Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kuidas leida samade ootustega/soovidega partner?
 
Triin 18. veebruar 2015, kl 15.55
Hea, et tarkust ja oidu nüüd uusi valikuid paremini on teha:)
Peeter tundub positiivne, mis valesti see uuesti;)
 
Täitsa Blond 18. veebruar 2015, kl 15.57
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 01.26.
 
Shrečk 18. veebruar 2015, kl 15.59
Blond, kui ise ikka ees lähed ja teed näitad, tulen järele:-)

*Issand on vist liiga aeglane
 
Triin 18. veebruar 2015, kl 16.01
Blond, aga mis teha kui naine aastatega läheb selliseks. Ja omalgi tutvusringkonnas selline paar, kus naine ca 100 kg, mees pisike ta kõrval ja elavad kenasti. Käivad kaugetel reisidel jne. Päiksevõtjad nad kumbki pole, seega pole enda ihuvõlusid vaja kuskil näidata.
Ise küll ennast selliselt käest lasta ei suudaks, aga naised on erinevad , enesehinnagud veel sealjuures kõrged ja elu läheb edasi.
Ega kleenuke mees ka pole ilus vaadata;)
 
Peeter 18. veebruar 2015, kl 16.06
Optimism peab säilima! Kasvõi ainult selles osas, et saab küll veel kehvemaks minna :)

Aga tarkuse lisandumisel on ju ainult mõistlik ka seda lisandunud tarkust uute valikute tegemisel kasutada.

Inimesed, kes koguaeg asju ühtemoodi tehes, ootavad märkimisväärselt erinevaid tulemusi on pehmelt öeldes naiivsed :)
 
Täitsa Blond 18. veebruar 2015, kl 16.09
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 01.27.
 
shreckile 18. veebruar 2015, kl 16.13
Mis see blond sulle teinud on, et koguaeg ta kallal õelutsed? Mees?
 
Triin 18. veebruar 2015, kl 16.14
Peetrile: aga mis siin halvemaks ikka minna saab, kui partnerit parasjagu pole, siis pole;)
Saab ju ealada ka ilma partnerita, kuid kas see on päris täisväärtuslik/rahuldustpakkuv elu? Eks selle küsimuse esitab igaüks endale ise.
 
Brečk 18. veebruar 2015, kl 16.16
shreckile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mis see blond sulle teinud on, et koguaeg ta kalla
> l õelutsed? Mees?
Blond on siinsetest kõige salakavalam sõnadega manipuleerija.

*Issand on selgelt liiga aeglane
 
Triin 18. veebruar 2015, kl 16.19
Mulle tundub, et Shrekule ei meeldi isetadlikud, aktiivsed naised. Sellepärast Blondi kallal võtab või on see variantud meeldivus, mida ta teeb läbi õeluse ja külmaks jätmise võttega;)
 
Peeter 18. veebruar 2015, kl 16.19
Ma ei pidanud midagi konkreetset silmas. Aga kui on vaja ilmtingimata näidet vaja, siis näiteks situatsioon "partnerit pole ja väljas sajab külma vihma" on halvem situatsioon, kui lihtsalt "partnerit pole" :D:D

Saab, saab.... aga kas peaks ka tahtma? ;)
 
Shrečk 18. veebruar 2015, kl 16.21
Triin Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Blond, aga mis teha kui naine aastatega läheb sell
> iseks. Ja omalgi tutvusringkonnas selline paar, ku
> s naine ca 100 kg, mees pisike ta kõrval ja elavad
> kenasti. Käivad kaugetel reisidel jne. Päiksevõtj
> ad nad kumbki pole, seega pole enda ihuvõlusid vaj
> a kuskil näidata.
> Ise küll ennast selliselt käe
> st lasta ei suudaks, aga naised on erinevad , enes
> ehinnagud veel sealjuures kõrged ja elu läheb edas
> i.
> Ega kleenuke mees ka pole ilus vaadata;)

Üks asi on, kui keegi armas ja oma su kõrval selliseks läheb. Teine asi on, kui hakkad kellegi kõrval taoliseks läinuga tutvuma. Ja ta esitab juba ette tingimusi, millal ta saab önnelik olla ja palju peab mees teenima.

On vahe sees?
 
Täitsa Blond 18. veebruar 2015, kl 16.21
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 01.27.
 
Shrečk 18. veebruar 2015, kl 16.25
Triin Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mulle tundub, et Shrekule ei meeldi isetadlikud, a
> ktiivsed naised. Sellepärast Blondi kallal võtab v
> õi on see variantud meeldivus, mida ta teeb läbi õ
> eluse ja külmaks jätmise võttega;)

Eksid. Mulle trummid ei meeldi. Veel hullem, kui nad on vastikult silmakirjalikud, pugevad ja valikulise mäluga.

See on koht kommenteerimseks, tsiteerimiseks ja arvamuse avaldamiseks. Avaldangi seda ja arvan, et elu ei käi nii nagu mingid mutid arvavad seda käivat. Köik.
 
