. Nalja sai ja mõned toredad sõbrad. Siiani suhtleme ja helistame. Miks ma siia kirjutan, see on see, et hindamise asja ei oleks vaja alati tagamõttega seostada. Programm viskab ette inimesi ja kas on huvi või mitte, head hinnet ei ole kahju kellelegi anda. Vaevalt, et 25 aastane poisslaps nüüd huvitub poole vanemast naisest, aga hindasid hästi. Hinnet pannes ei tee sa kellelgi kahju. Jumal hoia, mis teema? Ei sunni ju keegi seal sind ühendust võtma ega suhtlema. Variandid valid ise. Ilusaid pühi ja võtke alati vastu, kui teile tehakse head meelt. See ju ka maksab midagi. Ja muidugi, tehke teistele rõõmu.
 
viimasele 23. detsember 2014, kl 17.52
ja midaa sa said seal et käid teisi sõimamas?vaaladekoht.
 
Kentsakas 23. detsember 2014, kl 18.05
Kas ma eksin? Viimasele. Ma ei mõista, millest sa räägid.
 
Kentsakas 23. detsember 2014, kl 18.25
Ma ei mõista. Miks peab alati midagi saama? Kas on hullusti kahju anda? Loomulik on siis petta? Vanuse ja oma pildiga tutvussaitidel? Ok, panen sinna pildi eelmisest sajandist? Ja siis? Ootan imelist tutvumist? Olge te ka nüüd.
 
nii 23. detsember 2014, kl 18.28
:)) Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Nõup, Agnes on maatõ
> ugu eesti naine, blond. Alu slängis kolhoositar:))


Maatõugu - masajalgne ja matsakas?:)
 
n46 24. detsember 2014, kl 18.15
nojah, siis arusaadav, miks shrek kümme korda päevas jahub mingitest ulmelistest kintsudest, mida keegi justkui olevat talle pakkunud. eks näljane peni hullub paljast liha lõhnastki, isegi kui suutäitki koonu vahele ei anta.

täpsustus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Oma kintse ja jalge
> vahet on Agnes talle siin pakkunud, misjärel alu>s
> hrek tal veel kuid (ja praegugi) järel jooksis ja
> tähelepanu nurus nagu kondita koer.
 
to n46 24. detsember 2014, kl 18.20
Lollakas oled või? Oma kintsudest jahud sina siin ainult!
 
n46 24. detsember 2014, kl 18.27
to tototaja
tähelepanelik lugeja leiab igas teemas vähemalt kaks shreki kintsuteemalist postitust, millest kostaks justkui lootust, et keegi oma pekiseid kintse talle pakuks. ei unustata vihjamata ka potentsiprobleemile. erandiks pole käesolevgi teemapüstitus:

Täitsa Shrek
22. detsember 2014, kl 14.23
Irw. See on muttide vihkamine, kui annad selge sõnaga mõista, ei huvita ei nende kintsud, pekid, ega jutud olnud ihuvõludest. Kui see mõnele omi kintse avalikkusele pakkuvast kuidagi solvav on, siis pole see minu vaid nende kintsude probleem. Mul nende peale tõesti ei seisa ega tõuse, tooge või maapeale tagasi:-)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!