Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kuidas leida samade ootustega/soovidega partner?
 
Triin 18. veebruar 2015, kl 10.22
Lõputu küsimus, lõputu teema ja olenemata sellest iga päev registreeritakse abielusd:)
 
samad soovid ootused my ass 18. veebruar 2015, kl 10.24
mis sa tahad iseendaga abielluda v?
 
INININ 18. veebruar 2015, kl 10.35
nt selline leht nagu okcupid.com üritab mitmetele küsimustele antud vastuste põhjal kindlaks teha, kes on sarnasemad (ja vastavad otsija ootustele). eestlasi seal väga palju ei ole, aga võib-olla sinu vanuseklassis siiski?

reaalelus on suurem tõenäosus sarnast leida kohtades/tegevustest, mida oma soovi järgi valitakse. nagu regilauluõhtud vs kiirendusvõistlused vs toidupanga vabatahtlikud vs mälumängud.
 
ladylala 18. veebruar 2015, kl 11.19
Tinder ka vist mingi laadne, kus saad sobivuse soovitusi vms.
 
Sid 18. veebruar 2015, kl 11.28
"Kuidas leida samade ootustega/soovidega partner?"

Kõige lihtsam viis oleks muidugi oma ootused ja soovid avalikult välja öelda, samas unustamata lisada, mida vastu pakutakse.
Tegelikult ei ole see elu nii lihtne midagi, ikka hulk aega võtab enne, kui leitakse kas või osaliselt sobiv kaaslane. Noorena otsides on võimalus, et aja jooksul saab neid soove/ootusi ühitada, aga keskealistel tuleks kohe see õige leida. Selleks siis tuleks ka liikuda sellistes kohtades, kus sinu huvidega inimesed liiguvad (vahet pole, kas reaalis või virtuaalis, tutvuda saab mõlemat pidi).
 
käsitöölised peaks otsima 18. veebruar 2015, kl 11.30
käsitööringist. Beibed ja jõmmid peaks otsima klubist. jne-simpel:)
 
Täitsa Blond 18. veebruar 2015, kl 11.40
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 01.35.
 
mitte siit 18. veebruar 2015, kl 11.45
Mõttetu koht arutlemiseks, teemaalgataja.
 
Peeter 18. veebruar 2015, kl 11.46
Täpsustaks Sid'i kirjutatut sellevõrra, et mõlemad osapooled peaks oma ootused ja soovid AUSALT välja ütlema ja ei tohiks nimekirja üle mõistuse pikaks ajada.
Lisaks on muidugi kompromissivalmidus kah oluline aspekt. Ideaalsed klappimised on siiski rohkem muinasjuttude pärusmaa.
 
Täitsa Blond 18. veebruar 2015, kl 11.50
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 01.34.
 
kadakajupp 18. veebruar 2015, kl 11.58
mulle tundub, et ka erinevate soovide ja vaadetega partnerit pole lihtne leida. soovitus ühe ühise hobi kaudu kedagi leida ei garanteeri, et peale käpikukudumise ka muid väärtushinnanguid/vaateid jagatakse.
 
papp 18. veebruar 2015, kl 12.05
ütles noorpaarile..kui te teineteist läbi proovinud olete ja teis kindel soov ja tahtmine on,SIIS öelge JAH! oli juhus,kena preili igati,a nii lühike,et pool jäi tuule kätte......
 
wtf 18. veebruar 2015, kl 12.14
Nojahh...kui enda soovid, lootused ja ootused on üle võlli keeratud ja teisel ka, siis pmst ju nagu kohtuvadki samade ootustega inimesed, aga kuna mõlemil on need üle võlli, siis...
Lisaks Sidi ja Peetri jutule niipalju juurde, et lisaks sellele, et oma ootuseid ja soove ausalt välja öelda, tuleks endale selgeks teha, milliseid kompromisse oled valmis tegema. Kuigi see on teoorias siiski pisut raske, selleks peab sul olema ees ikkagi konkreetne inimene kogu oma täiuses, et siis enda jaoks selgeks saada, mis temas kaalub üles need mõned puudujäägid ja vead ja millised sinu enda puudujäägid ja vead on valmis tema kahe silma vahele jätma.
 
piripiiiga 18. veebruar 2015, kl 12.31
ma olen asjast nii arusaanud, et enda jaoks tuleb paikapanna miinimumnõudmised elukaaslasele. maksimumile oskame me kõik vinti juurdekeerata. nii peaks tõenäosus sobiva leidmiseks suurem olema.
 