Triin 18. veebruar 2015, kl 16.28
Blondu, just- peab asutama ka eriarvamusi.
A'la üks näide- ma ei kustuta tulesid alati viimseni ära sealt tubadest, kus parasjagu ei viibi. Aga mõnele on see probleem. Toatemperatuuri hoian ikka 22-23 kraadi toas sooja, ei koonerda.
Aga mõnele kindlasti on see laristamise põhimõte.
Aga kuna olen soojalembene ja armastan sooja ja mugavust, siis mulle on see oluline.
 
Triin 18. veebruar 2015, kl 16.30
Shreku, ei jää sina ka poisikeseks. Ja ca 20 aasta pärast mõtled hoopis teisiti. Niiet vanuse/küpsuse kohta ei tasu mürginooli loopida.
 
totu cool 18. veebruar 2015, kl 16.30
Breck nagu Brangelina? ... arvan ka, et varjatud sümpaatia. Palju õnne, tb! :))
 
Shrečk 18. veebruar 2015, kl 16.31
Triin,

Unista edasi:-)
 
Täitsa Blond 18. veebruar 2015, kl 16.45
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 19.03.2015 00.34.
 
Peeter 18. veebruar 2015, kl 16.48
No ja mida hullu siis sellest ikka niiväga on, kui mu partner mind mingi mõttetu pisiasja teemas idioodiks peab?

Kui oluline ikka saab olla, kas midagi ostetakse või tehakse ise, vaevalt, et teemaks lapsed olid:)

Kuulame üksteise põhjendused ära ja kui ühisele seisukohale ei jõua, siis võime ju ka vabalt kokku leppida, et selles osas jäädakse eriarvamusele.
Mõlemad proovivad teise variandi ära ja kui ikka ei meeldi, siis üks nikerdab ja teine ostab.:)
 
Triin 18. veebruar 2015, kl 16.52
Peetrile aplaus. Oled hea kompromisside looja:)
Rahulikkus ka paistab kaugele välja, peaasi et voodis liiga rahulikuks ei jää;)
Mehe kõige suurem vara on tasakaalukus ja enesekindlus.
Osakb nii mõnegi naise maa peale tuua ja ära siluda;)
 
to Peeter 18. veebruar 2015, kl 16.56
Kui need asjad käiks nii lihtsalt. Jäärapea jääbki jäärapeaks. Kui ta jäärapea ei oleks, siis ta ei käitukski jäärapeana, vaid aktsepteeriks kohe ka teistmoodi seisukohti. Minu näite puhul sai saatuslikuks just see tigedus teistmoodi arvajate suhtes.
Pets, sa oled ilmselt alla 40?

Blond olen...nüüd tõesti lippan.
 
kadakajupp 18. veebruar 2015, kl 16.57
asi polegi ju tootes ega selle ostmises või nikerdamises - üks pool on ilmselgelt sallimatu selle osas, et teine pool omab erinevat eelistust. kahtlen, kas sedasi kompromisse saavutab.
peetril näiteks on ükskõik, kas teine osapool ostab x toodet või teeb ise, aga kodanik xx tituleerib eriarvamusel olijaid idiootideks. pole just hea suhtumine kompromisside algatamiseks.

näide, kas osta maja või ehitada ise, võib olla olulisem eelistus, kui näiteks villased sokid.
 
Peeter 18. veebruar 2015, kl 17.18
Triin, kas sulle meeldivad mehed, kes öösel ei suuda kuidagi rahulikult magada, keerutavad voodis, rebivad tekki ära ja ärkavad hommikul lina ümber vöökoha keritud? :)
Kui sa natukene spetsiifilisemate, tihti ka voodis läbiviidavate, ettevõtmiste kohta vihjasid, siis kommenteerin "tänan, hästi on sellega" :) Siiani ei ole üksi partner veel poole protsessi peal magama jäänud :)

Jah, eks väga suur erinevus sallivuse tasemes vist läheb juba rohkem põhiväärtuste alla.
Maja on muidugi vähe olulisem teema, kui sokid, aga kui tulemus on ootustele vastav nii ajalises plaanis, rahaliselt kui ka kvaliteedi osas, siis milles see oluline erinevus niiväga on, kas ise ehitada, või osta?

Ma ei tea, mis see konkreetne artikkel oli, mille osas blond oma potensiaalse kavaleriga kaklema läks ja missugused seal muud asjaolud olla võisid. Siin oli ju siiski tegelikult esindatud ainult üks osapool :)
 
kadakajupp 18. veebruar 2015, kl 17.32
peeter - kui keegi on endale pähe võtnud, et ise ehitamine on väärtus omaette, siis võib sageli olla keeruline tal näha antud küsimuses muid aspekte teisiti - kvaliteet või ajaline ressurss...
kui erinevus seisneb näiteks lauses "mina kapsast ei söö ja kõik, iialgi", siis pole kompromiss sugugi keeruline. sest alternatiive on terve hulk, väheste või olematute alternatiivvalikutega ning põhiväärtusi kandvate asjadega on natuke kehvem lugu. siis juba pigem naaseme pealkirja juurde "kust ja kuidas leida sobiv partner".
või kui ühe poole keeldumine millestki on teisele terve maailm. vabandust, kui pisut äärmuslikud näited said, aga need on alati ilmekalt kontrastsed.
 
