Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kuidas leida samade ootustega/soovidega partner?
 
pupu 19. veebruar 2015, kl 14.00
Pepukat teete?
 
kadakatupp 19. veebruar 2015, kl 14.40
kui käitumise järgi nimesid anda, sobiks sidile pigem puss. pussylik nagu ta meil on.
 
Sid 19. veebruar 2015, kl 14.47
Sul ikka peale tuppede midagi muud meelel ei mõlgu. :D
 
kuangine femmidest 19. veebruar 2015, kl 15.12
sid jagab lahkelt infot, eriti agnese kohta;)
 
Triin /esialgne/ 19. veebruar 2015, kl 17.20
Ma ei saa aru, kas tõesti üks intelligentne naine ajab sellist jama välja ?
Sa kloonitud Triin - Sa peaksid abi kuskilt paluma, et oma sisemaailma muuta ja kibestumisele abi saada.
Mis küll muudab naise selliseks? Sind on ilmselgelt jubedalt koheldud või oled ise enda elu alkoholi ja meelemürkidega tapnud?

Peetrit ka püüad muuta endataoliseks - labaseks. Milleks? Kas see pakub Sulle lõbu?
 
Peeter 19. veebruar 2015, kl 17.28
Mina olen juba selles eas, et mind on raske muuta. Aga oma rahuldamata alteregode pärast ära muretse. Sugutung on normaalne nähtus :)

Kui soovid sel teemal pikemalt arutleda, siis meiliaadress on olemas. Jään ootama, Triin!
 
publik 19. veebruar 2015, kl 18.04
agnes on end jälle lolliks joonud.
 
Triin/teemaalgataja/ 19. veebruar 2015, kl 18.08
Kui õige Peeter oleks siia emaili jätnud, oleks temale ehk kirjutanud.
Kuna teda raske tabada kloonide seast, siis jääb ära.
 
kadakatupp 19. veebruar 2015, kl 18.14
lambad, olete. kloone on siin ainult üks ja see olen mina, igavesti rahuldamata ja vastik!
 
Peeter 19. veebruar 2015, kl 18.45
Noh, ega seda täpselt ette ei tea, aga võimalik ju, et saab kunagi mingis muus teemas aadresse vahetada, kuhu vaevatud hinged selleks hetkeks veel läbustama ei ole jõudnud ;)
 
kadakajupp 19. veebruar 2015, kl 19.54
irw, milline see teema küll oleks? kui stopper pihus kolmekümne sekundiga jõuate triinuga adred visata, siis võib isegi õnnestuda :D.
 
Sid 19. veebruar 2015, kl 20.10
Lasteaias kutsuti mind Tomiks aga hiljem kutsuti Siidikäpaks, sest mida ma ka ei teinud, kõik läks teisiti. Sellepärast olen nüüd Sid ehk Siidikäpp.
 
piripiiiga 19. veebruar 2015, kl 20.26
pole ju keeruline ennast kasutajaks teha, kui soovi on kontaktitud saada ;)
 
teadagi 19. veebruar 2015, kl 22.05
et sitta tantsijat segavad ikka munad.
 
kadakatupp 20. veebruar 2015, kl 01.59
Sid eks vali ise, puss või päss, kumb südamele armsam tundub.
*piripiigal hea nõuanne, aga ju siis pole nii suurt soovi kellegagi kontakteeruda. või ei oska kasutajaks regada, teine variant.
 
piripiiiga 20. veebruar 2015, kl 09.17
ehk pole asi tutvumissoovi puudumises. inimesed on arad. parem on kontakti mittevõtta, sest äkki tema ei meeldi või mina ei meeldi või me ei sobi jne. mida iganes. turvalisem on oma partnerivabas elus loksuda ja siin õhkamas käia, et mitte ühtegi normaalset meest-naist pole võtta. kui nüüd laseks lahti sellest kramplikust mõttest, et vaja on leida elukaaslane. ehk oleks hea mõte tutvuda esialgu lihtsalt huvitava inimesega. kui ei ole ootusi, siis pole võimalik ka pettuda.
 
Sid 20. veebruar 2015, kl 09.34
kadakatupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sid eks vali ise, puss või päss, kumb südamele arm
> sam tundub.
> *piripiigal hea nõuanne, aga ju sii
> s pole nii suurt soovi kellegagi kontakteeruda. võ
> i ei oska kasutajaks regada, teine variant.

See Pussy meenutab mulle Sopranodest üht eriti paksu mafiosnikut. Mina nii paks ei ole ja seepärast see nagu hästi ei sobi. Pässi kohta ma juba ütlesin ja ei tahaks neid pässe ühte tutvusringkonda liiga palju.
Mis aga kontakteerumisse puutub, siis nendega, kellega ma olen tahtnud kontakteeruda, nendega olen seda ka teinud ja kuna mul nagunii väljaspool töö aega pole eriti aega ega võimalust suhelda, siis ma enam tutvuma/suhtlema ei trügi.
 
Huvitav 20. veebruar 2015, kl 09.48
Huvitav inimene on selline, kellega on mõeldav ühine tulevik. Neid näiliselt huvitavaid inimesi, kes tegelikult seest täiesti tühjad on, leidub hordidena. Selliste peale oma aja ja energia raiskamine ei tule enam mitte kunagi tagasi ja kõik mida sellistelt õppida võib on see, et enam mitte kunagi enam sellise peale oma aega mitte raisata.
 
piripiiiga 20. veebruar 2015, kl 10.38
Huvitav - väga kurb võib olla sinu elu nende seest tühjade hordide keskel. mitte keegi ei märka sinu sisukust ja erilisust. veel kehvem. nad on nii tühised, et ei ole vist suutelised arugi saama, kui mõttetu on neile raisatud aeg. intellektuaal ei ole lõbus olla, eks.
 