Täitsa Blond 18. veebruar 2015, kl 12.33
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 01.34.
 
Triin 18. veebruar 2015, kl 12.38
Taas Blondiga nõus.
Tahtsin just lisada, et kummagi elatustase võiks olla enam-vähem ühesugune, muidu hakkavad need käärid tekkima.
Me ei saa rahast üle, ega ümber. Kui ikka mees oluliselt vähem naisest teenib, siis ta tunneb end halvasti ja kuna mees tahab naisele tuge ka materiaalselt pakkuda, siis ta tunneb end nõrgemana ja kohmetuna, et näed mida mul sellele naisele pakkuda on?
Mees tahab, et naine oleks õnnelik.
Näen läbi oma töö, kuidas mehed naistele kingitusi ostavad, üsna kalleid- järelikult nad tahavad, et naine oleks õnnelik.
 
Täitsa Blond 18. veebruar 2015, kl 12.50
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 01.34.
 
Peeter 18. veebruar 2015, kl 12.52
Huvitavalt on minul just vastupidine mulje jäänud sugude kompromissivalmidusest.
Pakuks siinkohasl siis kompromisslahendusena välja, et valmidus kompromissile minna, ei olene mitte iimese soost vaid isikuomadustest. :)

Elatustasemest olulisemana näen vaimsete põhiväärtuste kokkulangemist.
 
Triin 18. veebruar 2015, kl 12.54
Samasiin, et kui näen, et mees oma väiksest palgast teeb kalli kingi, siis mina samuti end hästi ei tunne.
Ja sellepärast ma miljonäri ei otsigi, sest ise ka miljonär pole:)
Kahjuks ei oskaks miljonäri elu elada, ega ka ihaldaks seda.
Olen rahul sellega, mis hetkel on, ainult üks küljeluu kuidagi vildakas;)- puudu:)
 
Triin 18. veebruar 2015, kl 12.59
Peeter, jah sellega olen nõus- isikuomadustest sõltub, kas inimene on järeleandlik või mitte või raiub oma.
Nagunii kooselu on üks kompromisside ahle vähemal või suuremal viisil.
 
wtf 18. veebruar 2015, kl 13.12
Peetriga samal lainel:)
Vbl satub siis Täitsa Blond mingite jäärapeadega kokku...on küll ka mehed valmis kompromisse tegema.
Ja tõepoolest, sissetulekust olulisem on, et mõlemad suhtuvad rahasse, ja üldse materiaalsusesse, sarnaselt. Siis ei hakka ka väiksemt palka saav mees naisele üle jõu käivat kingitust tegema, ega naine miskit ette heitma.
P.S. kingitused ei pea olema vaid raha eest ostetavad...mulle näiteks tehti eile kingitus, mis ei läinud kinkijale peale tema aja, jõu ja pisukese bensukulu midagi maksma, aga see viis, kuidas ta selle tegi, sellel oli minu jaoks suurem väärtus kui ükskõik, millisel kallil kingitusel eal olla saaks...
 
Mull 18. veebruar 2015, kl 13.46
Tegelikult on kõiga tähtsam ikkagi Tahtmine ja Soov kedagi leida. Noorematel naistel on see suurem kui nendevanustel meestel. Siis mingis vanuses see tahtmine ühlustub ja vanemas eas see tahmine jällegi väheneb.
Kui ikka erilist tahmist ei ole, polegi oluline, milliseid inimesi sa oma eluteel kohtad...
 
Triin 18. veebruar 2015, kl 13.57
Samas viimane uuring, mis tehti Eesti meeste seas- oli väga kõrge protsent, kes tahtsid kooselu- perekonda.
Muidugi ma ei tea, mis vanuseklassi küsitleti.
Olen sellega päri, enne ei juhtu midagi, kui kindlat soovi ja tahet pole.
Sööma hakkame ju ka siis, kui kõht tühi- tekib vajadus/tahtmine süüa. Eks nii ka suhtesse astumisega.
 