Ingel, endine ingel 18. veebruar 2015, kl 18.11
Peeter Kirjutas:
-------------------------------------------------------
No ja mida hullu siis sellest ikka niiväga on, kui mu partner mind mingi mõttetu pisiasja teemas idioodiks peab?
Kui oluline ikka saab olla, kas midagi ostetakse või tehakse ise, vaevalt, et teemaks lapsed olid:)
Kuulame üksteise põhjendused ära ja kui ühisele seisukohale ei jõua, siis võime ju ka vabalt kokku leppida, et selles osas jäädakse eriarvamusele. Mõlemad proovivad teise variandi ära ja kui ikka ei meeldi, siis üks nikerdab ja teine ostab.:)
--------------------------------------------------------

See on väga hea lahendus, AGA!
Kui see nn. partner hakkabki tegema selliseid avaldusi, et idioodid on need ja need... Ja igakordselt tuleb juurde mingeid fakte, mille alusel sinna juurde lisandub suur hulk inimesi? - usun, et selliste avalduste taustal ja kumas ja pidevas voos, on väga raske head suhet arendada... sest teine pool vingub pidevalt ja kaldub üldistustesse, mis ei häiri mitte seda, kelle kohta ta umbisikuliselt seda väljendab vaid selle fraasi/hinnangu kuulajat... Ja see ei ole meeldiv viis teineteise seltskonda nautida...

Ehk olukord on sama, kui autos sõidavad 2 inimest, üks roolis ja teine kõrval... nüüd teeb mingi eessõitja manöövri, mis võtab roolis olijal lõõrid lahti ja ta suust tuleb välja SELLISEID sõnu, mida lausudes tuleks hiljem nuuskpiiritusega suud loputada...
Kõrvalsõitja ehmunud näo peale, saab see autosiolija end veelkord maha maandada ja liigitada ta kohta, kus keegi olla ei sooviks...
... Ehk see, kes selle sõimu põhjustas seda ju ei kuulnud, aga endale kaela sai see isik, kes oli kõrvalsõitja ja absoluutselt asjasse puutumatu...

Nii sai ka Tb vist olla see kõrvalsõitja seal autos, kuigi ta tundis end kordades rohkem osaline olevat kui eelnimetatu...

Ja ka mina annaksin jalgadele valu, kui keegi kedagi sõimama hakkab.. Tehku seda uhkes üksinduses või leidku keegi, kes seda hindab ja ülistab (seda sõimamist siis) ;)

- Ning üldse: ei peaks valima haput õuna, kui tead, et sügisel saavad küpseks kõik ülejäänud õunad! :))
 
Triin 18. veebruar 2015, kl 18.39
Peeter, mulle meeldivad kirglikud mehed- olgu nende linadega kuidas on;) Piisab ühest mehest ka, kuid su küsimus oli mitmuses, siis vastasin ka mitmuses:)
Kirg on üldse elus väga tähtis. Kirg erinevate asjade vastu, paneb inimesed liikuma.
Kui inimene teeb oma tööd kirega, siis on sellel head tulemused, nii ka suhtes.

* ma ei tea mis mul täna viga, kevad ka nagu pole veel täies õites
 
kadakatupp 18. veebruar 2015, kl 19.03
triin äkki see viga, et su tupp on viimasel ajal kiretut elustiili harrastanud?
 
Peeter 18. veebruar 2015, kl 19.27
Jah, kui keegi on mingid asjad pähe võtnud, siis on teema nagu natuke ohtlik küll. Ma siiski prooviks ka välja uurida, äkki on pähevõetul mingid ratsionaalsed põhjendused taga. Kui maja iseehitamise näidet võtta, siis äkki on teisel täpselt välja arvutatud, et ainuke viis, kuidas kaasatavate rahaliste vahenditega maja ehitamine välja tuleb, on ise teha.

Sellega olen ma küll nõus, et kirg on tähtis ja asju peaks hästi tegema. Eriti veel olulisi asju.

Kartulite koorimist lihtsalt selleks, et kartulid kooritud saaks on palju lihtsam ette kujutada, kui seksimist selleks, et lihtsalt seksitud saaks. No mis mõte sellel veel oleks? :O
Kuigi, ise ma vist kooriksin katuleid kah pigem korralikult :)
 
sõna sekka 18. veebruar 2015, kl 19.46
Üks siin kirjutav muidu väga sümpaatne mees tõmbas endale vee peale, kui täie tõsidusega teatas, et kõik nn valgekraedest naised istuvad niisama oma tagumikke laiaks ja tööd teevad vaid töömesilased. Kes viitsib, võib algse teksti üles otsida. Kui arvate, et üks naine suudab selle mehe hoiakut kontorinaiste vastu muuta, siis vääriks ta Nobeli preemiat.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!