Sid 20. veebruar 2015, kl 11.15
Piripiiga, eks sarnased ikka tõmbuvad.
Tegelikult peakski sarnase mõttelaadiga inimesed koos elama. Kunagi olen ma ise küll selle vastu eksinudja seepärast ka omad vitsad valusalt kätte saanud.
 
piripiiiga 20. veebruar 2015, kl 11.26
ma olen sinuga nõus, Sid. seda enam võiks analüüsida, miks on pealtnäha huvitavaid, aga tegelikkuses seest tühje inimesi hordide kaupa mõne elus ;).
 
Shrečk 20. veebruar 2015, kl 14.00
piripiiiga Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ehk pole asi tutvumissoovi puudumises. inimesed on
> arad. parem on kontakti mittevõtta, sest äkki tem
> a ei meeldi või mina ei meeldi või me ei sobi jne.
> mida iganes. turvalisem on oma partnerivabas elus
> loksuda ja siin õhkamas käia, et mitte ühtegi nor
> maalset meest-naist pole võtta. kui nüüd laseks la
> hti sellest kramplikust mõttest, et vaja on leida
> elukaaslane. ehk oleks hea mõte tutvuda esialgu li
> htsalt huvitava inimesega. kui ei ole ootusi, siis
> pole võimalik ka pettuda.


Huvitava inimesega. Huvitav inimenesena võib mõnipäev näida ka argielus edukuse nimel tõmblev ja kusagil fooruminurgas ennast ära tõestav rabeldis. Vaatad ja kuulad teda muude keskel nagu loomaaias mõnda erksamat isendit muude lösutajate keskel.
Ja sellega huvi huvitava isiku vastu piirdubki, keerad ennast edasi minema jättes ahvile pettumuse.
Tutvuda võiks ikka taolisega, kellega suudeldes ununeb elu.
 
kadakatupp 20. veebruar 2015, kl 16.34
shreku sinuga pole ükski ahv siin tutvuda tahtnud, rääkimata suudlemisest. selleks on jumal noored mehed loonud. mis pettumustest sa kogu aeg soiud??
 
Täitsa Blond 20. veebruar 2015, kl 17.42
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 01.29.
 
mees kes sobib tupele 20. veebruar 2015, kl 18.27
kadakatupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> lambad, olete. kloone on siin ainult üks ja see ol
> en mina, igavesti rahuldamata ja vastik!


Kuule tupeke, ma ei saa aru, miks sa igavesti rahuldamata oled? Kas enda süül, et ei lase ühtegi meest omale ligi (oma mees nagunii juba ammu ei taha) või näed tõest selline välja, et keegi sind ei taha, kaasaarvatud oma mees?
Me võiksime kokku saada, äkki sa mulle meeldid?
 
targutav punapea 20. veebruar 2015, kl 18.27
jah, selle järgi validki, kellega suudelda tahad. küll siis soovid ja ootused ka samaks saavad:DD
 
Shrečk 20. veebruar 2015, kl 18.35
Kes mille järgi valib omale partnerit. Siin on püütud läbi suruda igasugu teemasid ja sõltuvusi, kuid minul neisse usku pole. Kes valib sama klassiseisu, kes tupe, kes auto alusel. Seejuures on nad köik kõvad tegijad, valitud ja valijad ning siunavad ikka mind, et istun siin juba 10a. Ega suudle vist oma kriipsusuuga muud, kui lotovõidu piletit vms hõlptulu kinnitavat, toovat.
 
mees 20. veebruar 2015, kl 18.36
Suudelda võiks küll, kui vaid seda ühte segajat ei oleks - oma naist.
 
kadakatupp 20. veebruar 2015, kl 21.52
mees kes sobib tupele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kuule t
> upeke, ma ei saa aru, miks sa igavesti rahuldamata
> oled? Kas enda süül, et ei lase ühtegi meest omal
> e ligi (oma mees nagunii juba ammu ei taha) või nä
> ed tõest selline välja, et keegi sind ei taha, kaa
> saarvatud oma mees?
> Me võiksime kokku saada, äk
> ki sa mulle meeldid?

rahuldamata on ainult minu kloon, mine sebi teda, ehk laseb püksi pugeda.
mul vastupidine häda, et mees kogu aeg tahab. tänagi jooksis päev otsa sabas, kuni kätte andsin. ma ise natuke väiksema tahtmisega, ülepäeviti piisaks.
 
Peeter 21. veebruar 2015, kl 18.39
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> irw, milline see teema küll oleks? kui stopper pih
> us kolmekümne sekundiga jõuate triinuga adred visa
> ta, siis võib isegi õnnestuda :D.

Ega see ei peagi olema ilmtingimata uus teema.
Saab ka sedasama teemat kasutada, kuna kloonid on selle piisavalt pikaks ajaks rahule jätnud.

Ja isegi kui nad nüüd välgukiirusel ärkavad, on juba aadress olemas :)

Pirirpiiga - Ei ole vaja ilmtingimata registreerida. Siin saab mailiaadressi ka lihtsamini jätta.
Muidugi on alati lihtne vaadata kõiki enda mätta otsast ja arvata, et need, kes ei ole registreerinud on laisad või arad, aga vähe avatum maailmapilt on samuti võimalik.

Triin - aadress on olemas. Kirjuta. Kevad juba natuke lubab kah :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!