Peeter 18. veebruar 2015, kl 14.17
Igasuguste küsitluste ja statistikate tulemused ei saa olla kunagi täpsemad, kui nende küsimused.
Mul näiteks ei ole kooselu kui sellise vastu midagi, aga ei soovi sealjuures mingit kehva suhet ainult sellepärast, et kellegiga suhtes olla.
Kuhu ma siis selle uuringu mõttes platseeruksin? Kas on kõht tühi või ei ole?
Ropp-Raivo 18. veebruar 2015, kl 14.26
Ütlen ka sõna sekks.
öeldakse, et erinevus tõmbab (rikastab), kuid mina sellesse väga ei usu, et väga erinevad inimesed igas mõttes harmoonilise paari moodustaksid.
Sarnasus peab olema. Majanduslikult samal järjel, sama haridustase ja nüüd VÄGA TÄHTIS, mida keegi maininud ei ole.
Välimuselt peaksid olema inimesed enam vähem ühel levelil ehk siis ilusad mingu paari ilusatega ja koledamad koledamatega. Karm kuid tõsi. Paks naine, kes ei ole välimuselt eriti atraktiivne, peaks leidma samamoodi paariliseks paksukese, mitte eriti atraktiivse mehe, prillikandja prillikandja jne. Need vaid mõned näited.
Kui vaadata meie Kroonika esipaare, siis reeglina on mõlemad kenad inimesed. Harva kui ilusa naise käevangus on kole mees.
 
Triin 18. veebruar 2015, kl 14.26
Peeter, Sina ikka platseerud ju siis nende meeste hulka, kes tahavad suhet ja kooselu. Kooselu iseloom on juba teine teema.
Vähemalt Sa tead, mida tahad. Oi kui palju on neid, kes niisama ajaviidet otsivad ja kes ise ka ei tea, mida nad tahavad.
Ma tean näiteks tüdrukust peale, et tahan kooselu, milles ma õnnelik olen. See, et üks kooselu elus ei õnnestunud, ei pea sugugi tähendama, et järgnev ka ebaõnnetsub.
 
wtf 18. veebruar 2015, kl 15.37
Ropp-Raivo Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Välimuselt
> peaksid olema inimesed enam vähem ühel levelil eh
> k siis ilusad mingu paari ilusatega ja koledamad k
> oledamatega. Karm kuid tõsi. Paks naine, kes ei ol
> e välimuselt eriti atraktiivne, peaks leidma samam
> oodi paariliseks paksukese, mitte eriti atraktiivs
> e mehe, prillikandja prillikandja jne. Need vaid m
> õned näited.
> Kui vaadata meie Kroonika esipaare
> , siis reeglina on mõlemad kenad inimesed. Harva k
> ui ilusa naise käevangus on kole mees.

Prillikandja peaks leidma prillikandja?....kamoon, selle loogika kohaselt peaks siis ju kiilakas mees omale kiilaka naise kõrvale otsima...
 
Peeter 18. veebruar 2015, kl 15.39
Neid, kellel esimese korraga kohe perfektselt välja tuleb, on ilmselt üsna vähe. Mõni otsustab hambad ristis ära kannatada, teine proovib veel. Kui elu lihtne oleks, oleks maapealne paradiis ammu juba käes.
 
Shrečk 18. veebruar 2015, kl 15.40
Täitsa Blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ....taas Triinuga nõus.
> Ja mina tunnen ennast h
> alvasti kui mees ostab või tahab mulle kingitust o
> sta, mis käib talle ülejõu.
> Selline kingitus e
> i tee mulle rõõmu, aga mehele öelda ka ei saa, sol
> vub...
> Sellepärast tahan ma eos selliseid suhte
> id vältida. Minu enesehinnangu pihta see ei käi, k
> ui mees kasvõi miljonär on...eeldusel, et ta pole
> "äratõusnud".
> Parima suhte eelduseks on sarnane
> majanduslik ja sotsiaalne staatus, + muud asjad.
>
> Ps. see kehtib vaid keskealiste suhtes...noored
> on palju enamaks võimelised...ka koos arenema ja
> oma seisukohti korduvalt muutma.


No aga sul on ju prioriteedid paigas. Tee tutvumiskuulutus, pane kõik kirja, kinnita, et vähemaga ei lepi ja rohkemat ei taotle, lisa veel oma vaimsed huvid, kiida oma ilu ja hinge ning mehi peaks lademes laekuma? Ei laeku...kehv naine oled, muud midagi. Ootad ja unistad edasi:D
 
Täitsa Blond 18. veebruar 2015, kl 15.53
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 19.03.2015 00.37.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!